Trilobit – Zlatý citrón 2020 Luboši Xaveru Veselému je na prodej na Aukru

Dne 25. ledna 2020 byla Luboši Xaveru Veselému udělena Zvláštní cena poroty Zlatý citrón 2020 “za úroveň vedení televizních debat” v rámci 33. ročníku audiovizuálních cen TRILOBIT 2020. Toto ocenění si osobně převzal v sobotu 25. ledna 2020 večer v berounském Kulturním domě Plzeňka, a pod záběry kamer České televize, která přenos ze slavnostního udílení cen vysílala na ČT art.

Plaketu uloženou ve žlutých deskách s logem Trilobit a původní citrón natřený zlatou barvou, jako komplet, nabízíme v formou aukce jako sběratelský kus. Výtěžek z aukce bude vložen na transparentní účet XTV s.r.o. pro podporu činnosti tohoto nezávislého média.

Plaketa nese podpisy Michala Mišína (místostarosta města Beroun), Vladimíra Justa (předseda odborné poroty) a Martina Vadase (předsedy FITESu). Současně obsahuje odůvodnění poroty “Za podbízivý styl moderování, při kterém nejen na soukromé XTV otevřeně projevuje své sympatie a antipatie k jednotlivým událostem či hostům ve studiu. Nevyhýbá se ani politickým postojů, což je zarážející vzhledem k jeho angažmá ve veřejnoprávním Českém rozhlase, který si na nestrannosti moderátorů donedávna velmi zakládal”.

Poznámka: Citrón je skutečná potravina zlatou barvou pouze natřena, stále tedy podléhá zkáze.

https://aukro.cz/trilobit-zlaty-citron-2020-lubosi-xaveru-veselemu-6961453295

sdílet na