Tak v posledních dnech je to skutečně nářez

Tak v posledních dnech je to skutečně nářez!

Poté, co jsem včera zveřejnil jen těžko uvěřitelnou odpověď Úřadu vlády, že prohlášení Petra Fialy, že jsme ve válce, není šířením poplašné zprávy, nýbrž neškodnou metaforou, tak dnes mám pro vás další lahůdku.

Jedná se o kauzu Putina v pytli na mrtvoly, kdy si Vít Rakušan patrně spletl post ministra vnitra s rolí hysterického aktivisty a způsobil naší zemi ostudu mezinárodního formátu dětinským prázdným gestem, jež dokonale ilustruje tragickou úroveň této arogantní politické figury.

Poté, co bylo odloženo trestní oznámení jedné naší vzácné kolegyně z advokátní branže s tím, že se podle názoru orgánů činných v trestním řízení nejedná o trestný čin, se mi dnes dostalo do rukou rozhodnutí Městské části pro Prahu 7, jež konstatuje, že se nejedná ani o přestupek!!!

Podle tohoto orgánu “nebyla naplněna míra společenské škodlivosti a jednání pachatele bylo vyhodnoceno pouze jako jednání nevhodné”

Tedy abych vám to přeložil – oni mohou otevřeně prohlašovat, že země je ve válce a klidně vyvěšovat na státní budovy plakáty se státníky jiných zemí v pytli na mrtvoly, a přesto se jim nestane vůbec nic. Zatímco pokud třeba Vidlák, Matouš Svoboda nebo Jakub Netík napíšou na svůj FB profil cokoliv, co se našim mocipánům nelíbí, tak jsou téměř neprodleně pozváni policejními složkami k podání vysvětlení, je jim vyhrožováno trestním stíháním, případně je proti nim trestní stíhání zahájeno a jsou za své výroky hnáni před soud.

Zatímco si orgány veřejné moci neváhají tvrdě vyšlápnout na obyčejné lidi, kteří veřejně projeví názor, jenž není v souladu s jedinou oficiálně uznávanou doktrínou strany a vlády, tak naší novodobé politické šlechty se bojí byť jen dotknout!

Rovnost před zákonem už u nás opět zhynula.

A kde není rovnost před zákonem, tam neexistuje právní stát.

Dnes ve 20.00 vám nabídnu speciální živé vysílání, kde rozeberu nejen tuto vrcholnou aroganci moci v naší zemi, ale též pro vás zrekapituluji aktuální stav veřejně známých právních kauz, v nichž coby advokát vystupuji a přidám jednu důležitou žádost o vaši podporu.

Po tomhle dalším plivanci do tváře spravedlnosti v naší zemi jsem opravdu v ráži, takže to večer bude stát za to. 🙂

Tak si mě v 8 nalaďte. Budu se na vás moc těšit.

sdíletj na

4.1 15 hlasy
Ohodnotit příspěvek
58 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Aleš
2. 2. 2023 16:41

Přeformatovaná spol. musi spadnout na hubu, aby se stala normální. Bohužel s nimi spadnou do hnoje i nevinní.

Helena
3. 2. 2023 08:07
Odpovědět  Aleš

V téhle “zemi” neplatí žádné zákony. Totalitní vláda a jí koupená justice s exekutory a tajnými službami tu řádí jak gestapo. To je také záměr USA – rozložení právního státu a nastolení chaosu, “vládní mafie” má pro každého aktuální zrovnasehodící zákon tak, aby mohli pohodlně postihnout a zničit ty, kteří se tomu totalitnímu režimu vzpírají. Všimněte si jak usáci jedou stále stejný postup. Vzpomeňte, jak to bylo v Afghánistánu a v Iráku. Rozvrat institucí spolu s rozvratem hospodářským-a pak krást a krást a krást, jenže Afghánci jsou natolik silní, že nakonec amíky tak nějak přesvědčili, že tudy cesta nevede, a ti se ani nevrátili do Ameriky, ale přesunuli se rovnou na ukrajinu – vzpomeňte, jak pár měsíců před vypuknutím Ukr.války utíkali amíci z Afghu, – a kam že se rovnou přesunuli? Na Ukrajinu k ruským hranicím. Takže válku na Ukrajině vyprovokoval kdo? Přemýšlejte.

