Valentin Katasonov: O negativních dopadech vakcinace, které nelze skrýt

Komentář Valentina Katasonova (Fond strategické kultury)

Některé údaje z oficiálních statistik USA, EU a Velké Británie. 
Vakcíny jsou mnohem nebezpečnější, než se předpokládalo.

Dnes již není pochyb o tom, že COVID-19 je umělého původu, že jde o produkt vytvořený člověkem, vyrobený v laboratořích. Sotva lze pochybovat i o tom, že “pandemie”, jak v březnu minulého roku WHO kvalifikovala výskyt koronaviru, má za cíl celoplošné očkování.

Mezitím však vyvstává stále více otázek.

Masové očkování trvá již šest měsíců a počet pacientů s vážnými následky po očkování roste. Některé země vedou oficiální evidenci o takových následcích, včetně smrtelných případů. V jiných zemích oficiální statistiky neexistují, ale veřejné organizace se pokoušejí jakousi evidenci vést.

V každém případě se úřady vyhýbají vysvětlení a odhadům “negativních dopadů”; nikde se tyto “negativní dopady” nestaly podnětem na zrušení nebo pozastavení vakcinace.

Už jsem psal o článku Josepha Mercoly “Titíž stínoví lidé …” a zde se dotknu dalšího jeho  článku, který se objevil na začátku července a nese název COVID Vaccine Deaths and Injuries Are Secretly Buried  COVID (Smrtelné případy s následky po očkování na COVID, které tajně pohřbili).

Autor se odvolává na údaje amerického Systému hlášení nežádoucích účinků vakcín (Vaccine Adverse Event Reporting System, VAERS). VAERS  je součástí Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (Centers for Disease Control and Prevention, CDC) a Úřadu pro kontrolu potravin a léků (US Food and Drug Administration, FDA) .

K 11. červnu 2021 měla VAERS  registrovaných 358 379 nežádoucích účinků, včetně 5 993 úmrtí a 29 871 závažných případů (injuries) .

Vakcíny jsou mnohem nebezpečnější

Deník The Wall Street Journal  zveřejnil,  22.června článek Are Covid Vaccines Riskier Than advertised (Jsou vakcíny proti Covid rizikovější než je avizované). 

Vydání odpovídá na otázku kladně: ano, vakcíny jsou mnohem nebezpečnější, než jak to avizovala Big Pharma. K nejčastějším ze závažných následků očkování (kromě úmrtí) zařazuje WSJ následující:
1) trombocytopenie (nízký počet krevních destiček),
2) neinfekční myokarditida (zánět srdce), zejména u osob mladších 30 let,
3) hluboká žilní trombóza.

Joseph Mercola uvádí informaci VAERS  pro různé skupiny obyvatelstva. Takže mezi těhotnými ženami bylo zaznamenáno 2 136 nežádoucích účinků, včetně 707 potratů nebo předčasných porodů.

Ve skutečnosti jsou “negativní dopady” vakcinace vážnější.

Mercola nedávno udělal rozhovor se slavným americkým rodinným lékařem ruského původu Vladimirem Zelenkou. Ten přiznal, že osobně ví o 28 úmrtích po očkování na COVID, které nebyly registrovány ve VAERS. Zelenka nevěří oficiálnímu údaji o 6 000 úmrtích po očkování. Má podezření, že počet obětí může přesáhnout 100 000. Zelenka říká, že při léčbě osob infikovaných COVID-19 umí dosáhnout 100 procentní úspěšnosti, ale je téměř bezmocný zachránit očkované.

Joseph Mercola si dělá své odhady na základě informací, které shromáždil. Úmrtnost po očkování na COVID-19 zaevidovaná ve VAERS  k 11. červnu převyšovala zaevidovanou úmrtnost na více než 70 vakcín, kombinovaných v průběhu posledních 30 let; to je asi 500 krát smrtelnější než vakcína proti sezónní chřipce, která byla donedávna považována za nejnebezpečnější.

Zajímavé jsou údaje, které Mercola shromáždil o Evropské unii. 

