blognezařazené

Televize jako způsob debilizace obyvatelstva.

“Dejte mi média a já z každého národa udělám stádo prasat.”
„Joseph Goebbels

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázekč.1

Televize je nejničivější informační zbraní, nejmocnějším nástrojem profesní propagandy, nejúčinnějším prostředkem k oslabení, korupci a alkoholizaci mládeže a společnosti.

Četné “hvězdy” popu, kina, sportu si svým osobním příkladem vytvářejí určité stereotypy chování ve společnosti. Utvářejí světonázor lidí, programují jejich jednání. Můžeme tedy konstatovat následující: co je to masové umění, jaké stereotypy chování ve společnosti šíří a prezentuje, v tom směru ve své obecné mase, tzn. průměr a chování lidí se mění.

YouTube Efimov V. A. a A. Fursov. Vypni televizi

Vše, co vidíte ve zprávách v televizi, jsou představení pro ignorantský dav, která nemají nic společného s realitou: Petrosyanové a plné sály, nekonečné zkoušky na všech kanálech, hloupé okouzlující „hvězdy“, které nikdo nemůže vystát, ale které jsou neustále ukazovány zároveň , série o banditech a policajtech, reklama. Jsou vytvořeny, aby ukolébaly spící lidi a udržely iluzi stability a prosperity ve státě.

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázekč.2

Realita s jasnýma očima (film “Strangers Among Us” 1988)

Všechny tyto televizní seriály, nejrůznější pořady a humorné pořady přivádějí člověka do stavu setrvačnosti, apatie a lhostejnosti. Smyslem televizních přenosů sportovních soutěží je vysát energii z mas. Během fotbalových zápasů a jiných veřejných akcí jsou lidé energicky dojeni na emocionální úrovni. Totéž se děje při sledování akčních dramatických filmů a televizních pořadů. Všechny tyto energetické ztráty jsou vaším nevyužitým potenciálem, který byste mohli využít ke zlepšení svých osobních kvalit a seberozvoji .

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázekč.3

V moderním davově elitním socialistickém systému ti, kteří jsou na vrcholu, nepotřebují společnost rozumných, svobodomyslných lidí, kteří jsou schopni převzít odpovědnost za sebe. Chtějí hloupé stádo, které lze snadno ovládat. Nečekejte proto, že se člověk v rámci tohoto systému vyvine. Ne. Pro společnost naplánovali jinou cestu – cestu tuposti. Proto je dnes zábavní průmysl tak rozvinutý, že člověk má jen 2 druhy činností: práci pro peníze a zábavu … a na konci rakve.

3:56 To platí i pro nás! Proč ti, kteří jsou u moci, nechtějí, aby se lidé stali rozumnými… Je zřejmé, že rozumného člověka je mnohem obtížnější oklamat a manipulovat s ním.

Rozvoj člověka je v jeho vlastních rukou. Pokud na sobě člověk nepracuje, nikdo za něj tuto práci neudělá.

Musíme chránit a udržovat svou mysl

Většina falešných cílů, tužeb a tužeb, které lidé vnímají jako své vlastní, nám byla vnucena prostřednictvím médií.

ZÁMĚRNÁ KORUPCE DĚTÍ

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázekč.4

V médiích, televizních pořadech, filmech, hudebních videích jsou pojmy cudnosti a panenství zesměšňovány; v podstatě kazí a propagují dětem instalaci o „bezpečném sexu“, tj. svoboda kopulace, promiskuity a smilstva…

To vše se děje záměrně, aby se náš lid zdegeneroval. Starejte se o své děti a nepřenášejte odpovědnost za výchovu vlastních dětí na cizí lidi.Video bylo odstranoJak televize ovlivňuje děti

Ve vládách některých zemí jsou sodomie, lesbismus a další perverze legalizovány jako norma. Pokud se to pokusíte analyzovat, můžete v budoucnu naprosto přesně předpovědět rozkvět plantáže a dalších pseudonormálních „menšin“. Pokud budou vztahy mezi osobami stejného pohlaví uznány jako normální, můžeme v budoucnu se 100% pravděpodobností počítat s uznáním dalších perverzí za normu: bestialita, nekrofilie, pedofilie, gerontofilie (sexuální přitažlivost ke starším a starším lidem) atd. . Proč je jeden typ perverze lepší nebo horší než jiný? Jak se to liší od Sodomy a Gomory?

