nezařazené

Vy všichni jste Hamás…

Caitlin Johnstoneová píše o závodě – kdo rychleji a lépe podpoří Izrael v čemkoli, co tento koná. Třeba v tom, že poté, co byl Úřad OSN pro palestinské uprchlíky (UNRWA) obviněn Izraelem z podílu na událostech 7. října, zastavily západní státy této organizaci pomoc. Izraeli nadále poskytujeme peníze i zbraně.

Je to jeden z nejdrsnějších textů, které jsem od Caitlin četla. Drsnější je ale být v této době Palestincem v Gaze či na Západním břehu.

„UNRWA je Hamás. Nemocnice jsou Hamás. Sanitky jsou Hamás. Novináři jsou Hamás. Školy jsou Hamás. Jižní Afrika je Hamás. Lidé, kteří tweetují nepříznivé věci o Izraeli, jsou Hamás. V podstatě každý, koho chce Izrael a jeho příznivci zabít, je Hamás.

Financování UNRWA kvůli hrstce údajných členů Hamásu, kteří tam už ani nepracují, nedává smysl z humanitárního ani vojenského hlediska, ale z genocidního hlediska to dává smysl dokonale.

Přerušení pomoci populaci na území, které je na pomoci nejvíce závislé, je samo o sobě psychopaticky zrůdným činem, a to i bez toho, že by jejich extrémní potřebnost byla způsobena především podporou genocidního bombardování obřího koncentračního tábora plného dětí.

Pentagon přiznal, že nemá žádné důkazy, že by za útokem na americkou základnu na jordánsko-syrské hranici, při kterém zahynuli tři američtí vojáci, stál Írán. Jediným důvodem, proč americká vláda a její zapisovatelé v západním tisku zmiňovali slovo „Írán“ tisíckrát po tomto útoku, bylo propagovat příběh, který má vyvolat veřejné nepřátelství vůči vládě, která byla dlouho v hledáčku amerického impéria za účelem změny režimu.

Nemluvte se mnou o 7. říjnu. Nemluvte se mnou o rukojmích. Je mi to jedno. Už měsíce mě to nezajímá. Mnoho, mnohonásobně více obyvatel Gazy umírá a trpí, než jaký je počet Izraelců, kteří zemřeli a trpí. To znamená, že smrt a utrpení Palestinců jsou mnohem naléhavější. Jediný způsob, jak s tím nesouhlasit, je věřit, že izraelské životy mají mnohem, mnohem větší cenu než životy Palestinců.

Čím déle bude masové zvěrstvo v Gaze pokračovat, tím bude 7. říjen méně tragický a hodný soucitu. Už se zmenšil na zlomek významu, jaký měl kdysi, a jak se tato noční můra prodlužuje, je stále menší a menší. Není to chyba lidí jako jsem já, je to chyba lidí, kteří tuto genocidu provádějí. Nemůžete zavraždit desítky tisíc lidí a pak požadovat, aby všichni plakali, abyste přišli o tisíc. To nejde.

Je tak zatraceně odporné, jak se stoupenci Izraele stále chovají. Jako by akce, která měla jen zlomek dopadů toho, co se děje v Gaze, měla stále přitahovat všechny naše sympatie a pozornost, téměř čtyři měsíce poté. Do prdele s těmi idiotskými kecy.

Všechny akce Izraele od 7. října odhalily, proč Hamás udělal to, co udělal 7. října. Toto je druh vražednosti a zkaženosti, ve které Palestinci žijí od Nakby. Izrael je tak vražedný, že jedním z nejčastějších bodů, o nichž se jeho apologeti bavili, když odpovídali na opozici vůči zvěrstvům v Gaze, bylo: „Ano, co Hamás očekával, že se stane? Seru na to a zjisti si to!” Pro lidské bytosti to není rozumný ani přijatelný způsob, jak mluvit o činech genocidy a masakru tisíců dětí, ale obhájci Izraele si myslí, že je to normální. Protože takový je Izrael.

V očích světa Izrael zpětně legitimizoval násilné činy, které mu palestinský odpor způsobil. Legitimizoval tato činy tím, že ukázal svou pravou tvář.

