nezařazenépolitikavideo

VIDEO: Joe Biden ukradl volební hlasy Donalda Trumpa v Michiganu

VIDEO: Joe Biden ukradl volební hlasy Donalda Trumpa v Michiganu, sčítací počítačový program používaný ve 30 amerických státech překlápěl hlasy republikánů ve prospěch demokratů! Výrobce programu je napojený na nadaci Clintonových! Další automatizovaný software překlopil 3% všech hlasů ve prospěch Joe Bidena, pokud Trumpovi příznivci využili možnost a poslali prezidentovi hlas poštou! Obrovským podvodem se již začala zabývat FBI a schyluje se k největšímu skandálu v amerických dějinách! Média označila Joea Bidena za nového prezidenta přesně na den 103. výročí VŘSR!

Upozornění: Video kvůli cenzuře na YouTube hostujeme lokálně a najdete jej níže uprostřed tohoto článku.

Americká mainstreamová média a po nich i ta evropská a světová včera označila Joe Bidena za vítěze amerických voleb a označila ho za nově zvoleného 46. prezidenta USA. Za tímto prohlášení stojí agentura AP, která tento výrok uvedla s odkazem na výsledky průběžného a stále ještě nedokončeného sčítání hlasů v Pensylvánii, kde přes víkend opět došlo k zastavení počítání hlasů a bude se pokračovat v pondělí.

Bylo zajímavé sledovat, jak okamžitě po mediální korunovaci Joea Bidena začaly přicházet gratulace od světových státníků, gratulaci zaslala nejen Angela Merkel, ale i Benjamin Netanyahu a také Miloš Zeman, který pozval samozvaného amerického prezidenta Joea Bidena na návštěvu do Prahy předčasně [1] a úplně stejně, jako pozval v únoru loňského roku do Prahy samozvaného a pro změnu venezuelského prezidenta Juana Guaidó [2], po kterém se země slehla a Nicolas Maduro je stále oficiálním prezidentem Venezuely.

800800Reportáž Fox News o překlápění hlasů

Je to signál od Zemana, co můžeme čekat v USA? Bude mít Amerika dva prezidenty, což americká ústava paradoxně nevylučuje a v minulosti k tomu dokonce již došlo? V roce 1876 došlo k situaci, která se klidně může za určitých okolností opakovat právě tento rok. Tehdy před 144 lety se ve volbách střetli Samuel J. Tilden za demokraty a Rutherford B. Hayes za republikány [3]. Tiden sice vyhrál na absolutní počty hlasů Američanů, ale sbor volitelů se neshodl na volbě a oba kandidáti se prohlásili za prezidenty.

Nakonec v březnu 1877 byl sborem volitelů zvolen republikán Hayes, ale teprve až v roce 1933 byl přijatý 20. dodatek americké ústavy, který přesně určil, kdy končí prezidentství jednoho a začíná prezidentství druhého kandidáta. Současná situace v USA však může vést k tomu, že jednotlivé státy v USA nebudou schopny certifikovat výsledek voleb, což se má odehrát 4. prosince 2020.

Média označila neoprávněně a svévolně Joe Bidena za nového prezidenta přesně na den 103. výročí vypuknutí VŘSR

Pokud v té době stále poběží soudní spory, nebude možné certifikovat výsledky voleb, takže sbor volitelů se potom o 14 dní později nesejde vůbec k volbě prezidenta. V takovém případě by prezidenta volila dolní sněmovna kongresu a viceprezidenta senát. Tohle je ukázka toho, jak brutální chucpe se před námi rozehrává. Na uznání Juana Guaidó a tu trapnost, že se prezidentem dodnes nestal a nadále vládne Nicolas Maduro, se už jaksi zapomnělo.

Jenže, dovedete si představit situaci, kdy evropské země uznají předčasně Joe Bidena, ale on zůstane fakticky prezidentem Donald Trump? Musíme si totiž všimnout jedné zásadní věc. Agentura AP označila Joea Bidena za zvoleného amerického prezidenta právě včera 7. listopadu 2020, tedy na den 103. výročí vypuknutí bolševické Velké říjnové socialistické revoluce (VŘSR) [4]. V Pensylvánii se přitom včera vůbec nesčítalo, přesto se však AP odvolala na spočítané hlasy v Pensylvánii, že Joe Biden získal tento stát a je tudíž zvoleným prezidentem.

Reportáž o sčítacím softwaru, který mění hlasy

Mnoho pozorovatelů to zarazilo, protože v Pensylvánii se včera vůbec nepočítalo a už v pátek to oznámil zástupce volební komise, že o víkendu se počítat nebude, protože lidé jsou unaveni a potřebují si odpočinout. Takže od pátku se čísla nezměnila, takže proč AP uvedla, že Joe Biden má dostatek hlasů? Vysvětlení je jediné možné, že je to vyslaný symbol, že v USA došlo k vypuknutí neomarxistické revoluce.

