nezařazené

Trans žena vyhrála soutěž Miss Portugalsko

Trans žena vyhrála soutěž Miss Portugalsko
Marina Machete bude příští měsíc druhou biologickou ženou, která se bude ucházet o titul Miss Universe.
Transsexuálka vyhrála soutěž Miss Portugalsko
Marina Machete korunována Miss Portugalsko © Sociální média
Poprvé v historii národní soutěže krásy se Miss Portugalska stala transsexuální žena. Marina Macheteová, biologický muž, byla korunována během čtvrtečního ceremoniálu ve městě Borba na jihovýchodě země.

Machete je 28 let a pět let pracovala jako letuška. Již dříve vyhrála soutěž Miss Palmela.

“Jsem hrdá na to, že jsem první transsexuální žena, která se uchází o titul Miss Universe Portugalsko!” řekla. Machete napsala na Instagram před finále.

“Po mnoho let jsem neměla nárok soutěžit a nyní je mi takovou ctí být součástí této neuvěřitelné skupiny kandidátek!”

Ne všichni v Portugalsku měli z vítězství Machete radost. “Když jsem si tuto zprávu přečetl, myslel jsem si zpočátku, že jde o vtip,” napsal na Facebooku Rui Paulo Sousa, člen portugalského parlamentu. “Je to nepochybně smutný den pro ty mladé ženy, které snily o [vítězství] v soutěži ženské krásy.”

Machete bude příští měsíc reprezentovat Portugalsko na soutěži Miss Universe v Salvadoru. Soutěže se zúčastní další transgender žena, Miss Nizozemska Rikkie Kolleová.

Účast biologických mužů v soutěžích krásy, které jsou tradičně vyhrazeny ženám, je v několika zemích stále ožehavým tématem. V červenci organizátoři soutěže Miss Itálie oznámili, že zakážou účast transsexuálů. “Od svého založení má moje soutěž ve svých pravidlech uvedeno, že [soutěžící] musí být od narození ženou,” uvedla v rozhlasovém rozhovoru oficiální patronka soutěže Patrizia Mirigliani, kterou citovala CNN.

Marina Machete korunována Miss Portugalsko © Sociální média

http://6b.cz/nSgW

sdíletj na

56 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavel z Moravy
8. 10. 2023 10:17

Degenerovanému západu se prostě meze nekladou.

Karel
8. 10. 2023 11:48
Odpovědět  Pavel z Moravy

To je tak, když už západ neví pod heslem demokracie, co by roupama dělal a vymýšlí různé pseudo změny a modifikace. Člověk potom neví co je chlap a co je ženská. Velebnosti jedním slovem hnus a jdu plejt. V posledním slově je překlep, správně je “b”.

Autor
9. 10. 2023 13:09
Odpovědět  Karel

Ale Západ velmi dobře ví co dělá. On potřebuje rozdělovat vlastní společnosti, aby se lidé nedokázali nikdy proti jemu vládnoucím “elitám” spojit a účinně mu vzdorovat.
Zatímco jsme všichni všude posledních cca deset let posuzovali globální hegemonii USA a NWO, kterou by samozřejmě nejen tam brali, ale ve skutečnosti už šlo “jen o dokonalé ovládnutí” toho, co jim ještě “zbývá”. O deglobalizaci.
Jiná věc je to, že nechápou zákony vývoje společností – nezávislé na systému, který v nich panuje – to už je druhá záležitost.
Rusko má zvláštní nevýhodu, která je však ve výsledku jeho výhodou. Paradox, ale tak to je. Když se podařilo Rusko čas od času “ponížit, usmířit, uklidnit, zničit”, našlo se na základě té možnosti, která byla k dispozici řešení, jak obnovit Rusko i jeho velikost a byl to vždy nový start jeho rozvoje. Zatímco Západ sice měnil vizáž, ale nikdy ne obsah. Ten zůstával neměnný.
Proto je paradoxně Rusko sice starší než celý ten Západ jako civilizace, ale protože se obnovovalo jako Fénix z popele, je mladé. Kdežto Západ prostě stárne a jeho civilizace začíná trpět čím dál tím více Alzheimerem, Parkinsionem a další nemocemi věku …

Tupý hulvát
8. 10. 2023 10:32

Jak může být něco biologickou ženou i biologickým mužem?

zuza
8. 10. 2023 11:37
Odpovědět  Tupý hulvát

asi sa už aj google translátor sa bojí, že ho obvinia z podnecovania nenávisti voči trans úchylom…

Markýza
8. 10. 2023 14:46
Odpovědět  Tupý hulvát

No a co, šneci jsou přeci taky 😀

Milan ze Zahrady Čech
9. 10. 2023 15:51
Odpovědět  Markýza

Vzala jste mi to z huby. Ještě že jsem se už poučil a neperlím hned, ale až když doroluju na konec diskuze. Tedy většinou.

anonym
9. 10. 2023 10:15
Odpovědět  Tupý hulvát

Lidi, co publikujou na pokecu, zrejme ten preklad ani nectou.

