VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze!

Židé a židé si rozparcelují a odkoupí celou Ukrajinu, proto Kolomojský už může odhalit barvu a říkat, že Ukrajině je lépe v přátelství s Ruskem… tedy s Chasidskou Rusí, lépe dodat

A sám Kolomojský, aby měl historické a věčné alibi, poskytl americkým novinám NYT právě zmíněný rozhovor, kde kroky Zelenského poplival, odsoudil a pošlapal tak všechno, co do té doby sám Zelenskému říkal. Pošlapal spojenectví Ukrajiny s NATO, popřel vstup Ukrajiny do NATO, zesměšnil vojáky NATO a vyzval k přátelství s Ruskem a k prodeji půdy “nepříteli”, tzn. Rusku a jeho židovským oligarchům. Kruh se uzavřel, grandiozní kalech a podvod na Zelenského a celý ukrajinský národ je dokonán. Židé a židé si budou porcovat Ukrajinu, protože ukrajinští gójové u demo-voleb prostě rozhodli a ze zoufalství, do kterého byla Majdanem v roce 2013 úmyslně ponořena celá Ukrajina, zvolili do funkce prezidenta diletanta a od včerejška už i kata a popravčího ukrajinského národa na šňůrkách oligarchy.

Nejen o tomto dramatickém vývoji na Ukrajině budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechny události z domova i ze světa za poslední týden. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK- Šéfredaktor AE News https://bit.ly/344kZYe

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
19. 11. 2019 21:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Zemi Majdanovců s podvodníky u moci lze nazvat maximálně teritoriem se znaky státnosti a ničím jiným. A tato nepochopitelná formace, která omylem získala nezávislost, má v úmyslu obchodovat s půdou, která jí nepatří.
Jedná o původní ruské země, které jsou pod kontrolou podvodníků v Kyjevě.