Pavel z Moravy
3. 2. 2023 09:09
Odpovědět  Helena

Tak se musí zase vzpomenout slov Rózy Luxembourgové- Socialismus nebo chaos a barbarství. Asi to z toho tak nějak všechno vyplývá. I když dle mne by se dalo také říci, slušně a poctivě řízená společnost se spravedlností i tresty pro všechny ve stejné míře, nebo chaos a barbarství. To bych ale asi chtěl moc. Jak člověk zná své Pappenheimské, ti by odpověděli svým oblíbeným rčením, kdybys tam byl, také bys kradl a korumpoval. A tito lidé si svoje dilema tímto rčením okamžitě vyřeší a s čistým svědomím mohou pokračovat v cestě svého žití. Jó, těžko hledat někoho, kdo řekne ne, toto si nezasloužím, dejte to jiným. Tato společnost by ho možná nechala odvézt do Bohnic. Takže musíme žít ve společnosti jakou máme a být připraveni, že chaos a barbarství současného človíčka v naší zemi bude pokračovat.

Pavel K
3. 2. 2023 09:23
Odpovědět  Helena

Tak by to chtělo si zahrát na CUBU, jen se musíme dohodnout kdo bude dělat Fidela. 😋😲🤣🤣

Veonika
5. 2. 2023 17:14
Odpovědět  Helena

V roce 2014 byla svržena legálně zvolená ukr.vláda – prezident Janukovič / žádná sláva / – uprchl ze strachu o život do Ruska. Předtím nebyl ani proruský, ani protiruský , ale především odmítal vstup do NATO. Min. zahr.Usa Victoria Nulland / manžel Robert Kagan – PNAC / přiznala , že do převratu – s názvem majdan , investovaly Usa 5 miliard dolarů. Je to pořád jako přes kopírák , u nás to ale vypadá na první pohled lépe ! Řádné volby , ale co lidé stojící v pozadí ? Co peněz bylo utraceno aby nic nebylo ponecháno náhodě. Dokonce i ten účes alla Georg Cloony se hodil. I z paní plikovnice se média pokusila udělat samoživitelku. No a konečně jsme tam , kde nás chtěli mít .
Ještě stále máme pana prezidenta Zemana , ale generál už nás dennodenně nedočkavě zásobuje tak obrovskou horlivostí a pracovní činností – jenže nic co by se pozitivně týkalo těch 58 % občanů co ho volilo , a ti co ho nevolili – jako by vůbec neexistovali. Jen Tchai wan , a pak zbraně , zbraně zbraně a zbraně. Opravdu to bude do posledního Ukrajince ?
Nebo se nakonec budou vybíjet Slované vůči Slovanům ? Ďábelská představa.
í

Pedro
3. 2. 2023 09:31
Odpovědět  Aleš
Jan
2. 2. 2023 16:42

Z vlastni zkusenosti vim jaky prolhany dobytek pracuje na uradech. Vzajemne se kryji, nemate proti nim sanci. Zakony, predpisy jsou pro ne nezavazne.

Gales
3. 2. 2023 09:57
Odpovědět  Jan

A neinaugurovanej prezident si nesmí přisvojovat pravomoce prezidenta. – § 328 – Přisvojení pravomoci úřadu, “Kdo neoprávněně vykonává úkony, které jsou vyhrazeny orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jinému orgánu veřejné moci, nebo kdo vykoná úkon, který může být vykonán jen z moci úřední orgánu státní správy, územní samosprávy, soudu nebo jiného orgánu veřejné moci”, může být potrestán odnětím svobody až na dvě léta

sergej
3. 2. 2023 10:49
Odpovědět  Gales

Hypoteticky kdyby nebyl jmenován tak může jít “rathovat.
https://www.youtube.com/watch?v=pNSVQFDPEOE
Zas tak dlouho to tady na “polízanice jak na běžícím páse to nen, demokradi.

Helena
3. 2. 2023 10:50
Odpovědět  Gales

Tak a tohle je další “signál”, docílit abychom se báli a abychom věděli, že oni jsou všemocní, že na ně nikdo nemůže. Že pro mafii zákony neplatí. Proto to Pávek dělá, aby vovce zabetonoval v jejich beznaději a odradil je od odporu proti nim. Vše co agent Pávek dělá, dělá velice promyšleně a poslušně. Stejně tak jak vytrubuje telefonáty na Tajwan. Má za úkol docílit, aby Čína přestala Škodovce dodávat díly do aut – cíl: nechat čecháčkům jejich Škodovku zkrachovat, ale tak, aby z toho skopčáci vyšli jako že za to nemůžou…
to ta Čína!! Přemýšlejte!!

