nezařazené

USA a EU podpořily izraelskou genocidu Palestinců

repost Pepe Escobar:

Ruské strategické jaderné síly uspořádaly cvičení zahrnující masivní odvetný protiútok v reakci na nepřátelský jaderný útok na federaci

Nové vyšetřování Amnesty zjistilo, že izraelská armáda bez rozdílu, a tedy nezákonně, použila bílý fosfor při útoku na Dhayru v jižním Libanonu dne 16. října. Útok musí být vyšetřen jako válečný zločin.

Erdoganova masívní podpora Palestině

Mluvil jsem dříve s několika zákonodárci v Kongresu, kteří vysvětlili, že oddanost Izraeli – včetně amerických zbraní a peněz – je součástí jejich náboženské víry, která je založena na Bibli. Tato dynamika odděluje Izrael a Palestinu od mnoha dalších geopolitických zájmů.

Toto není válka pouze proti #Gaze nebo Palestincům, je to válka za ukáznění chudých lidí světa partou bohatých, bohatých a nenasytných ďáblů

sdíletj na

102 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Frank1
31. 10. 2023 20:14

Skody ockovanim v Nemecku jsou stale utajovane a cenzurovane!
https://www.kla.tv/MeistGesehen/18516&autoplay=true

Jaris
31. 10. 2023 22:38
Odpovědět  Frank1

Kazdy mel moznost se rozhodnout, zda protikovidovou vakcinu prijmout ci ne. Nejhur jsou na tom deti, ktere jejich stupidni rodice nechali naockovat. Dospelych mi lito neni. Meli volbu a svuj rozum. Informaci o teto skodlive vakcinaci bylo mnoho.
O tom zadna, ze farmaceuticke koncerny maji na tom hlavni podil a mely by byt hnany k zodpovednosti.

Slovan
1. 11. 2023 08:04
Odpovědět  Jaris

Brzděte, na začátku tolik informací nebylo, to mi snad neodepřete.
Až po nějakém čase se začalo něco prosakovat a tady souhlasím si to lidi měli začít srovnávat v hlavě. Snad mi dáte za pravdu, že spousta lidí byla zatlačena do kouta a to mnoha způsoby, takže každý neměl stejnou možnost z toho zdrhnout. Do války jdete také s vědomím, že můžete být zabit a jdete!! Miluji Klausovo žvanění, že po 89 jsme měli všichni stejnou šanci a tuna je ten samej příklad. Když chci kritizovat muším začít u sebe. Mě se to třeba bije v prsa, když jsem v důchodu, ale jinak bych se zřejmě zachoval být fotrem malých dětí s hypotékou na krku a dobrým zaměstnáním o které bych mohl přijít, kdybych se nešel dát opíchat. Takže buďme trochu soudní. O těch vemenech co se šli naočkovat jen proto, aby mohli jít do kina, hospody atd.tak tady je to jasné, magoři.

Helena
1. 11. 2023 08:44
Odpovědět  Slovan

Právě takového jednoho máme nedaleko. Rodina, děti, hypotéka, dobrá práce, nové auto, dovolené u moře, pracovitý, zdravý chlap jak hora – pracoval přes kopec v Německu. Nechal se opíchat, aby tam mohl dojíždět. Po 6 týdnech z ničeho nic epileptický záchvat tak silný, že málem umřel. Už je to skoro 2 roky, dnes je z něho troska-okamžitě mu sebrali řidičák, chodí o berlích. Dům museli prodat, bydlí u rodičů ve dvou místnůstkách.
Další známý – sportovec, žil zdravě /47 let/ pár týdnů po opichu u svého domu/hypotéka/ na zahradě ořezával keře – zástava srdce – srdce ucpané sraženinou tak, že už mu nebylo pomoci- jeho žena musela dům prodat – bydlí také u rodičů.
Nevím, ale za toho kovidtyjátru bylo pro nás prvořadé, nenechat se opíchat a zbytečně nepokoušet osud – dostanu placebo, nebo plnou palbu? Byli jsme připravení na nějakou dobu změnit práci, či to nějak všichni dohromady dát, než riskovat. Věděli jsme, že je to jen na určitou dobu, než udělají zásek a sekyru a připraví rozvrat hospodářství v naší zemi – bylo to jasné jak slunce v poledne. Naopak jsme se vrhli na ty největší opravy a rekonstrukce-např. střecha, bylo jasné, že to vedou k megadrahotě.

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 09:59
Odpovědět  Helena

Máte pravdu Heleno.

M.Š.
1. 11. 2023 11:02
Odpovědět  Pavel z Moravy

Každej tak inteligentní jako Helena bohužel není…

Helena
1. 11. 2023 12:16
Odpovědět  M.Š.

To není o inteligenci, já jsem jenom blbá ženská, ale o jakési logice-jak se může něco takového/kovid/ šířit v našich zeměpisných šířkách s takovou úrovní hygieny-trochu podivné, že, a pak hlavně ten nátlak, šílený nátlak-to bylo to hlavní varování. Nátlak znamená vždy podvod a prasárnu.

katango
1. 11. 2023 12:46
Odpovědět  Helena

Přesně. Pokud by nabízeli dobrou věc, nátlak by nepotřebovali. Ale ta masírka, co tu byla, byla velmi podezřelá. A že z nás nevopíchanců udělali na jednu dobu lidi druhý kategorie? Mně se to líbilo. Nášivky na oděvech jsme neměli asi jen proto, že by to vzbuzovalo nelibé asociace.