Nikdy byste neměli cítit sympatie k Izraeli, protože Izrael používá sympatie jako zbraň. Využívá sympatie jako zbraně k ospravedlnění masových zvěrstev a špatného zacházení s lidmi. Když někdo používá zbraň ke zraňování lidí, vezmeš mu zbraň. Přestaňte dávat Izraeli zbraně. JAKÉKOLI zbraně.

Bidenovi příznivci doslova věří, že nepokoje 6. ledna byly horší než to, co jejich chlapec dělá v Gaze. Oni tomu skutečně, opravdu, upřímně věří. Tohle z vás dělá hloupá a bláznivá stranická politika.

Biden dělá všechny ty strašné věci, o kterých demokraté tvrdili, že by Trump udělal, kdyby byl znovu zvolen. Pokud by v roce 2020 vyšlo najevo, že Trump chystá genocidu a etnické čistky, v nichž by jeho oběti byly odříznuty od humanitární pomoci, křik demokratů by rozbil sklo.

Je dobré blokovat virulentní příznivce Izraele na sociálních sítích, ani ne tak proto, že by to byli špatní lidé (ačkoli jsou), ale proto, že doslova žadoní o vaše angažmá s vědomím, že čas, který strávíte hádkami s nimi, je čas, kdy jste nemohli poškozovat obraz Izraele.

Obhájci Izraele nereagují pouze na příspěvky, se kterými nesouhlasí, ale zapojují se do vědomého úsilí chránit informační zájmy své preferované mocenské struktury a mají propracovaný systém a fungující teorii, jak toho dosáhnout. Vědí, že zatažení do nesmyslných debat a vyčerpá vaši emoční energii, že budete říkat věci, které vás rozčilují, a to vám bude bránit věnovat čas a energii poškozování informačních zájmů jejich oblíbeného etnostátu,“ píše Caitlin.

Máme Den holokaustu, strašlivé události. A nejenže se už nemluví o tom, že je to datum, kdy byla Osvětim osvobozena Rudou armádou, ale navíc se tváříme, Západ tedy určitě, že Židy nahnali do táborů smrti zřejmě Palestinci.

sdíletj na

69 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
31. 1. 2024 08:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Tři ami vojáci zahynuli – to by si ale měl na účet připsat KoZa – především USA.
Že na Ukrajině “zahynuli” (čistě náhodně? byli ve špatný čas na špatném místě? ) statisíce Ukrajinců i Rusů, nikomu žíly netrhá.

Jaroslav
31. 1. 2024 09:05
Odpovědět  Albi

US s Jordánskem se dohadují, kde se to vlastně stalo. Jordánsko tvrdí, že na svém území žádné US základny nemá a US nechce přiznat že má v Sýrii nelegální základny. A že jsou slovani pro západ ne plnohodnotní lidé je jasné, jejich životy se nepočítají. Že také patříme do oné kategorie většině našich spoluobčanů nedochází. Čili jsme další v pořadí…. a také budeme jenom statistika.

Albi
31. 1. 2024 09:52
Odpovědět  Jaroslav

Právě!
Ať mají jebo nemají někde základny, nic neznamená. Světové dění a nátlak na státy se dá dělat i jinak – tom jsou mistři, tp se jim přiznat musí.

jiří
31. 1. 2024 18:41
Odpovědět  Jaroslav
Ladislav 💤
31. 1. 2024 10:15
Odpovědět  Albi

Jenom tři? Přiznaných, to znamená, daleko více!
Lžou od svého vniku až do aleluja!

František
31. 1. 2024 12:30
Odpovědět  Albi

Ve skutečnosti nejde o Palestince. Jde o plyn v moři u palestinských břehů. Židáci ho chtějí pro sebe. Stejně tak USA žoldáci jsou jen v místech, kde je ropa. Chrání tak zlodějské zájmy USA.

Pavel
31. 1. 2024 13:06
Odpovědět  František

Totéž se dá říci i o Ukrajině. Východ Ukrajiny je bohatý na plyn,Lythium a další nerostné suroviny,proto ušáci spolu s Porošenkem založili Burismu a do čela dosadili Huntera Bidena. Spojili příjemné s užitečným, oslabit RF válkou a současně východ vylidnit pro další těžební činnost. Umí jen krást,loupit a vraždit po celou dobu své existence.Začalo to indiány ,I a II.světovou, Indočínou,Koreou, Jugoslávií teď Ukrajinou a blízkým východem. Dokud nedostanou pořádně po čumáku a nevyžene je zbytek světa nevyžene zpět za oceán nebudeme mít klid a mír! USA-NATO stoprocentní záruka nekonečné války ve světě!