JAK A PROČ FINANČNÍ ELITA REALIZUJE FEMINISMUS

Během posledních desetiletí feminismus radikálně proměnil tradiční rodinu. Přitom z toho netěžilo ani slabé, ani silné pohlaví. Namísto rovnosti tu byla upřímná zaujatost vůči vydělávající ženě a pasivnímu muži. Navíc v USA a Evropě tradiční rodiny nahrazují homosexuální manželství a někdy jsou dokonce dávány za příklad. Tento trend je podle výzkumů uměle propagován skupinou vlivných bankovních klanů, pro které se feminismus stal nástrojem formování nové společnosti a snižování světové populace.

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázek č.5

Existuje rozumná verze, že feminismus je jen nástroj ke snížení počtu obyvatel planety. V září 2009 Dr. Leonard Horowitz otevřeně prohlásil, že finanční elita zahájila masovou genocidu. Proces je veden klanem Rockefellerů, který ovládá všechny globální sociální, genetické a biotechnologické trendy. Podle Horowitze, které poskytl FBI, vede společnost David Rockefeller Trust Company program na snížení světové populace (zejména prostřednictvím hromadného očkování).

Pokud věříte Horowitzovi, pak mluvíme o realizaci scénáře „zlaté miliardy“ – přežití nejvyspělejších zemí Evropy a Ameriky tváří v tvář vyčerpání zdrojů. Budou zachráněni na úkor jiných států: zpomalí svůj vývoj, sníží porodnost a spotřebu. Odpovídající doktrína byla formalizována Angličanem Thomasem Malthusem již v roce 1798 a doložil ji v Pojednání o principech populace.

GLAMOUR NEURÓZA – ZNIČENÍ TRADIČNÍ KULTURY

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázekč.6

Glamour je od přírody protinárodní! Glamour není schopen zničit vše najednou, ale je v jeho moci přivést k pokušení. Vychováváte děti v duchu tradice? Takže ne! Tradiční kultura nenávidí glamour. A selektivně vás a vaše děti zbaví této připoutanosti, která ho dráždí.

Glamour je ve válce s autentickou krásou a láskou. Proto se na televizní obrazovce místo opravdových vztahů, které jsou vždy spojeny s obtížemi a dramatikou, objevují monotónní okouzlující seriály. Místo lásky a rodiny je Dom-2 Ksenia Sobchak klasickým příkladem veřejného lesku v legálním nevěstinci.

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB K DEBILIZACI OBYVATELSTVA., obrázekč.7

Glamour požírá náš jazyk. K tomu má obrovský arzenál prostředků: televizní reklamu, reklamní terestrické billboardy, internet a celou královskou armádu prostředí okouzlujících hereckých hvězd. Lingvistický glamour je nejvynalézavější. Zničme například písmeno “Ё” v ruštině, a tím změňme výslovnost velkého množství slov. Udělejme s pomocí cizích slov ruskou řeč v laciný koktejl. A konečně legalizujme nadávky – jeden z nejmocnějších nástrojů masového glamouru.

Závěrem článku bych chtěl vyzvat všechny, v nichž proudí krev našich slavných válečných předků: nestůjte stranou, ale postavte se na obranu své rodné země. Jak? Především sebeosvícení, abychom byli schopni zprostředkovat ostatním podstatu toho, co se děje na pozadí proudu mediálních lží. A zde jakákoliv aktivita není marná, chráníme naše děti, a tím i budoucnost.
https://bit.ly/3ODpjWD

TELEVIZE JAKO ZPŮSOB DEBILIZACE OBYVATELSTVA., obrázekč.8

sdíletj na

30 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Veny232
26. 11. 2022 20:53

