nezařazené

Vojenský expert. COVID-19 je výsledek úniku z americké laboratoře

Virus COVID-19, kvůli kterému byla vyhlášena pandemie, mohl být uměle vyroben v jedné z laboratoří ve Spojených státech. 

Tento názor sdílí bývalý člen komise OSN pro biologické zbraně, vojenský expert Igor Nikulin. 

V rozhovoru s online publikací URA.RU komentoval nebezpečnou situaci, která se vyvinula ve světě v důsledku šíření koronavirové infekce, a dále uvedl, že pandemie je ve skutečnosti první fází třetí světové války.

Akademik Ruské akademie věd Gennadij Oniščenko dříve řekl, že situace kolem koronavirové infekce má všechny příznaky hybridní války. Upozornil na skutečnost, že virus COVID-19 mohl být uměle upraven.

Igor Nikulin v komentáři k prohlášení Oniščenka souhlasil s jeho závěry a poznamenal, že COVID-19 není přírodního, ale laboratorního původu, protože byl uměle vytvořen odborníky ze Spojených států. Kromě toho je pandemie koronaviru vlastně začátkem třetí světové války.

Podle vojenského experta byl virus COVID-19 vytvořen vědci v americké laboratoři ve Fort Detrick. 

Práce na vývoji biologického materiálu byly prováděny bez oznámení americkým orgánům. V roce 2019 však došlo k úniku z výzkumné budovy a všechny laboratoře v Marylandu byly uzavřeny kvůli velkému propuknutí neznámé nemoci.

Nikulin připomněl, že už v létě 2019 v některých amerických městech lidé přišli do nemocnic s dříve neznámým onemocněním, které způsobilo zápal plic. Lékaři spojili toto onemocnění s popularitou elektronických cigaret – vapes. Odborníci předpokládali, že mohou způsobovat vážné komplikace v lidském organizmu. Podle vojenského experta však problém nebyl vůbec v elektronických cigaretách, ale lidé onemocněli koronavirovou infekcí po úniku, ke kterému došlo v jedné z amerických laboratoří.

“Soukromí dodavatelé Pentagonu si dělají, co chtějí, a nikomu se nezodpovídají.
Ani americký prezident [v té době Donald Trump] neví, co dělají.
Úřady nekontrolují monstrum,” shrnuje Nikulin.

https://bit.ly/2YT8wpm

https://bit.ly/2MZNeDS

sdíletj na

15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slava
7. 2. 2021 00:55

Fort Detrick, je ta samá laboratoř v Marylandu, která v 70. letech v období studené války vyvinula Lymskou nemoc (dnes Lymská Borelioza) a nakazila tím lidi na ostrově Plum, kteří tam z velké části vymřeli. Existuje k tomu dokument Záhady světových válek díl IV., na kterém je voidět, jak z letadel sypaly klíšťata a pak chodili vojáci a dělali sběr dat. Někde jsem četl, že v této laboratoři byli zaměstnání nacisté se zkušenostmi z koncentračních táborů.

Editor
7. 2. 2021 15:17
Odpovědět  Slava

Pak mi ovšem vysvětli, jak je možné, že podle testů lymskou boreliozou trpěl již Ötzi, onen před lety nalezený několik tisíc let zmrzlý člověk v alpském ledovci. O ochotě USA šířit jakoukoliv biologickou i jinou zbraň vůbec nepochybuji, ale fakt by mě zajímalo, jestli už vyřešili cestu časem, aby se s nově vyvinutou boreliozou vrátili do Ötztalu a před 3 500 let ji tam rozšířili.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
8. 2. 2021 01:32
Odpovědět  Janinna

Borelie jsou bakterie typu spirochet. Borelioza není virová. Borelie objevili při testech Ötziho. Tehdy fakt USA neexistovaly. Takovýchto článků najdeš 6 půlek, ale vysvětli, kde k tomu člověk doby ledové přišel. Bez ohledu kdo to v nedávné minulosti zkoumal.

