blognezařazené

Válku na Ukrajině cíleně vyvolaly USA. V českém tisku o tom všichni drží hubu, upozornil Doubrava

Bývalý senátor Jaroslav Doubrava shrnul následky podepsání smlouvy o obranné spolupráci mezi Českou republikou a USA. Vlastní pohled uvedl ze své knihy Studená válka 2.0. V úvaze pro neČT24 citoval vyjádření předních politiků a publicistů z různých dob k základům bezpečnosti ČR.

Smlouva s USA je dokladem primitivity českých politiků. Bohužel, od ČSSD přes gang ultrapravicových hlupáků, kteří dnes tvoří hnusně fialovou vládu, až po relativně střízlivé ANO, politici ve své vypočítavé tuposti odhlížejí od širších souvislostí. Typický je názor Lubomíra Zaorálka, který se živil v letech 2014 až 2017 jako ministr zahraničních věcí.

Dne 14. 7. 2023 v televizi (Studio ČT24) večer na otázku, zda podpisem obranné smlouvy se Spojenými státy se nevzdáváme suverenity, pronesl typickou nehoráznost politických primitivů: „Samozřejmě se vzdáváme své suverenity. My se jí vzdáváme. Nemáme ani 30 tisíc vojáků, máme 30 tanků, tak jako v této chvíli ČR není v pozici, kdy jsme mívali 1500 tanků apod. a stejně to bylo málo. Takže my jsme země, která se v jedné chvíli rozhodla, že svou bezpečnost budeme budovat na základě spolupráce s ostatními. Na tomto summitu byly přijaty obranné plány, které přesně rozpracovávají, co která země má dělat a co má dodat. Toto je v této chvíli naše jediná šance, jestli chceme zajistit svou bezpečnost. Když jsme vstupovali do aliance, tak jsme to dělali. Víte proč? Protože v té době nám ani tak nehrozilo Rusko, ale bylo to zvýšení ratingu ČR. Cítili jsme, že jakmile vstoupíme do aliance, pak do EU, tak jsme zabezpečený prostor, do kterého se nikdo nebude bát investovat. Mimochodem dneska, když o to usiluje Ukrajina, tak má podle mě velmi podobné přemýšlení, jako jsme měli my. … Takže když někdo říká, že se mu to nelíbí a že bychom měli svrchovanost obnovit, tak by mě velice zajímalo, jak si náš budoucí život s tou svrchovaností bude představovat…“

To je doslovná citace přihlouplého názoru Lubomíra Zaorálka.

Vzpomínám si, že již v roce 1998 jsem četl v odborném vojenském časopisu Vojenské rozhledy č. 2, kde publicista František Roček v článku „Evropa 21. století – Podvědomá obava z konfliktu“ velmi střízlivě napsal, že v obranné doktríně ČR jde především o střežení vzdušného prostoru, schopnost obrany proti úderům ze vzduchu a schopnost vypořádat se s teroristickými komandy, případně s polovojenskými skupinami, které by mohly být součástí divokých migračních vln. Nepotřebujeme ohromnou armádu a nepotřebujeme spojeneckou alianci, která je agresivní a nevypočitatelná.

Válku na Ukrajině cíleně vyvolaly USA. K eskalaci a cílenému výcviku a tichému vyzbrojování se hrdě hlásí. Jenom v oficiálním českém tisku o tom všichni drží hubu. Výstižně to vykresluje oficiální informace dvou autorů z června 2022: Barno, U.S. Army (ret.) a Dr. Nora Bensahel. Jsou hostujícími profesory strategických studií na Johns Hopkins School of Advanced International Studies a vedoucími pracovníky v Philip Merrill Center for Strategic Studies, kde napsali: „…Jedním z jasných úspěchů na Ukrajině je míra, do jaké americká armáda pomohla posílit ukrajinskou armádu od ruské anexe Krymu v roce 2014. V úsilí, které do značné míry prošlo bez povšimnutí médií i většiny vojenských pozorovatelů, se široká škála amerických sil tiše střídala na Ukrajině, aby vycvičila tamní armádu. Tyto snahy zahrnovaly výcvik v konvenční i nekonvenční taktice, v používání pokročilých amerických zbraní a v profesionalizaci důstojníků a poddůstojníků. … Ukrajina a Kalifornie jsou partnery od počátku programu a zintenzivnily svou spolupráci od ruské anexe Krymu v roce 2014. Šéf Kalifornské národní gardy, generálmajor David Baldwin, spolupracuje s ukrajinskými silami po celá desetiletí a začal jim pomáhat s přípravou na potenciální válku několik týdnů předtím, než k ní došlo…“

V knize „Studená válka 2.0.“ jsem mj. napsal: „… Může za to do nemalé míry i jedna americká husa – náměstkyně amerického ministra zahraničí pro evropské záležitosti Victoria Nulandová. Např. v rozhovoru s americkým velvyslancem v Kyjevě prohlásila „Fuck the EU“. Nebo v době, kdy se spekulovalo, z koho udělat po uvažovaném převratu prezidenta, odmítla V. Klička preferovaného EU, protože USA chtějí premiérem Jaceňuka. Vrcholem bylo, když veřejně řekla, že USA investovaly do „ukrajinské demokracie“ (čili do podvratných operací) 5 miliard dolarů. … Pokud představitelka administrativy USA přiznala, že na vlivové protiruské operace Američané nacpali do Ukrajinců 5 miliard dolarů, byla to pro Američany cena zcela minimální. Nejen, že 5 miliard připravilo Rusko o souseda ve spřízněném režimu, ale také odstřihlo Rusko od technologické ukrajinské základny. Část oprav vojenské výzbroje, ale i část výroby součástek pro ruské zbraně (včetně leteckých a lodních motorů) vyráběli pro ruskou armádu ve svých závodech Ukrajinci.

