Spiknutí společnosti Google proti prezidentovi USA – video – cz

VIDEO: Donald Trump poděkoval odhalení informací o spiknutí společnosti Google proti prezidentovi USA a proti Republikánské straně! Česká média zarytě mlčí o největším skandálu společnosti Google, na kterou unikly tisíce dokumentů o manipulování voleb v USA od roku 2017! Bývalý vrcholový programátor Google odhalil spiknutí firmy s cílem měnit výsledky voleb v USA! Projekt Veritas byl vzápětí zabanován na YouTube, Twitteru, Vimeo a Instagramu! Bývalý zaměstnanec Google je nyní v ohrožení života!

Zatímco v České republice proběhly pouliční nepokoje v Praze organizované neziskovým sektorem v souvislosti s výročím 21. srpna 1968 a 1969, ve Spojených státech se rozhořel největší skandál okolo společnosti Google, o kterém evropská a taktéž česká média zarytě mlčí. Novináři nezávislého Projektu Veritas totiž odhalili spiknutí americké firmy Google proti americké vládě, prezidentu Donaldu Trumpovi a proti Republikánské straně.

Celé to začalo už v červenci, když Projekt Veritas [1] uveřejnil video s utajeným zaměstnancem Google, který novinářům Projektu Veritas předal stovky interních materiálů společnosti Google, která v tajném programu nazvaném “ML Fairness” pracuje na projektu ovlivňování korporátního řízení amerických voleb na objednávku. Jelikož kauzu nikdo v České republice nesleduje a média v ČR ji ignorují, je důležité se seznámit s tím, co se děje v USA, protože nejpozději do 6 měsíců se proces okopíruje do Evropy a rovněž do ČR.

Jen Gennai, šéfka inovací Google v čele spiknutí s cílem ovlivňovat volby v USA pomocí platformy Google.

Společnost Google začala koncem roku 2016 pracovat na přísně tajném programu nazvaném krycím označením “Machine Learning Fairness”, což je program umělé inteligence neurální vyhledávací části Google Search aplikace, který má za úkol pozměňovat výsledky hledání v Google do takové míry, aby vyhledávač nevracel přesné výsledky, ale aby vracel žádoucí výsledky.

Výsledkem tohoto programu umělé inteligence jsou pokřivené sekvence Google Search, které si sami můžete dokonce ověřit. Pokud do vyhledávače Google zadáte string “Men can” (tzn. muži mohou), tak ML Fairness algoritmus vám sám doplní tzv. sugesci k vyhledávání s větami “Men can have babies” (muži mohou mít děti) nebo “Men can get pregnant” (Muži mohou otěhotnět), nebo urážlivé “Men can think about nothing” (Muži neumí o ničem přemýšlet).

Co je to ML Fairness? To je výsledek zfalšovaného hledání Google, kdy hledáte muže k seznámení jako žena, ale platforma vám nabídne jinou ženu, protože ta je prý lepší

Tyto sugesce vyhledávač Google Search nabízí uživatelovi v rámci programu ML Fairness jako podprahový vzkaz uživateli, co je nejvíce na Google Search vyhledávané, i když to není pravda. Když si totiž zadáte do vyhledávače Google “women can” (ženy mohou), tak se pro změnu nestačíte divit. Spatříte sugesce jako “Women can fly” (ženy mohou létat), “Women can do anything” (Ženy si mohou dělat, co chtějí), “Women can vote” (Ženy mohou volit). Jenom na konci se objevuje sugesce “Women can’t have it all” (Ženy nemohou mít všechno). Nejedná se však jen o problém sugescí před odesláním hledání, ale i samotných výsledků hledání.

Pokud zadáte do vyhledávání heslo “white child” (bílé dítě), vyhledávač Google vám jako výsledek svého hledání zobrazí černošské děti, obrázky smíšených rodin bílé ženy a černého muže atd. Sami si to vyzkoušejte. Mnoho lidí si všimlo těchto sugescí a podivných výsledků hledání v polovině roku 2017, že se objevují všem lidem, bez ohledu na národnost, věk, pohlaví, nebo místo pobytu uživatele internetu. Jak odhalila skupina Projekt Veritas, tyto podivné sugesce vyhledávače Google jsou jenom špička ledovce programu ML Fairness.