Do divadla nechodím, není na co. Do kina dtto. Radši čtu. Do restaurací nechodím taky. Dobře vařím a co jsem v důchodu, mám na to i dost času. Kdyby zakázali vstup do obchodů, nakupuji na netu. Balík můžou nechat u vrat.

Sice jsem pracovala na čtvrt úvazku, ale kdybychom se my zdravotníci museli povinně bez výjimek nechat opíchat, s prací bych okamžitě sekla.

Fnek
1. 11. 2023 19:14
Odpovědět  katango

Manželka prohlásila to samé a já po očkování už docela dávno proti chřipce, jsem tenkrát prohlásil, už nikdy vůbec žádné očkování! A to jsem ten Covid možná prodělal už hned zkraje, co se tahle tomu ještě neříkalo! A byl to hodně náročné! 🙁

katango
1. 11. 2023 19:45
Odpovědět  Fnek

Covid jsem prodělala, dva dny zvýšená teplota, bolesti hlavy a ztráta čichu. Několikrát jsem si pak nechala stanovit protilátky; jejich hladina stoupala.

Putinovec
1. 11. 2023 13:23
Odpovědět  M.Š.

Říká se tomu selský rozum , který má každý . Ale ne každý selský rozum používá .
Jednodušší pro zombíky je pustit si TV geblsovku a poslechnout si , co jim nána přečte ze čtecího zařízení . A rázem mají jasno , co si myslet a za co bojovat . Do zítřka , než jim nána přečte něco jiného .
A neberte to osobně , píšu o tom , co všeobecně probíhá .

Helena
1. 11. 2023 12:49
Odpovědět  Helena

Velký souhlas.

Saltis
1. 11. 2023 09:01
Odpovědět  Slovan

Souhlasím. Na začátku roku 2020 byly ve výhodě (mentální převaze) vůči Covid-běsnění 2 kategorie občanů:
1) Ti, kteří se o geopolitiku zajímali do takového hloubky, že tušili “nějakou” odpověď Západu na šachovou hru Východu. No a proč by si loutkoherci, kteří ovládají Bílý dům, WHO i big-farm a nejlepší občan je pro ně nemocný občan nezvolili zrovna tuto formu měkké totality…???
2) Lidé, kteří chápou mechanismy lidského zdraví a za léta praxe (na sobě samých) si metodiku práce na poli “fytoterapie – cviční – duše – tělo – mysl” ověřili. Koneckonců buddhistické, taoistické, ajurvédské a i naší “celostní” literatury jsou plná knihkupectví.
3) A nejhorší variantou pro současné západní pseudosystémy je skupina lidí, v níž kategorie č. 1 a č. 2 začaly zvesela fúzovat.

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 09:58
Odpovědět  Saltis

Přesné shrnutí.

ModrýKlokan
1. 11. 2023 12:41
Odpovědět  Pavel z Moravy

@ Pavel, Saltis

Všichni do toho vrchnosti musíme házet vidle.

Nebo skončíme opět ve feudalismu. Stačí jak každej den tlačí v TV nebo ČRo podprahovou protistátní propagandu ve prospěch těch gaunerů z Lichtenštejnska. Našim kolaborantům u moci stačí podrbat pod bradičkou, vyfotit se s nima a koupit jim zájezd do Chorvatska. A prodají na západ i vlastní babičku.

Asi se máme těšit na druhou Bílou horu.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
1. 11. 2023 09:53
Odpovědět  Slovan

V tom příkladu s tebou kamaráde nemohu souhlasit. Je to jak níže píše Helena, teď je relativní boháč se zdravím v prd.eli. Tak by se prostě uskromnili co by to šlo, ale první prioritou je vždy Zdraví. Bez něho jsi v mladém věku v ri.ci. A navíc, ti dotyční, pokud by jim vyhrožovali se mohli obrátit na soud, vím sice jak tady fungují, ale mohli jít. To tedy aby nepřišli o práci, až jim zítra nařídí, že se třeba mají jít nechat vykastrovat, tak půjdou, aby neztratili flek? A jsme teď u toho proč s námi tak jednají. Kolonie a její otroci, kteří nemají svoji vůli a důstojnost. Ti lidé se většinou ani nesnažili nějak vehementně bránit, spojit se a odmítnout jasnou diskriminaci. Kujwa, jsou ještě lidé, nebo již jenom loutky na provázku? Jak si mohu jít dát do těla něco, o čem nevím co to je? A podepsat to, když vidím jaká obrovská masáž probíhá po celém světě na opíchání tím sajrajtem. Musím přece pochopit, že je zde něco špatně, když někdo tak vehementně tlačí na to, narvat do tebe ten šmejd. Nu nevím, u mne by neuspěli nikdy. Tak se měj.

Slovan
1. 11. 2023 11:30
Odpovědět  Pavel z Moravy

Pavle v pořádku!! Ale Helena neuvádí konkrétní (přesnou) dobu. Neříkej mi, žes měl hned od začátku jasno odkud se do lesa volá?!! 😊Ten pán nemusel mít ani šajn nad čím přemýšlet, bo zkraje jsme všichni věděli kulové. Mluvím o pár měsících když tím začali strašit. Jak jsem uvedl příklad války, tak tam taky jdeš zvítězit a ne zemřít, nebo né? Trochen soudnosti prosím. 🙋‍♂️

Putinovec
1. 11. 2023 13:28
Odpovědět  Slovan

Dříve jsem poznal připravenou masírku podle toho , co začala zvracet placená úderka .
Dnes už to není potřeba , protože pravda vylézá na povrch dříve , něž je lež vyzvracena .
Zákon času je ohledně informací neúprosný .