Tím, že provokatéři z Majdanu spolu s pravicovými politiky dosáhli mezi Ruskem a Ukrajinou téměř stavu války, dosáhli téhož, jako by USA nebo vojska NATO obsadila Ukrajinu.

Když od března 2014 probíhala na východní Ukrajině válka mezi proruskými enklávami a prozápadní kyjevskou ukrajinskou oblastí, přední americký geopolitik G. Friedman ji hodnotil jako nejdůležitější válku v Evropě od skončení studené války. Geostrategický význam Ukrajiny vysvětloval slovy, že je životně důležitou nárazníkovou zónu Ruska.”

Co dodat o mírumilovnosti USA a tím i jakési aliance NATO? Snad jen připomenout slova našeho krále alkoholiků, když po odchodu Sovětských vojsk řekl, že na naše území už nikdy nesmí vstoupit noha cizího vojáka. Je velmi málo toho, s čím bych s ním souhlasil. S tímto do posledního písmene! Smlouva je natolik darebná, že by se k ní bez jakékoli výhrady měl v referendu vyslovit celý národ!!! Skutečnost, že Senát toto darebáctví přijal, mne v jeho současném složení nepřekvapuje. Jen tím dokazuje, že není tou pojistkou, že většina jich zapomněla na svůj slib, který při nástupu k výkonu svěřeného mandátu složili a podpisem stvrdili.
https://42tcen.cz

sdílet na

80 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
janle57
19. 7. 2023 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Doubrava byl trnem v oku Tchaj-wanci a ostatní zaprodané bandě ve spolku jménem
Senát,to,co dnes veřejně říká, nebude určitě říkat dlouho,agent CIA Koudelka a jeho
nejvěrnější kamarádi soudruh Stříž a soudružka Bradáčová se už postarají,aby skončil
před lidovým soudem pro šíření nebezpečných dezinformací a v životě už o něm neuslyšíme.

Jura S
19. 7. 2023 15:03
Odpovědět  janle57

Zřejmě uklouzne na “modrém ptákomýdle” ….

Gales
19. 7. 2023 16:40
Odpovědět  janle57

Ví někdo jak probíhá protijidášská demonstrace v Praze?

Gales
19. 7. 2023 16:41
Odpovědět  Gales

comment image

Pavel K
20. 7. 2023 05:59
Odpovědět  josh-xy

Tak samozřejmě, ale tady jsou hlupáčci co tomu tleskají a zdá se jim to normální. Takoví jsme to hovada, zděšená Mirka vlhne při pohledu na hadr z pruhů. Pak jsou tu taky tací co se cítí být více američan než čech. Co dodat. Vyexpedovat a nevracet.

Helena
19. 7. 2023 18:23
Odpovědět  Gales

Hádám, že byla rozprášena, v lžitv ani muk. Do Prahy musel přijet šéf MI6, nevyšší pán a vládce naší “vlády”, aby fijalovým hochům vysvětlil, zač a proč jsou drženi angl. rozvědkou u koryt. Amícká základna tu musí být za každou cenu – proto přijel právě dnes-bez ohlášení-najednou je tu, právě v den, kdy jeho fyjalové loutky “hlasují” o vyklizení naší země amíckým zbraním a amíckým zfetovaným vojákům. Tak aspoň vidíme, kdo je velitelem “vlády” v ČR. Takže pětismečka bude muset splnit rozkaz, za každou cenu.

Helena
19. 7. 2023 18:59
Odpovědět  Helena

No to byl fofr, usarmy proti vůli občanů obsadí ČR, další 68 je tu. Ten hajzl Moore musel honem přijet a na fyjalovýhnus vzít pořádnou hůl.

Gales
19. 7. 2023 19:10
Odpovědět  Helena

Nejsem si tím tak jistej.Pětikolka a ANO jsou pro a okamurovci to nemají šanci zvrátit.Jedině že je připravenej nějaké ,,obrácení Jidáše”. Tak to by potom koordinoval protiofenzívu.

Helena
19. 7. 2023 19:20
Odpovědět  Gales

Nechceme tu americké vrahy, co vraždili v Jugoslávii, Iráku, Afghánistánu, Vietnamu děti a jejich mámy !!! Tato “smlouva” byla nátlaková, je neplatná. Je to násilné obsazení naší země, a ještě si to setsakra zaplatíme z našich peněženek.

Gales
19. 7. 2023 19:35
Odpovědět  Helena

Souhlas.

