Velká Británie: Muslimové páchají genocidu bělochů za spokojeného přihlížení státní moci

Michal Brand
Marian Kechlibar napsal velice dobrý a perfektně „ozdrojovaný“ článek o dalším skandálu v britském chalifátu. O co jde? Ááále, normálka, jako obvykle, nic zvláštního – muslimové z muslimských znásilňovacích gangů mnoho let znásilňovali, mučili, pohlavně zneužívali a násilím a drogami nutili k prostituci britské dívky. Jako vždy, i tentokrát – to se rozumí samo sebou – tyto závažné, brutální zločiny páchali „britští“ muslimové (zejm. pákistánští muslimové s britským pasem a britskými sociálními dávkami) a to výhradně na bílých britských dívkách „nemigrantského“ původu.

Přeloženo z newspeaku – opět praskl další případ, kdy muslimští přistěhovalci celé roky cíleně znásilňovali, mučili, a násilím a drogami nutili k prostituci výhradně bílé britské dívky a zločiny muslimských přistěhovalců („uprchlíků“) tak navíc měly celou dobu zřejmý rasistický motiv.

Tentokrát tato skutečnost „praskla“ v městě Rochdale. Předchozí města, kde tato „roztomilá, mile kulturně obohacující“ novo-britsko-chalifátská tradice vyšla najevo a nebylo již možné, aby ji „britská“ státní moc i nadále zakrývala před zveřejněním a chránila zločince („kulturní obohocovače“) před potrestáním, tedy mezi další „muslimy multikulturně obohacená“ města (o nichž je to již všeobecně známo!!!), patří Rotherham, Birmingham, Telford, Oxford, Huddersfield, Northam jenom co si teď vzpomínám. Ale nepochybuji o tom, že se nejedná o žádnou lokální záležitost, že se jedná jen o ta města, kde to již prasklo. Jsem si stoprocentně jist, že se tyto rasistické zločiny z nenávisti ze strany muslimů vůči bělochům dějí po celé Británii.

Nu, jak řekl „arcibiskup“ Vatikánu, migrace byla „pro lidstvo vždy dobrá“. Ale lidi to většinou odsrali, jak říkám já, arcilotr, arcixenofob, arcisexista, arcirasista, arciruský arcitroll a arcineonacista, jak mne jistě otituluje každý sluníčkářský neomarxista. (Nemohl jsem si neodpustit ten nespisovný výraz.) To je jako v tom vtipu z reálného socíku (toho předchozího socíku, ne toho dnešního bruselského totalitního socialismu) – jaký je rozdíl mezi lidma a lidem? Lid buduje socialismus a lidi na něj serou. (Pardon, přesně tak ten vtip opravdu zněl a ve spisovné češtině by prostě nevyzněl.) Tady je to podobné – pro lidstvo je migrace vždy dobrá (jak říká „vatikánský“ arcisatan, ehm, arcibiskup), ale lidi to odskáčou zničenými životy. Ve finále všichni do jednoho. Mimochodem je zcela zřejmé, že Vatikán se již naprosto jasně vydal pod vedením „papeže“ Bergoglia na cestu likvidace křesťanství a na cestu podřízení se islámu, homosexualismu, genderismu, greténismu a všem dalším odnožím neomarxistické, multikulturalistické deviace.

Pozn.: Kriminalita muslimských migrantů vůči původním obyvatelům evropských zemí má téměř vždy navíc charakter zločinu z nenávisti – např. kromě okrádání je téměř vždy přítomno i ponižování oběti, např. namočením do úst, nucením oběti k líbání bot muslimského kulturně-obohacujícího zločince apod.

Viz např. zde nebo zde – ale takových případů najdete i na dnešním nesvobodném, cenzurovaném internetu desítky, kdybych je měl všechny nalinkovat, tak by tento článek byl delší než svého času Zlaté stránky.