Putinovec
31. 1. 2024 15:16
Odpovědět  František

Z jedné úrovně pohledu zde jde o materiální prospěch , zisk . Ale z pohledu toho , kdo tyto procesy řídí a vytváří předem zadané cíle řízení , jakou bylo např. vytvoření Izraele v místě , kde nemůže samostatně přežít a nutí ho to kousat kolem sebe a tím generuje stále větší napětí , až do likvidace sebe sama i svých nadnárodních opor , se jedná o postupnou likvidaci už nepotřebných struktur i nástrojů řízení a zároveň jako místo , budoucích uměle vyvolaných problému .
Jen se podívejte , do jakého postavení se ten dříve nedotknutelný Izrael vmanévroval a s ním i jeho pohůnek hnUSA . Celý svět od nich dává ruce pryč , stávají se morovou prašivinou . A tím se zároveň , jakoby samy od sebe likvidují struktury a napojení , které ještě donedávna jim umožňovaly parazitovat na zbytku světa .
Že při tom dochází ke genocidě , to toho , kdo tyto procesy vytváří , naprosto nevzrušuje . Přesně tak , jako ho nevzrušují oběti minulých válek , vygenerovaných jeho řízením .

Pravdomluvny
31. 1. 2024 14:37
Odpovědět  Albi

Statisíce Usraninců……??????Ty jsou v ČR,ne na území Banderonacistánu!

Bety
31. 1. 2024 22:13
Odpovědět  Albi

jE TO MIMO, ALE MUSÍM SE O TU INFORMACI PODĚLIT. PREZIDENT BIDEN SE PODROBIL IQ TESTU A NEJEN ŽE HO ABSOLVOVAL BEZ PROBLÉMÚ, ALE ZÍSKAL NEUVĚŘITELNÝCH 187
BODŮ. TOLIK SNAD NEMĚL ANI EINSTEIN,
A ŽE VĚTŠINU ČASU PŮSOBÍ DOJMEM , ŽE NEVÍ KTERÁ BIJE, JE TEDY ZŘEJMĚ JEN VRTOCH GENIA, ŽE?

katango
1. 2. 2024 13:40
Odpovědět  Bety
Helena
2. 2. 2024 09:03
Odpovědět  Bety

No, to je ale podle americké stupnice…… tam mají všechny míry úplně jinak… za druhou číslicí patří desetinná čárka.

Dan
31. 1. 2024 09:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Obhajoba Palestinců a Hamásu? Autorka článku by si měla život v arabském světě vyzkoušet na vlastní kůži a pak by se možná Palestinců přestala zastávat. Židům jako národu už jednou v historii hrozilo vyvraždění, takže se jim nedivím, že každou další snahu o jejich vraždění řeší radikálně jako nyní v Gaze. Umírají tam civilisté? Ano, ale je důležité si uvědomit, že to byli právě tito civilisté, kteří si zcela dobrovolně zvolili agresivní Hamás ve volbách. Nyní jen sklízejí to co sami zaseli.

Slovan
31. 1. 2024 09:37
Odpovědět  Dan

Hmmm. Asi máte namysli II WW? Co potom podle vás ve stejné době hrozilo Slovanům, když jich přišlo přes dvacet milonů pryč a další ještě mělo slíbeno.

Pavel
31. 1. 2024 09:41
Odpovědět  Dan

neberte to tak vážně je to válka dvou místních kmenů o území ale jeden kmen pokročil ve vývoji o kousek dále a má podporu tzv demokratického světa prostě rube se jeden obřezanec s druhým obřezancem nic víc nic mín – a hamás už se dávno provalilo že jej izraelci podporovali proti OOP

Nadia369
31. 1. 2024 11:31
Odpovědět  Jana Kunšteková

Kdysi se vyrabely zbrane aby se s nimi bojovalo ve valce. Dnes se vyrabeji valky aby se zbrane prodavaly.A to neni jediny ucel. Ty, kteri tyto valky manipuluji a vyvolavaji civilni obeti nezajimaji.Civilni obeti slouzi hlavne k manipulaci strachem, zlosti a rozdelovani lidi na planete. Pokud by lide nebyli umele rozdelovani, velice rychle by nasli skutecne viniky a manipulatory v pozadi tohoto vseho. To by byl jejich konec. Ale mozna je to pouze muj nazor.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Albi
31. 1. 2024 12:34
Odpovědět  Nadia369

Je to váš názor a je správný! Popsala jste to velmi přesně!