Existuje systém registrace vedlejších účinků léků a vakcín, podobný americkému VAERS. Říká se mu EudraVigilance (EV). K 19. červnu 2021 bylo v systému EV zaevidovaných více než jeden a půl milionu případů negativních účinků vakcín proti COVID-19 (1 509 266). 

Asi polovina všech registrovaných vedlejších účinků (753 657) byla uvedena jako “závažné”. Tyto případy mohou skrývat hospitalizaci, dlouhodobou pracovní neschopnost, invaliditu. A nejhorší číslo: počet zaznamenaných úmrtí byl 15 472.

Spojené království, které není součástí EU, si vede vlastní evidenci. K 9. červnu 2021 bylo na Britských ostrovech zaznamenaných 276 867 případů nežádoucích účinků po očkování, včetně 1332 úmrtí. 

Tyto údaje jsou uvedeny na oficiálních webových stránkách vlády.

Oficiální údaje jsou jen špičkou ledovce

Pokud tedy použijeme oficiální údaje o úmrtích po očkování, tak do června dosáhl celkový počet úmrtí v USA, EU a Spojeném království 22 797. Oficiálně registrovaný údaj je očividně jen špičkou ledovce.

Zdálo by se, že tyto údaje o obětech očkování by měly být podkladem pro zastavení výroby i užívání příslušných preparátů. Joseph Mercola připomíná, že v roce 2009 bylo v USA zorganizováno očkování proti “prasečí chřipce”. Začaly se objevovat negativní důsledky vakcín v podobě Guillain-Barrého syndromu. Nakonec byly tyto vakcíny zakázány. Případy projevu Guillain-Barrého syndromu se však měřily ve stovkách, ne v tisících.

Mercola upozorňuje na skutečnost, že v Americe se oběti očkování proti COVID-19 nemohou obzvláště spoléhat na náhradu škod. USA mají Národní kompenzační program za poškození zdraví očkováním (National Vaccine Injury Compensation Program, VICP) . Program byl vytvořen tak, aby poskytoval rychlou a spravedlivou náhradu škod způsobených očkováním a chránil výrobce před odpovědností a povzbudil je, aby pokračovali ve vývoji vakcín. V období let 2016-2020 v rámci VICP bylo provedeno v průměru 661 plateb ročně, v celkové částce 213 milionů dolarů (asi 322 000 dolarů na každého).  Kompenzace se vztahuje na léčbu a rehabilitaci, ztrátu příjmu a bolestné.

Vyhlášení mimořádné situace v oblasti veřejného zdraví americkým ministerstvem zdravotnictví a sociálních služeb vedlo k vyloučení újmy způsobené očkováním proti COVID-19 z VICP

Podle zákona o veřejné pohotovosti obyvatelstva a přípravě na mimořádné situace (Public Readiness and Emergency preparedness, PREP) újmy po očkování lze nyní uplatňovat pouze v rámci druhého programu – CICP (Countermeasures Injury Compensation Program) , který je mnohem méně velkorysý a dostupný než VICP. Kompenzace CICP je velmi omezená a je obtížné ji získat. Za 15 let bylo prostřednictvím CICP uspokojeno pouze 29 požadavků, méně než 1 z 10.

Žádná kompenzace nehrozí

Joseph Mercola poznamenává, že před oběťmi očkování proti COVID-19 se dveře s označením VICP   jednou provždy zabouchly. A dveře s nápisem CICP se zatím ještě nikomu nepodařilo otevřít.

K 1. červnu 2021 požádalo 1 360 Američanů o kompenzaci z CICP za vážné poškození zdraví a smrt v důsledku očkování. 491 žádostí bylo ihned zamítnuto. Začátkem léta nebyla vyřízena ani jedna žádost. 

Americký profesor práva Peter Meyers nazývá program CICP  “černou dírou”:  

“Je to tajný, nepřehledný program, ve kterém budou rozhodovat neznámí představitelé ministerstva zdravotnictví a sociálních služeb …”  

Mercola uvádí, že i v tom nejhorším případě – úmrtí po očkování – je maximální výše odškodného stanovena na 370 000 dolarů. A mezitím mnohé oběti očkování mají takový problém, jako jsou krevní sraženiny v cévách. Léčba takových trombóz může převýšit milion dolarů.