Slovan
1. 11. 2023 18:36
Odpovědět  Putinovec

Ano, však o tom času tuna někde se zmiňuji, ale mínusáci zřejmě opět nechápou. Tak a teď zas do mě. 😊😊😊

Skeletor
1. 11. 2023 10:45
Odpovědět  Slovan

Nevím kolik informací průměrný člověk potřebuje, to asi záleží na tom jak má vyvinutou šedou kůru mozkovou, ale stačilo se jen trošku zamyslet nad tím kolik let byli dříve testovány veškeré vakcíny, než byli použity.
Nepůsobylo na mne ani naléhání tzv lékařů, neb i přesto že už jsem v pokročilém věku, tak používám tzv selský rozum.
Jediný rozdíl jenž tzv beru je v tom kdy lidé byli nuceni zaměstnavatelem, ovšem v těchto případech, by tito lidé, pokud se následky očkování začnou projevovat, by měli využít zákonů, neb neomlouvá zaměstnavatele neznalost, v tomto případě vyloženě debilita.

Slovan
1. 11. 2023 11:33
Odpovědět  Skeletor

Všechno běh na dlouhou trať. Banka chce zaplatit “hned”. 😊

M.Š.
1. 11. 2023 11:01
Odpovědět  Slovan

Soudruh Klaus by měl být potichu,páč se soudruhem Zemanem a soukmenovci z prognosťáku měli největší podíl na tom,že českomorácko je v řiti……

Slovan
1. 11. 2023 11:35
Odpovědět  M.Š.

Na to už lidi zase zapomněli. Teď na Novinkách píší, jak by volby drtivě vyhrálo ANO. Co dodat, hodit do míchačky a nevypínat.

ModrýKlokan
1. 11. 2023 12:51
Odpovědět  M.Š.

@ M.Š., Slovan

To chlapi taky nechápu. Lidi akceptujou Klause, Zemana i Babiše, jako kdyby to byla nějaká opozice, proti té vládnoucí mafii řízené ze západu.

Vždyť je to jeden klub likvidátorů už 33 let. Jen jsou rozděleni do několika kategoriií: Žáci, dorost, juniorka, muži A, B, ženy A, B, veteráni.

Škodí všichni stejně pilně a úslužně.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel z Moravy
1. 11. 2023 16:31
Odpovědět  ModrýKlokan

Rob Roy – Všichni stejní vlci, pouze každý s jinou barvou kůže. To už ani na takové filmy se národ nedívá a nechápe? Prostě většina těchto našich žijících tvorů na víc nemá, než to co předvádí. A to se tady vykládalo, jak jsme prý vzdělaní. No potěš koště.

Standa
1. 11. 2023 17:16
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak Izrael přiznal, že nemocnici v Gaze sestřelil on! Zase něco o tunelech….chicht… válečný zločin. To bylo fejk snímků, nahrávek! Židům nedat dostatek k prostoru k dýchání!!!. Lžou ,podvádí atd.

Slovan
1. 11. 2023 18:38
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dobrý film!! 👍👍👍

Jaris
2. 11. 2023 02:31
Odpovědět  M.Š.

Klause vynechte. Za jeho vlady mela Ceska republika v zahranici jmeno. Kuponova privatizace nebyl spatny napad, nebot myslenka byla, aby cesky prumysl zustal v ceskych rukou. Mnozi Cesi na ni vydelali, dokonce 2x. Ze se teto privatizace chytili ruzni podvodnici jako Kozeny, Bakala a jini zidaci, neni vina Klause. Podle meho nazoru, nebyly dostatecne zakony, aby tuto privatizaci korigovaly. V.Klaus je sice zid, ale musim rici, ze vsude vehementne hajil zajmy CR.Za jeho vlady fungoval diplomatickye vztay z RF a Putinem. Neunavne slapal na paty zelenym silencum v cele s dementni zaskolackou Gretou. Statecne se postavil i proti kovidovym fasistum a jejich ockovacimu teroru.
Jiste, zadny clovek neni bez chyb a Klaus je delal take. Nicmene ho povazuji za nejlepsiho a nejschopnejsiho premiera a prezidenta, ktereho po 89.roce CR mela.

Pavel z Moravy
2. 11. 2023 12:57
Odpovědět  Jaris

Nejvíce vlastenecký to on je, to se mu musí přiznat, ale dovolil tuto rozkrádačku majetku státu. Tady nebyly žádné dluhy a fabriky fungovaly. Šlo o to, že měl ty zákony uvést do praxe, dříve než s tím vším začal. A on při své inteligenci to musel vědět. V některých oborech bylo zapotřebí inovace, ale tady došlo k likvidaci celých oblastí průmyslu a z toho se nemůže vyvléci i když jak říkám, vlastenec je a haj.zlovský Lisabon podepsat nechtěl, já mu tehdy psal a poděkoval.

Slovan
2. 11. 2023 13:22
Odpovědět  Pavel z Moravy

Jaris, Pavel. Já to vidím jinak, vše mělo od 89 svůj řád, protože to mělo scénář (rozkradení republiky). Si oba představte kdyby Klaus začal hoblovat republiku a lidí v ní, jak to dělá dnešní pětivejvrat. To by asi bylo zle Có?!! Já si ho poslechnu ale nevěřím mu. Hehe, co já znám lidí co jsou navenek velmi slušní a sotva za vámi zavřou dveře, tak si myslí o (!). Ale navenek ťuťu ňuňu. Takže ten v tom jede taky, ále co je to vaše věc.

ModrýKlokan
1. 11. 2023 12:29
Odpovědět  Slovan

@ Slovan, Helena, Jaris

Já souhlasím se Slovanem i s Jaris, i když na to jdete trochu jinak. A zkušenosti mám stejný jak Helena.

