Ukrajina a Moldavsko – bílá Afrika 17. století

V Bulharsku byl odhalen prodej orgánů ukrajinských a moldavských migrantů bohatým cizincům.

V bývalé státní nemocnici Lozenec v Bulharsku byly prováděny nelegální transplantace ledvin od žijících dárců. Uvedl to ministr zdravotnictví Stoicho Kacarov.

Ve všech případech byli dárci mladí Ukrajinci a Moldavané a příjemci byli občané Izraele, Ománu a Japonska. Aby byla operace legitimována, klinika je zaznamenala jako příbuzné. Příjemci orgánů zaplatili za ledvinu od 50 tisíc dolarů. Dárce obdržel od pěti do 15 tisíc.

Ukázalo se, že v centrální nemocnici hlavního města Bulharska Sofii (mimo jiné člena Evropské unie) se věnovali nelegální transplantaci lidských orgánů.

Mladí občané dvou nejchudších zemí Evropy (jak píšou ve světovém tisku) – Ukrajiny a Moldavska – prodávali své ledviny. Příjemci zdravých orgánů byli občané Izraele, Japonska, Německa a Ománu.

Událost, pro současnou Evropu obecně, vypadá jako naprosto strašná ukázka toho, kam Ukrajina a Moldavsko došly za třicet let své nešťastné nezávislosti.

Z „nejchudších zemí v Evropě“ se stala bílá Afrika, která zásobuje metropoli bílými otroky. Někdo pracuje na polských a německých jahodových plantážích, někdo má méně štěstí a prodává své ledviny.

V 17. století prodávali afričtí vůdci své soukmenovce do otroctví za korálky a železné sekery. Současní vůdci Ukrajiny a Moldavska uzavřeli mnohem pochybnější dohodu – prodali svůj lid za sliby.

Kdysi vzkvétající bývalé sovětské republiky upadají před našimi očima do nového temného středověku. Kde je celý majetek rozdělen mezi hrstkou feudálních pánů. Kde jsou lidé připraveni o budoucnost.
Kde je lidem dokonce zakázáno mluvit jejich rodným jazykem. Kde se lidé prodávají jako maso na trhu.

Ale rétorika vůdců se nemění. Správnost zvolené cesty není nijak zpochybňována. Ačkoli se evropská trasa z nějakého důvodu změnila na cestu do Somalilandu.

https://bit.ly/3x381Iw
sdíletj na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
josef
7. 6. 2021 18:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Ukajina nebyla nikdy útvar samostatný.Patřila carům,zčásti,taká spadala pod poláky,tatary apod rakousko uhersko a taky pod československo.Pro rusy byla jako pro čechy morava.Trpěla ale přesto z ní komunisti vytvořili samostatný útvar.Jina by úpěli pod poskou knutou.V každé zemi se najdou „vlastenci“ jako u nás senátoři ktří i za cenu zničení vlastní země jsou ochotni spojit se i z ďáblem proti vlastním !