Muslimští přistěhovalci tak Británii úspěšně obohacují. Konkrétně o rasismus, masová znásilňování a sexuální zneužívání, obchod s lidmi, násilím vynucenou prostituci (mnohdy nezletilých dívek, samozřejmě výhradně bílých dívek). Koneckonců, když se člověk projde večer po Václavském nebo Staroměstském náměstí, vidí, že i naši republiku již migranti výrazně obohatili za laskavého a potěšeného přihlížení státní moci včetně kriminální policie a cizinecké policie (o AlHamajdově „ministerstvu vnitra pro islamizaci“ ani nemluvím.) Obchod s drogami a prostituci na Václavském a Staroměstském náměstí již zcela očividně organizují a zajišťují „syrští inženýři, lékaři a doktoři věd“ z Nigérie a Afghánistánu. A pracují o sto šest. Vydělávají nám tak zřejmě na důchody, že? Také ukazují zcela jasně, že xenofobové, kteří škarohlídsky mluvili o nízké kvalifikaci nelegálních migrantů z Afriky a Afghánistánu (ze „Sýrie“), se zcela mýlili. Přitom se jedná očividně o samé chemiky, farmaceuty, gynekology a manažery (organizování prostituce je jistě manažersky nelehký úkol, zejména, když dotyčné dívky a ženy je nutné „tak trošku přinutit“, jak je „hezkou“ tradicí muslimy organizované prostituce s evropským personálem bílých dívek). Jistě jde o samé chemiky, farmaceuty a manažery s univerzitním vzděláním z „Nigerian Criminals Univerzity“ případně na „Afghanistan Islamist Djihad University“ nebo z nějaké podobné, světově proslulé mety vzdělanosti.

Již jsem to jednou psal, ale je namístě to připomenout znovu:

Mimochodem, po Praze potkávám již několik let stále narůstající počet zajímavých „turistů“. Černoši, na první pohled z různých zemí (různé odstíny pleti, různé tvary nosu, obličeje a jiné navzájem typově odlišné prvky), sami, jednotlivci, bez partnerky dokonce i bez parťáka, mladí muži, ve vojenském věku, pohybují se mimo turisticky zajímavé oblasti, poflakují se s prázdným pohledem po nákupních centrech, na zádech batůžek, žádný foťák, občas mobil se sluchátky, ale nic nefotí.

Jezdí k nám z Německa okouknout další cílovou destinaci pro svoje spolubojovníky z islámské invaze? Nebo je sem tahají neziskové organizace, které tak připravují předsunuté jednotky islámské invaze, ehm „multikulturního obohacení“? Mají platné povolení k pobytu v ČR? (Protože pokud nemají azyl v Německu, ani řádné papíry, tak nemohou jen tak být na našem území.)

Konec citace, zpět k dnešnímu hlavnímu tématu.

Rozsah muslimského znásilňování, mučení, zneužívání bílých britských dívek je tak enormní, že se hovoří až o milionu bílých britských dívek znásilněných a zneužitých muslimskými gangy v uplynulých letech. Hovořila o tom dokonce i bývalá laboristická stínová ministryně, která se zabývala kauzou Rotherham. V Rotherhamu muslimové desítky let znásilňovali bílé britské dívky. Policie a státní úřady jim v tom aktivně napomáhaly – nejen, že tuto více méně všeobecně známou závažnou trestnou činnost se všeobecně známými pachateli policisté a státní úředníci nevyšetřovali, ale dokonce zastrašovali oběti, vyhrožovali obětem i jejich rodinám a všemožně se aktivně snažili umlčet oběti, jen aby muslimské znásilňovací gangy nebyly vyšetřovány a muslimští pachatelé jen aby nebyli potrestáni.

