nezařazené

Vakcinace jako novodobé plynové komory

Pominu nyní dlouhé vysvětlování nacistické minulosti farmaceutických společností ve zločinném kartelu IG Farben, který fakticky ovládal Třetí říši a plánoval její válečné operace i zločiny proti lidskosti.

V tomto stačí dodat, že ,, doktor smrt“ Josef Mengele testoval přípravky a metody pro Bayer/IG/Pfizer.
Mengele a další nacističtí zločinci byli pouze bílými koníky a vykonavateli.

I když Covid-19 může být skutečný patogen, nejsou důkazy, které by ospravedlňovaly přehnaná opatření jaká dnes vidíme ve světě. Podle nové studie WHO má smrtnost 0,23%, což odpovídá běžné chřipce.

Měli jsme tu nemoci se smrtnosti 10%
( SARS-CoV-1 ) i 30% ( MERS ) a taková opatření se neděla.

V roce 1995 během 7 týdnů onemocnělo v ČR 1 100 000 lidí agresivnější sezónní chřipkou, z nichž 90 tisíc mělo těžký průběh a 12 tisíc zemřelo. Opatření? Zákaz návštěv v nemocnicích a dočasně zavřené školy.

Nic víc a virus se skončením chřipkové sezóny odezněl. Některé chřipkové sezóny byly agresivnější než jiné, jindy byly chřipkové viry slabší a imunita populace silná, neboť chřipkové viry mutují a na předchozí verzi už má člověk po prodělání nemoci imunitu.

Pandemie paniky C-19 má mnohem větší a ničivější účinek na lidstvo nežli virus samotný, o likvidačních opatřeních ani nemluvě. O virus a ochranu obyvatelstva zde opravdu nejde.

Aktuální šílenství okolo vakcinace ukazuje skutečný cíl operace ,,Covid-19“ – konečně řešení „přelidnění“ planety.

Objevily se zneklidňující zprávy, že výrobci zkracují nebo dokonce šidí klinické zkoušky ve spěchu, aby byli první. O účincích vakcín proti C-19 jsou zcela kusé informace a i ty vypadají hrozivě.

Vakcína Pfizer/BioNTech je natolik agresivní, že se s ní nesmí v žádném případě očkovat lidé s alergiemi. A to není všechno. Americká agentura pro kontrolu potravin a léčiv (FDA) uveřejnila materiál z testování vakcíny Pfizer, kde se ukázalo, že u 4 dobrovolníků se po vpíchnutí vakcíny projevila obličejová paralýza připomínající ochrnutí obličeje po prodělání mozkové mrtvice.

A nyní se k těmto obavám přidává snaha velkých farmaceutických společností vyhnout se veškeré odpovědnosti za vedlejší zdraví škodlivé následky očkování. Oba faktory se vzájemně posilují ve svých nežádoucích škodlivých vlivech na lidské zdraví a měly by být vážným varováním.

Ruud Dobber, jeden z ředitelů AstraZeneca, druhé největší britské farmaceutické společnosti, prozradil tiskové agentuře Reuters, že jeho firma obdržela 30. června státní ochranu před jakýmkoli trestním stíháním, když její vakcína poškodí nějakým způsobem lidské zdraví.

„Je to výjimečná situace, kdy naše společnost nemůže vzít na sebe žádné riziko, jestliže se třeba za čtyři roky ukáže, že naše vakcína má vedlejší účinky,“ vysvětlil Dobber. „Ve smlouvách, které máme připraveny, žádáme osvobození od odškodění. Pro většinu zemí je přijatelné vzít riziko na svá bedra, protože je to v jejich zájmu.“

Skutečnost, že AstraZeneka a další velcí výrobci si vymiňují trestní ochranu ukazuje, jak malou důvěru mají farmaceutické elity v připravované vakcíny. Ironie spočívá v tom, že nám nabízí cinknutou imunitu a sami pro sebe požadují imunitu opravdovou. Je to příklad par excellence prvního přikázání neoliberální doktríny—všechen zisk koncernům, všechno riziko společnosti.

Poprvé v historii vakcinace dochází k tomu, že tzv. vakcíny mRNA poslední generace zasahují přímo do genetického materiálu pacienta, čímž mění individuální genetický materiál. To představuje genetickou manipulaci, tedy něco, co již bylo zakázáno a do té doby považováno za zločin.

Po této vakcíně mRNA již nebudete moci léčit příznaky po vakcíně alternativním způsobem. Budete muset žít s následky, které už nebude možné vyléčit pouhým odstraněním toxinů z těla, stejně jako člověk s genetickou vadou, jako je např. Downův syndrom, Klinefelterův syndrom, Turnerův syndrom, genetická srdeční zástava, hemofilie, cystická fibróza, Rettův syndrom, atd., protože genetická vada je navždy!

