nezařazené

V Seattlu se ruští výsadkáři pokusili “očistit” BLM aktivisty ve fontáně

V americkém městě Seattle (stát Washington) se policie snaží zadržet skupinu podnapilých rusky mluvících místních obyvatel, pravděpodobně bývalých výsadkářů. 

Místní média informovala, že oslavovali Den vzdušných sil a zaútočili na aktivisty hnutí Black lives matter.

Jedna z obětí uvedla, že skupina agresivních lidí v tílkách se objevila v parku kde se konala akce na podporu práv černochů a pokračovala k nedaleké fontáně. Když slyšeli slogany protestujících, výsadkáři je začali urážet, vysmívali se a dokonce se pokusili organizátory akce umýt.

“Citovali nějaký rasistický ruský příběh o mluvícím umyvadle – myslím, že tomu říkali “Mojdodyr” (poznámka – jedná se o pohádku) – a aktivisty myli ve fontáně a pak s lítostí koukali na jejich tváře.  Skuteční barbaři,“
cituje CNN svědectví očitých svědků.

Když se nejspíš ujistili, že aktivisté s tmavou pletí neměli v úmyslu změnit barvu kůže, „s použitím fyzického násilí namířeného primárně na záda“ je doprovázeli z parku a poté sami zmizeli neznámým směrem. Policisté po nich zatím neúspěšně pátrá.

https://bit.ly/2Xnknvs
Všechny materiály na webu panorama.pub jsou bez výjimky satira a fikce. Neexistuje žádná shoda textů panorama.pub se skutečnými osobnostmi a událostmi. Cílem není urazit něčí čest nebo důstojnost nebo poškodit obchodní pověst, protože všechny materiály panorama.pub jsou vytvářeny jako satirické feuilletony.

sdíletj na