Chlapo-zena? Ne, spis chlapena. 🙂

Buchtík
8. 10. 2023 10:35

Ale kdyby vám to neřekli, že je to transka, tak to nepoznáte 🙂

Přišel jsem se sem nachytřit ohledně aktuálních událostí na frontě Izrael – Palestina, kdo koho podporuje, kdo za kým stojí, komu otevření tohohle konfliktu a další fronty vlastně vyhovovalo, a tady se řeší transka a Růžovej Floyd Waters.

Nejsou noty ještě?

Pavel z Moravy
8. 10. 2023 10:58
Odpovědět  Buchtík

Dnes schvalují totalitu WHO v N.Y. 11 zemí je proti, ale to nebude mít vliv na celkové schválení. Takže kdo chce přežít tuto totalitu WHO bude muset emigrovat asi do Ruska, Běloruska, Kuby, Venezuely a dalších zemí. Jsem starý kurdyna, jinak bych měl již bágl sbalený a prchal bych na Kubu, neb tady tu totalitu nepřežiji, to celkem chápu. Už vidím jak uvědomělé občanstvo nosí hadry na hubě a každou chvíli si jde dát píchnout do těla jednu lahůdku. Nu a se mnou tzv. odmítačem prasáren a dalšími podobnými si poradí. Však oni už mají určitě kmotry k vykonání represe připravené. Nu tak se musím připravit též, co jiného člověku zbývá, když mu chtějí vzít to nejcennější, tedy svobodu.

Buchtík
8. 10. 2023 12:07
Odpovědět  Pavel z Moravy

Myslíte, že Kuba je ráj na Zemi, kde pečení holubi sami létají do huby? Nevím, no. Připomíná mi to, jak pan ing. Pavol Ľupták, který vysílá sem tam na YT, propaguje Mauricius zase. Jako jo, když má někdo vydělaný těžký prachy (jako asi on) a chce si jet užívat na důchod, tak je ať už Kuba, tak Mauricius, asi skvělá volba. Nejsem si tím ale jistej u mladých, nebo lidí v produktivním věku, kteří buď ještě nic nemají, nebo by se tady museli všeho vzdát a začínat tam znovu od píky. Přijde mi to docela naivní tady ty romatntický představy o nějakém ráji na Zemi. Navíc to podle mě nemá s vlastenectvím společného vůbec nic, a alternativa se přece vlastenectvím zaklíná zleva, zprava, ne?

Ale upozornění na schvalování totality v podání WHO beru, to je alarmující samozřejmě.

ModrýKlokan
8. 10. 2023 13:11
Odpovědět  Buchtík

Buchto, zcela zřetelně a jednoznačně Pavel uvádí, že je úctyhodného věku. Nauč se číst alespoň jednoduché texty. Časem snad zvládneš i složitější, třeba návody k použití domácích spotřebičů. Co tady blábolíš o mladejch. Tvoje redundantní zbytečné bláboly si nech pro svou starou, trumbero.

Pavel z Moravy
8. 10. 2023 13:25
Odpovědět  Buchtík

Já mluvím o společnosti, kde je jeden člověk druhému člověkem. Já neblábolím o přiblblém pozlátku, ale o tom, že tam jedinec má kvalitní zdravotní péči, o tom, že školství má úroveň, že kultura není prohnilá žumpa nevkusu. Já nepotřebuji luxus, pouze dobré přátele a slušné prostředí kde žijí lidé v harmonii. Chápu, že pro vás mlaďochy je to málo a vám by to nestačilo. Já bych se tam a to si myslím upřímně cítil skvěle i se ženou neboť závist a touha po majetku jsou pro nás cizí. A přesto, že umím dobře španělsky, tak vzhledem k věku to již nelze uskutečnit. Vy vidíte pouze těžké prachy a užívání. No, holt jste mladí a moc toho ještě nechápete. Ale jednou dospějete.

Mara
8. 10. 2023 18:42
Odpovědět  Pavel z Moravy

Napsal jste to i za mě. Podepisuji každé Vaše slovo.Včetně interpunkce.

josef
8. 10. 2023 11:02
Odpovědět  Buchtík

Buchtíku, nepochybuji o důležitosti konfliktu Izraele s Palestínou. Ovšem zničené životy holek a kluků, krerým do pekla pomáhají prý “doktoři” je také vážná záležitost. A blíži se prý k nám. Proti ni výzkumná činnost Mengeleho byla vlastně nevinná.