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 20:31
Odpovědět  Helena

Heleno, myslíte si, že to tady té přeformátované většině vadí? Včera jste tuším psala, že ČR už Čechům nepatří. Nepatří ani nám Moravanům a. Slezanům. Patří Bruselu, USA, a dokonce více než nám i Ukrajincům. Vždyť to byl dlouhodobý plán započatý v roce 1989. Už je pozdě, plutokracie zde vychovala hlupáky a omezence bez národnostního cítění. Jako vlast končíme. Ještě nás pro formu budou nazývat ČR, ale už opravdu pouze pro formu.

Helena
19. 7. 2023 21:11
Odpovědět  Pavel z Moravy

To, že nám ukradli naši zem, ještě není to nejhorší. Rychlost jakou sem přifrčel ten bradavičnatý šéf ang. rozvědky a rychlost jakou odklepli tu jejich prašivou zdrádcovskou smlouvu věští něco mnohem horšího. To značí, že to moc a moc ty pravé vládce – anglány – tlačí. Jinak by se nenamáhal sem tak rychle přijet. Vždyť ta smlouva je s USA a přijel to urychlit anglán. To musí být hodně velká nebezpečná všivárna, být tak muška zlatá při tom jejich superrychlém rozhovoru a okamžitém hlasování a Babiš se se svým Ano dokonale odkopal. Značí to naše rychlé zatažení do války s Ruskem. Mošnov je u Polských hranic-pro ně výhodná poloha blízko dalších základen u pšonků. To značí, že jsme pro ně opravdu absolutní nic. Je jim jedno, jestli to tu zdevastují. Utvrzuje mne to, že jsme opravdu určeni na bojové pole s Ruskem, je jim jedno, že zničí naši krásnou zemi. Myslím, že to máme spočítané.

Pavel K
20. 7. 2023 06:02
Odpovědět  Helena

Tak tu budou bouchat bombičky, lidi potřebují připomenout co je to válečná řvava!!

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 08:08
Odpovědět  Pavel K

Uvědom si, že my už neexistujeme. Jsme nuly a nula od nuly pošla. Ještě ti sice dovolí jít do obchodu nakoupit nějaké to podřadné papu a do hospody, abys pomohl zkomírajícímu nic přijít ještě k nějakým prachům, ale toť vše. Ještě snad zaplatit inkaso, to to nic také potřebuje, abychom ještě do švestek nějak vyžili. Opatruj papagáje a měj se.

Standa
20. 7. 2023 06:50
Odpovědět  Helena

Víte , co je zajímavé? Včera při schvalování,, obrané mlouvy”, Fiala, Jurečka, Vondrák v parlamentu prohlašovali, že to automaticky neznamená trvalý pobyt Ami vojsk na území ČR .A jsem tím kryti.Zatím se řeší při pobytu Ami vojáků pobyt jejich rodin, daně , jurisdikce,unfrastruktůra k jejich základnám, k hranicím s RF, únosnost mostů pro americké tanky….
Prý pouze tehdy , když to Česko schválí (trvalý pobyt vojsk). Tedy vláda ČR .
Co myslíte schválí to ( případně)??????
To je obezlička , co?

Helena
19. 7. 2023 21:27
Odpovědět  Pavel z Moravy

Když si vzpomenu, co nám říkal známý Srb, který musel ze Srbska utéct a vykládal co se tam dělo. Jak si poklidně žili a NATO jim úplně zničeho nic zničilo svým válečným běsněním úplně všechno, obchází mne opravdová hrůza. On tam přišel o celou rodinu a vůbec o všechno.

Pavel K
20. 7. 2023 06:04
Odpovědět  Helena

Viz můj příspěvek výše, dókolečká dokólá……….😊🙋‍♂️

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 08:00
Odpovědět  Helena

Syn mi říká, že to vše nemůže skončit jinak než válkou. Západní dacani ztrácí moc nad světem, latinoameričané a jiní na ně hází bobek a tihle grázlové nemají jiné řešení než válku.

Teuton
19. 7. 2023 11:08
Ohodnotit příspěvek :
     

Nevím a netuším, zdali si to Ukrošváb uvědomuje, ale kvůli němu zde v ČR došlo k výraznému propadu životní úrovně. Fialova vláda z nás, občanů ČR, totiž chce vyrazit to, co Ukrošvábovi nacpala. To, co dříve stálo 500 korun, je minimálně o dvě stovky dražší, a tam, kde byla daň 15 procent, se chystá daň podstatně vyšší. Dobře to Zelenskému řekl bulharský prezident : ” Vy válčíte, my to platíme.”

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 13:39
Odpovědět  Teuton

Teutone, tak to bylo sakra nasměrované. Tito současní dokončují pouze to co ti předtím začali. Takových škodlivých ufounů, kteří se potřebují obohatit na úkor svého lidu a to jakýmkoliv způsoby jsou zde desetitisíce. Změňme systém a také člověka, pak se lze o něčem bavit a něco lepšího očekávat. Kruci už to pochopte o co tu vlastně jde. Proč neříkám pochopme, protože já to vím moc dobře, tak se omlouvám, že do toho sebe nezahrnuji.

