Únik z deníku: dcera Bidena Ashley popisuje „nevhodné“ sprchy s Joem

V deníku dcery amerického prezidenta Joea Bidena, jehož autentičnost potvrdil New York Times a FBI, Ashley Bidenová popisuje zneužívání drog a aféry i „nevhodné“ sprchy se svým otcem Joem.

Ashley Bidenová si také pokládá otázku „Byla jsem zneužita?“ a odpovídá „Myslím, že ano.“

Kopie deníku dcery prezidenta Joe Bidena se údajně ukázala jako pravá. FBI prohledala několik bytů v rámci vyšetřování údajné krádeže, informují média.

FBI ve čtvrtek prohledala domy dvou zaměstnanců platformy Project Veritas, jak uvedla některá média. K prohlídkám, jak v pátek uvedl  New York Times, došlo jen něco málo přes rok poté, co došlo k vydání celého obsahu deníku Ashley Bidenové konzervativními novinami National file.

FBI předala předvolání zaměstnancům Project Veritas s průvodním dopisem, v němž žádala Project Veritas, aby „neprozrazovali existenci předvolání .. s cílem chránit důvěrnost vyšetřování,“ řekl James O’Keefe, zakladatel a generální ředitel projektu Veritas.

Ve videozprávě obvinil FBI, že se ho snaží umlčet”.

National File tvrdil, že získal digitální kopii deníku, který zveřejnil, od informátora projektu Veritas, ale trval na tom, že jim bylo řečeno, že deník nebyl získán kriminálními prostředky. 

Informátor údajně řekl National File, že deník byl „zanechán na adrese, kde žila dcera Joea Bidena“.

O’Keefe řekl, že Project Veritas předal deník orgánům činným v trestním řízení poté, co se nejprve obrátil na právníka Ashley Bidenové.  O’Keefe zdůraznil, že z vlastní vůle kontaktoval americké ministerstvo spravedlnosti a „poskytl nepopiratelná fakta, která dokazují, že Project Veritas není zapojen do kriminálních aktivit a/nebo kriminálních úmyslů“. Skupina uvedla, že se rozhodla deník nezveřejnit, protože nemohli ověřit jeho obsah nebo zda skutečně patřil Ashley Bidenové.

Přestože se FBI zpočátku řídila přáním agentury – alespoň podle O’Keefa – krátce po návštěvách FBI následoval telefonát reportéra z Times, který požádal o stanovisko k procesu.

Zatímco deník Ashley Bidenové se hemží potenciálními odhaleními – včetně opakovaných zmínkách o užívání drog, nevydařených manželstvích, mnohočetných aférách a jejích problémech s otcem – o situacích, které „pravděpodobně nebyly vhodné“ – dokument je z velké části ignorován jinými konzervativními médii a médii hlavního proudu. 

Deník také naznačuje, že Ashley byla v dětství sexuálně zneužívána.

„Byla jsem zneužita?“ ptá se Ashley ve svém deníku. “Myslím, že ano,” odpovídá na vlastní otázku.

Americký televizní moderátor John Cardillo z Newsmax položil velmi trefnou otázku:

„Pokud deník není Ashley Bidenové a neobsahuje usvědčující informace o Joe Bidenovi, proč by pak měly být DOJ (SDNY) [divize ministerstva spravedlnosti USA pro jižní obvod New Yorku] a FBI vůbec zapojeny? Pak by to byla jen chybějící, bezcenná kniha. Ani místní policie by to nevyšetřovala. Mohla převzít hlášení a zapomenout na to.”

Další komentující dodal, že ho odhalení vůbec nepřekvapilo.

Úplnou kopii deníku lze nalézt zde v National File

RT Deutsch
https://bit.ly/3mSgJHj

sdíletj na

5 1 hlas
Ohodnotit příspěvek
1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Michal47
8. 11. 2021 10:55

Takže ten totální dement byl dříve ještě k tomu sexuální deviant?! No má to pindostán opravdu “charakterní” grázly jako tzv. “prezidenty” ?!? Tento zmetek není sám, byla jich už celá řada (clinton, nixon, oba bušáci atd. atd.) Ale není divu, tito “prezidenští” grázlové “reprezentují” mentalitu a “charakter” 99% obyvatelstva tohoto státního paskvilu!!!!