Když si nyní pročítám Wikipedii ke kauze muslimských rasistických znásilňovacích gangů v Rotherhamu, musím říci, že přímo žasnu. Text se zabývá asi tak ve dvaceti tisíci slovech vším možným, až na samotné muslimské znásilňovací gangy. Například zcela zásadním důvodem, proč muslimští zločinci znásilnili minimálně 1 400 prokázaných obětí z řad bílých britských dívek, není skutečnost, že policie se bála vyšetřovat muslimy ze zločinů proti bílým (protože policie se bojí režimu politické moci v Británii a obvinění z „rasismu“). Důvodem, proč muslimové více než 20 let znásilňovali v tomto městě bílé britské dívky za aktivní pomoci policie (zastrašování obětí ze strany policie) je podle Wikipedie to, že na městské radě Rotherhamu panovala „sexistická atmosféra“. Například tam prý někdo řekl o nějaké kolegyni, jestli si při sexu bere škrabošku na obličej, a jiné ženě tam prý někdo řekl, že by bylo fajn, kdyby nosila kratší sukně. Nu, jistě, když nějaký běloch řekl kolegyni, že má hezké nohy, to se pak nelze divit, že muslimové jen v Rotherhamu znásilnili prokazatelně minimálně 1 400 bílých britských dívek, řadu z nich nezletilých, některé přibité za jazyk ke stolu, jiné znásilněné uraženým hrdlem lahve! Příčina je primitivní sexismus bělošských mužů a ne rasistická zločinná nenávist muslimů vůči bělochům! A je to! Případ vyřešen! Ani nechci domýšlet, jakých zločinů by se nebozí muslimové vlastně museli dopouštět, kdyby snad na Rotherhamské radnici nějaký běloch třeba kolegyni přidržel dveře nebo jí pomohl do kabátu!

Chápete? Dokonce i poté, co praskne a je naplno zveřejněn skandál, že muslimské gangy hromadně desítky let znásilňovaly bílé britské dívky za vědomé spolupráce policie a státních úřadů, tak státní moc britského chalifátu (ve spolupráci s internacionálou neomarxistů) celou věc i nadále kamufluje a hlavní pozornost směřuje na to, že nějaký běloch pochválil kolegyni hezké nohy! Státní moc zcela cíleně a vědomě usiluje o zamaskování zločinné činnosti muslimských migrantů proti bílým britským dívkám!

Viz: https://en.wikipedia.org/wiki/Rotherham_child_sexual_exploitation_scandal

(Omlouvám se, milá čtenářko a milý čtenáři, za to množství vykřičníků, ale opravdu se mi chce křičet, řvát…“tohle snad ani není možné“. A přitom je to právě tak!)

Mimochodem, odsouzeno bylo 6 pachatelů. A co ti všichni ostatní muslimští spolupachatelé? Těch 6 přeci neznásilňovalo bílé britské dívky samo. Těchto zločinů se vzhledem jen k prokázanému počtu obětí 1 400 (a znásilnění obětí bylo ne jednorázové, ale opakované a mnohdy šlo o mnohaleté opakované znásilňování a zneužívání), tedy těchto zločinů se musely účastnit desítky nebo stovky muslimů. Kdy budou před soudem i oni? Chcete to vědět?

Nikdy! K…a, do p….e, N I K D Y!

Proč, milá čtenářko a milý čtenáři? Proč? P R O Č ? ! ?

Ale zpět k čerstvému případu, případu Rochdale a muslimských znásilňovacích gangů v tomto městě. Co v celé diskusi i komentářích nezávislých, neo-disidentských komentátorů chybí, je jeden zcela zásadní aspekt celého případu. A vlastně i všech předchozích takových případů, kdy muslimové znásilňují celé roky bílé britské dívky a policie i státní úřady o všem vědí a soustředí se výhradně na krytí pachatelů.

Ten důležitý a v debatě zatím chybějící bod je:

Jak je možné, že policisté a státní úředníci, kteří tuto kriminalitu kryli, si v „nejhorším“ případě jen tak rezignují???? Jak je možné, že nejsou odsouzeni?

