Ukrajinský „letní neonacistický tábor“. Vojenský výcvik pro malé děti

Nábor ukrajinských „dětských vojáků“ financovaných americkou „nesmrtící“ vojenskou pomocí?

Od profesora Michela ChossudovskéhoGlobální výzkum, 1. března 2022Global Research 9. srpna 2015

Poprvé publikoval Global Research v srpnu 2015

Tento článek byl napsán před více než 6 lety a dokumentuje existenci neonacistické agendy na Ukrajině, kterou naše vlády i média kategoricky popírají.

Je ironií, že to byl ukrajinský MSM, jmenovitě Kiev Post, který zveřejnil pečlivě zdokumentovanou studii o neonacistickém letním výcvikovém táboře pro malé děti.

V nedávném vývoji je níže uvedený článek, který odhaluje rozsáhlé zločiny proti ukrajinským dětem, kategorizován jako prokremelská propaganda.


Jsme na nebezpečné křižovatce. To, co se děje na Ukrajině, má vážné geopolitické důsledky. Mohlo by nás to zavést do scénáře třetí světové války. Uvažuje se o použití jaderných zbraní.

Je důležité, aby byl zahájen mírový proces s cílem zabránit eskalaci.

Global Research nepodporuje ruskou invazi na Ukrajinu. Je nutná dvoustranná mírová dohoda.

Michel Chossudovský, 27. února 2022


Většina Američanů neví, že americká vláda poskytuje finanční podporu, zbraně a výcvik neonacistické entitě – která je součástí Ukrajinské národní gardy – praporu Azov  (Батальйон Азов). Kanada a Británie potvrdily, že také poskytují podporu Národní gardě.

Prapor Azov  – který „oficiálně“ zobrazuje nacistický znak SS – (dole vlevo) popisuje kyjevský režim jako „dobrovolný prapor územní obrany“. Je to prapor Národní gardy pod jurisdikcí ministerstva vnitra, ekvivalent americké vnitřní bezpečnosti. 

Prapor Azov, který oficiálně sídlí v Berdjanku u Azovského moře, byl vytvořen režimem pro boj proti opozičnímu povstání v oblasti Donbasu. (východní a jižní Ukrajina).  

Vojenský výcvik malých dětí pro boj s Rusy

Prapor Azov podporovaný svými západními partnery se nezapojuje pouze do polovojenských operací na východní Ukrajině. Podle zpráv včetně Kyiv Post (hlavní ukrajinská média) provozuje letní tábor vojenský výcvikový projekt pro malé děti jako součást svého širšího výcvikového a indoktrinačního programu.

Podle RT:

„Tábor byl založen, abychom dětem ukázali, že v životě jsou věci kromě školy a mobilních zařízení, a abychom jim  „dali naši lásku,“  řekl ukrajinské ICTV Oleksii, velitel čety v praporu Azov a instruktor v táboře. „Člověk musí být silný; musíme být odvážní, abychom bránili územní celistvost naší vlasti,“  dodal. (RT zpráva)  

Západní mediální zdroje (citované  listem Kyiv Post ) potvrzují, že  děti ve věku šesti let   (viz obrázky níže) se účastní letního tábora Azov, který se nachází ve čtvrti Vodycja u Kyjeva.

Text na transparentu zní: Iдея B Нації, сила В тобі:   široce přeloženo: Idea národa, síla ve vás

Výše uvedené fotografie potvrzují, že mnohé z dětí jsou ve skutečnosti spíše malé děti než dospívající.

Kyiv Post – který obviňuje západní média ze svého neobjektivního zpravodajství – nicméně uznává ďábelskou povahu projektu vojenského výcviku:

… tento konkrétní tábor řídí prapor Azov založený zákonodárcem Andrijem Biletským, jeho bývalým velitelem. Děti v tomto letním táboře, který se nachází v zalesněné oblasti kyjevské čtvrti Pushcha Vodytsya, si nejen hrají na vojáky, ale získávají skutečný vojenský výcvik od vojáků, kteří bojovali na frontě ve válce Ruska proti Ukrajině.

Tábor s názvem Azovets byl předmětem negativního pokrytí ruských médií, proruských webů a dokonce i britského bulvárního deníku The Daily Mail.

„Letní tábor neonacistů: Ukrajinské děti učili střílet z AK členové praporu Azov (FOTOGRAFIE),“ stojí v titulku Kremlem ovládané RT pro její příběh o táboře.

„Šokující obrázky z nitra neonacistického vojenského tábora odhalují, že rekruti ve věku SIX se učí střílet ze zbraní (i když je příměří),“ stojí v titulku senzacechtivého a nepřesného článku Daily Mail. Kyiv Post, 29. srpna 2015)

Zatímco kyjevský režim popírá, že by Azov byl neonacistickou entitou, loga praporu Azov i letního tábora Avovets (vyobrazeného na tričkách letního tábora) nesou symbol nacistického SS Wolfsangel se stíny „the Nacistické černé slunce“ v pozadí.

