VIDEO: Kancléř prezidenta republiky publikoval unikátní video zachycující Miloše Zemana, jak podepisuje Radku Vondráčkovi dokument

Kancléř prezidenta republiky publikoval unikátní video zachycující Miloše Zemana, jak podepisuje Radku Vondráčkovi dokument ke svolání ustanovující schůze nové sněmovny! Média jsou vztekem bez sebe a bičují účastníky schůzky, že neměli na sobě roušky! A proč by měli mít, když byli všichni v místnosti očkovaní? Andrej Babiš popřel, že by věděl dopředu o návštěvě Radka Vondráčka u prezidenta, Vratislav Mynář to ale prohlásil na briefingu na Hradě, takže kdo teď lže? Odpis prezidenta se odkládá? A co ten německý citát, který ale pochází od Machiavelliho?

Kancléř prezidenta republiky odpálil ve čtvrtek naprostou mediální bombu. Na tiskovém briefingu [1] na Pražském hradě nejprve zdůraznil, že jeho kancelář postupuje ve věci informování o zdravotním stavu prezidenta v souladu s Ústavou a se stejným způsobem, jakým postupovalo kancléřství v době prezidenta Václava Havla, když byl on nemocný a rovněž Hrad tehdy informace neposkytoval, ty poskytovali jen ošetřující lékaři Václava Havla. Jenže vzápětí potom kancléř zveřejnil krátké video, důkazní nahrávku o tom, že Miloš Zeman 14. října opravdu podepsal vlastní rukou dokument ke svolání sněmovny a dokonce použil i německé přísloví “Zeit gewonnen, alles gewonnen” (Kdo získá čas, získá všechno), jenže to pochází od italského státníka Niccoló Machiavelliho. Prezident dokument evidentně podepsal a byl v dobrém rozmaru. I když zdravotní stav je opravdu vážný, video to pouze potvrdilo.

Prezident Miloš Zeman mluvil velice pomalu a s obtížemi, měl zjevné problémy s artikulací, což bývá často doprovodný znak po prodělané mozkové příhodě. Problémy s výslovností, pomalá mluva, kostrbatá artikulace. Video však potvrzuje, že pokud došlo k mozkové příhodě, nedošlo k jejímu rozvinutí, a to zřejmě díky rychlému zásahu lékařů po zpozorování prvních příznaků mrtvice. Zasáhne-li se včas, podaří se zachovat většinu mozkových funkcí.

Všichni by měli být rádi, že video potvrzuje, že pan prezident je naživu a není v limbu, v bezvědomí, ani v kómatu, ale zjevně prodělal menší příhodu a bude potřebovat rekonvalescenci a bohužel není jisté, jak to bude s chozením pana prezidenta. Video zachycuje, že horní polovina těla panu prezidentovi funguje, otázkou je, jestli nezůstane již zcela odkázaný na invalidní vozík. V rámci možností je Miloš Zeman schopen kognitivního myšlení, nedošlo k pomatení mysli, ani ke ztrátě vědomí o čase a prostoru, pouze je prezident vážně nemocný. A to je obrovský problém pro Senát a média.

Média v šoku, že Miloš Zeman opravdu podepsal papír, začala alespoň plivat na účastníky schůzky, že neměli roušky! Ale proč by je měli? Všichni byli očkovaní! Takové chucpe!

Doslova jsem byl v šoku, když jsem najednou viděl tu záplavu lidských hyen, jak namísto stavu a nemoci pana prezidenta začali řešit roušky všech účastníků schůzky, jak je to prý možné, že v místnosti byli všichni bez roušek a respirátorů? Najednou se strhl skandál o předpisech, o rozestupech, o respirátorech. Novinářům doslova jeblo! Takže, já jim to teď s chutí vysvětlím. Chcete vědět, páni novináři, proč byli všichni u pana prezidenta bez roušek? Protože všichni jsou očkovaní!