Bratranec ani ne 50, celej život budoval majetky, inženýr šikovnej i rukama – teď je z něho invalidní troska, rozvedenej, manželka ho jako neopravitelnou součást domácnosti po záruce vykopla. Mají 4 děti, takže byla věčně doma a ještě si chce něco užít :-D))).

A loni během tří měsíců mi zemřelo pět tetiček a strýců (a to jenom těch o kterých vím, je jich plno všady i na Slovensku). Je pravda, že byli sedmdesátníci, ale z dlouhověkých rodin. Babička zemřela v devadesáti.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jaris
2. 11. 2023 02:11
Odpovědět  Slovan

Samozrejme, ze byla spousta lidi zatlacena do kouta, ale byli i takovi, kteri ze zamestnani odesli a nasli si obzivu jinde. Pred takovymi smekam.

Frank
1. 11. 2023 09:31
Odpovědět  Jaris

Kdo chtěl nějaké informace, tak si je opatřil. Paní Peková a pak Beran toho sdělili celkem dost. Jenže tupé ovečky stály na opíchání fronty. A jsem si jist, že se opět najde spousta trubek, kteří si dají posilující dávku. Takže do toho. Zajímal by mně dneska názor Kubka, Hořejšího, Maďara či Flégra? A jestli si už dali další posilující dávky?

katango
1. 11. 2023 10:30
Odpovědět  Frank

Někteří z nich, tuším Maďar a Kubek, už doporučují další dávky.

Slovan
1. 11. 2023 11:41
Odpovědět  katango

Tak konkrétně tihle si spletli osobák s rychlíkem. Zkuste vystoupit.😊

katango
1. 11. 2023 12:47
Odpovědět  Slovan

Jejich problém.

Slovan
1. 11. 2023 11:40
Odpovědět  Frank

Pane nebudu to hledat, ale zas tak dlouho to není, aby mě mozkovna nehlásila, že uběhl nějaký čas, než paní Soňa Peková a pan Beran začali podávat informace o Vakcinaci a Covidu. Jinak co píši výše, ČAS. 🙋‍♂️

sergej
1. 11. 2023 12:22
Odpovědět  Frank

Chtějí holt covidaparthed 2:00s lockdowny (mezi ploty v lágru) mermomocí.

Helena
1. 11. 2023 12:52
Odpovědět  Frank

Ti si dali zcela jistě placebo.

sergej
1. 11. 2023 14:58
Odpovědět  Helena

U nich nikdo neví. 🙂

Putinovec
1. 11. 2023 13:35
Odpovědět  Frank

Konkrétně Beran doporučoval opíchání pro staré lidi a doporučuje to pořád .
Když se lidé oblbují , tak je potřebný zlý policajt a hodný policajt .
Jediný kdo si veřejně stál za svým je Peková a Turánek .
A ani tak nemůžeme vědět na 100% , zda jsou to mravní lidé , či příprava kádrů na dobu pocovidovou .

Slovan
1. 11. 2023 18:47
Odpovědět  Putinovec

Hmm, to tuna nedavno napsal i Boomer. Tedy o tom hodným a zlým policajtovi. I já jsem si všiml jak si tady dva vjeli do vlasů a na závěr se pomalu líbali. Nicky se tu střídají jako ponožky. To je sranda jako cyp, jak píše Jiří na PP. Tak vonoje to tu samej fízl. Já si to i myslel, díky za kopnutí do prd………DÍKY. 🤣🤣🤣🤣

sergej
1. 11. 2023 11:19
Odpovědět  Frank1

Něco dali, že ročníky mezi 20 až 40 mají o 40% nadúmrtí.

sergej
1. 11. 2023 11:21
Odpovědět  sergej

Mají čas, expirace je podle škarohlídů od 2 do 6. let.

sergej
1. 11. 2023 11:22
Odpovědět  sergej

Tak asi ještě musí honem naprat mRNA dokud to jde.

Frank
1. 11. 2023 11:32
Odpovědět  Frank1

A co to má společného s genocidou Palestinců?

sergej
1. 11. 2023 12:25
Odpovědět  Frank
JoFa
1. 11. 2023 18:45
Odpovědět  Frank1

No u nás to bude tiež veľmi zaujímavé, na jednej strane máme vo vláde ministerku, ktorá to tam bude zase rada pichať čo sa do nich vojde https://www.infovojna.bz/article/poslanec-za-sns-kotlar-chce-v-parlamente-vysetrit-covidovy-manazment-pocas-doby-covidovej a na druhej MUDr. Kotlár v SNS chce riešiť kovidové zločiny https://www.hlavnespravy.sk/jednu-vec-si-ujasnime-prosim/3305194
Hovoril som, ešte stále nie sme za vodou…ale aspoň niekto chce v tejto veci konať, vy si ešte musíte počkať a posledné video MUDr. Turánka je veľký prínos k riešeniam a obvineniam zločincov.

katango
1. 11. 2023 19:47
Odpovědět  JoFa

Naše ministryně války nejspíš nepíchá a místo toho nakupuje.

Vladimír
31. 10. 2023 21:16

A jsme s tímto konfliktem tam, kde jsme byli s Ukrajinou před rokem. Kdo chce mír je nyní propalestinský, dříve byl proruský. Obojí je špatně a je třeba ho potrestat.

