To nevymyslíš… a na Sorose zapomněli?

Evropský parlament hledá v protestech Grety Thunbergové „ruskou stopu“: …zapomněli jste na Sorose?

Vzpomeňte si, jak to všechno začalo. 
Švédská dívka jménem Greta Thunbergová, trpící Aspergerovým syndromem, ADHD a řadou dalších nemocí, se rozhodla chránit planetu před globálním oteplováním. Mladá ekologická aktivistka začala protestovat poblíž švédského parlamentu. Všechno, co začalo jako rozmar nemocné dívky, se po čase rozrostlo do masivních „školních protestů za klima“ a „pátky za budoucnost“ po celém světě.

A nyní Greta již hovoří na summitu OSN o klimatu, miliony lidí se připojují k jejímu “pátku” a dívka sama je nominována za Nobelovu cenu za mír a osobností roku podle GQ (USA). Thunbergová je citována předními médii a ekologickými aktivisty, kteří protestují v evropských městech.

Západní politici jsou v panice!

Poslanec Evropského parlamentu Jörg Meuthen vyzval Evropskou komisi, aby prověřila možný vliv Ruska na klimatickou akci Grety Thunbergové. Poslanec se domnívá, že protesty „zelených aktivistů“ jsou profesionálně organizovány a mají zevně finanční podporu.

Činnost příznivců Thunbergové podle jeho názoru negativně ovlivňuje jak politiku EU, tak rozvoj evropské ekonomiky. Klimatické akce poškozují dosažení cílů, jako je spolehlivost dodávek energie, zajištění prosperity
a zaměstnanosti. Politik z toho obviňuje Rusko.

Vyvstává otázka:
copak nestačí ponořit se do situace, analyzovat ji a nevydávat „absurdní“ a směšné předpoklady?

Tradiční politické stereotypy spojené s Ruskem podle politického analytika Alexandra Asafova vedou Evropany k chybným závěrům a mylným představám. 

Nepochybně někdo manipuluje s environmentální agendou v Evropě, ale mluvit o vlivu Ruska je podle jeho názoru „docela zábavné“. Dovolte mi připomenout, že Vladimir Putin také negativně posoudil projev Grety Thunbergové v OSN, přičemž poznamenal, že využívání dětí v něčím zájmu je hodno odsouzení.

Moskva nemusí financovat klimatické kampaně a různé „zelené“ protesty. A nehledejte „ruku Kremlu“, ani „ruskou stopu“, ale přinejmenším jsou zde cítit “sorosovy boty” a vina bezpáteřních rodičů švédské aktivistky.

Politický analytik Sergej Markov věří, že šestnáctiletý teenager s vážnými duševními chorobami, není schopen racionálně a nezávisle činit taková důležitá rozhodnutí. Je možné, že za politikou Grety stojí některé politické síly, které mimo jiné vedou sankcionovanou hybridní válku proti Rusku.

Poslanec, který vyzval Evropskou komisi, aby prozkoumala případ možného vlivu Moskvy na ekoaktivisty
v Evropě, ignoroval známost Grety s „dědečkem Sorosem“, její příjezd na summit OSN na luxusní jachtě vnuka Grace Kelly a další „maličkosti“ naznačující její spojení s „mocnými tohoto světa “, ale ne v Rusku, ale na Západě.

https://cont.ws/@shaya/1475046

Více informací o Gretě zde:
https://www.pokec24.cz/politika/greta-thunbergova-v-osn/
https://www.pokec24.cz/politika/vasen-pro-gretu-aneb-cisarovy-nove-saty/
https://www.pokec24.cz/politika/zelena-krizova-vyprava/
https://www.pokec24.cz/politika/deja-vu-vystoupeni-grety-v-osn-je-jen-opakovanim-po-27-letech/
https://www.pokec24.cz/politika/trochu-o-grete-thunbergove-a-ekologickem-dluhu/
https://www.pokec24.cz/nezarazene/greta-paradox-snazi-se-nas-nekdo-udusit-na-teto-planete/

sdílet na