Mike
8. 10. 2023 11:14
Odpovědět  Buchtík

Holt se budeš muset vrátit na Seznam.cz.

Buchtík
8. 10. 2023 11:58
Odpovědět  Mike

Jj, tam v tom mají jasno – může za to Putin a Rusko, protože “Je zvláštní, že tento útok přichází zrovna teď, kdy Rusi fatálně prohrávají na Ukrajině a celý Západ ji silně podporuje. A zcela náhodou nastal po tom, co delegace Hamásu navštívila Moskvu a setkala se s Lavrovem.“, a protože “A čistě náhodou na Putinovy narozeniny.” 🙂

Ale zajímal mě pohled alternativy, abych si mohl sám pro sebe pak udělat analýzu a syntézu. Nějak pořád tápu v tom, kdo vlastně podporuje Palestince (někteří tvrdí, že Velká Británie?), nebo že by to všechno zvládli sami “na koleně” v pásmu Gazy, které má menší rozlohu než Praha? A kdo vlastně tak moc toužil vytvořit stát Izrael, že mimo jiné i kvůli tomu musela být vyvolaná i 2. světová válka, když ta první tohoto cíle nedosáhla, že?

Prostě nevím, komu mám fandit? Nebo je vůbec komu v tomhle konfliktu?

Putinovec
8. 10. 2023 12:22
Odpovědět  Buchtík

A co ta třetí možnost ? Že někdo podporuje obě strany , protože je to cílem jeho řízení , během kterého tyto dva systémy přejdou do očekávané kvality .
A co čtvrtá možnost ? Hráčů je více , každý z nich podporuje řízení procesu v očekávání naplnění svých cílů a ten z nich , kdo chápe více než ostatní , řídí všechny a to tak , že si to ti ostatní neuvědomují .
To , že se někdo pachtí na svém písečku a podporuje tak tím svůj proces řízení ještě neznamená , že jeho činnost nezapadá do plánů – procesů řízení někoho jiného , který řídí svůj vlastní proces , který je tomu prvnímu nadřazený .
Je to podobné , jako když různé dodavatelské podniky vyrábějí součásti pro automobilku . Každý tento podnik vyrábí svůj výrobek a všichni jsou podřízeni tomu , kdo z těchto částí dokáže vytvořit funkční automobil .
Takže z pohledu procesu řízení , jsou procesy , které zapadají jako menší součásti větších celků – jim nadřazených procesů . Jako figurky matrjošky . Hledat smysl toho co se děje , je potřeba u kováře a ne u kováříčka .

ModrýKlokan
8. 10. 2023 13:21
Odpovědět  Putinovec

@ Putinovec 1+

Výbornej komentář, stručně sděleno to podstatné.

Obávám se, že jelito Buchta to ovšem nepobere. Zase tady bude mektat a trousit hloupé otázky, na které ho odpověď vůbec nezajímá. Snaží se jen prudit. Je to fízl z http://www.der nomenklatur untermenschen konfident.cz

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
8. 10. 2023 13:03
Odpovědět  Buchtík

@ Buchtík

Buchto, ty retardovaný jelito. Kdybych ti neřekl, že nejsem jaderný inženýr, tak to taky nepoznáš – přesto neřídím jadernou elektrárnu.

Tvoje argumenty jsou na úrovni žáka první třídy pomocný školy. Udělal bys líp, kdybys místo oxidování zde, šel dělat politika. Takový dutý hlavy tam berou okamžitě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Milan ze Zahrady Čech
8. 10. 2023 13:31
Odpovědět  Buchtík

Tož se nachytřete zde:
https://pravednes.cz/world.news
nebo zde:
https://1url.cz/xupgC

Milan ze Zahrady Čech
8. 10. 2023 13:36

případně zde:
https://1url.cz/7upgU
či zde:
https://www.echoroukonline.com/
a napište si podle toho vlastní noty, byste mohl pěti vlastní písně.

Milan ze Zahrady Čech
8. 10. 2023 13:48

Jo, a kdybyste to přehlédl, tak tady máte, co na to (nejen) arabský svět:
https://1url.cz/0upve
Stačí tak, nebo hodláte dál plácat pýčoviny?

