VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze!

Igor Kolomojský se odkopal a šokoval americké novináře z The New York Times, plival na NATO, zesměšňoval vojáky NATO a doporučoval, aby Ukrajinu skoupilo Rusko a tudíž ruští židovští oligarchové

Bez rozvratu na Ukrajině, bez války na východě Ukrajiny, bez střelby na Majdanu v roce 2013, by se Ukrajina nikdy nedostala do tak zoufalé situace, že ukrajinští občané, v naprosté beznaději a zoufalství, zvolí do čela Ukrajiny šaška, magora, komika a loutku, kterého si na provázku vodí žid a oligarcha Kolomojský. A protože Ukrajinci byli zoufalí, zvolili do parlamentu Zelenského stranu “Služebník národa” s takovou většinou a podporou, že tato strana díky svému masivnímu zastoupení poprvé v historii prosadila v parlamentu zákon na rozprodej Ukrajiny a její půdy. Nikomu se to předtím nepovedlo, až teprve včera Zelenskému.

A nejlépe si teď vysvětlíme, co je to kalech. Kalech je židovská teze podvodu, podrazu, s cílem zisku a prospěchu s neuvěřitelnou drzostí a využitím něčí naivity nebo důvěry. A právě takový ukázkový kalech včera zažil Zelenský v parlamentu. Poslanci v parlamentu, o kterých je známo, že jsou koňmi Igora Kolomojského, naprosto šokujícím způsobem hlasovali proti Zelenskému a zákonu a nazvali ho rozkrádáním a rozprodejem Ukrajiny. Média si toho všimla, dokonce i ruská televize. Proč k tomu došlo? No, to je právě ten kalech.

Ukrajinský prezident zažil při hlasování o zákonu drastický kalech a podraz od Kolomojského

Kolomojský jako Žid využil Zelenského k tomu, aby prosadil vlastizrádný zákon, který vstoupí do historie Ukrajiny jako zrada národa a v budoucnu dost možná za tento čin bude Zelenský i viset. Zelenský bude ten zlý s nasazenou psí hlavou od této chvíle, jako největší prase a svině Ukrajiny. Igor Kolomojský je ale rázem zapomenut, je čistý jako lilie, a aby si potvrdil alibi, poskytl americkému listu The New York Times výbušný rozhovor [3], který Američanům vyrazil dech i s plícemi. Kolomojský v rozhovoru řekl, že je proti volnému rozprodeji půdy na Ukrajině, a že půdu by měli koupit Rusové, tedy ruští oligarchové, což jsou Chasidé, tedy Židé. V té chvíli by se krve v amerických novinářích NYT nikdo nedořezal.

A oligarcha Kolomojský pokračoval. Američané prý nikdy Ukrajinu do NATO nevezmou a USA prý Ukrajinu jenom využívají k agresi proti Rusku a chtějí vést s Ruskem válku až do posledního Ukrajince. Americkému novináři, který rozhovor prováděl, doslova ztuhl úsměv. A celé to Kolomojský v brilantním chucpe podání završil tím, že novinářovi řekl, že pro Ukrajinu je lepší být v přátelství s Ruskem, protože jednoho dne budou ruské tanky stát nedaleko Varšavy a Krakowa a vojáci NATO budou mít posrané kalhoty a budou kupovat Pampersky, protože se z ruské armády podělají strachy. Rozhovor Kolomojského je vrcholem kalech operace Židů na Ukrajině. Pozemky na Ukrajině skoupí židé a Židé. Protože i ta saudskoarabská agro firma je pod kontrolou židovských investorů z Haify v Izraeli, takže dokonalé maskování na Ukrajině pro sionisty?

Nikomu se nepovedlo prosadit v ukrajinském parlamentu protiukrajinský a vlastizrádný zákon o rozprodeji ukrajinské půdy cizincům, až teprve komediant v roli prezidenta uspěl

Asi moc ne, ale na to se už nehraje. Kalech jako nehorázný podvod je dokončen, nastrčený prezident a loutka přivedl Ukrajinu k rozvratu a masivnímu prodeji půdy, tedy k procesu, který paradoxně nedokázal prosadit předtím ani gauner Petro Porošenko, a to se hodně snažil, ani mafián Arsenij Jaceňuk, ani fúrie Julie Tymošenková, ani naivka Viktor Juščenko po Oranžové revoluci v roce 2004. Povedlo se to až diletantovi, komikovi, politické nule, kterou k moci, a to je to nejhorší, prosadili sami Ukrajinci v demokratických volbách. Zoufalství voličů pěstované od konce roku 2013 na Ukrajině je dovedlo k zoufalému kroku, k volbě kandidáta, který není politik, ale jenom herec a komik, a co hlavně, marioneta. Mysleli si, že když bude u moci ne-politik, povede se Ukrajině lépe. Ukrajinci teď vidí, co je to kalech.

Kolomojského peníze z Ukrajiny byly poskytnuty Zelenskému ve volbách s cílem nikoliv pomoci Ukrajině, nebo pomoci Zelenskému k záchraně Ukrajiny, ale cílem bylo dostat k moci slabého prezidenta, tvrdě ho přitlačit do kouta, jako malého Vašíka Flašků, tvrdě na něj udeřit, aby prosadil zákony o rozprodeji Ukrajiny. Myslel si, že když mu Kolomojský posílal peníze, že je jeho přítel, ochránce, spojenec. Trouba! Když ale bylo jasné, že zákon v parlamentu projde, protože Služebník lidu má dost hlasů, Kolomojský zavelel k obratu a jeho poslanci, jejichž hlasy už nebyly potřeba, hlasovali proti Zelenskému a proti zákonu o půdě.

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
19. 11. 2019 21:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Zemi Majdanovců s podvodníky u moci lze nazvat maximálně teritoriem se znaky státnosti a ničím jiným. A tato nepochopitelná formace, která omylem získala nezávislost, má v úmyslu obchodovat s půdou, která jí nepatří.
Jedná o původní ruské země, které jsou pod kontrolou podvodníků v Kyjevě.