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 12:54
Odpovědět  Albi

Tahle věta to shrnuje velmi dobře, to by chtělo vytesat a zarámovat:

»Kdysi se vyrabely zbrane, aby se s nimi bojovalo ve valce. Dnes se vyrabeji valky, aby se zbrane prodavaly

πα½

Albi
31. 1. 2024 16:40
Odpovědět  P.A.Semi

Zjistilo se, že dobře poslouží tak i tak.

Nadia369
31. 1. 2024 23:34
Odpovědět  Albi

Diky Albi jsem rada ze je nas takovych vic.

ModrýKlokan
31. 1. 2024 14:25
Odpovědět  Nadia369

@ Nadia, Albi

Zdravím. Můj názor je taky takový.

Jura
2. 2. 2024 18:34
Odpovědět  Nadia369

Něco z řecké mytologie : v míru pohřbívají syni otce , ve válce otcové syny.

Pavel
31. 1. 2024 11:42
Odpovědět  Jana Kunšteková

milá paní např v mexiku se postřílí cca 25 000 lidí rok co rok jenom kvůli prachám a drogám v americe je to cca 34 000 lidí /za třicet let je to rovný milion a kousek / ted k tomu připočítejte drogy auta nože bejsbolky alkohol …. a vidíte někde že by se něco dělo nic – akorát ČT napíše že trpí menšiny https://ct24.ceskatelevize.cz/clanek/veda/pocet-umrti-strelnou-zbrani-v-usa-neustale-roste-nejvic-podle-analyzy-trpi-etnicke-mensiny-13475 ps. a ted si ještě představte co jich je někde zahrabanejch a nikdo o tom neví to bychom se dostali k opravdu krásným číslům co

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 12:57
Odpovědět  Pavel

Akorát tam v ČT asi nenapíšou, že většinu černochů tam postřílí černoši, kteří mají asi 7x vyšší zločinnost (v přepočtu na osobu), než běloši, protože v USA narozdíl od Evropy pečlivě vedou statistiku rasy pachatelů i obětí…

A navíc takhle to tam vypadá po staletích integrace, to už lepší asi nebude… Ani tady to nebude lepší, protože čerti se tu integrovat nedají…

πα½

Pijack
31. 1. 2024 10:33
Odpovědět  Pavel

Trefa. Když se dva obřezanci řežou, co je mi do toho? Ať se klidně podřežou, mají to ve zvyku. Rozumný člověk se do sporu primitivů neplete.

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 11:32
Odpovědět  Pijack

Inu, ale i nás by mělo zajímat, jak to ovládají Židi tady na Západě

US, UK, Canada, Australia, Germany, Italy, the Netherlands and Finland

státy, které přerušily financování UNRWA na základě pravděpodobně lživého a rozhodně absurdního obvinění, že prý UNRWA s 30000 zaměstnanci tam měla údajných 12 učitelů a dělníků, kteří podporovali teroristy… (Těch “12” zavání židovskou lží… Zejména když si to vymysleli po 4 měsících, když předtím šířili desítky různých lží o údajných znásilněních a pečení dětí v troubě, jak jim jejich židovská fantazie generuje představy…)

Leckteré další státy, jako třeba i my, neměly co přerušovat, protože to nepodporovaly ani předtím…

To není jenom UNRWA… To byl i Covid, naprosto Židovská akce proti nám… Nebo Ukrajina, Židovská válka proti Rusku rukama Ukrajinců… A další…

Rusové leccos zkoušejí svádět na USA a “anglosasy”, ale ve skutečnosti to tady na Západě páchají zde vládnoucí a ovládající Židé, jak nyní s UNRWA předvedli víc než jasně…