Aragonit
31. 10. 2023 23:50
Odpovědět  Vladimír

v piatok bude mať v Libanone Nasraláh vyjadrenie k situácii a predpokladá sa útok Hizballáhu na Izrael ak sa to stane vojna začne nebezpečne eskalovať

Jaris
31. 10. 2023 22:30

No a jak je videt, tak vsechny protesty sveta a OSN na genocidu Palestincu a zruseni Gazy ma Izrael a zidaci jaksi u pr..le. Delaji si, co uznaji za vhodne a nikdo si netroufne je v tom vrazdeni zastavit. Za par tydnu situace vysumi a pojede se dal jako kdyz se nechumeli, jako kdyz nikdy zadna Gaza neexistovala. kdo to vlastne byli ti Palestinci? Hanba celemu svetu! 🙁 🙁 🙁

Standa
31. 10. 2023 22:55
Odpovědět  Jaris

Hanba českým,, elitám” , které genocidu podporují. Hanba genocidnímu a NATOidnímu kašparovi na Hradě ,hanba vládě v čele s Pyjalou,…Hanba nám. Defenestrace! Čermáku,, chytíme je za držku”!Stačí pouze datum a co 17.11.? Sejdeme se nebo jsme vofce?

Slovan
1. 11. 2023 08:12
Odpovědět  Standa

Stando přiznejme si to, kuurwaa a co MY my nic?!! Vždyť se nezmůžeme na nic jen štěkat za plotem (PC). Naši pohlaváři od obecního úřadu po vládní činitele si s námivytírají pozadí a my se nezmůžeme alespon ve velkém množství vyjít do ulic. Co jsme to za povahy, mě to hlava nebere. A ještě se napadáme, to je taková třešnička……..

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 10:01
Odpovědět  Slovan

A jak chceš ty mladé do těch ulic dostat, když se zdá, že jim tento stav žít v zubožené kolonii vyhovuje.

Slovan
1. 11. 2023 11:47
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak to není ode mne výzva ale jen řečnická připomíňka stavu, kterou jsem tuna napsal už dobře dvacetkrát. To je přesně to co jsem ti nedavno psal, že se tu už šíleně opakujeme a točíme v kruhu. Nic víc. Hezký den.

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 13:00
Odpovědět  Slovan

Jo, jo točíme, víc asi dělat nemůžeme, alespoň my ne. Jo Fa říká, jezdit po vlastech českých a moravských, pořádat setkání, besedy a vysvětlovat. Takhle většinou pracovali staří dnes již devadesátníci, většinou jsou již ale na druhém břehu. Mozek mi ovšem nebere jednu věc, proč tuto činnost neprovádí Okamurovci a další alternativní strany a hnutí. Jezdit po městečcích a promlouvat k lidem. V tom má JoFa pravdu, jak husité dostávali myšlenky mezi lid. Kazatelé chodili mezi lid a kázali a objasňovali. O tomto jsem zde již mluvil asi před rokem, vždyť ti, kteří se chtějí ucházet o naše hlasy a přízeň vůbec nechodí mezi lidi, nepořádají žádná setkání s občany. Takhle to mohou rovnou zabalit. Zrádcovská klika v TV a Rozhlase jim příležitosti promlouvat neumožní. Vše je tedy o osobním kontaktu. Nu, to by ale měli vědět, vždyť si myslím, že chytří jsou dost.

Standa
1. 11. 2023 15:09
Odpovědět  Pavel z Moravy

Zemák nebo Babišák objížděl.Ale , lidé nemají čas! Mají vysoko do žlabu.Kromě toho zrovna dávají Ulici, nebo Ordinaci.!!!Ty malé strany na to nemají, hlavně když jsou izolované od médií ve svém koutě.
Ten kontakt je na nás.

sergej
1. 11. 2023 14:59
Odpovědět  Pavel z Moravy

Dokud mají do volátka mozek nenajdou.

Aragonit
31. 10. 2023 23:55
Odpovědět  Jaris

Ono to zrejme len tak nevyšumí tentokrát to nie je v záujme elít potrebujú väčšiu vojnu v ktorej obetujú aj Izrael potrebujú aby v nastávajúcich vojnách padlo čo najviac ľudí. Potrebujú deratizovať planétu od ľudí a biblicky vypúšťajú všetkých Apokalyptických jazdcov

Radegast
1. 11. 2023 03:11
Odpovědět  Aragonit

Izraelci bydlí zpět v Česku.Imigranty z Izraele máte všude okolo sebe.

Minimálně od Brežněvovy smrti. Brežněv zemřel 10. 11. 1982 a následující den 11. 11. 1982 byla strašně důležitá konjunkce Saturnu a Pluto, která znamená změnu politiky a zboření starého světa. Toho dne 11. 11. 1982 se stal generálním tajemníkem Adropov, pak jeho kumpán Gorbačov a zničili socialismus.

A sionisté vládli a více či méně škodili v nejvyšších patrech KSČ, Rudolf Slánský, Antonín Zápotocký, Alexandr Dubček, Oldřich Černík, Gustáv Husák, Lubomír Štrougal, Ladislav Adamec.

Zálohu pro ÚV KSČ měli připravenou na ÚV SSM: Bobošíkovou, Ulčáka, Vasila Mohoritu (dnes se jmenuje Ben Vasco Meier), Daňhela. Kdyby jim majetkový převrat 17. listopadu 1989 nevyšel, Bobošíková by stejně byla dnes generální tajemnicí a privatizovali by stát stejně.

Prezident Antonín Zápotocký byl po matce ze zámožné kadaňské židovské rodiny Krolupperů. Dal milost lidickému masovému vrahovi Maxi Rostockovi.
https://denikn.cz/243514/neni-on-ten-tonik-zid-soudruzko-novotna-a-dalsi-malo-znama-mista-ze-zivota-nasich-delnickych-prezidentu/

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 10:29
Odpovědět  Radegast

Nestarám se o to, kdo jaký měl u nás z pohlavárů původ a je mi to jedno. Buď je to dobrý člověk a pracuje pro lidi a národ nebo šmejd. Tahle hodnocení se mi vůbec nelíbí.