A jak a proč by měli očkovaní nosit roušky? Vždyť jsou přece už očkovaní, ne? Média se tak chytila do vlastní pasti. Tak dlouho jedou propagandu o tom, že očkování osvobozuje a vrací k normálu, až sami na sebe prásknou, že tomu nevěří, když kritizují očkované lidi na návštěvě u očkovaného pana prezidenta! Takové chucpe! A je jasné, proč se rozjela tato hysterie, protože tím se odvádí pozornost od faktu, že Miloš Zeman není v limbu! A to je obrovský problém pro někoho! A pozor, problém má i Andrej Babiš!

Kancléř Vratislav Mynář na briefingu, kde uveřejnil video z nemocnice

Ten totiž podřízl Radka Vondráčka a podle informací už nebude Vondráček na Babišův pokyn kandidátem na post místopředsedy ve sněmovně za ANO. A to prý kvůli tomu, že šel na tu schůzku s panem prezidentem, protože Babiš prý o ní nevěděl. Jenže to dnes popřel Vratislav Mynář, který na briefingu uvedl, že osobně informoval Andreje Babiše již 13. října o tom, že si pan prezident vyžádal Radka Vondráčka, aby za ním přišel do nemocnice, že mu prezident podepíše dekret na svolání schůze sněmovny. Babiš tedy podle Mynáře o schůzce Vondráčka věděl dopředu.

Jenže Babiš to znovu popřel [2] ve vyjádření pro iRozhlas. Takže, kdo tedy lže? Máme věřit Andreji Babišovi, anebo Vratislavu Mynářovi? Nejedná se snad o mstu nebo zhrzení, že si prezident pozval na pokoj Radka Vondráčka a ne právě Andreje Babiše? Proč by ksakru nemohl předseda sněmovny, který bude řídit ustanovující schůzi, přijít za prezidentem na pokoj do nemocnice pro dekret? Co je to za tupé chujoviny? Očkovaný Radek Vondráček přišel za očkovaným Milošem Zeman pro papír. No a? A místo normálního politického aktu se z toho dělá záminka k odebrání prezidentových pravomocí.

Babiš se zřejmě přepočítal a odepsal Miloše Zemana předčasně, teď bude problém

Co se stalo? Andrej Babiš zřejmě odepsal Miloše Zemana předčasně a ten se přeorientoval na Radka Vondráčka jako… jako na budoucího předsedu Hnutí ANO, až Andrej Babiš… nebude v čele hnutí? To je právě ten důvod? A proč by Andrej Nebyl v čele své partaje? No, třeba proto, že se chystá kandidovat na prezidenta, ale Babiš může mít v plánu za sebe do čela hnutí někoho jiného než Radka Vondráčka. Hovoří se stále více o Aleně Schillerové, ale volby prezidenta vyhraje pouze ten, komu dá požehnání a své voliče Miloš Zeman.

A kruh se nám uzavírá. Kdokoliv se začne příliš motat okolo prezidenta v této situaci, může to být vyhodnoceno jako závod o bílou růži. Tedy o to, kdo se nejvíce zalíbí odcházejícími bossovi capo di tutti capi. Odepisovat bosse je vysoce nebezpečné, dokud je ještě naživu a Andrej Babiš má instinkt žraloka, který ale občas vyrobí minelu, zlomí si zub a udělá chybu. Jeho odchod zadním vchodem v Lánech 10. října po skončení schůzky s prezidentem byl vysoce podivný a bizarní. Očekával Andrej Babiš něco, co nakonec nenastalo?

Andrej Babiš, odstupující premiér

Kancléř prezidenta republiky uvolnil video jako obranný granát, který nyní vybuchl mezi pražskou havlérkou a demokafilérní správou Senátu a vyvolal naprostý šok a povyk, že Miloš Zeman ještě neumírá, že není na odpis. Jenže, ještě větší šok to podle mého názoru vyvolá u odstupujícího premiéra. Jeho útok na Vondráčka je instinktem žraloka – teritoriáře, který si chrání svoji pozici na čele strany. Babiš opravdu podle všeho Zemana odepsal předčasně a teď není jasné, jak to bude se Zemanem, jak rychle se dá nebo nedá dohromady. Umístění prezidenta na ARO, jak je vidět na videu, znamená jedinou věc, že v době natočení videa minulý týden ve čtvrtek musel být prezident v ohrožení života. Jenže, možná Babišovi nejde ani o prezidenta, ani o jeho voliče. Začíná se totiž šířit děsivá teorie o spiknutí, o které jsme byli informováni do redakce z poslaneckých kruhů.