πα½

Pijack
31. 1. 2024 11:46
Odpovědět  P.A.Semi

Tak samozřejmě nezůstávám bez informací. V našem poddaném systému a řízené protektorátní demokracii těmto informacím neutečeme, protože to do nás hustí 24/h denně. A pak i na nezávislých médiích západního světa. Celkový obraz mám, stejně jako pochybnosti. Nelze se ovšem o cizí zájmy zajímat do vysílení, protože i my máme své zájmy. Statkář se taky nestará o firmy zaměřené na IT, nebo letecké společnosti. Statkář si hledí úrody. Tož jen takové menší přirovnání. proto říkám, problémy těchto ras jsou mi ukradené, i když o nich ledasco vím. Nejsme hluší ani slepí 🙂

Albi
31. 1. 2024 12:41
Odpovědět  Pijack

I to jsou ovšem lidé, že?

Pijack
31. 1. 2024 14:06
Odpovědět  Albi

Nevím… ale odvolávat se na to, že jsou někteří lidé, není zrovna šťastný argument. Ono je hodně lidí na světě, kteří si nezaslouží žít a jsou horší než hyeny. Zato znám spousta druhů zvěře, které jsou zabíjeny lidmi a chránit je má smysl. Výsada někoho, že je zrovna člověk u mne neobstojí.

Nadia369
31. 1. 2024 23:31
Odpovědět  Pijack

vise pisete ze mate celkovy obraz. A v tomto komentu jste to zase poprel. Jsou lide na svete, kteri nejsou dobri, ale i ti tady maji svoje opodstatneni. Uz jen proto,aby ostatni videli a uvedomili si ze takto oni zit a konat nechteji. Ze chteji byt lepsi. To je jeden ze zakladu evoluce. Lide se vyviji na zaklade ziskanych zkusenosti a psychologickych podnetu. Zijeme v dualnim svete at se nam to libi nebo ne.

Pijack
1. 2. 2024 12:48
Odpovědět  Nadia369

Ano, dualita. To mi jaksi asociuje právo vnímat dualitu jako ohrožení své poloviny a chtít ho uchovat. Když oni, tak i já. Mám snad menší šanci než ten, kdo usiluje o mou likvidaci? Proč bych neměl právo chtít to samé? Takový zákon dualita postrádá.

Nadia369
1. 2. 2024 16:20
Odpovědět  Pijack

Ale nepostrada. Vy mate stejnou moznost chtit to same.Mame nezpochybnitelne pravo na obranu sebe sama a svobodnou vuli to delat. Jde jen o to, jak je potrestat aby jsme se nestali stejnymi jako oni.Chapete?

Slovan
1. 2. 2024 16:36
Odpovědět  Nadia369

No to je právě ono, že o tom moc přemýšlíme, bum a hotovo. Nó, jak jinak.

Slovan
1. 2. 2024 16:31
Odpovědět  Pijack

Pijacku mám stejný názor, když někdo cizí se ti nabourává do domu, či na pozemek, či vyhrožuje, tak prásk a hotovo. Žádné srraníí s mladou paní. Už ale nesmí mluvit, hezky natvrdo.

katango
1. 2. 2024 13:42
Odpovědět  Pijack

Myslím, že hyenám křivdíte.

Bety
31. 1. 2024 23:26
Odpovědět  Pijack

Primitivů? A co I. a II. světová válka? Taky to máme ve zvyku? Nehledě na všechny nespočetné války a válčičky předchozí? Jen za napoleonských válek zařvaly 3 miliony Francouzů a 10 milionů Evropanů a co je nejhorší, nikdo se jich neptal, jestli to chtějí.
“Samo” to nějak začalo ” asi”….. A asi si tehdy také většina myslela – co je mi do toho.

Pijack
1. 2. 2024 12:49
Odpovědět  Bety

No ono to nikdy jiné nebylo a ani nebude. Zrovna jsem psal něco o dualitě v odstavci výš.

skeptik
31. 1. 2024 11:00
Odpovědět  Pavel

Palestinci jsou Arabové desítky let okupovaní Izraelem.