Radegast
1. 11. 2023 03:20
Odpovědět  Aragonit

Zeman mi v roce 1980 řekl, že bude premiér, říká profesor Univerzity Karlovy Jiří Kabelehttps://zpravy.aktualne.cz/domaci/zeman-mi-v-roce-1980-rekl-ze-bude-premier-z-vysociny-se-vrat/r~43db4a66004b11e88337ac1f6b220ee8/

Chytíme je za kalhoty a jednou provždy vyhodíme z Česka a Slovenska.

Slovan
1. 11. 2023 08:21
Odpovědět  Radegast

Já když tyhle odkazy čtu tak jen nevěřícně kroutím hlavou kde jsou všude nalezlí jako šváby. Až by se chtělo zvracet z té jejich hamižnosti.

Albi
1. 11. 2023 08:55
Odpovědět  Slovan

Mně se to tedy moc realistické nezdá. ČR není ve světě sama – a podle takových zpráv by těch Židů muselo být ve světě jak máku – a tolik,navíc bohatých a vlivných, určitě nebude.

A už několikáté píšu – není Žid jako Žid. Taková generalizace vedla vždycky a všude k pogromům – a ty byly proti komu? Jako vždycky proti chudým nebo mírně bohatším Židům – nikdy ne proti bankéřům a vlivným politikům!
Ale to je “ulici” jedno, vraždí a okrádá obyčejné, o kterých často do té doby nevěděli, že jsou Židé, zatímco ty “nahoře” pro ně neexistují, protože na ně se nevidí.

A moc bych za to nedala, že pogromy iniciovali ti bankéři apod., aby se “lid” vyřádil a na NĚ se nedostalo. Stejně jako obětovali ty anonymní za 2. světové. Která bankéřská rodina skončila celá v koncentráku a následně v plynu? Kdyby to tak bylo, celá desetiletí bychom to měli na talíři – a ono – NIC.

Slovan
1. 11. 2023 09:24
Odpovědět  Albi

Ahoj, tak souhlas. Kolik jich je tuna vážně nevím ale zřejmě ne málo. A hlavně jsou vidět. Mají také zřejmě v povaze těm neviditelným sloužit a plnit zadání, jak jinak si to vysvětlit. A ti co jsou dole žřejmě trpí masochismem a věrně slouží. Kdoví jak to tenkrát všechno bylo, se všimni jaká je okolo toho holokaustu vždy mela, když se v tom začne někdo štourat. Teď mě napadlo, stejná nepříčetná reakce, jako když se zeptali US kosmonautů jestli byli na Měsíci. 😊🙄🤦‍♂️🙏

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 10:40
Odpovědět  Slovan

To je pouze můj předpoklad, ale domnívám se, že tak do 10 roků vypukne obrovská světová válka. Vše tomu napovídá. Svět degeneruje a moc nevěřím tomu, že je zde taková duchovní síla na jejímž základě by proběhla skutečná osvěta. Brics by mohl být záchranou, ale nevím jak dalece ty země budou kvalitativně na duševní úrovni, aby ten přerod proběhl ve jménu lidskosti. Ale třeba se absolutně mýlím.

ModrýKlokan
1. 11. 2023 14:21
Odpovědět  Pavel z Moravy

@ Pavel

Máš tam Pavle asi překlep, místo 10 dnů, jsi napsal 10 roků. Doutnák už hoří. Možná ho někdo uhasí. A možná ne.

ModrýKlokan
1. 11. 2023 14:19
Odpovědět  Slovan

@ Slovan, Albi

Na téma sionismu a “těch, jejichž jméno se nesmí vyslovit”:

https://www.youtube.com/shorts/qsSzgw-EXMk

Fantastický video na kanálu Pavel Kamas, Kamas je majitel nakladatelství Radix z Plzně. Ten co vydal knihu na indexu Majn Kamp(f) nekomentovaně česky.

Vláčeli ho roky po soudech a osvobodili. Poté ho znovu obvinili a tak dokola. Státní moc mu ničí život pomocí justičních struktur, ale odsouzen nebyl, není za co. Ví o čem mluví na vlastní kůži. Je to srozumitelný rétor.

Video, kde mluví o svém příběhu a justičním pronásledování, je jako rozhovor na Lukavcově kanálu KTV. Tomáš Lukavec je mladý alternativní netový publicista. Odkaz nebudu kopírovat. Laskavý zájemce si ho případně najde.

Pavel z Moravy
1. 11. 2023 10:30
Odpovědět  Albi

Kdyby totiž v tom plynu skončili, tak by tady dnes nevládli. Docela jednoduché, šla tam za ně chudina a možná i někteří movitější, ale určitě ne ti, kteří jak bankéři seděli na hromadách peněz. Je opravdu potřeba rozlišovat.

Standa
1. 11. 2023 15:14
Odpovědět  Pavel z Moravy

Ti movitější seděli ve ,, volstýtu” a sponzorovali obě strany!

ModrýKlokan
1. 11. 2023 13:19
Odpovědět  Albi

@ Albi

Hezky shrnuto…

Putinovec
1. 11. 2023 13:42
Odpovědět  Albi

Klobouk dolů , vyjádřila jste to tak , jako pohled do sklenice s vodou .
Vždy se jednalo o internacistickou bandu – mafii , schovávající se za židovský národ .
A ta mafie se postupně snaží etablovat i do ostatních národů . Jenže je jejich amorální morálka vždy zviditelní .

