Trochu o Gretě Thunbergové a ekologickém dluhu

Na počest dne ekologického dluhu, který vypršel 22. srpna, považujeme za svou povinnost připomenout všem jejich ekologický dluh a říct, kdo se skutečně zavázal tento dluh snížit.

Věnováno … Gretě Tintin Eleonoře Ernman Thunbergové

Greta se podívala na blížící se požehnanou pevninu a byla neobyčejně šťastná, protože dvoutýdenní výlet
na jachtě bez horké vody, záchodu a elektřiny se blížil ke konci… Dobrou věcí na této cestě bylo to, že jachta
v hodnotě mnoha milionů dolarů, na které Greta odplula do USA, aby promluvila v OSN o otázkách životního prostředí, nezanechala uhlíkovou stopu, žádný oxid uhličitý.

O skutečnosti, že jachta byla vyrobena z kompozitních materiálů, z jejichž výroby se uvolňuje tolik toho plynu, že motory spalovacích motorů nervózně kouří v koutě, Greta nevěděla.

Greta však věděla, že jachta nepoškodí životní prostředí, a proto ledovce na Severním pólu neroztají … kde ty ledovce jsou o tom mohla Greta jen spekulovat, protože hodiny zeměpisu nebyly nic pro ni.

Nedostatek znalostí byl pravděpodobně způsoben skutečností, že Greta přestávala pravidelně chodit do školy od 11 let a úplně přestala v 15 letech.

Samozřejmě, že v 11 letech dobrý důvod byl – neochota učit se však není až tak dobrý důvod …

V „neliberálních“ a „nedostatečně vzdělaných“ zemích a rodinách je tento problém obvykle vyřešen pomocí domluvy a represivních opatření, ale v progresivní švédské rodině Thurnbergů bylo chování jejich dcery samozřejmě považováno za nemoc.

Progresivní a osvícení lékaři okamžitě zjistili u dívky mnoho nemocí, které nebylo možné prokázat, lze jim pouze věřit. Například – autistická psychopatie, ADHD (nemoc všech sportovců léčených dopingem) a selektivní mutismus (neschopnost mluvit ve zvláštních sociálních situacích).

Po takové strašlivé diagnóze chodila neotřesená Greta do školy ještě po dobu 4 let, až nakonec konečně uvěřila v celý ten balík nemocí, které jí byly připisovány, a uvědomila si, že není jako všichni ostatní a její zvláštní poslání je – zachránit planetu před ekologickou katastrofou (někde tady doktoři propásli začátek megalomanie a mesiášství).

Poté, co převzala celé břemeno odpovědnosti a povinností vůči budoucím generacím, se Greta stala vegeta-
riánkou, poté přinutila svou rodinu, aby se stala vegetariánskou, a ukončila kariéru své matky jako operní zpěvačky, zakazovala jí létat … letadla, ta strašlivá monstra co vypouštějí tuny oxidu uhličitého do atmosféry .

Máma, která je progresivní Švédkou, samozřejmě poslouchala svou mladou dceru a přestala létat,….
… ale letadla létají vesele dál do dneška.

Ve věku 15 let se Greta rozhodla změnit svět tím, že přestala chodit do školy úplně a začala chodit k budově Knechtu Švédska (parlamentu) s ultimátem – věnovat pozornost problémům ekologie, jinak ona (Greta) nebude chodit do školy.

Ti, kteří věří, že propagace Grety a fenomenální rychlost, s jakou se ona a její nápady šíří po sociálních sítích
(za 1 den), jsou prací PR manažerky a kamarádky Gretiny matky – Helen Ilesové, stejně jako peněz ultra-globalistů, fondů Sorose a Alberta Gora se v zásadně nemýlí…. A tak Greta vynesla tak potřebné a užitečné myšlenky, že je prostě nemožné si nevšimnout.

Tak či onak, mnoho školáků a lidí, kteří nechtějí chodit do práce / do školy, začali okamžitě podporovat Gretu a také vyšli se stejnými požadavky – nepracovat a nestudovat, dokud vláda něčemu nevěnuje pozornost.

Greta nekompromisně prohlásila, že nemá smysl studovat kvůli problémům se životním prostředím, které brzy ukončí svět a její matka zodpovědně uvedla, že Greta svým zvláštním zrakem vidí oxid uhličitý i jeho negativní účinky.

Podle druhého prohlášení by měl člověk obdivovat Gretiny schopnosti, o kterých Superman ani nesnil.
Avšak prvnímu prohlášení se dostalo v politických kruzích vřelých reakcí.

Děti politiků samozřejmě studovaly, studují a i nadále budou studovat v elitních vzdělávacích institucích, ale sami tito politici silně podporovali Gretu, protože jak je známo, čím hloupější je plebs, tím snazší je ho řídit.

Je zvláštní, že poté, co Gretu „zaregistrovali“, začali zvát na různé akce a navrhovat na všemožné nominace, tak Gretě v jejích četných projevech nepřekážel selektivní mutismus v komunikaci a velké množství lidí kolem ní nevyvolaly projevy autistické psychopatie.

Naše redakce je ohromena úsilím Grety a chce se aktivně zapojit do boje o životní prostředí.
Protože však nevěříme osvícenému liberalismu, vyhlašujeme své ultimátum – dokud lidstvo nedokáže vyřešit ekologické problémy, budeme tvrdě studovat, číst a učit se, a usilovat o vyřešení této problematiky, a letadla, … ať létají … možná, právě tak dokážeme vyrovnat náš ekologický dluh!

https://cont.ws/@omp/1431174

sdílet na