Boomer
1. 2. 2024 08:25
Odpovědět  skeptik

.. je to lůza Středního Východu, uměle držená při životě arabskou elitou, aby posloužili jako klacek na Židy.
Krmí je, sypou jim prachy na teror, ale k sobě si je nepustí. A tak to ods*reme my…

Ana
31. 1. 2024 21:11
Odpovědět  Pavel
Administrátor
P.A.Semi
1. 2. 2024 12:55
Odpovědět  Ana

(Velmi kvalitní rozbor Sionistů, Hamásu a Muslimského bratrstva, a role Američanů, Kataru a další… Thierry Meyssan na VoltaireNet je velmi znalý autor… A kupodivu to je i v češtině, zřejmě strojový překlad s jen pár drobnými problémy…)

Albi
31. 1. 2024 10:08
Odpovědět  Dan

Bylo by asi dobře přečíst si něco o začátcích toho konfliktu a měřit všem stejným metrem.

Pijack
31. 1. 2024 10:38
Odpovědět  Albi

Bylo by to jistě vhodné, ale o začátcích každého konfliktu v Anglosaském světě se nesmí pouštět. Přišlo by se na to, že účelové záminky jsou vždy v zájmu aristokratů a rodových kmenů, kteří bohatství neumí získat poctivou prací, nebo obchodem, nebo prosperitou partnerů a spojenců. Jejich pracovní nástroj je vždy zločin posvěcený politickou vrchností. Desítky honosných muzeí v jejich vlastnictví, nadupaných klenoty světového umění a nerostného bohatství to jen dokumentují. Židi jsou na to přímo dělaní.

Pijack
31. 1. 2024 10:30
Odpovědět  Dan

Židům jako národu už jednou v historii hrozilo vyvraždění? NEHROZILO !!! Ti větší Židé s velkým Ž toho vraha zásobovali a investovali do jeho zbrojení. Rozkazovali v Anglii i v USA. To ni měli na spoušti svůj prst. ONI poskytovali finance Hitlerovi. Znáš jen polovinu historie… jen to, co ti nakukal mainstream.

Gales
31. 1. 2024 10:49
Odpovědět  Dan

A čímpak Rusko ohrožuje židy že na Ukrajině proti němu bojují?

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 11:01
Odpovědět  Dan

Židáku (nebo kreténe?), Hamás je podstatně méně “agresivní”, než Židovský teroristi… Israel je teroristický stát, byl jím od začátku a celou dobu…

Hamás jim opakovaně za posledních 30 let nabízel příměří a zastavení vražd civilistů, ale na to židácký svině (chazirim) nikdy nepřistoupili, protože tam vraždí Palestinské civilisty zcela záměrně a dlouhodobě…

πα½

Helena
31. 1. 2024 11:11
Odpovědět  P.A.Semi

Ale vždyť je to zase ten, co všechno ví /ygorek, Jiří, teď Dan/ o vodovodech a kanalizacích, o Poldi Kladno, jak se kuje železo a ví i o tom, jak se opravdicky žije v arabském světě – je to stále stejná stylistika, stále stejné výrazivo. Škoda tomu věnovat byť jediné písmeno.

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 13:03
Odpovědět  Helena

Není to ygorek… Ten tu navíc dokázal, že je odborník, který tomu (vodárenství) rozumí, bez ideologické náplavy… (což zdejším fanatikům připadá nepřijatelné, o něčem věcně psát bez ideologického fanatismu…)

Ten “Dan” je tu záměrný provokatér, nebo sem zabloudil ze seznamu? První a jediný příspěvek (nebo si jako nájemní trol umí čistit prohlížeč a měnit IP adresu, aby tu byl vždycky “poprvé”…),
a totálně rozesírací lež, zřejmě na vylákání nějaké nelegální reakce, aby bylo koho stíhat…?

πα½

Pravdomluvny
31. 1. 2024 14:38
Odpovědět  Dan

Přesně,zvolili si Šaríju a její zvěrstva,tak ať pykají!

pedro
31. 1. 2024 17:20
Odpovědět  Dan

Otázka zní: Z jakého důvodu je chtěl někdo vyvraždit? Proč nechtěl někdo vyvraždit třeba křováky?

Monty
1. 2. 2024 09:55
Odpovědět  Dan

Když se zúčastníte diskuze ,prosím ,přečtěte si něco o diskutovaném ! Jste naprosto mimo ! Aneb.nedivím se Američanům ,že vraždili Indiány a že je nahnali do rezervací ..Ti divoši je zabíjeli ! Izrael taky vznikl na území někoho jiného Palestinců .A stará se o jejich vyvraždění .