Jedinou nadějí Američanů, kteří byli podvedeni a přišli o zdraví kvůli očkování, zůstávají soudy. Tam však nelze počítat s rychlým výsledkem. Některé žaloby jsou u soudů vedeny roky. 

Jak uvádí informační zdroj LifeSiteNews , jen třem hlavním výrobcům vakcín, Pfizer, Johnson & Johnson a AstraZeneca, státní soudy a federální soudy nařídily zaplatit celkem více než 8,6 miliardy dolarů pokut a odškodného na urovnání desítek žalob.

Jde však o platby Big Pharmy za staré, “předpandemické” případy. 

O úhradě za právě probíhající očkování zatím nerozhodl ani jeden soud. Samozřejmě budou, ale Big Pharma počítá s tím, že v době, kdy k takovým rozhodnutím dojde, si výrobci na vakcínách vydělají miliardy a desítky miliard. Jen samotný Pfizer by měl letos ze svých vakcín proti COVID vytlouct 26 miliard dolarů a ukončit tuto hru s velkým plusem.

PS:  

V Rusku ani vláda ani farmaceutické společnosti, které vyrábějí vakcíny proti COVID-19, evidenci vedlejších účinků očkování nevedou. Je pravda, že Rospotrebnadzor tvrdí, že provádí takové monitorování, ale jeho výsledky nejsou známy. Začátkem dubna tisková agentura EUobserver  informovala, že Evropská léková agentura (EMA), která zkoumá Sputnik V kvůli schválení na jeho použití v Evropě, dostala od anonymního zdroje v Rusku interní dokumenty Rospotrebnadzoru o čtyřech úmrtích po očkování. Dalších šest mělo vážné vedlejší účinky. Rospotrebnadzor tyto informace odmítl, ale později se od jiných zdrojů částečně potvrdilo to, o čem informoval server EUobserver… V každém případě informační nejistota nepřidává domácím vakcínám na důvěře.

https://bit.ly/37kPdJJ
https://bit.ly/37pEBJD

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
3 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Nofran
7. 8. 2021 08:28

Na Covid 19 velice úspěšně a téměř na 100% účinkuje oxid chloričitý i pro nejtěžší i ztracené případy,které mají již velice nízkou saturaci krve a jsou na pokraji smrti.. Mne osobně záchránil život i přestože mám 70 let a veliké metabolické problémy(cukrovku).. Oxid chloričitý na covid – 19 je uzákoněn jako lék v těchto zemích: Mexiko,Bolivie,Kolumbie,Brazilie a přidávají se další země,kde téměř zlikvidoval covid- 19..Tento lék pomáhá téměř u všech nemocí včetně rakoviny a autismu malých dětí (2000 vyléčených)…Němec Dr. Andreas Kalcker je biofyzik,který upravil jeho výrobu v domácích podmínkách pro potřeby lidí a tu dal zdarma k dispozici..Tento lék století je velice levný a účinný na stovky nemocí a nepochybně v budoucnu zlikviduje mnoho byznysových chemických pharma firem..Uznává ho i destitisícový COMUSAV,který je sdružením jihoamerických lékařů..Tento lék a Dr. Andreas Kalker jsou velmi dehonestováni za tento lék,který je v moha zemích přísně zatajován(včetně Čech)!!!!! Přesto že je oxid chloričitý po celém světě ve zdravotnictví používán!!!! Koho to zajímá????? Čtěte zde !!!!! http://www.zlutavoda.cz

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Nofran
7. 8. 2021 14:04

Mínusuj si jak chceš aparáčiku!!!!!.Statisíce lidí vylečených oxidem chloričitým a takřka 2000 dětí vylečených z autismu hovoří samo za sebe!!!!! To nedokáže dneska žádná ortodoxní medicina!!!!

BB Rad
7. 8. 2021 16:17
Odpovědět  Nofran

Odkaz jsem si namáčknul . Poslouchal jsem ,poslouchal a mohu říct jestliže se to dotáhne do zdárného konce o kterém Tam byla řeč ,tak to teda bude něco , jen aby jim ty závěry vyšly – držím jim palce??????. Pro pány z ministerstva pravdy to není to pravé ořechové tak se snaží alespoň trollit .?