Počátkem prázdnin Projekt Veritas uveřejnil výbušné video a rozhovor se zaměstnancem Google, který kromě dokumentů odhalil i nahrávku [2] rozhovoru s šéfkou inovací Google, Jen Gennai. Tato žena je členkou nejvyššího vedení Google, která dohlíží na projekt ML Fairness a implementuje feministické a genderové “markery” do pravidel umělé inteligence Google. V rozhovoru však zaznívají šílené věci, kde šéfka inovací v restauraci u stolu popisuje, co je cílem Google a vývoje technologií.

Otevřeně říká, že jejich úkolem od konce roku 2016 je změnit vyhledávač Google Search a další služby Google do takové podoby, aby se už nikdy Donald Trump nemohl stát prezidentem. Otevřeně přiznává, že Google ignoruje předvolání kongresmanů k podání vysvětlení, protože Google je takový, jaký je a rozhodně se nezmění. Jen Gennai přímo na skrytou kameru uvádí, že Google je tak obrovský, že nikdo ho nedonutí, aby se změnil, aby se začal chovat jinak.

Projekt Veritas odhalil spiknutí Google proti americkému státu a volebními systému

Po uveřejnění tohoto skandálního videa začalo peklo. Nejprve YouTube smazalo profil Projektu Veritas. Poté následoval Facebook a vzápětí Instagram a rovněž Reddit. Následně přišel ban od Twitteru. A nakonec přišel i ban od společnosti Vimeo. Po zásahu právnické firmy zastupující Project Veritas došlo k obnově kanálu YouTube, ovšem inkriminované video z reportáže bylo trvalo smazáno. Všechny tyto sociální sítě odstranily profily Projektu Veritas se stejným odůvodněním, jaké použil YouTube minulý čtvrtek k likvidaci kanálu Svobodného vysílače CS. Tím důvodem bylo prý šíření nenávisti. Jenže ani v případě videa Projektu Veritas, ani v případě Svobodného vysílače, žádné projevy nenávisti ve videích nebyly, ale byla tam výbušná pravda o spiknutí mocných. Video [3] s šéfkou inovací Google zachytilo pouze její výroky a doprovodný komentář informoval o souvislostech úniku informací. Jenže, to zdaleka nebylo všechno.

Jen Gennai na skryté nahrávce.

O pár týdnů později došlo k dalšímu úniku informací z Google, a opět za tím stál Projekt Veritas. Jednalo se o vnitřní dokumenty Google, které ukazují seznamy nepohodlných zpravodajských webů, které Google Search algoritmicky odsouvá na druhou, nebo až třetí stranu vyhledávače Google, bez ohledu na ranking a rating domény, objemu návštěv, prokliků atd.

Tímto způsobem Google ovlivňuje veřejné mínění, protože Google na prvních místech zobrazuje pouze vybrané servery, bez ohledu na to, jaká je jejich čtenost. Google tak upřednostňuje průzkumy ve prospěch Demokratické strany a upozaďuje tzv. konzervativní platformy a servery. Jenže, to nebylo všechno, ten největší skandál vypukl až v srpnu.

Vývojář Google vynesl z firmy tisíce dokumentů dokazujících spiknutí technologických firem proti americké vládě a lidu

Největší bomba vybuchla v podobě bývalého zaměstnance Google, který v červnu tohoto roku podal výpověď v Googlu a v červenci poskytl Projektu Veritas informace o programu ovlivňování veřejného mínění pomocí celé platformy Google. Zach Vorhies je bývalým programátorem Google, pro firmu pracoval 8 let. Seznam blacklistů s nežádoucími servery, které Projekt Veritas uveřejnil, pochází právě od něho.