Pomocí volebních podvodů došlo de facto k puči a k revoluci, kdy do čela země je přiveden nový Vladimir Iljič Uljanov a v ulicích začne řádit neomarxistický teror. Ten signál je zjevný a je zajímavé sledovat, kolika politikům ujela ruka, když v této situaci poslali Bidenovi blahopřejné telegramy. V amerických médiích totiž začíná vyplouvat na povrch, k čemu ve skutečnosti došlo.

VIDEO: Sčítací software používaný ve 30 amerických státech překlápěl v Michiganu hlasy Trumpových voličů pro Bidena, bylo jich překlopeno skoro 6 000, a to pouze v jednom jediném okrese ze 47 dalších, které používají ten samý software!

Na včerejší tiskovce republikánů zazněla neuvěřitelná informace, která pouze dokresluje, k jak rozsáhlým podvodům docházelo při prezidentské volbě. V okrese Antrim v Michiganu došlo k tomu, že sčítací software od firmy Dominion Voting Systems měl “závadu”, kdy hlasy pro republikánské kandidáty a pro Donalda Trumpa byly programem překlápěny a započítávány pro Joea Bidena [5] a demokraty! Na chybu se přišlo zcela náhodou kvůli tomu, že v daném okrese je drtivá většina republikánů a voličů registrovaných za republikánkou stranu a je nemožné, aby tam zvítězil Joe Biden. Pracovníci okresu proto hlasy ručně přepočítali a zjistil šokující věc, že sčítací software od zmíněné filmy započítal téměř 6 000 hlasů od republikánských voličů ve prospěch Joe Bidena.

Po ruční změně a opravě v daném okrese tak zvítězil pohodlně Donald Trump a republikáni. Jenže, tohle je pouze špička ledovce, protože v Michiganu tento samý software používá dalších 47 okresů. Pokud provedete korelaci těchto čísel na 47 okresů s průměrem 6 000 překlopených hlasů od Trumpa k Bidenovi, potom se dostanete k děsivému číslu 282 000 falešně připočtených a hlavně Trumpovi ukradených hlasů. A když se podíváte na výsledek voleb, Joe Biden v Michiganu vyhrál jen o 126 000 hlasů. To znamená, že je skoro jisté, že Donald Trump zvítězil v Michiganu nad Joem Bidenem o cca. 156 000 hlasů!

Další software překlápěl 3% poštovních hlasů ještě před začátkem voleb! Joe Biden není nově zvoleným prezidentem, protože není splněna ani jedna ze dvou zákonných podmínek

A to zdaleka není to nejhorší. Tento software od firmy Dominion Voting Systems totiž používá v USA dalších 30 států a drtivá většina z nich jsou tzv. swing states, které jsou klíčové pro prezidentské volby. A to pořád není všechno. Zástupkyně právního týmu republikánů uvedla na americké televizi, že jejich právníci už mají důkazy, svědectví a podklady k dalšímu skandálu, který se týká dalšího počítačového programu, tentokrát nazvaného ScoreCard, který slouží na sčítání poštovních hlasů přijatých před začátkem voleb

Tento software totiž podle informací a zjištění právníků překlápěl až 3% všech hlasů od Donalda Trumpa ve prospěch Joea Bidena. Všechny tyto informace právní tým republikánů již zpracoval do podkladů, které v pondělí předloží federálnímu soudu s žádostí o odklad certifikací státních volebních výsledků. A to je ta hlavní a zásadní věc, o které novináři na mainstreamu nemluví a naprosto netuší.

Volební mašiny firmy Dominion Voting Systems ve volební místnosti v Kalifornii

V americkém právním systému platí, že kandidáta lze označit za vítěze voleb a nově zvoleného prezidenta pouze za splnění alespoň jedné ze dvou podmínek, že získá buď 270 certifikovaných hlasů od státních volebních komisí, k čemuž zatím nedošlo, anebo v případě, že druhý kandidát uzná svoji porážku (tzv. concession). Pokud kandidát přijme porážku a prohlásí jasně, zřetelně a deklaratorně, že gratuluje soupeři k vítězství, potom se dotyčný soupeř stává zvoleným prezidentem tzv. provoláním o porážce ze strany soupeře.

Jelikož provolání je právně závazný akt v USA a obecně v anglosaském právu, nelze potom své provolání vzít zpět a zpochybnit volby. A právě tady vidíme tu absurdní situaci, že Donald Trump prohlašuje, že vyhrál volby, neuznal porážku, běží žaloby a soudní spory, Joe Biden navíc nemá certifikaci svého volebního vítězství ani od jediné státní volební komise, ale média už Joea Bidena označila za nového prezidenta. Začínám mít pocit, že se schyluje k “venezuelizaci” amerických voleb.