Pavel K
19. 7. 2023 15:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tohleto plácání na netu je ale je úplně k 💩. Toho se ONI nebojí.
Víš có? Napiš mi radši jak ti dupou králíci. To bude i zajímavější téma. Tohle co bysme jakbysme je už tak profláklé, že se to nedá číst. Jsem v ID šest let a proto jsem na diskuzích, protože mám na to díky zdravotním problémům čas. Nevím jak to dělají ostatní, kteří jsou tu celý den i v noci. Nemyslím to zle lidičky, ale už jsem z té naší ležérnosti zoufalí. Moc dobře víte, že toto plácání nám ceny energií nesníží. Když vezmu těch mých šest let co jsem byl na PP a teď tuna se defakto píše to samé pořád dokolečka. Výsledek? ŽÁDNÝ!! Omlouvám se ale mušel jsem to napsat. Heleďte ty cikáni, řvou si sláva Putinovi a fízlácké mr*d*k*y neví co snimi. Čumí, být tam jediný bílej, tak ho seberou. Cigoše nemusím, ale mám tam pár kamarádů, nedavno jsem i jednomu prodal auto, že si to opraví a světe div se, to auto vidím v provozu. Mám samozřejmě radost. Ale hlavně drží při sobě, což se o nás nedá říci. Gádžo začne špekulovat a to je problém. 😊😊🙋‍♂️

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 16:03
Odpovědět  Pavel K

Pavle, ty přece ale víš i ze svého okolí tak jako já, že není s kým do toho jít. Hlavou zeď neprorazíme, to spíše ti mladí totálně přeformátovaní a zblblí nám natlučou hubu a policie se bude dívat. Oni žijí teď, tady a budoucnost a vlast je nezajímá. Však si to tady brzy všichni odsereme, až se to tady zhroutí. Já pouze odpověděl Teutonovi jak to vidím. Jinak potom mohu psát jedině, že jsme úplně v dupě. Najdeš tady 3 miliony, které do toho půjdou? Vypišme soutěž a uvidíme kolik nás bude, tak leda počet, který se vleze pod vozovou plachtu. Za svůj život mám s tím už zkušenosti. Můj o 20 let starší a hodně moudrý kamarád, který tady již není mi vždy opakoval – oni jim dají trochu nažrat a ti jim budou sloužit do roztrhání těla. Tyhle generace chtějí takhle žít, chtějí být otroci, tak na ně ser.me a věnujme se potom pouze svým koníčkům když je všechno jiné k hounu. Jaké generace zde vyrostli, takové zde jsou. Mně to se.re enormně, ale co mám jako 70+ dělat.

19. 7. 2023 17:23
Odpovědět  Pavel z Moravy

Klasik co proslul s “učit se, učit se, učit se,” tvrdil, že když je prohnilá, tak prorazíš.

Autor
19. 7. 2023 17:46

Je to otázka času. Nic jiného. No, ale jestli to budou dělat”naši” mladí, to je otázka. Reálně řečeno, u nás se může stát jen to, co buď bude tvrdě vybojováno námi samými jako to zkusili Husité. Nebo můžeme jednat v rámci toho, kdo nám může garantovat územní celistvost. Teď je období, kdy se “naši politici” rozhodli, že je to Západ. A ten nás začal svírat a postupně měnit, to umí přece dokonale. Změna druhé kategorie může proběhnout pouze tehdy a nebo zároveň se změnami v okolních státech. Tj. například by vyhrál rozum v Německu (jen jako příklad, ne realita) a umožnil by změnu nejen politiků, ale politického systému vůbec. Tj. zase prohráli by minimálně liberalisté svůj boj o “nový divný svět”. Nebo by to musela být změna jak v Rakousku, tak v Maďarsku (ale pozor, např. Orbán původně prošel Sorosovým vlivem!), Slovensku a také v Polsku by museli prohrát a to drtivě “Panowie Polskie”.
Jinak se může stát vše jen v tom rámci. Na tvrdý a rozhodný odpor jakékoli země EU jen tak neuvěřím. Takže …
Svrhnutí vlády může být, ale změní se jen podávání toho všeho. Asi jako by to samé, co dnes se dělo pod vedením ANO a Babiše.
Pokr.

Autor
19. 7. 2023 17:52
Odpovědět  Peter 008

Ale odpor má cenu, protože ten byl příčinou základního rozdílu v úrovni těch obyčejných a chudých lidí v Anglii a USA na jedné straně (tamn až později dozrála “demokracie”) a teřba život těch samých v Německu, ve Francii, zkrátka v kontinentální Evropě a ještě se to lišilo od země k zemi. A někdy dost. Jednoduše řečeno, zde byla mnohem větší role odborů a podobných organizací. A někdy jen jinak položená “čárka” znamená hodně …
Proč se vlády všech zemí v euroatlantické “civilizaci” tolik báli doslova a do písmene několika desítek webů za kovidu?

Pavel K
19. 7. 2023 17:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Teď mi tedy řekni co mám psát? Vím že my dědkové jsme už mimo hru, i když ne tak úplně, když jseš mobilní a dobře vidíš. Máš výhodu a tou je zkušenost. Znám spoustu 70+ a jsou na tom daleko lepší než já, tak co?!! A nebď moc skromný, ono těch co nejsou tak blbí mezi 30-60 není zas tak málo. Ale je to přesně tak jak to popisuješ, nedáme se dohromady a kdekdo se bojí, ne jít do toho, ale že zůstane osamocen. 🙋‍♂️

Aleš
19. 7. 2023 11:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Ano, USA je světový zloděj a agresor č.1. Okupace ČR NE !!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
20. 7. 2023 02:16
Odpovědět  Aleš

USA = vrah, zlodej, nasilnik, lhar, podvodnik, gangster, vydriduch, kat, inkvizitor a ztelesneni zla.