Standa
1. 11. 2023 15:23
Odpovědět  Putinovec

,,Amorální morálka”? Takový oximoron. Překladatelský oříšek! Záleží na tom s které strany se na to díváte.Není to morální amorálka?Dívejme se na to např. z hlediska Madleincit:,, 500 000 mrtvých iráckých dětí je dobrá dan, stálo to zato”…Židé se na to dívají stejně v Gaze.Měli dobré učitele.Tak si říkám , jestli některé úmysly III. říše neměli svou racionalitu.

katango
1. 11. 2023 12:50
Odpovědět  Radegast

No, Fiala už před několika lety říkal “až budu premiér”. Bohužel si nepamatuji, kde jsem to četla nebo slyšela a hledat to nebudu. Vrylo se to tak silně do zvukovodů mé paměti, že jsem si tím téměř jistá.

Aragonit
31. 10. 2023 23:46

Egypt poslal tanky k hranicím a tvrdí, že klidně obětuje miliony lidí. Jemen vyhlásil Izraelu vojnu a odpálil na izrael rakety a dronyhttps://aragonit11.blogspot.com/2023/10/zasadni-video-ktore-muze-doslova-zmenit.html

Radegast
1. 11. 2023 02:49

Neumíte někdo programovat? Nemohli byste založit český vlastenecký web se svobodnou diskuzí?
Asi všichni tady jsme zabanovaní na webech Babiše, Porybného & Lukačoviče, Křetínského, Haščáka & Dospivy.
Aeronet před každými volbami doporučuje volit Babiše a maže diskuze jak zběsilý, taky patří Babišovi.

Pijack
1. 11. 2023 07:23
Odpovědět  Radegast

AE je cenzurován jako prase. Ovšem po 10 až 12 hodinách se pak váš názor v diskuzi objeví. Osobně si myslím, že je jejich admin na palici, protože takto opožděný názor nemá smysl tím, že je zamíchán do vlákna na “neviditelném” místě podle času vložení. Asi je nějak cáklej z té korektnosti nebo tak něco. Paradoxem je, že tenhle cenzorní aktivizmus stále nelahodí naší liberálně vymaštěné garnituře 🙂

Tupý hulvát
1. 11. 2023 07:27
Odpovědět  Radegast

A k čemu,když rozhodují tvé debilní konjunkce?Není tedy jedno o čem se někde plká?

Radegast
1. 11. 2023 07:37
Odpovědět  Tupý hulvát

Ale ne já, podle konjunkcí se řídili oni, vrazi Brežněva. Že jsme si mysleli, jaký jsme měli socialismus a přitom zuřila vnitřní válka.

Tupý hulvát
1. 11. 2023 08:10
Odpovědět  Radegast

Potom jste to špatně napsal.

Pijack
1. 11. 2023 07:26

A je to tady – Na Kamčatce ožila sopka Ključevskaja a vychrlila do výšky 10 km popel. Autoři na Novinkách to přičítají Putinovi, prý to spojil na podporu Palestinců…. jsem mrtvý smíchy 🙂 🙂 🙂

Mac
1. 11. 2023 08:14

Myslím, že v Evropě bude hodně horká zima …

Karel
1. 11. 2023 08:23

Židi si naplňují sen o vyhlazení Palstinců a rozšíření židovského státu na celé území Palestiny. Samozřejmě, že USA i EU pod židovským vlivem jim to umožňují. Je třeba židy zastavit v jejich šílené aktivitě a vrátit je do hranic Izraele z roku 1947. A ze zbytku Palestiny vytvořit palestinu jako stát Palestinců.

Pijack
1. 11. 2023 09:09
Odpovědět  Karel

Nevim nevim pane Karle. Rok 1947 je černým rokem pro Palestinu. Izrael neměl vůbec vzniknout, stejně jako Ukrajina. Nevím proč židé neměli do té doby vlastní stát, ale zjevně si to zavinili sami, protože každý národ tu schopnost si vybudovat vlastní hranice své země měl. Římané, Rusové, Indové, Číňané, Britové či Švédové… tyto národy to dokázaly (nevyjímaje zemí na Americkém kontinentě). Židé to neuměli a nechovali se státotvorně. Žili roztroušeně na základě svého náboženství po celém světě. Státy se nezakládají na principu víry, ale schopnosti území osídlit. Pak jim velmoci ten stát založili a to byla ta největší chyba. Oni by to bez velmocí nedokázali. Otázka z tohoto úhlu pohledu zní – zaslouží si svou zemi vůbec? BTW: cikáni jsou taky roztroušeni po celém světě. Druhá otázka – na jakém principu by měli dostat do vínku vlastní stát? Na úkor koho a čeho? Je to “problém” zcela srovnatelný.

janko z polanky
1. 11. 2023 09:58
Odpovědět  Pijack

Zřejmě proto, že Žid je spojen s judaismem a jemu bůh zakázal mít svůj stát. Judaismus se šíří napříč národnostmi, tedy každý národ má v sobě Žida. Sionismus je židovský nacionalismus toužící po tom, aby židé (Sionisti) měli svůj stát. Je to stejné jako když banderovci chtějí čistou ukrajinskou Ukrajinu. Sionisti se judaismem pouze zaštiťují, nacismus, ať už kdysi německý, banderovský nebo sionistický, má jedinou formu a to násilně totalitní, což využívá anglosaský žid k rozšíření chaosu. A v době chaosu se dá zbohatnout na čemkoli.

sergej
1. 11. 2023 11:26
Odpovědět  janko z polanky

🙂 jako z pohádky

František
1. 11. 2023 09:30
Odpovědět  Karel

Tak USA, vzhor demokracie, souhlasí s genocidou národa. A svět k tomu jen přihlíží. To je opravdu konec civilizace.