Jirka
12. 10. 2023 18:25
Odpovědět  Buchtík

Kdyby vám neřekli že je někdo vrahem, podvodníkem nebo násilníkem, tak to na něm taky nepoznáte. A co z toho vyvozovat? To samé, co z vaší poznámky. Že je vlastně jedno, jestli je žena transženou, jestli je muž transmužem nebo jestli je někdo vrahem, násilníkem, podvodníkem nebo zlodějem. Nebo to není jedno?

josef
8. 10. 2023 10:56

Autor má již v druhém řádku textu věcnou chybu. Takže zároveň určil hodnotu svého článku. No Portugalsko? Prý to bývaly nejkřesťanštějěské a nejkatoličtější země …. . Nebo že by místníinstituce zahájili misijní práci v této menšině ?

unor 2022
8. 10. 2023 11:31

Toto jako Miss a k tomu do ulic dalsi tisice vericich v Proroka. Hloupost statu EU v primem prenosu.

Polo 2
8. 10. 2023 11:49

Je to odporné, stejně jako ve sportu, měli by mít své vlastní kategorie, vždyť je to úchylné

Markýza
8. 10. 2023 15:54
Odpovědět  Polo 2

Plaváčci prý už ztratili nervy a udělali transkám vlastní kategorii. Nikdo se do ní nepřihlásil………………bodejť taky 😀

zuza
8. 10. 2023 11:50

vyzerá ako ženská, dlhé šaty ftáka a vajcia skryjú, cecky má zo silikónu (ako asi veľká väčšina uchádzačiek o titul miss) a ksicht má celkom ok. Celkom by som rada videla promenádu v plavkách…
Ak sa to dievčatám nepáči, ľahká pomoc, nech sa žiadna biologická žena aspoň rok-dva neprihlási na žiadnu s tých debilných súťaží alebo ak sa prihlási a zistia, že majú konkurenta s ftákom, tak nech odstúpia a organizátori tých súťaží si to rýchlo rozmyslia. Do 10 rokov bude aj tak všade na západe vládnuť právo šaria a voľbám miss a modelingu je utrum. Podobné indivíduá ako ten Marina by sa už mohli začať učiť lietať, budú lietať zo striech domov. Keďže Marina je letušiak, možno sa mu to bude páčiť.

Pavel z Moravy
8. 10. 2023 13:45
Odpovědět  zuza

Zuzo, krásně jste to řekla, hlavně o té promenádě v plavkách a létání. Proč se ty dívčiny soutěže zúčastňují těžko říci. To samé ve sportu, proč ty holčiny vůbec soutěží, když to není už pouze ženská kategorie. Tak nám to je asi jasné, tady je cíl globalistů jasně viditelný. Provést absolutní morální rozklad společnosti s rozpadem osobností v rámci světového řízení určitých jedinců zvráceného chování. Ale když to většina nechce vidět, uvidí to časem v přímém přenosu bohužel i u svých blízkých, neboť toto se asi nevyhne ani těm nejpočestnějším rodinám, které budou muset v tomto marasmu žít. Jedině jak říkáte, tady v EU to potom jak se to rýsuje ukončí právo šaría.

josef
8. 10. 2023 20:16
Odpovědět  zuza

Zuzi neboj. Oni to zmršej stejně, jako zmršili “Zlatého slavíka”. Tam jim vadilo, že zvítězil Ortel. Tak ho zrušili. A tady. No tady jim bude vadit “Selský rozum”. Když dáš k sobě dva kohouty, ani za pět let kuřátka nebudou.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
pedro
8. 10. 2023 11:52

Furt říkám starý že jsem hezčí než ona, to je keců.

Slovan
8. 10. 2023 11:56
Odpovědět  pedro

Víš proč je na světě tolik hezkých holek? 😊

pedro
8. 10. 2023 11:59
Odpovědět  Slovan

Právě.

Slovan
8. 10. 2023 13:17
Odpovědět  pedro

Jsi diplomat žes to nedořekl na plnou h…..🤣🤣🤣

pedro
8. 10. 2023 13:54
Odpovědět  Slovan

Jo:-))))

Putinovec
8. 10. 2023 11:53

Čím víc to lidem budou cpát , tím víc to bude u lidí odmítáno .
A to je záměr . Díky tomu , se bude moci zviditelnit připravovaný vůdce a “zachránit Nás” , až budeme znovu vovanuti temným mrakem .
Jak jednoduché je směřovat supersystém – národ , populaci směrem , kterým je chci hnát .
A jak jednoduché je tento plán vyrušit . Stačí tuto činnost ignorovat a nepodporovat .

Standa
9. 10. 2023 22:00
Odpovědět  Putinovec

Ignorace nepomůže!