Pijack
19. 7. 2023 11:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Jo, jo… Rothschildové si kdysi také vyhlédli jednoho malíře pokojů, zafinancovali ho. Uměli rozeznat, že se jim tato vylízaná postavička hodí ke svým plánům jak ještě více zbohatnout. Kdo vládne, resp. vlastní USA je nepodstatné. Styl zůstává stejný. Dnes si našli bezvýznamného komika, posadili ke korytu a metodu opakují. Nějak na chlup je to podobné. Pak přispěchají a začnou zachraňovat demokracii. To už známe. Jen nepochopím, že to neznají Evropští politici, hlavně naši zpovykaní pseudodemokraté. Při ekonomické bídě v USA už stačí jen vydat válečné dluhopisy, aby to zaplatili obyvatelé severoatlantického prostoru. Proč by to platili oni sami. Oni přece shrábnou zisky. Tento ekonomický model je také moc dobře známý. Pikantní na tom bude, že třeba lokajové jako ČR z toho neuvidí ani cent… naopak, bude ještě splácet za toho šíleného zneuznaného herce Kyjevského divadla 🙂

Zmatený
19. 7. 2023 12:21
Ohodnotit příspěvek :
     

“Sveřepí Rusové ničí západní techniku”, píše dnes český zábavný portál a proto ofenziva ukrošů nejde jak by měla, ale není zase příliš pozadu za jejím plánovaným harmonogramem :o)
Škoda že nejsem novinář nebo redaktor, rád bych také vtipně přispíval na téma výhry korupcí prolezlé okrajiny nad jadernou velmocí :o)))

Markýza
19. 7. 2023 17:33
Odpovědět  Zmatený

😀 😀 no že se nestydí ti Rusové, co? Ničit takovou vzácnou techniku! Vůbec je veselo. Já to šla hledat, tenhle titulek a nenašla jsem – zato jsem narazila na dva další skvosty:

Kyjev přesvědčuje západní firmy, aby přesídlily z Ruska na Ukrajinu
„Sláva Putinovi!“ Romové se v Krupce utrhli ze řetězu. Policie tomu záměrně nechává volný průběh
V životě by mě nenapadlo, že tu šílenou rusofobii budou rovnat do latě právě cigáni 😀 Protože co teď má takový vášnivý protiputinovec dělat, aha? Začít nadávat cigánům? Na sítích?? 😀

J.Sladin
19. 7. 2023 20:20
Odpovědět  Markýza

A já jsem nikdy netušil, že cikáni budou víc Češi jak češi.

jhh
19. 7. 2023 20:50
Odpovědět  J.Sladin

Volný průběh tomu nechávají proto, protože bílý, povýšený, zabedněný čech (většina národa) se pouze utvrdí v tom, že s oficiální pravdou nesouhlasí jen cikáni a jim podobní.

Standa
20. 7. 2023 17:15
Odpovědět  J.Sladin

Nechtěl jste napsal, že jste nikdy netušil, že Ukrajinci jsou víc , jak Češi?
Dobře, že to narovnávají alespon cikáni.

19. 7. 2023 20:24
Odpovědět  Markýza

Celý život se učím a nic se nežinýruju učit se i od nepřítele. A právě solidarita je jedna z věcí, kterou bychom se měli od Cikánů naučit. Jenže… Jdu od toho, dostávám vztek.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
19. 7. 2023 20:47
Odpovědět  Markýza

Musím vám to zde dát. Nevím, zda li jste četla knihu Mika Waltariho- Nesmrtelný Turms. V době rozkvětu Etruské říše prý žili cikáni v lesích a živili se lovem. Kohokoliv kdo tam zabloudil v pohodě přijali do svých chýší, pohostili ho a on mohl zůstat jak dlouho chtěl a odejít kdy chtěl a oni prý po něm nic nechtěli. Když v něčem pomáhal tak pomáhal. Nemusel lovit, dělal co si vybral a uměl. To prý praktikovali u všech i u svých, každý mohl dělat co mu vyhovovalo. Když se tam dotyčnému přestalo líbit, prostě se sbalil a odešel. Takhle je to psáno, jestli to přesně takhle bylo nevím, ale i dnes jsou oni komunita, která stojí při sobě. Mějte se fajn.

Vladimír
19. 7. 2023 13:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Přesně tak. A začátkem SVO všichni na Západě odmítali s Ruskem jednat s tím, že konflikt se musí vyřešit vojensky. Tak se tedy řeší… Jen jestli z toho budou mít radost, banderovcům ten protiútok drhne a užiteční idioti ochotní padnout za prodej amerického plynu a zbraní začínají docházet…

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 16:30
Odpovědět  Vladimír

Banderovce vůbec nelituji. Kdyby nechtěli za grázly bojovat, tak by nešli.