Začala kampaň na zrušení přímé volby prezidenta? Brutální útoky na nejbližší Zemanovy spolupracovníky a jejich obviňování ze zločinů tomu odpovídají. Babiš jako prezident zvolený sněmovnou a senátem po zrušení přímé volby na základě dohody s Demoblokem

Zemanův citát o čase může být prorocký. Kdo získá čas, získá úplně všechno. Mezi poslanci se začíná totiž šířit neuvěřitelná informace. Podle ní se Andrej Babiš vzdal dvou pokusů o sestavení vlády s podporou prezidenta Zemana proto, že se chystá velký obchod. Zrušení přímé volby prezidenta a následná dohoda Demobloku a Hnutí ANO na tom, že kandidátem Sněmovny a Senátu na prezidenta bude Andrej Babiš. Ten odejde z čela Hnutí ANO, dosadí za sebe Alenu Schillerovou, která je právě kádrově připravována pro tuto roli, Babiš bude odklizen na Hrad a demokoalice se nadobro zbaví Babiše v pozici vlády a exekutivy.

Výhodný obchod pro všechny strany. Samozřejmě, že taková spekulace nemusí být ničím podložená, v redakci ji bereme s velkou opatrností, ale dobře vám radím. Začněte dobře sledovat pokusné balónky poslanců z koalice i z opozice na téma zrušení přímé volby prezidenta. Jakmile k tomu dojde, už budete vědět, o co se jedná a co je v plánu. A dalším balónkem je diskreditace přímé volby prezidenta. Je účelovou akcí s cílem nalezení záminky pro zrušení přímé volby v očích občanů.

Musí se najít akceptovatelný důvod pro veřejnost, proč je přímá volba nebezpečná, nežádoucí, že by se mohli dostat do funkce extrémisté, proruské nebo pročínské živly, a hlavně kriminální živly, a že tomu může zabránit jen sněmovna a senát, když se jim vrátí právo volby prezidenta. Celá virová pandemie navíc překryje detaily, protože lidé budou mít jiné starosti, s plynem, s elektřinou, s nájmy, s hypotékami, s cenami potravin. Chtějí odepsat Zemana a vykreslit jeho spolupracovníky na Hradě jako bandu gaunerů, zločinců, grázlů a podvodníků, které si tam s sebou přivedl údajně nezodpovědný a lidmi přímo volený prezident. Článek na Babišově iDnesu označující Vratislava Mynáře za zločince [3] je součást tohoto plánu. A stejně tak útoky na Martina Nejedlého. A Jiřího Ovčáčka. Chápete?

Tím se vytvoří záminka, že kdyby prezidenta volil parlament a senát, nikdy by se toto nestalo, aby se tací “grázlové” dostali s přímo voleným prezidentem na Hrad. Sledujte česká média, všechna jedou diskreditaci proti nejbližším 3 spolupracovníkům přímo voleného prezidenta Zemana. To není náhoda! A sledujte narativ, ty povzdechy politiků, že když se prezidenti volili sněmovnou a senátem, nikdy se “tohle” na Hradě nedělo. Ne ne, všechno, co se teď děje, ta mediální štvanice proti spolupracovníkům prezidenta Zemana, je součástí dělostřelecké přípravy na likvidaci přímé volby prezidenta! Je to klasická učebnicová ukázka přípravy informačního pole na myšlenku zrušení přímé volby. Na to můžete vzít jed! A jediný, kdo tomuto plánu stojí v cestě, dámy a pánové, je stále žijící a stále kognitivně myslící Miloš Zeman. Být v takové roli je opravdu děsivé završení prezidentské kariéry.

-VK-https://bit.ly/3b29KF6

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
BB Rad
22. 10. 2021 22:46

Zaprodanci a co budete dělat nyní ??? Hnus se šíří tzv. Republikou Česka