Standa
9. 10. 2023 22:04
Odpovědět  Standa

Chtěl jsem tím napsat. Ignorace je držet hubu a krok!!!!A , dělat , že nevidím!Kdo nemluví, nepíše , zní to , jako souhlas!I ticho je souhlas se svěšenou hlavou.

Unter
8. 10. 2023 12:17

Ale v porovnání s Džamilou se zdá být Mačeta ženou více.

zuzana
8. 10. 2023 12:49

Tyranský Deep State představil nové mučící nástroje

https://aktax.cz/tyransky-deep-state-predstavil-nove-mucici-nastroje/

Frank1
8. 10. 2023 13:24

Zumpa na KoZa stale jeste nedosahla dna.

zuzana
8. 10. 2023 13:37

Bývalý šéf Mossadu tvrdí, že „Izrael“ neměl tušení, co se chystá

https://aktax.cz/byvaly-sef-mossadu-tvrdi-ze-izrael-nemel-tuseni-co-se-chysta/

Svět na palici
8. 10. 2023 14:28

Asi měla číču nejdimenzovanější nejblaženějším představám vrchního sponzora.

Juraj
8. 10. 2023 15:22

….vyhrála Macheta, co má ptáka jako raketa

Gales
8. 10. 2023 17:50

Honiec.Toto je váš človek…

Veny232
8. 10. 2023 20:07

Degenerát jeden s vocasem 😀 To je tak odporné,až je to k smíchu 😀 Ty koule bych mu vrazil do svěráku a utahoval a utahoval…dokud by se mu zase nenarovnal hlas… 😀 Takový Boží montér bych byl… 😀 Spravil bych ho. 😀 Toho porouchaného biorobota.

john
8. 10. 2023 20:25

So we really should have a new category. You cannot call it Miss Universe as he or she is not a Miss. If Miss does not really designate gender nor singularity nor other then surely we can have Mrs Universe to be included here. But,……. wait a minute we have Mr Universe ??? Does that mean Miss Universe can also be Mr Universe because she/It/Thing has balls and tits ?
I thin k we should should just forget this Mr/Miss/Mrs shit and have best looking Alien.

Frank
9. 10. 2023 07:07

Příště to může vyhrát opice.

Pepin
9. 10. 2023 15:26
Odpovědět  Frank

Mám pěknýho samce. Je to ale buzík občas skáče na samice občas na samce. Mohl bych ho taky přihlásit?? Cena transsamec roku by se hodila 🙂

Karel
9. 10. 2023 11:04

Západu se daří příliš dobře. A tak, jako Římané před svým pádem, se stará o pitky, žranice, sexuální orgie a soutěže úchylů. Tím je rychleji přibližuje svůj konec.

Autor
9. 10. 2023 11:35
Odpovědět  Karel

Právě že se mu nedaří jako dříve. Zakrývá tímhle a podobnými “záležitostmi” skutečně důležité a vážné nedostatky, které tu “u nás na Západě” jsou.
Jen tak namátkou něco málo:

průmysl v úpadku již nejméně deset, patnáct letobrovský nárůst “zbytečné zaměstnanosti”, kdy lidé co by dříve “normálně” pracovali se dostávají na “administrativní pozice”, bez jakéhokoliv užitku pro společnostkultura se proměnil ve směšná a hloupá představení všelijakých idiotů a bláznů a pitomců a hlupáků, co nejsou schopni předložit divákům nic pozitivního, prostě lidského. Jen falešné pocity, debilní hodnoty i představy. Výjimky jsou, ale jsou jaksi ve statusu “undergrandu”, podzemní činnosti, která se nedostane zdaleka ke všem. Vzpomenete si za posledních deset let na nějaký film, který by SKUTEČNĚ zasáhl celou společnost, i třeba jen tím, že by bavil všechny?školství nerozvíjí osobnosti, ale vychovává unifikované “úzké specialisty” schopné jen si zavázat tkaničky u bot, pokud je to naučili ještě před školou …sport se změnil v pohlcovače financí, reklamní šoufalešná představa, že peníze vyřeší všechno. Neustále sem tam upozorňuji, že v dnešní krizi nepomůže ani největší majetek,

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Tolis
9. 10. 2023 14:11

No a to by si ti kočkopsi nemohli udělat své vlastní soutěže? Ať už nám s tím dají pokoj.

Jura S
9. 10. 2023 14:34

Jak ho slečna měla velkýho ? :-)))

Jirka
12. 10. 2023 18:21

Marina Machete bude příští měsíc druhou biologickou ženou, která se bude ucházet o titul Miss Universe.”
Dává ta věta smysl? Ostatní ženy, které se ucházely a ucházejí jsou nebiologickými ženami?