Pavel K
20. 7. 2023 06:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

Hoď kamenem……….

zuzana
19. 7. 2023 13:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Globalisté navrhují „finanční šok“ a klimatickou kontrolu, aby zahájili svůj Velký reset

https://aktax.cz/globaliste-navrhuji-financni-sok-a-klimatickou-kontrolu-aby-zahajili-svuj-velky-reset/

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 16:27
Odpovědět  zuzana

Zuzano díky, opravdu velmi dobrý článek, který by měl být srozumitelný kdekomu. Jenže, jenže asi nebude, lidi to ve většině nezajímá. Zajímají je slevy v Kaufu a jestli není v Chorvatsku dráž.

Pavel K
20. 7. 2023 06:06
Odpovědět  Pavel z Moravy

🤣 🤣 🤣 🤣 🤣 🤣

eFPe
19. 7. 2023 13:27
Ohodnotit příspěvek :
     

Každá vláda se má nebo předpokládám, že má vize na delší, než 4 leté období. A chová se tak, aby byla pokud možno zvolena i v dalších volbách. Tato vláda to nedělá.Jak to? Uniká mi něco? Jakoby věděli, že budou zvoleni stejně, nebo že tam za 4 roky prostě furt budou.
Jestli by něco a je to asi bláhové, volby pomohly, tak proč si myslíte, že by nemohly kandidovat za jednotnou kandidátku takoví jako Skála, Konečná, Paroubek, ale taky Rajchl, a další?Projekt na odstranění škůdců by byl jednotný, a lidi by zakroužkovali tu variantu, která se jim líbí nejvíce, tedy ty kandidáty.
Jo a shlédl jsem 2 rozhovory a doporučuju- oba pánové mluví naprosto fantasticky
https://www.youtube.com/watch?v=7sgbKWYeNB0
a
https://www.youtube.com/watch?v=YWW18lsHqKY

Lékořice ok
19. 7. 2023 15:20
Odpovědět  eFPe

Nu, já nevim. Ale myslím si, že stoupenců má tato vláda dost na to, aby dokázali zkomplikoval občanům našeho státu život. Stačí se podívat do diskuzí na IDNESu a podobných serverech. To neznamená, že není potřeba vyvinout maximální úsilí na to, aby se tahle situace změnila. Ale z které strany začít?

eFPe
19. 7. 2023 19:29
Odpovědět  Lékořice ok

Milá lékořice.
Stoupenců tato vláda měla dost, věřím, že jejich počet každým dnem klesá.
Já ale chci zareagovat na to, že by diskuze na sociálních sítích byly obrazem skutečného rozložení sil.
Jednak tam mohou být různí boti, jednak jedinci vystupující pod několika přezdívkami. Hodně lidí nemá tato diskuzní fora čas ani náladu sledovat.
ZAčít by se mělo doma. Přestat podporovat mladé nad rámec svých možností a pokud možno, nechat je v tom životě se plácat.
Být pokud možno zadobře se sousedyatd.

Lékořice ok
19. 7. 2023 20:30
Odpovědět  eFPe

Děkuji za odpověď. Strašně bych si přála, aby se to vyvíjelo tímhle směrem. Jenom asi nemám síly na to, rozbít rodinu kvůli politice.

Pavel K
20. 7. 2023 06:11
Odpovědět  eFPe

Jsem rád, že se našel někdo kdo to vidí jako já. Kluci tady hází procenty, sizok tvrdí 95%, Pavel trochu ubere ale jen trochu a další podobně. Já také tvrdím že to není tak hrozný a doplním, ještě se bojí. Dávám 👍👍👍🙋‍♂️

19. 7. 2023 21:15
Odpovědět  eFPe

Z jednoduchýho důvodu. Skála a spol. se snaží pro koncept jednotné kandidátky vytrvale a úporně získat všechny patriotické strany už druhý rok, ale nedokáží se dostat přes přefouklá ega všech těch kapesních napoleonů, kteří těm jak patriotickým, tak turbovlasteneckým, stranám a pidistranám “lídrují”.
Hm… Poslední strana, která měla delší než od voleb do voleb vizi, byla KSČ se svou vizí postupného blahobytu. Od hadráku to, co vím, už přes tři desetiletí pytlíkují všechny vlády bez dlouhodobých vizí. Nebo vy jste nějakou realistickou vládní vizi zaznamenal? Já tedy ne. Je fakt, že komáři časem zparchantěli a trestuhodně proj-ebali důvěru, ale stejně tak je fakt, že se předhadrákový systém dal vylepšit – což přesně občané od hadráku očekávali – a dalo se na něj, a úspěšně, navázat a vybudovat sociální stát. Jediný ze všech těch paňáků kdo měl vizi sociálního státu byl Valtr Komárek a částečně Ransdorf. Jenže vovce jsou holt vovce.
Neuniká vám nic. Mají dle mého za to, že to mají, s ušáky za pr-delí a systémem který k nám propasírovali, už nafurt. Akorát “ten Putin” je znervózňuje.

