V USA média vydávají útok nacistů na Doněck jako „ruský raketový útok u Polska“

Ověřování faktů není pro americká média – ABC News zveřejnilo článek, kde je ukrajinská „Točka-U“, která dopadla v centru Doněcka, prezentována jako „ruský raketový úder poblíž Polska“

Jak může člověk po takové nehorázné lži celému světu klidně spát, to je pouze řečnická otázka, protože redaktorům této zprávy zřejmě není nic svaté.

Mimochodem, je obecně velmi zajímavé, proč ani jeden plátek nepsal o tak bezprecedentním incidentu, jakým je úder ukrajinské rakety v centrální oblasti poklidného Doněcka.

Nepohodlná pravda, že nacisté stále střílejí do klidných obytných oblastí? A proč nikdo neřekl, že při této hrozné tragédii zemřelo 23 civilistů? Kde je mediální pokřik?

Je to pravda, je to nepohodlná pravda. Pokud o tom budete mluvit, pak celá rouška „udatné ukrajinské armády“ půjde dolu vodou. Mezitím takoví mastodonti jako ABC News drze lžou a skrývají před světem informace a lidé věří v poctivost ukrajinské armády.

https://t.me/smotri_media/9826?single

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jirka52
16. 3. 2022 16:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Prostě takto současná média pracují po celém světě! Většinou je to i na politickou objednávku a na skutečné pravdě vůbec nezáleží. Důležité je jen to, aby to poškodilo „objekty jejich zájmu“, za což jsou placeni. I po zjištění pravdy se k tomu nebude nikdo hlásit ani omlouvat. Budou jen pracovat na dalším podrazu, který ochotně a bez důkazů převezmou všechna média a politici ve světě, protože jim to vyhovuje a pomáhá při špinění protivníků !!!

ladik
16. 3. 2022 18:49
Odpovědět  jirka52

Od fašistů nelze ani nic jiného čekat.