Cituji ze Seznamu…”Podle v sobotu publikované analýzy deníku The New York Times (NYT) jde o důsledek skutečnosti, že NATO nebylo na konflikt rozměrů rusko-ukrajinské války připravené. ”
Jak může tohle napsat normální člověk? Co to musí být za Magora? NATO nebylo na Rusko-Ukrajinskou válku připravené? A co má tedy co NATO s Rusko -Ukrajinskou válkou co dělat? Hlll pisálku?
A tak je to všude, podprahové vyplachování palice. …Rusko_Ukrajinká válka ,ale celému NATO dochází munice….. No toho magora co tohle napíše bych vzal Vágnerovo kladivo. Chčijou nám přímo do ksichtu…už to ani nevydávají za déšť….

Veny232
26. 11. 2022 20:57
Odpovědět  Veny232

“už delší dobu se také mluví o tom, že by ruské armádě mohly dojít i balistické rakety a rakety s plochou dráhou letu. ” Další neskutečný oximoron…..Goebbels musí rotovat v hrobě…..něco tak blbého na nás valit….

Albi
27. 11. 2022 08:16
Odpovědět  Veny232

A čemu na tom nerozumíte?
NATO prostě nebylo ve své namyšlenosti připraveno na to, když si dupne, zaharaší svýžmi vynikajícími zbraněmi, že Rusko se jich nejen nelekne, ale naopak zachrastí svými starými a rezavými údajně z r. 1960 a to hlasitěji. A najednou se zjistilo, že porovnání zbraní vypadá jaksi jinak, než představy.

Ve své bohorovnosti předpokládalo, že válečné zásoby Rusku dojdou mnohem dřív než nejen NATO, ale dohromady celému kolektivnímu Západu. A nic z toho se nekoná, na něco takového připrveni nebyli, tak proč ten váš údiv?

Rapa
26. 11. 2022 21:17

Naše média nepatří jen mezi válečné zločince,ale taky mezi největší blbce všech dob.

Autor
27. 11. 2022 04:15
Odpovědět  Rapa

To se vám zdá. Jinde jsou už prostě dál, kam my teprve spějeme. A nemyslete si, naprosté blbosti můžete přece odtamtud odjinud dost často najít i tady jako ukázky manipulace a lži. Takže “naše” média jen kopírují.

35c15314b5c6905f9811502fb12eba5c.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
oldoo
27. 11. 2022 09:44
Odpovědět  Peter 008

Nezdá se mu to,my jsme byli vždy nejlepší,všichni.Nejlépe jsme se udávali za Rakouska,nejlépe za hitlera,nejlépe jsme budovali socializmus,nejvíce lezli do zadku Sovětům,nejlépe likvidovali živnostníky a drobné rolníky,máme dlouhodobou tradici.
Přece ji nemůžeme zradit,zase JSME NEJLEPŠÍ.

Autor
27. 11. 2022 10:11
Odpovědět  oldoo

Tak to zase málo znáte istorii a i současnost. Nikdy jsme dosud nebývali poslušným národem, i třeba jen mlčky. Ovšem zákonoposlušné národy, státy, v tomto “udavačském” žebříčku vedou. Nejvíce zákonoposlušné národy jsou – USA, Německo, Anglie, Švýcarsko.
To, co jste popsal je syndromem toho, že o “sobě” toho víme dost, ale o sousedech skoro nic.
V současné Americe se vám může s velkou pravděpodobnostáí stát, že když k někomu přijedete na návštěvu autem, popijete a “pod vlicvem” pojedete domů, že na vás vaši dobře známí hostitelé zavolají policii, že řídíte pod vlivem. A policie vás zastaví a zkontroluje.

primak
27. 11. 2022 10:54
Odpovědět  Peter 008

Ta poslušnost u těch jmenovaných národů, to je něco jiného. Ale oldoo má pravdu o nás: vždycky se mluví: to ti kolaboranti, komunisti, atd, něco jako z jiné planety.

Ale nebyli to náhodou Češi, kteří využili dané možnosti a udávali? Po 1948 horliví jedinci šmahem znárodnili i posledního ševce na rohu, to jim z Moskvy nenařizovali. V okolních socdem to tak nebylo. A jak si někteří na vesnici využívali svá nepřátelství po generacích zpátky, to taky nemusel být, to byli Češi.