Efpe
19. 7. 2023 22:03

Mluvíte mi z duse

20. 7. 2023 13:58
Odpovědět  Efpe

Jo. Ale kterýmu efpe? Tomuhle: Efpe, nebo tomuhle: eFPe? Jsem z toho volaako zmatený.

eFPe
20. 7. 2023 15:40

To jsem furt já- občas napíšu z jiného zařízení a ten shft se holt přidrží

Pavel K
20. 7. 2023 06:16

Alespoň mám radost, že to spaní nemám dojebané jen já. Na dnešek jsem skoro nespal, hlavu mám jako Vídeňský starosta. Něco se stane, ale já za to nemohu. 😥😥🙄🤦‍♂️

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 08:16
Odpovědět  Pavel K

Už se to valí. Opatruj se a měj se.

eFPe
20. 7. 2023 11:05
Odpovědět  Pavel K

Co se valí? Už se perou?Spánek- věc, která mi opravdu citelně chybí. Pracuju pátky svátky. V práci dost stresu, a protože nejsem úplně zvyklý hodit vše za branou za hlavu, promítá se vám, co jste udělali špatně, co jen z ttoho bude a tak.A tak vás rozhodí po noční kdejaké sekání trávy, kdejaké zaštěkání psa.Opustit toto zaměstnání si neumím představit donést domů 20 a vyžívat z toho jako slušný pracující člověk. Bylo by to na přežívání.Zálohy na energie, uhlí, a to nemluvím našetřit na běžné i větší údržbu a opravy domu.
Ale lidi se obecně bojí. Jsou otroci dluhů. Hypotéky, auta, dovolené, nové televize, mobily, Dneska už si život bez tohovšeho umí představit jen málokdo. Přitom dovolená-rozuměj voraz od každodenních povinností lze udělat i v rámci domova. Jsou to různé dožínky, pochovávání basy, vinobraní apod.
Až se našinec vrátí od konzumu ke svým kořenům pak bude lépe.

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 11:11
Odpovědět  eFPe

O tom je ten dnešní článek, tedy zpověď té Rusky – 12 důvodů proč opustit USA. Jelikož jsme jejich satelit, to stejné probíhá u nás. Rozumím vám velice dobře.

Pavel K
20. 7. 2023 15:16
Odpovědět  eFPe

Souhlas, ale to vepřové a dobrou dvanáctičku mi neberte, ju. 😊😥🙋‍♂️

Pavel z Moravy
20. 7. 2023 08:14

Moc dobře jsi to řekl Milane, naprostý souhlas.

20. 7. 2023 13:39
Odpovědět  Pavel z Moravy

No, kamaráde, vezeme se, bo je nás málo, a nic s tím nenaděláme. 🙁

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 13:33
Ohodnotit příspěvek :
     

Zaorálku, Zaorálku, kdysi se mi zdálo, že si
vás člověk může alespoň trochu vážit, ale vy jste opravdu všichni z jednoho hnízda zaprodanců. Nu, teď se opravdu oddělí zrno od plev. Jednou možná přijde čas, kdy vás budoucnost po právu ocení. Opravdu si vás musí normální občan této ještě země, nyní již jasné kolonie všechny zhnusit. Dostali jste tuto vlast do otrockého postavení vůči vašim páníčkům. Osudná porážka na Bílé Hoře před vašimi činy v současnosti bledne závistí.

Pavel K
19. 7. 2023 15:24
Odpovědět  Pavel z Moravy

To by ale mušela přijít přírodní katastrofa, lidu je to buřt!!

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 16:17
Odpovědět  Pavel K

To já vím a víme to tady všichni. No tak si počkáme na konec a zatím se budeme bavit o V.V.PUTINOVI a Rusku.

Vanja
19. 7. 2023 13:53
Ohodnotit příspěvek :
     

Strašnou roli v tom brainwashingu Československa hrají zneužívaná masmédia, ovládaní nacistickými štváči. Výjimku netvoři ani Proglas či Noe a Lux, kde největší kleronacistickou zosobňuje msgr Martin Holík. Tihle Goebelsovi pohrobci budou muset jednou stanout před dalším Norimberským procesem.

zuzana
19. 7. 2023 13:54
Ohodnotit příspěvek :
     

Nositel Nobelovy ceny, prohlásil, že žádná klimatická krize neexistuje… jde o podvod prosazovaný pro politické účely

https://aktax.cz/nositel-nobelovy-ceny-prohlasil-ze-zadna-klimaticka-krize-neexistuje-jde-o-podvod-prosazovany-pro-politicke-ucely/

Vanja
19. 7. 2023 13:55
Ohodnotit příspěvek :
     

Strašnou roli v tom brainwashingu Československa hrají zneužívaná masmédia, ovládaní nacistickými štváči. Výjimku netvoři ani Proglas či Noe a Lux, kde největší kleronacistickou bestii zosobňuje msgr Martin Holík. Tihle Goebelsovi pohrobci budou muset jednou stanout před dalším Norimberským procesem.

aamater
19. 7. 2023 14:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak veru, darebácky štát USA je za tým čo sa dnes deje na Ukrajine. SR by mala okamžite opustiť EU a mala by vystúpiť zo zločineckej teroristickej organizácie NATO!!!