© vk.com/tabir.azovec

Logo Wolfsangel na tričkách se symbolem divize SS Reich

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

Nábor dětských vojáků

Výcvikový program Summer Camp představuje první fázi náboru dětských vojáků v odchylce od mezinárodního práva.

Nábor dětských vojáků vždy zahrnuje výcvikový program, který malé děti seznamuje s používáním lehkých automatických zbraní.

Vojenští trenéři jsou součástí polovojenské jednotky Azov vyslané do letního tábora (viz níže nacistické odznaky SS na jeho uniformě):

 Nacistické tetování na paži trenéra Azov 

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

© vk.com/tabir.azovec

Článek Kyiv Post podrobně popisuje povahu „letního neonacistického tábora“. Zprávy potvrzují, že subjekt pod jurisdikcí ukrajinské Národní gardy (financovaný ukrajinským ministerstvem vnitra) cvičí a indoktrinuje malé děti v umění válčení:

Letní tábor Azovets přijímá děti členů praporu Azov, stejně jako děti z nedalekého kyjevského okresu Obolon a dále. Otevřeno 22. června, pořádá týdenní programy aktivit pro skupiny 30 až 40 dětí. Oficiálně je to pro děti od devíti do 18 let, ale jsou tam i děti od sedmi let. Několik dětí se ho účastnilo již několik týdnů v řadě.

Nejkontroverznějším táborem je to, že je řízen bojovníky Azov, z nichž někteří byli označeni za příznivce krajní pravice a neonacisty. Kritici tvrdí, že symbolem praporu je obrácený Wolfsangel, který má šikmé, ale nepříjemné asociace s nacismem.

V předchozích rozhovorech s ukrajinskými médii Biletsky říká, že symbolika je nepochopena. Písmena „N“ a „I“ tvoří Azovovy insignie, které podle něj představují „národní myšlenku“.

Biletsky založil neonacistickou skupinu na Ukrajině s názvem Social-National Assembly a mezi prapory jsou jistě neonacisté, někteří mají nacistická tetování. Některá média uvedla, že až 20 procent bojovníků Azova jsou neonacisté, i když tiskoví důstojníci praporu vždy usilovně zdůrazňují, že Azov jako vojenská formace nesdílí ideologii svého zakladatele Biletského, ani žádnou nemá. jiná ideologie než vroucí vlastenectví.

Když 19. srpna navštívil Kyiv Post tábor Azovets , děti byly zaneprázdněny řadou činností, včetně svlékání a sestavování útočných pušek AK-47, cvičení na terč (se vzduchovými zbraněmi), zdolávání útočných kurzů a nácviku bojových pozic a hlídkování . Zúčastňují se také různých sportů a her, slaňují a lezou a procvičují si další tradičnější skautské a woodcrafterské dovednosti, jako je vázání uzlů.

© vk.com/tabir.azovec

„Jsem tu teprve tři dny, ale uvědomil jsem si, že to není tábor, kde se jen hrají hry. Dostáváme zde vojenský výcvik,“ řeklo jedno z dětí v táboře listu Kyiv Post.

V lese vedle tábora dostávala skupina dětí od azovského trenéra nějaké rady ohledně bezpečnosti zbraní.

„Víš, co by se stalo, kdybys držel prsty na spoušti? Kdyby to byla skutečná zbraň, mohli byste zabít své kamarády. Tak to nedělej!” štěká trenér.

“Ano pane!” děti odpovídají.

Děti si pak nacvičují lékařskou evakuaci zraněných vojáků z bojiště.

Militaristická atmosféra v táboře včetně přísné disciplíny některé děti zjevně ovlivnila.

“Včera jsem se nechal ostříhat opravdu nakrátko,” říká jeden chlapec. “Jen proto, že to chci.” Teď vypadám spíš jako voják.”

Dvě starší děti, které, stejně jako mnoho dětí v táboře, přijaly noms de guerre (lékař a fyzik) napodobující skutečné ukrajinské vojáky, řekly, že nyní chtějí vstoupit do praporu Azov.

„Chci bránit svou vlast. Jsou soudruzi, kteří můj nápad podporují. Myslím, že pokud to bude nutné, budu bojovat,“ řekl 17letý fyzik listu Kyiv Post.

Děti na táboře jsou rozděleny do čtyř skupin podle věku, přičemž na každou skupinu dohlíží trenér a pečovatel. Táborový den začíná brzy, přesně v 7 hodin a končí ve 23 hodin. Děti spí ve stanech.

Přístup k vlastním webovým stránkám Azov a podpůrným webům byl pro veřejnost uzavřen loni v září, kdy byl prapor integrován do Národní gardy Ukrajiny, ale tábor má stránku na ruské sociální síti Vkontakte (https://vk.com/tabir .azovec), kde se propaguje a kde se lidé mohou přihlásit, aby se stali dobrovolníky, nebo kontaktovat tábor, aby tam poslali své děti.

