Video Giorgia Meloni: Když vás uráží kříž, nebo vánoční betlém, tak jste si zmýlili zemi,

…..ve které chcete žít. Svět je velký a je plný islámských zemí, ve kterých neuvidíte žádný kříž

Víte, které bylo jejich první nařízení, které si zdatumovali? První nařízení, které si zdatumovali tito páni v parlamentu, je zákon “Boldrini”, který automaticky dává občanství imigrantům.

Řeknou vám, že oni chtějí dát občanství dětem z ciziny, které studují s našimi dětmi v našich školách, ale to není pravda. Pravda je taková, že zneužívají děti, jako lidské štíty, aby rozdávali občanství každému, neboť toto navrhuje zákon “Boldrini”. Jenže my říkáme ne, a proti tomu jsme už vybrali 100 000 podpisů. Protože italské občanství se nerozdává jako dárky! Když chceš být italským občanem, ty to musíš chtít, musíš si ho vypotit, musíš si ho zasloužit. A když ti ho dají, tak to musíš oslavit.

U nás to funguje takto. Občanství není právo, občanství je odměna. Protože respektuje naše pravidla, naše zákony a naši identitu. Řeknu to tu ještě jednou: Když vás uráží kříž, nebo vánoční betlém, tak jste si zmýlili zemi, ve které chcete žít. Svět je velký a je plný islámských zemí, ve kterých neuvidíte žádný kříž, neboť křesťané jsou v nich pronásledování a kostely jsou srovnávány se zemí.
Ale my tu budeme chránit tyto naše symboly. Budeme bránit naše kostely, chránit naši identitu, našeho Boha, naši vlast a naše rodiny. Smiřte se s tím!

Budeme bojovat proti islamizaci Evropy, protože my nemáme v úmyslu stát se muslimským kontinentem. Není to náhoda, že otevřeli dokořán dveře před ilegální imigrací. Mluví o sobě, že jsou dobráci. Samozřejmě, jistě! Stačí se podívat na solidaritu po ulicích jako spravuje levice migraci. Nedělají to protože jsou dobráci. Dělají to proto, že velké finanční velmoci, jejichž jsou oni loutkami, jim vyhovuje importovat masy zoufalých lidí, aby měli levnou pracovní sílu. Toto je důvod, proč to dělají. Bohatí budou ještě více bohatší a italští dělníci budou ještě více chudší. Ale ti nejšikovnější a nejinteligentnější jsou Di Maio a Buonafede. Oni dva připravili dekret o vyhoštění do země původu.

Dobře poslouchejte. Ve vyhosťovacím dekretu jsou uvedeny země, do kterých je možné vyhostit imigranty. Zapsali jen 13 zemí z celkového počtu, kterých je přibližně 200. Jeden ze států, do kterých mohou vyhostit imigranty, je Ukrajina, kde je válka.

Ale není tam ani jeden stát, z nichž tito imigranti pocházejí, jako je například Pákistán, nebo Nigérie. Žádná z těchto zemí. Čili, podle Di Maia a Buonafedeho, my musíme vyhostit ukrajinské pečovatelky, abychom si tu nechali nigerijských mafiánů. Podle těchto dvou si musíme nechat drogového dealera, který rozsekal na kusy Pamelu Mastropietrovú. Podle těchto lidí, my si máme nechat Ghaňana, který je obviněn z vraždy Desiré, který bez jakýchkoli skrupulí řekl … poslouchejte … obvinil rodiče zavražděného děvčete, tvrdíc takový nesmysl, že příčinou její smrti byla příliš slabá jejich rodičovská kontrola.

Přicházejí nás sem, do našeho domu, poučovat, že když oni znásilňují, vraždí naše děti, tak je to proto, že my je necháváme samy chodit po ulici. Toto se stává jen v Itálii.
Padej domů. Padej domů !!! Ale já sním o vládě pořádku. A my jednou jistě postavíme vládu, která jasně řekne, že ilegální imigrace do Itálie je nemožná. Do Itálie se přichází legálně. Ne ilegální. Žádné výjimky a od toho neupustí!

Když bude třeba postavit zeď, postavíme zeď. Když bude třeba námořní obranu, tak použijeme tu, jak jsme to už dávno měli udělat.

Třeba udělat vše proto, abychom zastavili ilegální imigraci. Ale na to třeba vládu vlastenců. Čili bez Demokratické strany a bez Pěti hvězd, čili vládu zcela bez levicových stran, neboť levice v Evropské unii umí existovat jen tak, že na kolenou líže paty Francouzům a Němcům. Není pravda, že toto je jediná možnost jak být v EU.

V Evropské unii se dá existovat i se vztyčenou hlavou obhajováním národních zájmů jak to dělají ostatní. Protože … Mě se ptají … Meloni, proč si tak zaujatá proti Francouzům a Němcům?
Já nemám proti nim absolutně nic. Já jsem zaujatá proti Italům, kteří se zaprodali ve prospěch zájmů Němců a Francouzů. Proti těmto jsem.

Vláda potřebuje peníze na zvýšení DPH? Přestaňte dávat podporu “kočovníkům”, ilegálům a brigadistům (ultralevicovým teroristům), když potřebujete peníze. My chceme bojovat proti velkým únikům. Přesně to, co tato vláda nedělá. Když máte odvahu, drazí přátelé ve vládě, jděte bojovat proti únikům velkých multinacionálních společností, nebo proti internetovým korporacím. Jděte bojovat proti únikům Číňanů nebo cizinců, kteří nás okrádají na daních o miliardy a do italské pokladny nedali ani jedno euro, namísto toho, abyste je brali našim rodinám v hotovosti.

Nyní nám dali limit platit v hotovosti a máme platit bankomatem. Zanedlouho půjdeme do bankomatu vytáhnout si naše peníze a bankomat se tě zeptá: Nač potřebuješ 100 euro? Co chceš s nimi dělat? Starej se o své věci, jsou to moje peníze, ty špione.

Opět se vypráví o tom, jak odstranit z dokumentů slovo máma, táta. Protože rodina je nepřítel. Národní identita je nepřítel. Rovnost identita je nepřítel. Vše, co nás definuje, je nepřítelem.

To je jednosměrné smýšlení. Oni potřebují odstranit všechno to, co jsme, protože bez identity a bez kořenů budeme snadno ovladatelní a bez pomoci v obraně chránit si naše práva. Je to jejich hra. Chtějí od nás, abychom byli rodič 1, rodič 2, rod LGBT, občané X, čísla. My nejsme čísla. My jsme lidé. My si budeme chránit naši identitu. Já jsem Giorgia. Jsem žena. Jsem matka. Jsem Italka. Jsem křesťanka. Toto mi nevezmete. Toto mi nevezmete!

Giorgia Meloni 19. 10 2019 na protestu v Římě
https://bit.ly/2MPK1nM

sdílet na

3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
28. 10. 2019 19:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Moc dobrý projev,… smutné je, že s křížkem po funuse. Kdyby Italové celá léta nedělali mrtvého brouka, aby nááááhodou nevybočili z politického vražedného proudu Bruselu, tak mají ve své zemi klid a pořádek. Není od věci přestat na všechno kývat jak ovce, ale také se naučit říkat NE.

Editor
28. 10. 2019 20:00
Odpovědět  josh-xy

Ahoj:)) přesně tak. Ale na druhou stranu lepší pozdě než nikdy:) Už se těším na příští italské volby a Salviniho návrat. Asi pak půjde do tuhého… konečně.