nezařazenévideo

Ukrajina v ohni [Oliver Stone, Vladimir Putin] – film

tak jste blbí...
tak jste blbí…

sdíletj na

13 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2022 22:33

Tak to se Ivan fakt nas-ral. Jo, vysvětlení. Kvůli cen-zorovi hostitele pokecu měním nick- jak se tu objevil Milan, Mi-lan, či Pat-riot, okamžitě mi vyskočilo "čeká na schválení"- zvláštní, že většinou když jsem reagoval na Al-fa bl-ba - a pak mi to zmizlo. Dokonce stačilo A-l-fa jen jmenovat. Inu, "po ovoci poznáte je." Takže nakonec vždy fláknu*M, by v tom nebyl takový guláš, ju? Jo a jinak - to se mi moc líbí, to snížení daně u nafty o 1,5 kaček. To zastíní i to Falouskovo navýšení důchodu o 30 kaček. A to dnešní vyloučení Ru-ska z rady OSN pro L.P. je už koruna deb-ility.*M

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2022 22:36

Trochu optimismu:Z rus-kých médií. Strojpřeklad. Zkráceno. (Pomlčky já, kvůlivá robo-cen-zoro-vi hostitele pokecu, by se mu nezačmodrchaly obvody.)***Nové západní sankce dávají Ru-sku jedinečnou šanci na rozvoj. Oznámil to dnes v projevu ve Státní du-mě Ru-ské federace premiér Michil Mišustin.*Vznikl jedinečný prostor příležitostí, chcete-li, v historickém měřítku, a toho musíme využít./Nyní je třeba využít všechny příležitosti, které se otevírají. Západní společnosti, které se rozhodly opustit ru-ský trh vlastně uvolňují mezery pro naše podnikatele.*M

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2022 22:38

Členové NATO oslovili náš průzkum prostřednictvím otevřeného rádiového kanálu a žádají o možnost evakuace do Dněpropetrovska. Tato skupina zahrnuje plukovníky. Celkový počet západního vojenského personálu je několik desítek. Předtím se pokusili odletět na ukraj-inských vrtulnících, ale jak si pamatujeme, včera byly u Mariupolu sestřeleny další dva. To znamená, že toto okno bylo zavřené a nyní neexistuje žádný jiný způsob, jak odejít na silnice. A k tomu potřebujeme projít našimi vojáky,“ řekl Bashirov.*M

Milan ze Zahrady Čech
7. 4. 2022 22:44
Radujeme se, ale opatrně: rubl je blízko návratu do předem připravených pozic.*Ru-sko
je více než 100% soběstačné v obilí a rostlinném oleji, rybách a mase. Oznámil to dnes v projevu ve Státní du-mě R-uské federace premiér Michil Mišustin.*Ru-sko vytiskne nové učebnice pro osvobozená území Novor-ossie.*A ještě jedna starší:113 miliard rublů (55 miliard korun) chce letos Ru-sko investovat do rozvoje infrastruktury na poloostrově Krym.*To máme dneska hejzkej den, co, tro-líci. A jak v ka-várně? Trudno?*M

Pavel
8. 4. 2022 09:28

Vymýšlejí se tam nové totalitní zákony a cenzury. Národ prý bez té jejich jediné pravdy nemůže existovat.Likvidátoři národních hodnot prostě nikdy nespí.

All
8. 4. 2022 08:03

Ať se na mne nikdo nezlobí,ale zkušenost a normální rozum říká: ,,Vůbec nejhorší lidé v celé České republice jsou ve spolku TOP 09. Tolik svinstva a zlořádu,co nadělaly politické strany v našem hospodářství a správě české republiky,nemá v našich dějinách obdoby a T0P O9 je špička toho nejhoršího zla,co ČR potkalo.”

Milan ze Zahrady Čech
8. 4. 2022 23:30
Odpovědět  Rony

Moc hezkej člověk. Jeskynkám by se líbil.

Ladislav
8. 4. 2022 10:32
Odpovědět  All

Přesně, fašistická sebranka!

TAKNĚJAK
8. 4. 2022 11:02
Odpovědět  All

JEDNO SI MY ČEŠTÍ OBČANÉ
SI MUSÍ KONEČNĚ UVĚDOMIT,ŽE NEJVĚTŠÍ ZLO V DĚJINÁCH 
ČESKÉHO NÁRODA JE
TAKZVANÁ PRAVICE:ODS gALOUSEK TOP 03%.KDUČSL-STAN-GAZDÍCI
-PIRÁTI, HLAVNĚ “televize PRAVICE ČT24”  KTERÁ ZA NAŠE 135kč  SE NÁM SNAŽÍ VYMEJVAT MOZKY HLAVNĚ STUDENTUM
LIDEM BEZ ZKUŠNOSTI

Pijack
8. 4. 2022 08:42

Klidně zařazuji politiky TOP09 k nacistům. Jestli tvrdí, že mají své hodnoty, pak to nejsou obecně vzato hodnoty lidské a naše, národní. Proč ten uslintaný stařec Rychetský tuhle partu nacistických šlechticů nezakáže? Zakázali Dělnickou stranu – prý náckové. No tak tohle je vyšší level – náckové s bílými límečky. To je ten bolševik na US slepý?

Pav-el
8. 4. 2022 12:12

Mno, tak tu máme údajně 100000 neregistrovaných utečenců. Co jsou zač? Včera jsem viděl video z oslavy S. Bandery, má pocházet z Liberce. Stan se chová, (ostatní z 5ti kolky s ní drží basu), jako tajemný hrad v Karpatech. Taky jsou tak nemluvní a kují pikle v utajení.

orinoko
8. 4. 2022 14:28

Ruská invaze na Ukrajinu trvá už 44. dní. Na konci dne s číslem 43 ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj znovu promluvil ke svým spoluobčanům i ke světu. A začal zostra. Vyčinil celému světu. Tato válka podle něj leccos ukázala v plné nahotě. Např. to, jak si svět před válkou Ukrajiny moc nevšímal a raději věřil ruské propagandě. Nevěřil, že Ukrajinci jsou nejodvážnějším národem na světě. Tak to vidí Zelenskyj. A teď to podle něj může vidět celý svět. A může se od Ukrajinců učit statečnosti.”
Na You Tube jsem shlédl video, které už není k dohledání. Sebechvála Haliče o tom, jak ona povede eurosojuz, kulturně je nejdále na celém světě, jak jde o civilizační výDOBYTEK všech věků … prostě ukroboti jsou nordická rasa. Už to nejde dohledat. To by se mělo na hajzlu pouštět Bidetovi, Eulejnu, soudruhu Burelovi a jeho ánsámblu včetně fialové rohožky.
Co si záchud vypiplal, to bude muset inhalovat.