Pijack
1. 11. 2023 09:48
Odpovědět  František

Amerika není civilizace ani Bůh. Civilizace vypadá jinak. Jestli USA padnou na hubu, bude to naopak záchrana civilizace.

Vladimír
1. 11. 2023 11:12

Je čím dál více patrné, že válku vyvolal Izrael ve snaze zabrat další území Palestiny – jinak není možné vysvětlit, že přes neustálé špehování toho malého kousíčku země všemi možnými prostředky se Mosadu nepodařilo objevit připravovaný útok – respektive, nejspíše ho i připravil. Židé se snaží zasloužit si další pokus o vyhlazení. Snad se jim to tentokrát povede.

sergej
1. 11. 2023 11:16

Není ona €araboafrika kalergi výměny obyvatel evropy místo o hospodářství a politice o “ideologii?
Samozřejmě že pindostan se naprosto nestará, nechává to “kádrům businessmanům a ti spískají cokoliv na kšeft.
https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M
comment image

,

ModrýKlokan
1. 11. 2023 14:25
Odpovědět  sergej

Přesnej fór.

zuzana
1. 11. 2023 13:02

Podle šéfa Německé obrany si veřejnost musí zvyknout na možnost války v Evropě

https://aktax.cz/podle-sefa-nemecke-obrany-si-verejnost-musi-zvyknout-na-moznost-valky-v-evrope/

sergej
1. 11. 2023 15:11
Odpovědět  zuzana

Na ukrajině řekl alzák že dělá velkou chazárii místo izraele, no ano. Tak dělali majdan za koho swidomí? Tady dělají ukr poštu novoukrajiny a němce vyklepnou musláci tak se sem nastěhují ze dvou stran a pořád čučíte jak nadloubaní volové.
A “zdrojový kód start je u korporátníků, holt se umí o kšefty které milují postarat.
https://www.youtube.com/watch?v=zK87uDviI7M

skeptik
1. 11. 2023 14:02

Toto je učebnicový případ genocidy. Evropský, etno-nacionalistický, osadnický koloniální projekt v Palestině vstoupil do své závěrečné fáze, směrem k urychlenému zničení posledních zbytků domorodého palestinského života v Palestině.

Vlády USA, Spojeného království a „velké části Evropy jsou plně spoluvinny na strašném útoku“, a to nejen pouhým neplněním svých mezinárodních závazků, ale také „aktivním vyzbrojováním útoku, poskytováním ekonomické a zpravodajské podpory a poskytováním politické a diplomatické krytí izraelských zvěrstev,“ prohlásil Mokhiber. „ Krytí  je dále posíleno „západními korporátními médii, stále více zachycovanými a sousedícími se státy“, která „neustále dehumanizují Palestince, aby usnadnili genocidu, a vysílají propagandu války a obhajobu národnostní, rasové nebo náboženské nenávisti“. zdůraznil.

Ředitel Úřadu OSN pro lidská práva (OHCHR) v New Yorku Craig Mokhiber rezignoval na svůj post s odkazem na to, že orgán nedokázal řádně řešit izraelsko-palestinskou krizi.

zuzana
1. 11. 2023 14:34

Elon Musk se vysmívá obviněním USA, že Írán je válečný štváč

Zakladatel společnosti SpaceX Elon Musk se prostřednictvím své platformy X na sociálních sítích vysmívá obviněním, že Írán je válečný štváč. Tvrzení Amerických úřadů zesměšnil tím, že na své platformě zveřejnil obrázek několika Amerických vojenských základen obklopujících Íránské hranice.

https://aktax.cz/elon-musk-se-vysmiva-obvinenim-usa-ze-iran-je-valecny-stvac/

Standa
1. 11. 2023 15:44

Tak…Ústavně právní výbor se odebral na proizraelskou demonstraci. Měli jednat o LGBT, kde byli samí teplouši u veřejného jednání. Parlament je paralyzován debatou jestli,, manželství nebo partnerství”! V O.P. …to jsou starosti . Předpokládám , že na demonstraci jeli v BMW!
A Fialka jede na pobřeží slonoviny,atd. , aby navázal průmyslovou spolupráci….Chicht.
Třeba tam budeme stavět GigaFaktory nebo jadernou elektrárnu…..Nemáme ani na to postavit cukrovar!
Čo to vraviem.???
,, Vláda , která nemá ani na to , aby uskutečnila obchvat svého hlavního města slibuje rekonstrukci cizího státu”!( Ukrajiny -Luhanska- po slavném vítěztví ARO!)
Jel jsem od sebe ze Z.H.Jižní spojkou na Barandák -hodinu a je to cca 10 Km. Tunel Mrázovka pak byl naprosto ucpán-další hodina. Na Mníšek ,, škoda govorit” u Cukráku zácpa. Cca 4 H. Zasra.í Brnáci.

zuzana
1. 11. 2023 16:17

Světoví diplomaté jsou rozhořčeni, že předsedkyně Evropské komise podporuje opakované válečné zločiny Izraele v Gaze

https://aktax.cz/svetovi-diplomate-jsou-rozhorceni-ze-predsedkyne-evropske-komise-podporuje-opakovane-valecne-zlociny-izraele-v-gaze/

Karel
1. 11. 2023 23:39

Zoufalý západ souhlasí s genocidou Palestinců. Po jejich vyhubení se naskýtá otázka, kdo bude dalším cílem vyhlazování ras?