To je přeci spoluvina! Měli by všichni jít do basy, jako spolupachatelé pedofilního gangu, spolupachatelé organizování obchodu s lidmi, opakovaného a mnohonásobného sexuálního zneužívání, znásilnění, vyhrožování, únosů, obchodu s drogami, podávání drog mladistvým a dětem, atd a to vše navíc jako organizovaná skupina! Navíc jde o naprosto zřejmé zneužití pravomoci veřejného činitele, tedy přitěžující okolnost.

Ti „britští“ multikulti poldové a úředníci by měli jít na 30 let do basy! A to, že nejdou do basy, je jen další důkaz, že státní moc to řešit nechce, jen to předstírá a jen když musí!

je to zřejmé: Cílem skrytých struktur moci je zastrašit, zotročit a vyhladit bělochy!!!! Aktuálním cílem je právě toto! Jakýmikoli prostředky, za jakoukoli cenu!

Myslíte, že přeháním? Že jde o jen taková drobná selhání, tamhle selže jednotlivý policista, tamhle jednotlivý úředník?

No, v Rotherhamu muslimské znásilňovací gangy znásilňovaly, mučily a zneužívaly bílé britské dívky více než 20 let. To nemohl krýt jeden neschopný policista a jeden úředník, který měl hloupé poznámky o obličeji své kolegyně a škrabošce při sexu. Ani wikipedii nemohl zmanipulovat jeden selhávající jedinec. Stejně tak jedinec nemohl zmanipulovat několik vyšetřování různých komisí v průběhu mnoha let. Co z toho vyplývá? Byl Rotherham, Rochdale, Northam a další a další – setsakra dlouhý je už seznam měst, kde už byly odhaleny muslimské znásilňovací gangy. A to je jen vrchol ledovce.

Vysvětlení? To je přeci jednoduché – nejde o selhání systému, ale o charakteristické jednání systému.

Snazší a pro vlastní klid je jistě příjemnější věřit tomu, že jde o pouhé selhání jednotlivců. Ale ono jde o systémovou charakteristiku nikoli o odchylku od ní. Věřit čemukoli jinému je jako věřit, že když ve sprchách v Auschwitz šel ze sprch Cyklon B a ne voda, tak to bylo proto, že selhal jedinec, který si spletl kohouty. No, a pak se to stalo znovu, zase selhání jedince. Pak znovu a znovu a znovu…a vždycky to prostě popletl zmatený SS-man, kdepak, že by to byla naplánovaná realizace nacistických plánů! Přeci nebudeme věřit nějakým konspiračním teoriím, že? 😉

Kdyby třeba gangy bělošských mladíků unášely a opakovaně a dlouhodobě znásilňovaly, zneužívaly a týraly třeba židovské dívky. Nebo romské dívky. A policie by k případu přistoupila „sice víme, kdo jsou pachatelé a jak strašné zločiny páchají, ale jsou to všechno běloši, tak to zkusíme svést na někoho jiného a také musíme přednostně vyšetřit ty kapesní krádeže v tramvajích“, taky byste řekli, že to policie nekryje? Také byste řekli, že není pravda, že stát zcela selhal? A neřekli byste, že státní moc je rasistická, když policie a státní úřady kryjí bělošské zločince právě proto, že jde o bělošské zločince a jejich oběťmi jsou výhradně třeba cikáni, nebo třeba černoši, nebo třeba arabové? A kdyby to takto bylo ne jednou (Rochdale), ale opakovaně znovu a znovu (Rotherham, ….), také byste řekli, že to jsou jen drobná selhání? Já bych řekl, že jde o cílené krytí zločinů proti daným skupinám obyvatel.

Principy totiž platí vždy a na všechny. Nebo to nejsou principy, ale klacky, kterými zpupná, zločinná moc tluče jen a jen ty, které momentálně ztlouci potřebuje nebo chce.

