Vojenská policie zaútočila na letadlo, aby zatkla pár, který se snaží uprchnout z karantény

Manželský pár, který uprchl z karanténního hotelu pro podezřelé přenašeče kmene Omicron v Nizozemsku, byl nizozemskou vojenskou policií odstraněn z letu právě ve chvíli, kdy se jejich letadlo chystalo vzlétnout.

Dramatický incident se odehrál na amsterodamském letišti Schiphol na palubě letadla, které mělo odletět do Španělska v neděli kolem 18:00, potvrdily nizozemské ozbrojené síly v prohlášení.

Královské Nizozemsko Marechaussee na Schiphol dnes večer zatklo pár, který uprchl z karanténního hotelu… Zatčení se odehrálo v letadle, které se chystalo vzlétnout.

Identita zadrženého páru nebyla zveřejněna a není jasné, zda byli nakaženi, nebo byli jen preventivně drženi v karanténě. Armáda je předala zdravotnickým úředníkům, aby je poslali do jiného karanténního zařízení.

Země je ve stavu nejvyšší pohotovosti poté, co bylo mezi cestujícími leteckých společností objeveno více než tucet případů nové varianty Omicron Covid-19 – než se všech 27 členských států EU v pátek dohodlo na dočasném zákazu cestování ze sedmi jihoafrických zemí.

Všichni nedávní příchozí do Nizozemska z Jižní Afriky a také z Botswany, Malawi, Lesotha, Eswatini, Namibie, Mosambiku a Zimbabwe museli být testováni a umístěni do karantény, dokud nebudou známy jejich výsledky, i když jsou očkováni. Přibližně 61 z celkových 624 cestujících bylo pozitivně testováno na Covid-19, takže Nizozemský národní institut pro zdraví (RIVM) varoval, že „nová varianta může být nalezena ve více testovacích vzorcích“.

“Budeme kontrolovat, zda dodržují tato pravidla,” prohlásil v neděli nizozemský ministr zdravotnictví Hugo de Jonge, jen několik hodin před pokusem o útěk.
https://bit.ly/3p34hUM

sdíletj na

3.7 3 hlasy
Ohodnotit příspěvek
12 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Albi
29. 11. 2021 14:50

“Všichni nedávní příchozí do Nizozemska z Jižní Afriky …… museli být testováni a umístěni do karantény”,

A co ostatní Afričané – a HLAVNĚ ti nelegální – všichni otestovaní, všichni zavření? Má Evropa tolik lágrů pro každodenní “návštěvníky”? A jsou ti návštěfvníci ochotni se nechat do těch lágrů, nazvaných karanténa zavřít? A troufnou si je evropští polititici zavřít násilím?

Pavel
29. 11. 2021 16:04
Odpovědět  Albi

A co naši “nepřizpůsobiví”, ti jsou naočkováni všichni, že? Kulovej prdlajs! Ti se brání tím, že je chceme údajně zlikvidovat. Na dotaz jisté organizace kolik je očko senátorů, ji bylo odpovězeno, že to je důvěrná informace a na to nemá nikdo právo ji zveřejňovat! Ale kdejaký pingl to právo má??? V Austrálii je to také výživné. Matka dvou dětí tam ze zoufalství zapálila karanténní objekt. Je to síla, co se děje. Totáč daleko horší, než za bolševika!!!!!!

ZMann
29. 11. 2021 17:03
Odpovědět  Albi

Hezký článek byl na portálu CZ 24 NEWS
HLAVNÍ CÍL GLOBÁLNÍCH ELIT – SNÍŽENÍ SVĚTOVÉ POPULACE A VÝMĚNA OBYVATELhttps://cz 24. news//…el/

Milan
29. 11. 2021 15:06

A teď tu naši:

My jsme děti třetí říše
my jsme děti Führera
na prd*li hákenkříže
na čur*ku Hitlera…

Milan
29. 11. 2021 18:07

Jen tak na okraj. Když je řeč o pročkovanosti, je to myšleno paušálně, tedy včetně dětí a nemluvňat. Jenže děti do čtrnácti let z tohoto paušálu tvoří cca 15%. To jest, že do oné skupiny opvrženíhodných odmítačů je započítáno i oněch15% dětí, to jest, že ve skutečnosti je proočkovanost obyvatel cca 75-ti procentní.