Firma, která vyrábí tento sčítací software, je finančně a projektově propojena s nadací Clintonových!

A pokud si říkáte, jaké spojení ukazuje na korupci mezi firmou Dominion Voting Systems a Demokratickou stranou, potom se musíme podívat na finanční provázání této společnosti s nadací Clinton Global Initiative, kdy společně v roce 2014 vytvořily projekt [6] za 2,25 milionu USD s názvem The DELIAN Project. Jedná se o volební sčítací software pro rozvíjející se demokracie ve světě. Tedy pro země jako Bělorusko, Ukrajina a další země, kam se vyváží z USA barevné revoluce. V popisu projektu se uvádí:

V roce 2014 se společnost Dominion Voting zavázala poskytnout rozvíjejícím se a post-konfliktním demokraciím přístup k volební technologii prostřednictvím své filantropické podpory projektu DELIAN, protože mnoho rozvíjejících se demokracií trpí povolebním násilím kvůli zpoždění při zveřejňování výsledků voleb. V příštích třech letech bude Dominion Voting podporovat pilotní projekty volebních technologií s darovanými Automated Voting Machines (AVM) zařízeními, což zajistí lepší volební proces, a tedy bezpečnější volby. Vzhledem k tomu, že velký počet volebních zaměstnanců jsou ženy, bude kladen důraz na školení žen, které budou jako první těžit ze školení a přenosu dovedností s používáním AVM. Odhaduje se, že 100 žen bude mít přímý prospěch z tréninku volebních technologických dovedností při pilotním použití při volbách.

Haha, tak to vidíte. Společnost, která v USA má ve 30 státech Automated Voting Machines (AVM) se svým softwarem, který překlápí hlasy od jednoho kandidáta k druhému, s pomocí nadace Clintonových vyváží tyto zázračné hlasovací systémy do nově se rodících demokracií ve světě, aby pomohly dosadit do míst ty správné kandidáty. Samozřejmě, že všechna cemperizační média spustí křik, že o nic nejde, že když firma, která dodává volební mašiny do 30 amerických států a je finančně a projektově spojena s nadací bývalé prezidentské kandidátky Hillary Clinton, že je to jenom náhoda, ale pokud nejste debilové a úplně tupí, musí vám být jasné, k čemu v USA došlo a musíte se postavit na stranu Donalda Trumpa, protože je to zkouška alternativy a zkouška lidských charakterů.

https://twitter.com/kylenabecker/status/1324867717808050176?ref_src=twsrc%5Etfw%7Ctwcamp%5Etweetembed%7Ctwterm%5E1324867717808050176%7Ctwgr%5Eshare_3&ref_url=https%3A%2F%2Faeronet.cz%2Fnews%2Fvideo-joe-biden-ukradl-volebni-hlasy-donalda-trumpa-v-michiganu-scitaci-pocitacovy-program-pouzivany-ve-30-americkych-statech-preklapel-hlasy-republikanu-ve-prospech-demokratu%2F

Není to jen zkouška na politiky, kdo se jak odkope, ale i na média, kdy se ukáže, kdo dokáže přinášet fakta a pravdivé informace ze světa, kde se falšují v přímém přenosu už i volby amerického prezidenta a cinknuté volební mašiny od firmy napojené na nadaci Clintonových překlápí až 3% hlasů od Trumpa pro Bidena. Ano, toto je válka o podobu světa v této iteraci. Všichni musí do boje, povstat a bojovat, minimálně na mediální úrovni tím, že budete šířit tyto články, videa a informace.

Donald Trump je jediný, kdo dokáže vzdorovat neomarxistické revoluci v USA, která se jinak okamžitě a s obrovskou rychlostí překopíruje do Evropy. Nejde totiž vůbec o USA, ale o to, že úkolem je proces z USA indukovat do zbytku bílé civilizace. Agenda BLM, LGBTQ, přepisování dějin, plivání na bílou rasu. Natrvalo zůstanou náhubky, povinné vakcinace, bez certifikátů o vakcíně nenakoupíte, odebírání dětí z rodin bez vakcín a certifikátů, likvidace lidských práv a svobod, to všechno má přinést tato neomarxistická revoluce. Deep State je prodlouženou rukou globalistů v USA, proto se nedivte,  že s těmi gratulacemi evropských politiků Bidenovi to již začalo.

-VK-

Šéfredaktor AE New https://aeronet.cz/news/video-joe-biden-ukradl-volebni-hlasy-donalda-trumpa-v-michiganu-scitaci-pocitacovy-program-pouzivany-ve-30-americkych-statech-preklapel-hlasy-republikanu-ve-prospech-demokratu/

sdíletj na