Vy dva šupáci se zapšklými ksichty

 Milena Doušková,  19.05.2018,  Jak vidím…,  

Bezvadný dopis psaný trochu šťavnatým jazykem, ale dokonale pravdivý.

Přeposílám   lidem, o kterých si myslím, že jsou schopni odpustit dotyčnému autorovi vulgarity,  v tomto trefném článku   „Motto: Až 900,- Kč k důchodu měsíčně navrch od ledna 2019 na návrh Babiše s okamžitou podporou SPD a komunistů.
Ale Fiala z ODS a Pekarová- Adamová z TOP 09 jsou samozřejmě jako vždy proti a mne zaujala reakce jednoho diskutéra, který si to s nimi takto vyřídil:

„Vy dva šupáci se zapšklými ksichty se ptáte, kde na to Babišova vláda vezme? To laskavě nechte na něm !!!

Vy dva jste Ti praví, na takový blbý dotaz !

Na rozdíl od vás Fialo a Adamová, nemám ještě mozek úplně v prdeli a pamatuji si, jak všechny 3 vlády ODS, Klausova, Topolánkova a Nečasova byly předčasně vyhozeny od vládních koryt a ani jedna !! nedokončila řádné čtyřleté volební období i s Kočárníkem a 2 x s Kalouskem. A po Vás to museli do voleb dopatlat úřednické vlády Tošovského, Fišera a Rusnoka.

A kdyby nebyl Sobotka od socanů trouba a nenechal se idiotsky utáhnout na uvařené nudli a Kalouskových pičovinách o Babišovi , tak nemuseli dostat u loňských voleb výprask jaký dostali a nemuseli se dnes sjíždět do Hradce na jejich mimořádně konaný funus !!!

Dlouholeté bužírování vašich spolustraníků z ODS, TOP a lidovců v PS a senátu pomalu končí a bude i konec odložených „trafikantů “ ve firmách se státní účastí za krávoviny, které vám pomohli jako poslanci odkývat.

Kdo chce všechno, má potom většinou hovno.

Vaši premiéři z ODS dokázali prodrbat za účasti lidoveckého zlodějského ministra financí Kalouska v Topolánkově vládě a následně i v jeho II. poločase za TOP 09 Nečasovy vlády (pokaždé po třech letech byla vyhozena celá vláda) stovky miliard a obyvatelstvu jste

vzkazovali, aby si utahovalo opasky, Kalousek tak dluží od roku 2012 každému z důchodců v průměru více jak 1000 Kč.

A ty se Fialo i s Adamovou domluvte už konečně s ČSSD na tom, kolik z té sekery státního dluhu 1.670.000.000.000,- Kč, nasekal Klaus a Kočárník z ODS, kolik Kalousek od lidovců a T0P 09 a jaký na tom mají podíl socani v podobě jejich ministrů financí Svobody a Sobotky.

A až to budete vědět, tak potom se teprve ptejte Babiše, kde vezme těch posraných 30 miliard pro důchodce, když jste jim rozkradli jejich důchodový účet 330 miliard Kč, co zbyl po bolševikovi.

Jak Tobě mohli dát Fialo titul profesora a zvolit Tě 2 x rektorem Masarykovy univerzity, to opravdu nechápu!

Co dělala za mlada Adamová se raději ptát nebudu, ale umím si to představit.

Chci věřit tomu, že SPD Tomia Okamury a komunisti podpoří vládu ANO Andreje Babiše

a ODS i TOP 09 konečně utře hubu !!!

Těch 30 Babišových miliard důchodcům, představuje, vy dva zázraci k tomu Vašemu prosranému 1,67 bilionu + 330 miliard 1/65 ( jednu šedesátipětinu!).
My co nejsme idioti tak víme, že díru, kterou naflákali ve státním rozpočtu vlády ODS, lidovců, TOP a ČSSD za necelých 30 let, tak na to by Andrej Babiš potřeboval 65 roků.

RADA:
Fialo a Adamová …, otevřete si lékárničku, ustřihněte si kus flastru a zalepte si hubu.
Bude to furt levnější, než kdyby si mělo 2.600.000 důchodců zalepovat stejným flastrem uši, aby nemuseli poslouchat ty kraviny, které Vám vyletují z otvoru, kde možná máte zuby.

Otta Dolejš

P.S. Bez úprav, byly by zbytečné:-))

sdílet na

8 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
30. 6. 2019 21:40
Ohodnotit příspěvek :
     

Teda:)), to je fakt dobrý. A přesně o takové lidi jako je pisatel má takový interes Jourová.

Editor
30. 6. 2019 22:40
Odpovědět  josh-xy

Chi, chi…. to je ale skupinka zoufalců. Jeden lepší než druhý. Hlavně Gazdíka a Farskýho nedávám, a taky kňouru Fialu, a taky Kalouska, o Lidovcích ani nemluvě,…. takže všechny.

Editor
30. 6. 2019 23:39
Odpovědět  Janinna

Ahoj:)) taky tě zdravím. Musím se smát tomu tablu… bububu.
Kluci dneska už musím jít spát, zítra toho mám hodně… tedy jestli v tom vedru usnu.)

Editor
1. 7. 2019 18:39
Odpovědět  Janinna

abych byl opravdu reálnej, tak jsem ti tam to zvěrstvo “jakoby jsme” opravil!

Editor
1. 7. 2019 20:34
Odpovědět  scipio

no, aby jsme nebo kdyby jsme je strašný zvěrstvo. To používají cikáni ze zvláštní školy, když chtějí vypadat jako že nejsou ze zvláštní školy. Jinak hovorově se místo abychom používá abysme. Východočeši si zachovali starší abychme. Opravdu nebo vopravdu je ganz egal. V se před samohlásky přidává hlavně na Plzeňsku nebo na Žižkově. Já jsem Staroměstskej 😛

Editor
1. 7. 2019 22:56
Odpovědět  scipio

Ahojte vy dva:)) ajaj… jak tak koukám, tak tady je češtinářský kroužek. Tak to se nezapojuji… jelikož sama mám máslo na hlavě:))

Editor
30. 6. 2019 23:31
Odpovědět  Janinna

Je tam jeden omyl, první Klausova vláda absolvovala celé volební období 1992-1996.