Vůbec se Petru Fialovi nedivím, že nemohl vystát Václava Klause

Petru Fialovi došla trpělivost s Václavem Klausem mladším.
Selhání Václava Klause ho musí mrzet o to víc, že, jak sdělil, Václava Klause do ODS sám přivedl.
Říká se, pro dobrotu na žebrotu. Jak ten se mu za to odvděčil? Dělal si co chtěl.
Považte sami:
Václav Klaus ml. otevřeně podporuje vystoupení ČR z EU, zpochybňuje účast vojáků AČR ve vojenských misích nebo se účastní akcí pořádaných problematickými organizacemi. Jde nepochybně o Vzpomínkový večer k 80.výročí okupace Československa nacistickým Německem 12. 3. 2019, který pořádal Český svaz bojovníků za svobodu ZDE nebo o panelovou diskusi o vzdělávání pořádanou Novou republikou o den později ZDE.

Václav Klaus je vyhraněný vlastenec, zatímco Petr Fiala je starý kamarád Bernda Posselta mluvčího Sudetoněmeckého krajanského sdružení a stoupenec velkoněmecké říše v hranicích EU. Britské listy přinesly zajímavou informaci čtenáře Jaroslava Horáka ZDE: „V katolicko-konzervativním časopise Proglas (Fiala byl zástupce šéfredaktora a sám do něj psal) se vedle jiného systematicky překládaly a otiskovaly články Bernda Posselta a Otty Habsburka.

V Proglasu, ročník 1990, číslo 9/10, je text, napsaný Petrem Fialou, ve kterém mj. cituje z projevu Otty Habsburka, který přijel do Brna přesvědčovat, že Češi mají na Západě své největší přátele v sudetských Němcích.

Článek obsahuje i tři fotografie (Petr Fiala je sám vybral jako sebeprezentační doprovod svého článku), na kterých Fiala pózuje s Berndem Posseltem, Otto Habsburkem, politikem KDU-ČSL Tollnerem a praporem „Moravské zemské Panevropské unie“, jejímž byl předsedou. Oslabené ODS může nyní předsednictvím Petra Fialy hrozit postupné převzetí konzervativně-katolickými skupinami a následně sloučení s TOP 09…“

Co o sobě říká Panevropské Unie Česka ZDE

“Panevropská unie, něm. Paneuropa-Union
je nejstarší evropské hnutí za sjednocení starého kontinentu. Zastává myšlenku politického a hospodářského sjednocení evropských národů na demokratických a přátelských základech, s plným vědomím křesťanských kořenů našeho kontinentu. Myšlenkový obsah tohoto hnutí formuloval Dr. Richard hrabě Coudenhove-Kalergi na svém panství Poběžovice na Domažlicku. Samotná Panevropská unie pak byla hrabětem Coudenhove-Kalergim založena roku 1922, respektive 1924, jako přímá reakce na hrůzy první světové války.”

A co že nám demokraticky a přátelsky prosazoval hrabě Coudenhove-Kalergi:
no přece světle hnědou rasu otroků, proto ta podpora imigrantů. Za co asi je Angela Merkel je držitelkou Kalergiho ceny ZDE, tu obdržel také někdejší „prezident EU“ Van Rompuy ZDE.

Ivan David
http://www.novarepublika.cz/2019/03/vubec-se-petru-fialovi-nedivim-ze.html#more

sdílet na

14 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
18. 3. 2019 19:57
Odpovědět  Janinna

to nebyli rabíni, to byla rada židovské obce. Ve finále to stejně bylo jedno, rozhodovali jenom o pořadí, jak tam pojedou.

Editor
18. 3. 2019 20:46
Odpovědět  Janinna

Rabín je v radě nebo obci jeden. Autoritou jsou pouze v náboženských sporech, rabín je původně soudce, nikoliv kněz.

Editor
18. 3. 2019 22:10
Odpovědět  Janinna

v jedné židovské obci, jaké tady tehdy byly byl většinou jeden rabín, většinou tak jeden šochet a další většinou byli normální, pravda, velmi zbožní chlapi. To, že Židi ovládli bankovnictví není jejich zásluha, to je zásluha těch, kteří to nedělali sami.

Editor
18. 3. 2019 23:44
Odpovědět  Janinna

no, to je zatím silně nejasné. Zejména, jak se zachovají voliči Kotleby a Harabina a dalších. Podle mě ta ženská víc nedostane, to je přesně ten případ, jako byl tady se Schláfengergem. Noha doma nezůstala a nestačilo to, kdežto Zemanových voličů pár doma zůstalo. Tady rozhodne, jestli se voliči těch prvokolčáků uráčejí zvednout prdel a dojít. A to je podle mě bohužel ve hvězdách. Ta dostane totéž co v prvním i ve druhém kole. Od těch, co vypadli ona urve hodně málo. Jen je třeba, aby lidi přišli. I když ten Šefčovič je taky pěkný lumen, je to klasická volba menšího zla. Slováci jsou zcela nevyzpytatelný národ se zcela záhadnou logikou.

Editor
19. 3. 2019 00:10
Odpovědět  Janinna

fakt se zeptej nějakýho chlapa, co byl na vojně na myšlení slováků.Furt dobrý,furt dobrý a pak absolutní úlet a debilita.

Administrátor
18. 3. 2019 08:57
Ohodnotit příspěvek :
     

Záhada je umístění ODS ve volbách. Těžko uvěřit, že lidé tak rychle otupěli a vzali lístek a s čistým svědomím volili tuhle špínu. Dokud nebudou volby povinné a elektronicky spřažené s konkrétním voličem, tak jsou volby nedůvěryhodné, cinknuté.

Editor
18. 3. 2019 20:00
Odpovědět  Janinna

Víš, ona ta statistika, která se připisuje Zemanovi a kterou jenom citoval, ta je pravdivá. Podívej se na Gaussovu křivku a koukni se, kolik lidí je nalevo od hodnoty 100. Hodnota 100 není uprostřed, jak se dneska pokoušejí někteří namluvit právě těm lidem nalevo. Kdyby sis přečetla knihu “Limes inferior” co jsem ti poslal, pochopila bys, že jenom lidé od 100 napravo, v té knize od nuly nahoru, jsou použitelní k myšlenkově náročnějším úkonům.