Gales
31. 1. 2024 10:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Kde juda vládne národ chřadne.

Pijack
31. 1. 2024 12:10
Odpovědět  Gales

Víš co je strašnýýýýý? Že normálně na první pohled žida nerozeznáš od ostatních. Na péro mu není vidět. V tom jsou zákeřní. Už ani podle jména nelze definovat žida. Třeba pán Rosenberg je křesťan (můj známý) a o obřízce říká že je to největší hnus civilizace. Tož nevím, kdy ta rasa v sobě vzala tolik odpudivých zvyků… Ale když se nacpou do politiky a voliči nevědí že kandidát je žid, … tady to začíná – podvádění s myšlením druhých… končí to zlodějnou nebo lichvou. U černocha je to jasné – vidím černocha. U Číňana je to zjevné – vidím Asiata, Japonce, Vietnamce, Číňana… nelze pochybovat. Vidět cikána, nebo Inda, nebo muslima… tam je to taky poznat, na což má člověk nezadatelné právo rozlišovat. Ale ŽID? Jsou ukrytí. Jsou nevyzpytatelní. Jsou neviditelní. Jsou tedy důvěryhodní?

Mike
31. 1. 2024 13:04
Odpovědět  Pijack

Proto se v Rusku schází obchodní a poltičtí partneři, anebo i odpůrci v parních lázních. Během okamžiku tak člověk ví, s kým tančí…

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 10:58
Ohodnotit příspěvek :
     

Skandální přerušení pomoci UNRWA by mělo leckomu otevřít oči, kde to Židi naprosto ovládají, kde vládci nemají žádné svědomí ale jen strach ze Židů…

πα½

Pijack
31. 1. 2024 11:52
Odpovědět  P.A.Semi

Ale vždyť strach druhých je jeden z mnoha nástrojů právě židů. Židé nechtějí prosperovat s jinými, kteří strach nepociťují. Zabrouzdím do historie – kdo ukřižoval Ježíše? Byli to přece Židé. Už tehdy kolem sebe šířili strach. A kdo dnes šíří strach z Ruska? Zase židé… tentokrát z USA a GB. Ty metody jsou staré jako Metuzalém.

unor 2022
31. 1. 2024 13:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Evropska a arabska kultura jsou proste kazda jina. A nebyt zidovskeho negativniho vlivu na deni mezi nemi mohli presto vedle sebe pokojne koexistovat a tu a tam se obohacovat. Je urcite cim.
Jenze to nekdo zaridil tak, aby k tomu nemohlo dojit. Deni na strednim vychode, rizeni uprchlickych vln a dalsi ma nekdo na svedomi. Kdo to je, neni tezke nalezt.

Pijack
31. 1. 2024 14:12
Odpovědět  unor 2022

Všimni si jedné zásadní změny, kterou nám židé postupem času nasouvali do hlav – prý jsme křesťansko-židovská civilizace. Prdlajz. NEJSME žádná židivsko, ale Anticko-křesťanská !!! prostě nám vymazali z paměti, že už nejsme Antická, ale židovská. Jenže naše civilizace pochází z Antiky – i kdyby se všichni židi posraIi vztreky!!!!!

Jsme Křesťané a Antika. Přes tento fakt nic nejede. O tom se nemá ani polemizovat. A přesto se najdou pravidelně idioti politici, kteří stále přežvykují nesmysl o křesťansko-židovské civilizaci. Jasný důkaz, že nám vládnou pitomci a nevzdělanci.

Jura S
31. 1. 2024 15:22
Odpovědět  Pijack

Musím souhlasit – jen příspěvek dám na samostatné vlákno “JAK MĚ FORMOVALO KŘESŤANSTVÍ V DĚTSTVÍ”

Administrátor
P.A.Semi
31. 1. 2024 18:47
Odpovědět  Pijack

Viz kvalitní rozbor (z roku 2012, tedy ještě před Migranty, Covidem a Ukrajinou) :
https://abbartos.wordpress.com/2012/01/18/opravdu-zidovsko-krestanska-civilizace/
(k tomu jen podotknu, že v té URL chybí ten otazník na konci titulku…)

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pijack
1. 2. 2024 12:54
Odpovědět  P.A.Semi

skvělé, dík.