A dnes? Jak jistí využívají situace a svých možností, okrádají jiné, ženou je do bankrotu, to jsou taky Češi (a Slováci).

Autor
27. 11. 2022 11:29
Odpovědět  primak

Jistě, ale žebříček je ten, podle psychologie, že nejhorší je to, co se mne osobně týká. A pokud jde o to znárodnění – pořádně si prostudujte historii První republiky a dobu okupace, kdo a co a jak. Pak vám bude mnohé pochopitelnější.
Udávání mohou využít jen ti, kteří k tomu dostanou příležitost. Teda např. sousedé, spolupracovníci atd. Teda vždy zase lidé ze stejného národa nebo státu. Žádný národ toho nebyl ušetřen, pokud k tomu “dostal příležitost”. Opakuji žádný. A nikde na světě.
Žádný národ nebyl nikdy bez reálných nebo potenciálních zrádců. Zase nikdy nikde. Ten rozdíl je v tom, že já chápu celkové souvislosti chování.
Ostatně pamatujete si na jedno z hesel “sametové”? “Nejsme jako oni!” A výsledek?
A ta poslušnost. My, Slované, chápeme tuto záležitost spíše jako boj o spravedlnost duší, kdežto pro ně je spravedlností plné dodržování zákonů, těla. Spravedlnost totiž je taková, že se nedá jen tak uzavřít do zákonů. Ty mohou jen regulovat určité jevy společnosti, ale nemohou nikdy zajistit spravedlnost. Proto i ten rozdíl v zákonoposlušnosti.

Autor
27. 11. 2022 11:31
Odpovědět  Peter 008

Ještě poznámka. Zamyslete se, komu je výhodné tvrdit právě to, že my jsme nejvíce udavačský národ. Správně položená otázka je půl odpovědi.

jiří
27. 11. 2022 13:48
Odpovědět  Peter 008

My, západní Slované, patříme na Východ, patříme k rodině velkých a slavných Slovanů a nikdo na tom nikdy nic nezmění!
https://kresadlo.com/vyroky-politiku/

Administrátor
P.A.Semi
27. 11. 2022 11:17
Odpovědět  Peter 008

Oni nejsou hloupí, jsou zlí, najatí oblbovat populaci a překrucovat, formovat veřejné mínění…

πα½

mediacensorship.jpg
Falka
27. 11. 2022 07:14
Odpovědět  Rapa

Proto již přes rok ji neotvírám a oželím i celkem dobré pořady, které tam možná jsou (a přitom jim platím)

Markýza
27. 11. 2022 07:41
Odpovědět  Falka

A to já jo, jen nekoukám na zprávy, to opravdu ne.

PENNYS
27. 11. 2022 08:58
Odpovědět  Rapa

Dávám Vám, za příspěvek 1 milion bodu.

Aleš
26. 11. 2022 22:06

Proto nemáme televizi, navíc Seznam.cz HN Idnes a podobné kaly nečtěteme.

Administrátor
P.A.Semi
26. 11. 2022 22:56

Výtečný článek…

Mimo jiné i proto Bůh napsal po demonstraci 17. a 18. 11. “ČT Lže” a “ČT je Zlo”, a pak to “ČT” vymazal (a místo něj pak bylo asi “VID”?) …
Myslím, že špatných je většina Televizí, ČT v tom lhaní a škodlivosti u nás vyniká…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
27. 11. 2022 20:10
Odpovědět  P.A.Semi

Víte, proč to tam psal, právě když byla ta Demonstrace?