Milan
29. 11. 2021 18:33
Odpovědět  Milan

Blbnu. Děti jsou dle zákona do 18 let. No a 8,8% obyvatel tvoří věková skupina do 19 let (bohužel, tabulku s věkovou skupinou do 18 let se mi nepodařilo dohledat.) což je 932 800 mlaďasů. Když to vydělím 5-ti a znásobím 4-mi, je to cca 746 240 mlaďasů. Tzn. že pročkavonost dospělců činí ve skutečnosti 78% populace (což mimochodem koriguje s tím, že běžnou populaci tvoří osmdesát procent blbců – to jest lidí s absencí kritického myšlení nezávisle na vzdělání). Čiže 78% a ne necelých 60% !!!

Milan
29. 11. 2021 18:35
Odpovědět  Milan

opr. …tvoří věková skupina od 14-ti do 19-ti let.

Pavel
30. 11. 2021 00:11
Odpovědět  Milan

Nesouhlasím. Do proočkování počítáme jedince s jednou tečkou(účinnost 3-4 měsíce). Potom je skupina s druhou tečkou. Poté je skupina s třemi pigáry. První parta byla největší, u nich ale došlo k vyprchání účinku vakcíny, zanechalo to bordel v orgánech. Druhá parta byla donucena(zaměstnání, cestování, společnost). Ta je se dvěmi i již třemi pigáry. Tipuji to na necelých 60%.

Milan
30. 11. 2021 04:55
Odpovědět  Pavel

Nojo, ale to nic nemění na tom, že mezi těch, dle vás cca 40% odmítačů, jsou započítána i hůďata do 18 let věku, aby byla větší páka. Kdy z toho hůďata a batolata vyhodíte, dostanete se právě na těch 78% pročkovaných dospělců. Jinak řečeno teď jdou po hůďatech. No a taky po nás, po dědcích a babkách, protože je nás stále ještě kolem 240 000 co odmítáme být obětí biologické zbraně zvané vakcína. Prostě jiný úhel pohledu a tím pádem jiné výsledky, toť vše.

Pavel
30. 11. 2021 08:20
Odpovědět  Milan

Že nás jako bude “posledních 300” neočko? Divím se lidem, že si to nechají píchnout dobrovolně!!!! Absolutně bez jakékoliv záruky, že to nebude mít později vliv na jejich zdraví.

Pavel
30. 11. 2021 09:44
Odpovědět  Pavel

Oni jsou již přeformátovaní, ti jsou již úplně zotročení a začnou vymýšlet kam nás uklidí. Nacisté byli také vzorní otcové rodin milující kulturu, navštěvovali koncerty, divadla a starali se s dojemnou péčí o své potomky a přitom měli v hlavách myšlenky jak zlikvidovat obyvatelstvo poloviny planety a stvořit ty nejděsivější koncentrační tábory. Naši synci a dcerunky, kteří jsou dnes u moci a tak dobře posluhují se svým rodičům také vyvedli. Ti by dobře zapadli do 30 a 40 let minulého století.

Pavel
30. 11. 2021 18:55
Odpovědět  Pavel

Za bolševika to byla procházka růžovým sadem! Mě vůbec politika nezajímala. Sportoval jsem, stavěl jsem si modely. Jezdili jsme na motorkách, kam jsme chtěli. Jako dítě jsem byl ve skautu. Bože tohle je doba TEMNA!!! Vždyť jenom stále utěšuji ženu, ta už má z toho všeho nervy.. víte kde. Já vám řeknu, že se mě v tomhle světě už žít ani nechce!!!