ModrýKlokan
31. 1. 2024 14:21
Ohodnotit příspěvek :
     

Anglosasů a těch jejich poskoků – nejmenovaného zombie ukňučeného etnika, už má svět plný zuby. Společně mají za posledních dvěstě let na svědomí stovky milionů mrtvých. Číňanů, Korejců, Filipínců, Bůrů, Konžanů, Jihoameričanů, Afričanů, Slovanů. Kolonizátoři a vrazi. Do dnes s tím nepřestali, jen všemu dali jiná jména. Ovce čumí a nic nechápou, béééé bééééé

Jura S
31. 1. 2024 15:04
Ohodnotit příspěvek :
     

Tož i “čehůni” (bohužel i my Moraváci) jsme “Hamas”… u nás teda spíš je genocida populace řekněme “POKLIDNÁ” – napařily se lidem 2 roky EXTRÉMNÍ CENY elektriky a plynu, navíc jídla a všeho… sem tam se někdo věší, vylije někde benzín, běhá nahatý po ulicích… vyjede 50 traktorů… Ale v Lídlu ceny furt stejný, a energoSStapo nám nic neslevní, naopak přifařilo poplatky pro “SOLÁRBARONY”.
V rámci EU jsme “hamás” jacísi červi, zašlápnout nás “suprmarkety” konglomeráty, vycucat daně pro Dýpstejt, vojebat důchodce.. koupíme si fešný letadýlka… k hownu….

zuzana
31. 1. 2024 15:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Václav Klaus: Konflikt na Ukrajině zavinily USA a Velká Británie

https://aktax.cz/vaclav-klaus-konflikt-na-ukrajine-zavinily-usa-a-velka-britanie/

Jura S
31. 1. 2024 15:45
Ohodnotit příspěvek :
     

JAK MĚ FORMOVALO KŘESŤANSTVÍ V DĚTSTVÍ- jezdil jsem každý týden na chudý baráček babičky a dědy, byla tam i zahrada 800 m2, kde jsem s dědou zahradničil od mala… Jo, co jsi pamatuju, chodili jsme v neděli do kostela, já malý klučík 5 let… děda mě naučil už v 5-6-ti plynule číst, takže jsem se pak v první třídě vyloženě nudil, učitelka měla pochopení a já si, co spolužáky učila abecedu četl “zahrádkáře, Němcové Babičku”… Doma samo i bibli, jenže jako zvídavý klouček jsem se dědy ptal na Ježíše, jako co my s tím, že to bylo dávno… Pak babička umřela v 56 na zástavu srdce, vynášeli ji z baráku “na marách”, s dědou jsme chodili na mše, jenže to už jsem měl 9 roků a svou hlavu, proč jako tohle “ježíš” dělá ? Bavili jsme s dědou o tom často a přestali i chodit do toho kostela…. a stali se “neznabohy”…. Prostě se nám “poudačky” ze Starého zákona o úprchu židů od faraóna zajedly…a chodit do kostela už jsme nemuseli…pomodlili jsme se doma….. i bez Vatikánu… Dodnes vysekám “Otčenáš” a “Zdrávas” i po 50 letech… jen nevím proč bych to dělal… když i z toho Papeže je LÍDL korporát….

zuzana
31. 1. 2024 16:09
Ohodnotit příspěvek :
     

Orbán obvinil Brusel, že vede ideologickou válku proti Maďarsku

https://aktax.cz/orban-obvinil-brusel-ze-vede-ideologickou-valku-proti-madarsku/

zuzana
31. 1. 2024 17:38
Ohodnotit příspěvek :
     

Francouzští zemědělci míří svými protesty do srdce EU

https://aktax.cz/francouzsti-zemedelci-miri-svymi-protesty-do-srdce-eu/

Karel
1. 2. 2024 08:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Ze židů se stal nebezpečný rakovinový útvar na těle světa. A svět se musí bránit šířícím se metastázám. Nejlepší je co nejrychlejší chirugický zásah k odstranění této zhoubné choroby. Bohužel, zatím se nenašel rázný a zodpovědný chirurg, který by tuto operaci provedl rychle a kvalitně a bezbolestně.