Jenže tento zaměstnanec se před několika dny rozhodl, že vystoupí na veřejnost [4], protože má strach o svůj život. Společnost Google ho totiž dopátrala, že stojí za únikem informací z Google a právnická firma zastupující Google mu na adresu bydliště zaslala dopis s žádostí o sdělení, jaké informace z Google vynesl, komu je poskytl a v jakém rozsahu. Google dokonce zalarmoval policii, která provedla u Vorhiese tzv. Wellness Check, což je policejní kontrola zdraví, jestli je osoba v pořádku a netrpí bludy, mentální poruchou, schizofrenií apod.

Zach Vorhies

Google se tak snaží svého bývalého zaměstnance označit za nesvéprávného a tím devalvovat dokumenty, které z firmy Google vynesl. Podle informací se má jednat o tisíce dokumentů Google o vnitřní politice, o projektech, o systémech řízení uvnitř korporace atd. Zach Vorhies uvedl pro média, že má strach o život, a proto se pojistil formou tzv. Dead Man’s Switch.

Je to pojistka, že pokud se mu něco stane, pokud by zemřel, nebo záhadně zmizel, pokud by onemocněl náhlou smrtelnou chorobou, nebo pokud by byl zadržen a obviněn, potom nejvýbušnější materiály budou automaticky publikovány na veřejnost. Z dokumentů, které získal Projekt Veritas, jednoznačně vyplývá, že společnost Google se dopustila spiknutí proti vládě Spojených států s cílem podkopat demokratické systémy a volební systém v zemi.

Donald Trump v Bílém domě pochválil novináře Projektu Veritas za odhalení spiknutí ve firmě Google

Americký prezident proto již 11. července pozval do Bílého domu zástupce sociálních sítí a také dokonce alternativních médií v USA a osobně vyzdvihl práci reportéra Projektu Veritas, kterým je James O’Keefe. Video máte v úvodu článku, české titulky zapnete tlačítkem “CC” v liště videa. Z výroků prezidenta Donalda Trumpa vyplývá, že Projekt Veritas je zřejmě součástí projektu QAnon a přímo v záznamu z telefonu je slyšet, jak Donald Trump říká, že se snažili dostat dovnitř vedení společnosti Google člověka a získat na firmu důkazy a doličné materiály. A to se opravdu povedlo. Donald Trump v projevu řekl, že v USA je neuvěřitelná cenzura, kterou nikdo nechápe a nikdo jí nerozumí. Velká Big Tech média šíří kampaň nenávisti proti prezidentovi, proti Republikánské straně a proti jejich názorům. Je potřeba s tím něco udělat.

Dopis od právnické firmy zastupující Google proti Zachu Vorhiesovi.

Jestliže šéfka inovací Google na záznamu říká,  že Google je příliš velká firma na to, aby měnila své postoje a názory, potom je naprosto jasné, co se děje. Jestliže Google provádí spiknutí proti americkému prezidentovi, potom se nemůžete divit, že Google, YouTube, Facebook, Twitter a další platformy provádí cenzuru a mažou nepohodlné názory i obyčejným lidem. Pokud přinesete investigaci o spiknutí, je to označeno za šíření nenávisti a zablokují vám kanál na YouTube. A co je tragické, to je přístup některých médií, které tuto cenzuru ještě navíc podporují.

Majitel rádia, které spolupracuje s SPD, omluvil firmu Google za smazání YouTube kanálu konkurenčního největšího alternativního rádia v ČR

S hrůzou se k nám donesla informace, že provozovatel jistého českého fiat-alternativního rádia, ve svém pondělním pořadu podpořil a vyjádřil pochopení pro krok společnosti Google, která minulý čtvrtek smazala YouTube kanál Svobodného vysílače CS. Podle jeho názoru se tomu prý nemůže Svobodný vysílač divit, protože publikoval informace z živých kauz. Na to bych panu majitelovi nejmenovaného rádia jenom řekl, že právě o tom je investigativní novinařina, která se zabývá živými kauzami. Zabývat se uzavřenými kauzami totiž jaksi nemá pro novináře smysl z pohledu investigativní novinařiny.

Jen Gennai, šéfka inovací Google, mluví o banování stránek, které “nesdílí hodnoty” firmy Google.