Editor
8. 2. 2021 19:13
Odpovědět  scipio

Mumii zkoumali na Universitě v Innsbrucku.

Editor
8. 2. 2021 22:19
Odpovědět  Janinna

Neprskám, jenom jsem se podivil v prvním příspěvku, kde Slava psal, že borelioza je laboratorně vyvinutá v USA.. Takže jsem zajásal, že tedy už konečně objevili cestu časem a šoupli ji o 3500 let zurück Ötzimu. A pokud cituješ články, kde se mluví o aplikaci viru do klíštěte a na závěr ten článek končí výčtem chorob, které jsou popsány v literatuře dávno před existencí III.říše v návaznosti na můj příspěvek, že borelioza je prokázaná tisíce let před vznikem USA, tak mi to nesedí. Víš, že jsem hnidopich. Aterosklerózu má každý pomalu od narození, jenom dneska její manifestaci umí moderní medicína hodně oddálit. A tenkrát se snažili na horách cpát se tučným co nejvíce, už tenkrát věděli, že po zimě tlustý budou hubený a hubený budou studený! 😛

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Editor
9. 2. 2021 10:28
Odpovědět  Janinna

přečti si hned první příspěvek pod nickem Slava. Vyloženě píše, že borelioza je vyvinutá v 70. letech 20. století v USA.

Editor
9. 2. 2021 20:02
Odpovědět  Janinna

Ale Paperclip je notoricky známý a dokonce ani skeptik jako já nikdy nezpochybňoval využití toho kdo se hodil i za cenu odpuštění čehokoliv. Pokud ovšem někdo napíše, že Němci měli zásobu U235 na hirošimskou bombu, že to komando Alsos odvezlo je nesmysl, protože nikde se nenašel ani náznak hmotnostního spektrometru nebo elektromagnetické separace na diafragmě. Prostě Němci ty technologii neměli. Je mi jedno, že tím přiznávám tehdejší technologickou nadřazenost USA v jaderném výzkumu, prostě to tak bylo. Druhá pravda je, že na to potřebovali fyziky z celého světa, kteří utekli před Hitlerem.

Editor
10. 2. 2021 15:13
Odpovědět  Janinna

A jak to souvisí s tím, že v prvním příspěvku napsal Slavo, že boreliozu na ostrově Plum vyvinuli v 70. letech 20. století, přestože jí trpěl Ötzi skoro 5 500 let před tím? O to jde. Proto jsem na jeho příspěvek reagoval. S tím působení kteréhokoliv nacisty nesouvisí. Fakt ne. Fakt Ötziho nacisti nakazit nemohli, i když byl Hitler Rakušák! Souvislost mezi jednotlivými příspěvky a reakcemi na ně! Non sequitor.

Karel
7. 2. 2021 11:37

Pekova:
Ty mrchy jsou uměle modifikované
„Moje poselství se od jara nezměnilo: Najděte tu jeskyni, ze které to vylétá, zavřete ji, zavřete její zaměstnance i její management. Mně nikdo nevymluví, že ta mrcha či mrchy nejsou nějak uměle modifikované. Mnozí říkají, že se máme připravit na další pandemie. Panebože, v žádném případě. Tohle se nesmí stát precedentem,“ vyzvala Peková v rozhovoru.

Zároveň dodala, že virus se vůbec nechová tak, jak se chovají přírodní izoláty. „Vymyká se všemu, co jsme kdy viděli. Je z netopýra a je upravený, aby infikoval lidi,“ řekla Peková s tím, že si netroufne vůbec tvrdit, jestli epidemie skončí britskou mutací, která podle ní pravděpodobně udělá další vlnu, neboť je hrozně infekční. „Buďme zkrátka ostražití, nadále testujme a objektivizujme, co se přesně v danou chvíli děje,“ zdůraznila mikrobioložka Soňa Peková