Aby mi tohle Hnutí pomohlo to rozšířit do zbytku společnosti… De-facto výměnný obchod: Pomohli byste Bohu, aby si Jej lidé konečně všimli, a On by vám pomohl probudit ten spící zbytek společnosti a vysvobodit je z jejich zajetí ve falešných bludech, do kterých je ta Televize uvrhává… (Skrz Televizi ovládají nejen Veřejné Mínění, ale i Politiky, vytvářením dojmu Veřejného Mínění, kladením sugestivních otázek, nastolováním témat, pomlouvačnými kampaněmi…)

Probuzení teprve přinese šanci na Demokratickou změnu, protože nemůže hrstka Aktivistů diktovat svoje názory, když s nimi většina Společnosti nesouhlasí… K čemu bude, když dosáhnete Referendum o vystoupení z EU a NATO nebo o Demisi vlády, když vás v něm Demokraticky smetou, protože nic nechápou?

Ale ne, Vlastenci budou místo toho marně pokřikovat na náměstích a zmagořený zbytek se nám bude vysmívat? Nikam to takhle nevede… Když to zkusíte Násilně, smetou vás Násilně, protože Stát tu je od toho, aby tu většinu chránil… Nejdřív je třeba probudit Lid, ne jen pár procent…

Je škoda, že tu ani jedna strana nechápe reálné možnosti a cesty nápravy…

πα½

Autor
27. 11. 2022 04:09

Mno, některé poznámky ve článku nejsou minimálně “košer”. Nebudu je zatím komentovat, ale zajímalo by mne, jak a kdo to všechno ovládá na obrázku č. 2 – postava a tvář a vlasy neuvěřitelně podobné Orbánovi?! Takže Orbán je …?
Druhá věc je zase nepochopení a jedna ze slabin davově- elitární teorie (ani ne tak ve vysvětlení, ale v chápání a následné interpretaci)ta poznámka o moderním socialistickém státě. Tady jde prostě o to, že to vše začala vyžadovat situace dávno předtím v jiných společnostech a ještě za “realtivně” slabých možností médií. A především to vyžaduje konzumní společnost zaměřená na spotřebu. Ovládání je – pokud se “elity” zbavují odpovědnosti – nutné pak v “každém typu společnosti”. Viz třeba průběh “přestavby” v SSSR a roli médií. Stejně jako u nás – tu se hlavně vyznamenala “Mladá fronta”.
Když to vezmeme doslova, pak sice se hovoří o socialismu, ale ve skutečnosti to byl pokus o socialismus, protože proměna společnosti není otázkou několika desetiletí, ale staletí. Tak to probíhalo a probíhá ještě mezi “feudalismem v jakékoli podobě” a “kapitalismem v jakékoli podobě”. Ani dnes není takový proces ještě zakončen! Z toho vyplývá, že tento pokus o socialismus byl silně ovlivněn nejen tím, co mu předcházelo, ale – díky glamouru – i tím co se “nabízelo” místo něho. Jen si vzpomeňme na ty tehdy časté debaty, jak to “tam” na západě mají jinak a lépe zařízeno!

ba55510c_resizedScaled_740to910.jpg
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Autor
27. 11. 2022 04:40
Odpovědět  Peter 008

Mnohem zajímavější zdroj podobných pohledů já osobně vidím na stránce: https://whatisgood.ru/

Tady totiž nechtějí “jen” návrat k tomu, co ani nebylo (mám na mysli “demokracii alá “západ”), ale hledají to, jak by to mělo být vždy a všude.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
27. 11. 2022 11:28
Odpovědět  Peter 008

Dnes na Západě je krutý Socialismus – ta horší verze – bolševická byrokratická totalita v Bruseli, a neo-marxismus v Anglii a v USA…
To měl na mysli s tím “davově-elitárním socialistickým systémem”…

Viz leckteré články na https://www.whatdoesitmean.com/ – ruská Sorcha anglicky, zřejmě především pro Američany…
Namátkou:
“warning the socialist Western colonial powers about …”
“In quick confirmation that Ukraine actually wants its own under socialist siege peoples to live through winter without heat, electricity, water and phones, this report continues …”
“the leftist Washington Post …”

“With the Russian Federation now under total war attack by the godless socialist Western colonial powers …”
“Marching in Nazi-lockstep with the socialist Biden Regime, this report notes, it has seen Ukraine …”

πα½

Autor
27. 11. 2022 13:29
Odpovědět  P.A.Semi

Když už, pak je to Trockistická byrokratická tentononc … Protože z těch idejí právě vycházejí, stejně jako z fašistických.

