blognezařazené

VOLÍM ODVAHU! A snažím se, aby ji mohlo volit co nejvíce lidí, protože máme v republice obrovský nevěstinec.

Zdravím především vás, co víte, co jsem absolvoval za poslední tři roky v senátu a co dělám 20 let pro obrany vody. Obracím se na vás, protože stav vodárenství, (energetiky, teplárenství…) je kritický a je ho třeba řešit. Řešit ho musí politici a ti stávající řešení nepřinesou. To, kteří politici budou o nás rozhodovat ovlivníme my ve volbách 23.-24.9.2022. Proto chci pomoc dostat k lidem informace, které jim pomohou volit lidi odvážné a ne poslušné straníky nebo trafikanty. 

O tom, kdo v senátu sedí, rozhodujeme my – občané

Volit na základě důkazů je něco jiného než volit na základě práce “píár” manipulačních agentur. Je načase se spojit a ukončit drancování našich peněženek. Podaří-li se to v jednom odvětví, máme precedens pro všechna ostatní. Až dosud jsme volili dle plánů reklamních agentur. Navrhuji to ukončit. Souhlasíte?

Senát má smysl, jen pokud v něm sedí většina odvážných a slušných lidí a ne lidé propojení s “mafií” deníčkovou, dalikovou, gazdikovou…  

Je-li v něm většina lidí bez odvahy, pak je senát zbytečný a živit tam kohokoliv je jen a jen naše hloupost.

Přestaňme být hloupí. Sám se nezruší, takže tam navolme slušné lidi s odvahou. 

Nadace pravda o vodě spustila informování občanů o tom, jak 6 let o vodě jednal a rozhodoval stávající senátor. Tyto informace umožňují lidem, vystavit senátorovi ve volbách vysvědčení.
 
Dává Vám to smysl? Pak si prosím projděte mou Darovací výzvu a přidejte se.

Jak poznáme lidi s odvahou? 

Nadační fond PRAVDA O VODĚ již zveřejnil profily 27 senátorů, kterým končí mandát. Co dostali, jak reagovali, zda hlasovali PRO / PROTI prošetření protiprávního působení cizích firem u našich studní a k zastavení vyvádění našich peněz z vody do ciziny. Ptá se na “vodu” i nových kandidátů a zveřejňuje i jejich odpovědi. ZDE

Chci vás poprosit. Podívejte se na informace ZDE a pokud vám to dá smysl, pomozte je před volbami dostat k co nejvíce občanům. Půjdou-li volit informovaní lidé, budou vědět, koho v senátu chtějí a koho ne. Navíc, přijde-li volit více lidí, pak trafikantům nebude stačit to, co stačilo dosud, že se volí mezi sebou. 

Aby lidí informace dostali, potřebuje nadace 540.000 Kč. A o tom je má Darovací výzva. Snažím se pomoct získat min. polovinu této částky. 

  • Odborníci doporučili nadaci investovat přes Facebook 1000 Kč každý den, v každém z 27 regionů, kde se volí nový senátor. 
  • Nadace potřebuje 27.000 Kč na den x 10 dnů před volbami x min. 2 kandidáti – stávající senátor a aspoň jeden nový kandidát. = 540.000 Kč
  • Na rozdíl od politiků nadace nedostane na informování lidí ze státního rozpočtu ani korunu. Bez ohledu na to investovala čas, práci i peníze do zdokumentování práce senátorů. 
  • Teď jde o to, dostat informace k lidem.  

Pokud je vám tento záměr blízký, podpořte jeho realizaci a šiřte tuto výzvu přes sociální sítě a e-maily. POMOZME VOLIT ODVAHU! 

Děkuji Vám všem, kteří chápete, že samo se nic nenapraví. Společně to zvládneme. 