Z těchto neuvěřitelných postojů najednou vidíte, že YouTube maže takové kanály a projekty, které ohrožují program ML Fairness a upozorňují na spiknutí a kauzy, ať už se odehrávají v USA, anebo v České republice. O práci Projektu Veritas, který sbírá podklady pro Donalda Trumpa na obvinění společnosti Google ze spiknutí proti státu a vládě, nepřináší česká média vůbec nic. Babišův server Technet pod křídly iDnes.cz dokonce publikoval útočný článek [5] proti Donaldu Trumpovi, který zpochybňuje slova prezidenta o tom, že Google a velké technologické firmy stojí proti němu a snaží se ovlivňovat volby.

Blokují nás, protože odhalujeme spiknutí proti lidu a národu

Pisálkové z Technetu si neuvědomují, že Projekt Veritas získal výbušné materiály přímo zevnitř vedení Google a má k dispozici svědectví zaměstnanců Google podložené tisíci dokumentů. Snaha umlčovat informace o Projektu Veritas je to samé, jako snaha umlčovat Svobodný vysílač, protože vysílal pořady nejen o mafii, ale i protože jsme mluvili o kauze Lithium, protože jsme kritizovali Gretu Thunberg v posledních pořadech, a protože jsme pomohli Hynku Blaškovi do Evropského parlamentu. Kvůli tomu YouTube smazal kanál Svobodného vysílače. A vrcholem idiocie je potom nejmenovaný majitel jednoho stranického rádia, který svým posluchačům vysvětluje, že to tak Google (YouTube) udělal správně, protože jsme na Svobodném vysílači řešili živé kauzy. To nevymyslíš! To je chucpe!

Reportér Porjektu Veritas informuje o schůzce s Donaldem Trumpem v Bílém domě.

https://bit.ly/2Zc4US3

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
22. 8. 2019 22:23
Ohodnotit příspěvek :
     

Šmejdi, neuvěřitelná špína.

Editor
22. 8. 2019 22:49
Odpovědět  josh-xy

Zajímavý článek. Spekulace, že žije se vyrojily hned po té divné sebevraždě. Je to celkem možné, že byl odklizen. Game Over pro Clintonovi, i o tom celá ta kauza je. Ta podoba těch dvou je neuvěřitelná. Jenom jedno je zvláštní, schovávat tělo rok v mrazáku… rok? Takže se plánovalo s jeho použitím do budoucna? Dlouho připravovaná hra by to v tom případě byla. Je to divný, i když?… když jsou v hledáčku tyhle óóóbr ryby, kdo ví?

Editor
22. 8. 2019 23:22
Odpovědět  josh-xy

Uhodil si hřebíček na hlavičku…. konspirační teorie včerejška jsou realitou dneška.
Aby nedošlo k soudu bylo v zájmu mnohých chorých mocných. A možná ta podobná mrtvola je jenom kouřová clona… aby se lidi zabývali tou podobou a vyvracením nebo potvrzováním teorie. A jelikož pod svícnem je největší tma… takže klidně ať lidi ohlodávají hozenou kostičku… a jeho v klidu mohli odklidit. Sebevraždě nevěřím ani náhodou.
Buď ho zabili, nebo někam uklidili.

Editor
22. 8. 2019 23:42
Odpovědět  josh-xy

Asi tak milý Joshi:)) takový prominentní vězeň, ten musel být hlídaný jak oko v hlavě… a ejhle…. ona lež jako taková se těžko prodává, ale když ji zabalíš do 90% pravdy… můžeš lidem nabulíkovat všechno, prostě všechno.

Editor
23. 8. 2019 00:01
Odpovědět  josh-xy

Aha… takže ho nekontrolovali každých 30 minut… ještěže existuje ten chybující lidský faktor, že? Na koho by se všechny ty průšvihy pak shodili, že?
Klidně se vsadím, že byl pod kamerami.

Editor
23. 8. 2019 00:13

a… budiž tma. Ten Epsteinův ostrov – už jsem na něj koukala, řekla bych, že prznění dětí bylo jenom špičkou ledovce.