Řekněme to natvrdo a otevřeně – je to spiknutí temných skrytých struktur moci (pseudo-demokratických režimů Západu, mocenských struktur uvnitř nich i nad nimi) proti vlastnímu obyvatelstvu. Cílem tohoto spiknutí mocných, minimálně střednědobým cílem, cílem pro určitou fázi, je zotročit a případně rovnou vyhladit původní obyvatelstvo Evropy. Holokaust evropských národů. Auschwitz krát 100.

Pozn.: Spiknutí je „tajné spolčení, obvykle s politickým či ekonomickým cílem. Tento cíl zpravidla bývá nezákonný, nemusí však být v očích spiklenců (účastníků spiknutí) nutně nemorální“. Hanlivý, pejorativní nádech termínu „spiknutí“ a „spiklenecká teorie“ dala cíleně a manipulativně CIA, aby zdiskreditovala ty, kteří u jakékoli události v čemkoli pochybují o verzích oficiální režimní propagandy.

Kdo nevěří tomu, že mocenské struktury aktuálně usilují o likvidaci Evropanů, ten je stejně zaslepený naivitou a neochotou připustit si krutou skutečnost, jako Žid, který s i v Německu 1930s přečetl Mein Kampf, poslechl několik Hitlerových projevů a zůstal v Německu, protože přeci „plán na vyhlazení Židů, to je jen taková hloupá spiklenecká teorie“

Vlastně ještě hůře – vzhledem k tomu co se dlouhé roky děje ve „vyspělé“ západní Evropě – je to jako být Žid v roce 1943 v protektorátu nebo okupované Francii, pozorovat vlaky s dobytčími vagony plnými vlastních židovských přátel a známých, a říkat si, že určitě je nacisté vezou někam na rekreaci nebo tak něco, protože nacistické moci jistě nejde o nic jiného než o dobro, maximálně tak občas dojde k nějakému tomu selhání jednotlivce, ale kdepak že by to byla politika mocenských struktur, na to přeci věří jen blázni, kteří věří na nějaké ty pomatené konspirační teorie. Za ty vlaky do Auschwitz vlastně může selhání výpravčího v Dolní Lhotě. Cokoli jiného je konspirační teorie.

Nebo ne?

Shrnuto – policisté a státní úředníci, kteří tyto zločiny dlouhodobě kryli, stejně jako VŠICHNI muslimští spolupachatelé těchto rasově motivovaných trestných činů, jsou v dosahu až výjimečného trestu odnětí svobody (doživotí). Všichni do jednoho.

A vlastně s nimi by měli být trestně odpovědni i novináři a sluníčkáři, kteří tyto zločiny kryjí a omlouvají. Jako ta britská laboristická stínová ministryně pro lidská práva Naz Shahová, která již před lety prohlásila na adresu bílých britských dívek znásilňovaných a mučených muslimy – “Those abused girls in Rotherham and elsewhere just need to shut their mouths. For the good of diversity.” („Ty zneužité dívky v Rotherhamu a jinde prostě musí zavřít huby. Pro dobro diverzity.“) Viz. https://tinyurl.com/yxe5kpyo Ale ani „tolerantní, hodné, milé, laskavé, lidskoprávní“ muslimce Naz Shahové se nic nestalo – přestože jde o veřejné obhajování závažné trestné činnosti a o veřejné obhajování závažné rasově motivované trestné činnosti. Jak to, že nebyla trestně stíhána a vzata k plné trestní odpovědnosti, ba dokonce nebyla vzata vůbec k žádné odpovědnosti? Dokonce ani nebyl smazán její účet na twitteru, kde toto „muslimské moudro“ vypustila. Jak to? Ach, už jsme zase u „spikleneckých“ teorií. Přitom jsou to všude jen samá „selhání jednotlivce“ – v multikulturní neomarxistické Evropě kam jen oko pohlédne. 😉
https://bit.ly/2OstZ3x

sdílet na