Radek 💧 Novotný

dnes Vám určitě udělám radost. Chci, abyste viděli, že změna v našem vodárenství je možná. ….Jak jsme před koncerny opakovaně ubránili Vodovody a kanalizace Přerov? Informovali jsme vedení vodárny a zastupitele, že se nájezdníci zahraničního koncernu pokouší vlomit do Vodovodů a kanalizací Přerov. Vysvětlili jsme, jak na to lidé doplatí. Doložili jsme 3 lži, kterými obelhávají zastupitele: 1. Cena vody poroste pouze o inflaci. 2. Dotace z EU nejsou ohroženy. 3. Koncern bude investovat místo obcí.V Přerově si naše informace ověřili, 3× se spolu s námi postavili proti tunelu a vodárnu před koncernem úspěšně ubránili.VÝSLEDEK: Lidé na Přerovsku platí roky za vodu výrazně méně než v sousedním Zlíně a Prostějově, kde nás politici neposlechli a vodu ovládl koncern.
Lidem na Přerovsku jsme pomohli ušetřit z plateb za vodné a stočné cca 650 mil. Kč. Přerovsko také získalo dotace z EU ve výši 429 milionů Kč. Podrobnější informace najdete ZDE
Jak jsme Ubránili vodu lidem v Přerově?
Jak vidíte, řešení ve vodárenství existuje. Rozsudky i zdravý rozum jsou na naší straně. Chce to jen spojit síly a vytrvat. A já vidím, že se spojujeme a vy vidíte, že vytrvalí jsme. S pokorou k voděIng. Radek Novotnýzakladatel Nadačního fondu Pravda o vodě
P.S. Systém zadržení vody v krajině je třeba řešit předem. Tato záležitost se týká bezprostředně každého z nás. Příště vám proto řeknu,jak souvisí řešení zadržení vody s tím, kdo ovládá prodej vody v ČR.

sdíletj na

17 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Gales
27. 8. 2022 14:02

V každém případě by předsedové senátu neměli být cizinci.ťajwanci a pod.

Milan ze Zahrady Čech
27. 8. 2022 16:23
Odpovědět  Gales

Zato blbců a trafikantů, až na vzácné výjimky, neurekom.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
jiří
27. 8. 2022 17:20
Odpovědět  Gales

comment image

Lev Prch
28. 8. 2022 06:36
Odpovědět  Gales

A co ten vlastizrádce Vystrčil??????To je horší kurva, než někdo z ciziny!!!!

Lev Prch
27. 8. 2022 14:42

Serenát je zbytečná instituce!, zrušme ho bez náhrady!!!!!!

Teuton
27. 8. 2022 15:19

Chtěl bych se zeptat na jednu věc : Jestliže nás, občany ČR, nazývá ministr vnitra Vít Rakušan “švábama” a Pekarová si z nás vyloženě dělá srandu se svejme “dvěma svetrama”, můžeme my tuhle Fialovu bizarní partu nazývat zkurvysynama a hanebnejma sviněma ?

Ladislav
27. 8. 2022 15:52
Odpovědět  Teuton

💤♎ Ano, můžeme! Fašistické fši nic dobrého nezaslouží!

Teuton
27. 8. 2022 16:53
Odpovědět  Ladislav

Díky, to jsem chtěl slyšet. Pokud ministr vnitra – ministr vnitra ! – mluví jako prase a dobytek, máme právo mu nechat ochutnat jeho vlastní medicínu. Rakušane, jsi hanebná svině !

jiří
27. 8. 2022 17:18
Odpovědět  Teuton

comment image

jiří
27. 8. 2022 17:17
Odpovědět  Teuton

comment image

Gales
27. 8. 2022 19:48

Taký bordel nění ani u cigáňoch.Tak sa chovajú iba prasce.

jar
27. 8. 2022 21:31

Ano,ti nejhorší šmejdi stále lezou všude a infiltrují kdeco,zakládají nové spolky,nebo aspoň mění své vývěsní štíty s novou barvou a jiným názvem. Stejně tak u nás vznikla Trafika nadbytečných- Senát.Je v našem státě na nic ,naprosto k ničemu. Jinak by naše voda byla naše a to samé elektrický proud.Stačí už jen ten malý tajtrlík s chováním vykleštěnce,co se mu říká tchajwanec,no to je něco ! Unikát debility.

Frankie
28. 8. 2022 18:01
Odpovědět  jar

A takoví dokonce učili na školách!!!! Pak se není co divit, že ti mladí jsou pak vylízaní jako oni.

Frankie
28. 8. 2022 16:40

Kdekdo přec dávno ví, že senát je jen trafika pro odložené a jinak zkrachovalé politiky. Nemá cenu jmenovat, protože ve velké většině je to tam jeden kretén vedle druhého.