Pavel z Moravy
19. 7. 2023 16:13
Odpovědět  aamater

Ano, ale až skutečně vstanou ti praví noví bojovníci. S přeformátovanými dětmi to ale nepůjde. A to je ta příčina všeho. A starým by se muselo také nalít trochu důstojnosti do kokosu a to také nepůjde, protože v Kaufu jsou slevy a nějaké pakulturní seriály v telce běží stále. Vždyť jim to jeden takový, nějaký Topolánek, mistr nad mistry říkal. Tak se mějte a pěkný den.

zuzana
19. 7. 2023 16:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Putin považuje útok na Krymský most za terorismus a slibuje adekvátní reakci
https://aktax.cz/putin-povazuje-utok-na-krymsky-most-za-terorismus-a-slibuje-adekvatni-reakci/

Jiří
19. 7. 2023 17:17
Ohodnotit příspěvek :
     

Pozorujeme 30let pomalý sešup národa většinou levicového a tedy revolučního v masu bučícího stáda jdoucího na porážku.Proto současná vláda si může dělat co chce.Myslím si, že bude trvat dalších třicet let ,než se probudí národní sebevědomí.

19. 7. 2023 18:20
Ohodnotit příspěvek :
     

Za ten stejný názor…právě ty špinavé fašistické ku.vy zavřeli Čermáka na 5,5roku…tolik nedostaneš ani za znásilnění…
No jo no,co chtít ve státě plném líných srabů…kreří jen sedí tiše zalezlí doma a čekají jak to dopadne…
Ve Francii už by bylo 10 mrtvých gestapáků a dům soudce by hořel…
Aby se ta špinavá ku.va v taláru naučila co je to spravedlnost.

Helena
19. 7. 2023 18:35
Odpovědět  Veny232

Musí dnes nějak uvítat svého páníčka z MI6, ne? Čermák je 1. legální politický vězeň této fašistické party.

All
19. 7. 2023 19:29
Odpovědět  Helena

Tyhle ,,soudce” lze považovat za ještě horší zrůdy, protože reálně vykonávají nespravedlnost a podporu fašizmu.Žádná spravedlnost,ale kruté bezpráví pomocí zkorumpovaného soudnictví. Tohle jsou staré osvědčené praktiky ze světa nosatých s našedlou kůží.Fašisté to po nich odkoukli a už se to praktikuje i u nás,fašizmus jede.

unor 2022
19. 7. 2023 19:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Zlo pochazi z USA a GB. Vic nema smysl rikat.

Pedro
19. 7. 2023 19:46
Odpovědět  unor 2022

BINGO!

Jaris
20. 7. 2023 02:21
Odpovědět  unor 2022

unore, pridejte Izrael…

Skeletor
20. 7. 2023 15:34
Odpovědět  unor 2022

Toť naprostá pravda, ovšem roztahuje se to zlo díky benevolenci lidí, kterým vůbec nevadí, že jejich vlády podporují nacizmus, viz česko. Nevím co od toho očekávají.

Standa
20. 7. 2023 06:31
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu od věci.
Článek ústavy č17
1 .Svoboda projevu a právo na informace jsou zaručeny
2 Každá má právo vyjadřovat své názory slovem ,písmem, tiskem ,obrazem nebo jiným způsbem,……
…přijímat a rozšiřovat ideje , informace…..
3 Cenzura je nepřípustná
————————————–
Jak se liší praxe od ústavy bez zájmu občanů, kteří drží hubu a krok a kráčejí s bandaskou a kastrůlkem do rachoty se skloněnou hlavou?
Terorizmus státu a justice dosahuje vrcholu.
Čermák včera dostal 5.5 roku za slova cit:

„Je zapotřebí udělat pořádný uragán, vyvést ty dobytky ven a nakopat jim ty vyžraný prdele. Je načase nastolit radikální odboj, nesmíme se z nich posr..,“ hlásal například.
Případně: „Nemůžeme chodit každý týden někam protestovat a mrznout tam… Uděláme plán, musíme se spojit všichni a udělat pořádný uragán… Musíme těm dobytkům zarazit tipec… Vyneseme je za rypáky a naházíme je do řeky a zbavíme se jich jednou provždy. Nějaká mírová cesta, nějaké právo, neudělá nic.“
Prý je terorista!
Jak se to slučje s ústavou a tvz.,, demokracií”?

Administrátor
P.A.Semi
20. 7. 2023 15:44
Odpovědět  Standa

Až tenhle Fašistický Režim padne, tak Čermáka pustí, dostane jako Politický Vězeň odškodné…

Ale ten Soudce, který ho v Politickém Procesu poslal za mříže, a všechny instance, ke kterým se odvolá a potvrdí-li to, by měli být zbaveni funkce a se zákazem práce v soudnictví, protože se jako Děvky bez Morální Integrity propůjčili k Politickým Procesům… Nejsou-li schopni soudit spravedlivě, neměli by soudit vůbec, je to v podstatě jen otázka, jestli ten pád zdejšího Fašismu přijde dost brzy na to, aby se toho dožili před důchodem…

πα½

Frank1.
20. 7. 2023 09:30
Ohodnotit příspěvek :
     

Doubrava se probudil. Po dlouhe dobe 9 let byl v komatu po ztrate zraku a sluchu.

Frank1
22. 7. 2023 13:54
Ohodnotit příspěvek :
     

To ale Doubravovi trvalo, nez se takhle vyjadril! Asi ho mafie u moci umlci a zavre. Pokud neupadne v koupelne na topeni.