Vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou Češi

Zpráva, kterou uveřejnil Litoměřický deník 18. června 2019 o tom, že Policie ČR vyšetřuje znásilnění dívky
z Terezína a podezřelým je Afričan, se stala velmi komentovanou událostí těchto dnů.
Vyjádřil se k ní i poslanec Jiří Kobza.

“Předpokládám, že vbrzku budeme zahrnuti statistikami, že skoro všichni násilníci jsou Češi, že vlastně nešlo o znásilnění ale pouze o obtěžování a další snůškou lží a bagatelizací, jako v případě Bulovky,”

komentoval zprávu na svém facebookovém profilu poslanec SPD Jiří Kobza.

“Jde ale o to, že toto je přesně ten vývoj, před kterým již léta varujeme, proto tolik bojujeme proti kvótám a jiným nápadům evropské komise jak “přerozdělit” nepřizpůsobitelné imigranty z Německa do stř.Evropy (nejlépe s německými doklady),  aby měli volný pohyb po zemích Schengenu.

Naše varování bylo ze strany liberálních socialistů terčem posměšků a byli jsme obviňováni z xenofobie a častováni dalšími invektivami. Nyní ale nejenom že dochází na naše slova, ale snad už i těm nejprostodušším aktivistům dochází, že toto je teprve začátek. Že násilí, spojené s nelegální nebo legalizovanou migrací (bez rozdílu jaké dokumenty pachatelé mají), se převalilo přes německé hranice a můžeme právem očekávat že počty napadení našich žen a dívek budou narůstat bez ohledu na to, jak intenzivně o tom mainstreamová media budou mlčet,” pokračuje Kobzův komentář.

“Otázkou zůstává, kdo bude příští obětí?” uzavřel svůj názor poslanec SPD.

Jiří Kobza.
facebookový profil Jiřího Kobzy
Litoměřický deník
http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/politika/vbrzku-budeme-zahrnuti-statistikami-ze-skoro-vsichni-nasilnici-jsou-cesi/

sdílet na