nezařazené

Teď si stokrát rozmyslí, než pozvou ruské diplomaty do živého vysílání!

Sky News přerušila rozhovor s Poljanským kvůli fotografii na Zelenského sociální síti.

Britská televizní stanice Sky News přerušila živé vysílání s Dmitrijem Poljanským, prvním náměstkem stálého představitele Ruska při OSN, poté, co ukázal ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského, který propagoval znak SS.

Dmitrij Poljanskij

Britským novinářům se můj rozhovor pro Sky News stěží líbil. Slyšeli spoustu nepříjemných a extrémně nepříjemných věcí. A konec dopadl skandálně.

Moderátor zmínil dnešní slova britského ministra obrany (ještě jsem o nich neslyšel), že ti, kteří dnes pochodují na Rudém náměstí, prý kvůli akcím Ruska na Ukrajině hanobí památku těch, kteří porazili fašismus. Zeptal se mě, co si o tom myslím.

Odpověděl jsem, že toto rouhání nechávám na svědomí britských úřadů, a na oplátku jsem položil otázku. Nejsou britské úřady v rozpacích z toho, že ukrajinský prezident Zelenskij na své oficiální stránce na Instagramu všem poblahopřál k vítězství nad nacismem fotografií, na které je nacionalista Pravého sektoru s nacistickým znakem divize Totenkopf? Fotografie byla po půl hodině smazána, ale uživatelům internetu se ji podařilo uložit – ukázal jsem ji na obrazovce.

A zeptal jsem se: ví britská veřejnost, že tato divize je zodpovědná za popravu asi stovky britských válečných zajatců ve Francii na začátku druhé světové války? Není to britskému ministru obrany trapné, že po tom všem podporuje a vyzbrojuje vládu, která otevřeně ukazuje takové emblémy?

A co myslíte, že mi moderátor odpověděl? 

Rychle ukončil rozhovor a zamumlal, že náš čas náhle vypršel a že Sky News nemůže potvrdit správnost této informace.

Tolik k pověstné svobodě slova na Západě… opravdu ji nepotřebují! 

Teď si stokrát rozmyslí, než pozvou ruské diplomaty do živého vysílání!))

t.me/dpol_un/269

https://bit.ly/3w8Lqve

sdílet na

10 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
10. 5. 2022 07:32
Ohodnotit příspěvek :
     

V našem Českém rozhlase zavedli svazáci a aktivisté EU tzv. “Ověřovnu” lživých informací. Vždycky si vytáhnou nějaká nepohodlná fakta a snaží se je vyvracet. Většinou se nějaký aktivista se skořápkou na zadku opravdu vyzvrací. Halt propaganda. Do živého vysílání mají přístup už jen silně prověření aktivisté….

Frank
10. 5. 2022 08:29
Ohodnotit příspěvek :
     

Všechny ty lži se západu hroutí jako domeček z karet.

iii
10. 5. 2022 12:24
Odpovědět  Frank

S výjimkou protektorátu B&M

Boomer
10. 5. 2022 08:54
Ohodnotit příspěvek :
     

.. tož fakt nevím, co profíci ze Sky News nemůžou potvrdit. Snad ty mrtvé britské zajatce, či dokonce existenci SS-Panzerdivision “Totenkopf” ?

Pavel
10. 5. 2022 09:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Této západní stoce a té naší jakbysmet je úplně jedno jaká je pravda. Ti potřebují pouze, aby je páníček nakrmil. Plutokracie si je připravila k obrazu svému a momentálně není šance v těchto končinách uspět s rozumem. Rusům časem stejně nezbude nic jiného než přerušit veškeré vztahy s tímto západním společenstvím a ponechat tuto zdecimovanou část planety svému osudu. My starší to zde již budeme muset nějak dožít, ale dožití v této žumpě bude masakr.

Pavel K
10. 5. 2022 12:20
Odpovědět  Pavel

???
Tak nějak, společnost je v takovém stádiu, že už buď bitka, nebo to nechat plavat a oni ať se tuna pose….u. A že to bude mela to se vidí, to multikulty to dorazí, se budou slípky divit až bude mušet chodit v pytli a ráno, poledne a před spaním dostane preventivně přes držku.

Pozor
10. 5. 2022 09:46
Ohodnotit příspěvek :
     

Fašisti dostali po nose v priamom prenose a diváci zažili čo to je tá ich demokracia a sloboda slova.

Gales
10. 5. 2022 09:56
Ohodnotit příspěvek :
     

„Pokud Ukrajina po mně něco chce, pak chci, aby si Volodymyr Zelenskyj stoupl před kameru a z pozice prezidenta Ukrajiny prohlásil ve vší vážnosti Stepana Banderu za zločince; chci, aby na Ukrajině byly přejmenovány všechny ulice, které po něm nesou jméno; chci, aby byly staženy všechny známky s jeho portrétem,“ poznamenal mimo jiné Hasenkopf. A pokračoval i dále.
„Chci, aby jeho oslavování bylo na Ukrajině trestné stejně jako oslavování Adolfa Hitlera a nacismu; chci, aby bylo stejně odsouzeno a aby byla stejně stíhána jakákoli podpora hnutí, které Bandera založil, vedl nebo je s ním jinak spojeno. To je moje cena,“ sdělil Hasenkopf.
„Pokud ode mne nějaký Ukrajinec něco chce, chci, aby nejdřív odsoudil Stepana Banderu a banderismus. Jestliže můžeme chtít od Rusů, aby odsoudili invazi na Ukrajinu, než je například ubytujeme, a dokonce to máme posvěcené Ústavním soudem (II. ÚS 3212/18), pak obdobně to můžeme požadovat od Ukrajinců. Žádný slušný Ukrajinec s tím nemůže mít problém a od Bandery se distancuje s nadšením. To je moje cena,“ řekl.
„Bez toho jsem ochoten pomoci jen osiřelým ukrajinským psům a kočkám, protože u nich mám jistotu, že za nic nemůžou,“ dodal.

janle57
10. 5. 2022 11:14
Ohodnotit příspěvek :
     

Každý sám si může udělat reálnou představu o tzv.svobodě slova a projevu na milovaném
Západě,tihle tzv.demokraté by mohli školit Josepha Goebbelse jak se dělá propaganda
a jak zatočit s lidmi,proti tomu,co se dneska na západě děje, byly metody tzv.utlačování
lidských práv za socialismu dětskou hrou na maminku a tatínka někde v tehdejší mateřské
škole

Vladimír
10. 5. 2022 13:13
Ohodnotit příspěvek :
     

Západní válečná propaganda dělá co může, aby vykreslila Zelenského jako světce, a on jim to pořád kazí…