Administrátor
P.A.Semi
27. 11. 2022 11:41
Odpovědět  Peter 008

Tak zrovna “modrý osel” je asi tak symbol, jako “rudá hvězda”…
To jsou ti hlavní šmejdi v USA, kteří tam s reálnou podporou asi tak 15% terorizují Američany… (ten zbytek procent je jen gigantický volební podvod…)

Namátkou:

comment image

https://www.whatdoesitmean.com/index3945.htm
June 11, 2022

Zmatený
27. 11. 2022 14:27
Odpovědět  P.A.Semi

Ano, něco podobného, jako svého času Modrý tým u ODS. Také banda neskutečných debilů…

Milan ze Zahrady Čech
27. 11. 2022 07:15

Debilizace se zdařila.
Upálili (6.7.1415) protestujícího Mistra Jana – lidi šli do ulic.
Upálil se na protest (16.1.1969) Jan Palach – lidi šli do ulic.
Zastřelil se na protest (17.3.2021) před ministerstvem zdravotnictví muž – poprask na sítích.
Zastřelil se na protest (31.10.2022) před úřadem vlády důchodce – pobouření na sítích.
Zastřelil na protest (26.11.2022) v pražském parku muž sebe, manželku a dítě – zatím nic, ale očekávám mírný šum na sítích.

Milan ze Zahrady Čech
28. 11. 2022 08:10

Připoměl jsem to – šest minusů

PENNYS
27. 11. 2022 08:56

Už druhý rok se nedívám na žádný český film(ignoruji většinu českých komediantu)nedívám se na zprávy a odmítám platit “desátky” za vymývání mozku českého národa!!!

Zmatený
27. 11. 2022 14:25

Můj názor? Nelze zdebilizovat někoho, kdo již debilem je. Takže 70ti% národa se to vlastně netýká…

Administrátor
P.A.Semi
27. 11. 2022 22:27

Teď zrovna (cca 22:20) – asi pořad Reportéři ČT, nás tam sprostě pomlouvají…

A když si hrají na “arbitra pravdy”, tak by sami neměli lhát…

Že prý nás na demonstraci 17.11. před ČT byly jeden až tři tisíce, a pak zesměšňují Petru Rédlovou, která řekla 60 tisíc, a dále ji pomlouvají psychologicky manipulativními termíny…
Ve skutečnosti tam bylo zhruba přes 30 tisíc lidí v průvodu a tak 15-20 tisíc dorazilo v dešti až k ČT, takže Petr Rédlová se spletla 2x, a oni záměrně lhali 10x …
Takhle funguje ta odporná Žumpa, a její zkreslování historie i současnosti…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
28. 11. 2022 01:56
Odpovědět  P.A.Semi

A na závěr tohoto Žumpálního pořadu se ještě dopustili Zločinu Popírání Genocidy a Konspirace ke spáchání Genocidy…
Prý “dezinformační scéna” přišla s hoaxem o 60% poklesu porodnosti v Austrálii, ale zjištěním na tamním statistickém úřadu se ČT naopak dozvědela o 5% nárůstu… Zjevná lež…
A především zcela zamlčeli, že ten pokles je leckde jinde, i když o něco menší…

Takže jsem po tom pátral – u nás třeba InfoKurýr to převzal z NaturalNews, kteří to převzali z LifeSiteNews, kde to mezitím již potichu smazali, ale zůstalo to v Archivu, kde lze nalézt odkaz na ten Australský ABS, kde lze zjistit, že k aktuálnímu času po odvysílání toho pořadu tam ještě je ten údaj o snížení o cca 60%, ale s poznámkou, že ten údaj není konečný a doplní ho později…
Takže LifeSiteNews i NaturalNews desinterpretovali Australskou statistiku, ale i v době vysílání toho pořadu ČT tam rozhodně nebylo nic o zvýšení o 5%, to si prostě vymysleli lživě, aby konejšili populaci… A nic nezmínili o tom, že pokles je leckde jinde…

comment image

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$