VIDEO: Ukrajinský parlament schválil zákon o rozprodeji ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo složí na stůl peníze!

Limit byl nastaven na 200,000 hektarů půdy na jednoho kupujícího, velký zájem má Saúdská Arábie, která koupila největší ukrajinskou agro firmu! Mezinárodní měnový fond zatlačil Ukrajinu do kouta, bez prodeje půdy investorům nebude žádná další půjčka Ukrajině! Kolomojský se odkopal a vyzval k prodeji půdy na Ukrajině ruským Židům, stejně prý Západ nikdy Ukrajinu nevezme do NATO a Rusové budou mít tanky ve Varšavě a vojáci NATO budou mít ze strachu posrané kalhoty!

Bez zjevného zájmu evropských médií probíhá na Ukrajině monstrózní převrat v celé historii země. Poslanci ukrajinského parlamentu včera, navzdory masivním demonstracím a protestům farmářů v Kyjevě, schválili přelomový zákon [1], který se povoluje privatizace a rozprodej veškeré ukrajinské půdy zahraničním investorům a komukoliv, kdo přinese peníze a položí je na stůl v Kyjevě. Tento zákon byl přijat na nátlak sionistických židů v Mezinárodním měnovém fondu, který položil Ukrajině a novému mladičkému prezidentovi nůž na krk, že když Ukrajina neschválí zákon o prodeji půdy cizím investorům, nedostane Ukrajina od MMF už žádnou další půjčku, ani tu, která je právě rozjednána ve výši 1 miliardy dolarů. Poslanci včera zákon schválili v prvním čtení. Tím je osud Ukrajiny zpečetěn, podobně jako osud Československa po listopadu 1989, kdy ty samé procesy privatizace probíhaly podle stejného scénáře.

Ukrajinský zákon nastavuje limit 200,000 hektarů na jednu osobu, které si může koupit jednotlivec, což je rozloha, které odpovídá 7 ostrovům Malta. Firmy a korporace limit nastavený nemají. Přestože půdu si může koupit kdokoliv, nejen zahraniční investor, ale i Ukrajinec, je naprosto jasné, kdo skoupí všechny pozemky. Ukrajinci nemají peníze na nákup vlastní ukrajinské půdy, všechnu půdu tak skoupí zahraniční investoři. Již dnes na Ukrajině působí zahraniční podniky, ale mají půdu pouze v pronájmu od ukrajinského státu. Prodej půdy do vlastnictví cizích korporací přivede Ukrajinu ke státnímu bankrotu a rozvratu. Země bude roztrhána na kusy finančními žraloky, kteří se o Ukrajinu porvou při nákupech půdy, rozprodej Ukrajiny tak byl včerejším dnem odstartován na plné obrátky. Megaprivatizace byla spuštěna!

Saúdská Arábie začne skupovat půdu na Ukrajině, ale ne kvůli pěstování plodin

Proces povede k tomu, že na zakoupené půdě se bude sice zpočátku něco pěstovat, ale v principu jde o něco jiného. Tato půda bude dříve či později přeregistrována na stavební pozemky a na Ukrajině začnou vyrůstat nová soukromá města a nemusíte hádat, jaká města to budou. Budou to muslimská města, s mešitami. s minarety, s muslimskými komunitami. Jedna z největších saudskoarabských zemědělských firem The Saudi Agricultural and Livestock Investment Company (SALIC) koupila [2] velký vlastnický podíl v největší ukrajinské agro firmě Mrija. K nákupu došlo minulý rok v září a tehdy nikdo netušil, proč Arabové kupují tak velký podíl v ukrajinské agrární firmě, když Saúdská Arábie nikdy nic nepěstovala a má tolik peněz, že si může koupit zemědělskou produkci kdekoliv na světě a od kohokoliv. Ceny potravin a plodin jsou navíc zoufale nízké a jako investice je to velmi nevýdělečný nápad.

Jenže, včerejší přijatý zákon na Ukrajině najednou všechno vysvětluje. Součástí zákona je totiž i předkupní právo na půdu pro současné držitele leasingových smluv. Takže je jasné, že Arabové s tímto procesem na Ukrajině počítali dopředu a nyní díky svému vlastnickému podílu v ukrajinské agro firmě budou mít přednostní právo na odkup půdy, kterou má Mrija dosud od ukrajinského státu jenom pronajatou. A sami zkuste hádat, co se s tou půdou bude dít?

Sami snad nejste tak naivní, že byste si mysleli, že firma z ropné Saudské Arábie bude na polích na Ukrajině pěstovat řepku do paliv, hahaha. Stejně tak nebude pěstovat brambory pro chudé Ukrajince, ani obilí na výrobu alkoholu a vodky, která je haram. Tyto pozemky budou za nějaký čas přeměněny na tzv. kombo parcely, tedy kombinované pozemky se stavební a zemědělskou půdou. Na Ukrajině totiž lze z půdního fondu pro stavební účely vyjmout zemědělskou půdu pro stavební účely, pokud část pozemku bude deklarována pro bydlení a druhá část pro obživu.

Převod zemědělské půdy na kombo parcely povede k výstavbě islámských měst a obcí na rozlehlých plochách Ukrajiny

Tyto detaily a nuance ukrajinských zákonů unikají mnoha lidem v Evropě, takže netuší, co se právě na Ukrajině děje v souvislosti s tímto zákonem, jde totiž o cestu, jak zahraničním investorům prodat Ukrajinu, aby na pozemcích mohli budovat nová města pro chystaný exodus Arabů z jihu na sever kvůli klimatickým změnám. Na Ukrajině budou vyrůstat arabská města a obce, ale nejen arabská. Na západě Ukrajiny už projevují zájem o půdu maďarské firmy, čehož se Ukrajinci bojí, protože část západní Ukrajiny dříve patřila Maďarům a rovněž Polákům. Nový prezident je naprostá nula, Volodymyr Zelenský, diletant a naprostý politický nýmand, byl židy z MMF zatlačen do kouta a byl velice překvapen, že ruští a izraelští Židé s velkým Ž mu vůbec proti sionistům z MMF nepomohli. No, to je ale překvapení! Dokonce to vypadá, že Volodymyr Zelensky, ač sám Žid, poprvé na vlastní kůži zažil “kalech” používaný sice hlavně na gojímy, ale rovněž na židy mezi sebou. K čemu došlo a nevíte, o čem je řeč?

Tak jenom ve zkratce si to zopakujeme. Volodymyr Zelensky se dostal do funkce prezidenta díky penězům a podpoře oligarchy a izraelského občana Igora Kolomojského. Jakmile se dostal k moci v Kyjevě, tak Mezinárodní měnový fond na Zelenského udeřil, že musí v parlamentu prohlasovat zákon na prodej ukrajinské půdy cizincům a investorům z ciziny. Dosud nikdy v historii Ukrajiny se to nikomu nepovedlo v ukrajinském parlamentu, aby takový zákon prošel. Nikdy. Až teprve včera. A jak k tomu došlo? No přece díky hlavnímu nástroji židovského řízení procesů, tedy pomocí vyvolání krize a rozvratu na Ukrajině.

sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
19. 11. 2019 21:07
Ohodnotit příspěvek :
     

Zemi Majdanovců s podvodníky u moci lze nazvat maximálně teritoriem se znaky státnosti a ničím jiným. A tato nepochopitelná formace, která omylem získala nezávislost, má v úmyslu obchodovat s půdou, která jí nepatří.
Jedná o původní ruské země, které jsou pod kontrolou podvodníků v Kyjevě.