„Mise tábora: Zformovat Ukrajince nové éry – patriota, který je připraven aktivně se podílet na budování a obraně Ukrajiny,“ píše se v popisu stránky.

Vojensko-vlastenecké písně, které děti zpívají každý den v rámci táborového programu, se zdají být pro děti jednou z nejoblíbenějších aktivit. Pozdě v noci, sedíce u plápolajícího táboráku, vydávají své oblíbené – vlastenecké písně, které se datují od předchozích bojů Ukrajiny za nezávislost na počátku až polovině 20. století.

The Kyiv Post poslouchal slova jedné z písní. Jeho texty byly o ukrajinských vojácích porážejících své nepřátele.

Dnes je tím nepřítelem Rusko. Chlapec, který sedí na kládě, tiše zašeptá: „Chci, aby tato válka skončila a my vyvraždili všechny Rusy. Kyiv Post , 29. srpna 2015, zvýraznění přidáno)

Chcete-li si přečíst celý článek spisovatelky zaměstnanců Kyiv Post Fainy Nakonechnaya  , klikněte sem  )

Vojenská pomoc USA

Toto ďábelské úsilí, které podněcuje nenávist nevinných dětí vůči etnickým Rusům i odpůrcům kyjevského režimu, je široce podporováno americkou vojenskou pomocí směřovanou ukrajinské Národní gardě prostřednictvím ministerstva vnitra. MIA koordinuje „antiteroristickou operaci“ (ATO) v Donbasu.

Zatímco Kongres USA přijal pozměňovací návrhy ke svému „Zákonu o prostředcích ministerstva obrany z roku 2015“. blokovat výcvik neonacistů praporu Azov, v praxi peníze protékají.

Kromě toho, kromě vojenské pomoci směřované pod jurisdikci Pentagonu, Kalifornská národní garda navázala partnerství s Ukrajinskou národní gardou, která zahrnuje prapor Azov:

 Mise Kalifornsko-ukrajinského státního programu partnerství (SPP) [pod záštitou Kalifornské národní gardy] má podporovat demokracii, ekonomiku volného trhu a vojenskou reformu vytvářením dlouhodobých institucionálních přidružení… Partnerství Kalifornie – Ukrajina přímo podporuje obojí cíle amerického velvyslance na Ukrajině a velitele evropského velení USA. … (Úřad pro obrannou spolupráci (ODC), náčelník: LTC Tracey D. Rueschhoff)

Přejděte dolů na vybrané obrázky praporu Azov „Bojovníci za svobodu“ 

To jsou lidé, kteří trénují ukrajinské děti, aby zacházely s AK 47 na neonacistickém letním táboře. Je to všechno pro dobrou věc: „výkvět demokracie“ podle slov New York Times.

Představte si, co by se stalo, kdyby Kalifornská národní garda na svých uniformách vyvěsila symboly podobné svastice.

Kalifornská národní garda, říjen 2013. Hašení požárů v jižní KaliforniiPůvodním zdrojem tohoto článku je Global ResearchCopyright © Prof Michel Chossudovsky , Global Research, 2022


Komentář k článkům o globálním výzkumu na naší stránce na Facebooku

sdíletj na

5 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
krtek
9. 3. 2022 10:00
Ohodnotit příspěvek :
     

Je to jako před a za II. sv války v Německu. Nacistické mtody se osvědčily a používají se dál.

ferenc
9. 3. 2022 10:14
Odpovědět  krtek

Jak je si všechno podobné
comment image

https://youtu.be/0Wp5ocZExb8

Pavel
9. 3. 2022 10:18
Odpovědět  krtek

Vezmete-li v potaz, že v roce 2014 repatriovala Kanada a USA spousty potomků Ukrajinců v nacistických službách, kterým tyto země pomohli uniknout poválečné spravedlnosti, není se moc čemu divit. V nacistické rodině budete vychovávat v duchu nacismu. Meziválečná doba 1918-1938 je mnoha historiky považováno za jakési příměří jedné války. Ono se tak dá nazvat i období studené války – jako jakési příměří dvou protichůdných bloků. Už Churchil chtěl využít wehrmacht a SS v boji proti Rudé armádě. Nyní to už 30 let využívají USA a NATO proti Ruské federaci.

BB Rad
9. 3. 2022 11:53
Odpovědět  Pavel

RF by měla vytáhnout a oprášit staré známé heslo z dob bojů proti Španělským nacistům kteří se slétali na Španělsko , jak hejno super , dnes jsou nahrazeni orlosupy , ale vybrali si asi příliš veliké sousto v pohledu na to ,aby se neudusili !!! * NO PESARAN *

mir
9. 3. 2022 18:53
Odpovědět  krtek
Albi
9. 3. 2022 18:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Smazáno z důvodu trollování a kradení nicků. Omlouváme se za tyto duševní mrzáky…..každý majítel nicků, ví. Díky.