To zcela jasně znamená: pokud se objeví příznaky po vakcíně mRNA, já ani žádný jiný terapeut vám nebude moci pomoct, protože poškození, způsobené očkováním, bude geneticky nevratné. Podle mého názoru znamenají tyto nové vakcíny zločin proti lidskosti, který nebyl nikdy v dějinách spáchán v tak ohromném měřítku.

Jak řekl zkušený lékař Dr. Wolfgang Wodarg: „Ve skutečnosti by tato „nadějná vakcína“ měla být pro drtivou většinu lidí ZAKÁZÁNA, protože se jedná o genetickou manipulaci! “.

Obecně jsou všechny vakcíny proti chřipce, i další „vyzkoušené“ velmi problematické. A to i bez šílené genetické manipulace ve ,,vakcíně smrti“ údajně pro Covidu.

První vakcíny od Jennera, Pasteura a Kocha, ale i ty nejmodernější, jsou tvořeny bílkovinami z odumírajících, nakažených vzorků živočišné tkáně (hovězí, ovčí, opičí, lidské a koňské), které nesou nějaké „oslabené“ nakažlivé agens. Jiné jsou tvořeny toxiny – jedovatými produkty mikroorganismů, které jsou neutralizované formaldehydem a hliníkem.

Většina vakcín obsahuje složky jako formaldehyd, hliník a rtuť – tzv. „adjuvancia“ či „pomocné látky“. Formaldehyd je karcinogenní kapalina, používaná pro balzamování. Rtuť je přidávána nejčastěji ve formě thimerosalu, což je konzervační prostředek, který způsobuje poškození nervů, autoimunitní poruchy a rakovinu. Hliník je prokázaný neurotoxin, pozitivně spojený s Alzeimerovou chorobou a s několika dalšími neurologickými poruchami. Můžeme opravdu z těchto směsí získat imunitu?

„Není žádný důkaz, že by nějaká vakcína proti chřipce byla účinná, tj. zabránila nebo zmírnila útok onemocnění tohoto druhu. Výrobci protichřipkových vakcín to vědí a přesto je stále prodávají.“

Dr. Anthony Morris, bývalý Hlavní kontrolor vakcín a virolog amerického Úřadu pro potraviny a léky (FDA).

Lidé očkovaní proti chřipce mají o 36 procent zvýšené riziko, že podlehnou nákaze Covidu. Není žádný důkaz, že by vakcína zabrala proti chřipkové infekci. Navíc u dětí podstatně zvýšila výskyt akutních dýchacích onemocnění. Chřipkové vakcíny způsobují kardiovaskulární změny, které jsou varováním zvýšeného nebezpečí srdeční zástavy a mozkové mrtvice.

Chování farmaceutických korporací nikoli náhodou připomíná nacistický chemicko- farmaceutický kartel IG Farben. Korporace GSK byl rovněž usvědčena v Severní Americe.

Londýnský deník Guardian uvedl v článku GlaxoSmithKline dostala pokutu 3 miliardy dolarů za to, že uplácela lékaře kvůli zvýšení prodeje léků, že: Farmaceutické uskupení GlaxoSmithKline dostalo pokutu 3 miliardy dolarů (1,9 miliardy liber), neboť vyšlo najevo, že došlo k podplácení lékařů a k jejich přesvědčování, aby předepisovali nevhodná antidepresiva dětem.

Oni se neštítí ani pokusů na dětech – jsou to skuteční Mengeleho pohrobci.

Zdroje:

https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/nejvetsi-epidemie-chripky-v-historii-ceske-republiky-1995-tisice-obeti-plosne-uzavrene-skoly.A200921_123337_domaci_chtl

https://www.who.int/bulletin/online_first/BLT.20.265892.pdf

https://www.breitbart.com/europe/2020/12/09/uk-govt-warns-those-with-history-of-allergic-reactions-to-avoid-corona-vaccine-as-two-healthcare-workers-suffer-reactions/

https://www.rt.com/usa/509081-pfizer-vaccine-fda-bells-palsy-covid/

https://www.nejm.org/doi/full/10.1056/NEJMoa2022483

https://en.m.wikipedia.org/wiki/Robert_F._Kennedy_Jr.

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/31607599/

https://www.greenmedinfo.com/blog/studies-find-flu-shots-can-harm-your-heart-infant-and-fetus

https://pubmed.ncbi.nlm.nih.gov/23986398/

https://www.theguardian.com/business/2012/jul/03/glaxosmithkline-fined-bribing-doctors-pharmaceuticals

Autor: Daniel Novák

sdílet na