Pavel
4. 2. 2023 02:03
Odpovědět  Jan

Demokracie je pozehnani pro akademiky , vyzvani se do sytosti kazdej den z kancelare a jsou dulezity..Pro to nikdy demo nezrusi, ani nezkazi.
Jako skolstvi a osvetu, kde dostavaji miliardy abi pro stat vyrobili otroky ,kteri budo zticha jako ve skole a kteri je budou poslouchat a predevsim jejich rozkazy..A nebudou nic rikat ,kdyz zjisti jak bezmocni akademi,poucovatele lzou..
Jenom malickosti jim vadi.. Na tech se opravdu vyrajtujou..
Pisou vo jinym ,vo jinych ,aby zakryli vlastni tupou nemohoucnost..Judr pise..
Skutecnej narez .Zverejnil,ze jsme ve valce. Ma pro nas dalsi lahudku.
Rakusan nas zostudil.S pytlem.
Odlozene trestni rizeni. /Kolegyne je zrejme statecne p.Hamplova, schopna neco udelat./.
Nebyla naplnena mira spolecenske skodlivosti. Co udela ,naplni tu miru Judr? Organ rozhodl.
Udesna novina , nekterym demo vlada meri jinak nez jinym.
Ale neodvazi se nazvat vladu pravym jmenem..
Zrekapituluje aktualni stav nejakych kauz, causes /cesky neprechytrale a neakademicky ,se jedna o pripady/.
Co udelal judr v nepravnim state? Pro spravedlnost ? Bude nas informovat z toho , kde co najde kolem..A kritizovat jak je to spatny ..

Pavel z Moravy
2. 2. 2023 16:45

Jedna paní učitelka, dnes již mrtvá, my před lety říkala, však víte pane v čem žijeme. A to se tedy nodožila toho v čem žijeme nyní. Ale věřím, že vše do času. Až totiž přijde na ty, co si tuto ekipu dosadili k moci, potom to možná přijde. Říkám raději možná, protože fajzr zapracoval.

Pavel K
2. 2. 2023 16:57
Odpovědět  Pavel z Moravy

Tak tohle je jasný signál, držte huby my si svámi můžeme dělat co chceme a vy nám nebudete říkat co a jak máme dělat. Kde je policie a všichni právníci. Proč lidi nejdou do ulic?

Aragonit
2. 2. 2023 17:31
Odpovědět  Pavel K

Aspoň vidíme čo všetko dokážu peniaze a moc v rukách tých čo ich majú v neprimeranom množstve. Chamtivosť nemôže byť motorom ľudstva potom to zákonite takto končí. Ľudstvo sa musí vrátiť k princípom kolektívneho dobra a nielen dobra pre egoistického jednotlivca. Kapitalizmus preto nie je cesta pre ľudstvo je to cesta do pekla to teraz vidíme celkom jasne.

Pavel K
2. 2. 2023 18:06
Odpovědět  Aragonit

Je čas to fšechno znárodnit a basta.

Jaris
2. 2. 2023 23:48
Odpovědět  Pavel K

Ja jsem pro. Ale Babisch by se rozplakal, ze v Cesku o vsechno prisel. Nejspise by sbalil svych pet svestek a odjel natrvalo do zamecku ve Francii. To take neni spatna predstava.

Pavel K
3. 2. 2023 00:48
Odpovědět  Jaris

Ani těch pět švestek bych mu nenechal!! 😂😂

Ale děláme si zbytečné starosti s Babišem, to mu to trvalo než přiznál barvu. Nebo štěká jako PODPANTOFLÁK. Chudáček.
https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-pavel-je-potreba-vic-odvahy-zapad-by-mel-kyjevu-poslat-vse-krome-jadernych-zbrani-40421907#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novin

Standa
3. 2. 2023 07:30
Odpovědět  Jaris

Jari, kdyby Babiš neživil ČR, jako Agro, tak by byla bída ještě větší!
Kdo by tu pracoval v zemědělství, pekárnách , masokombinátech,výrobě hnojiv ?
Asi si myslíte, že ,,Západ” by to nahradil ve prospěch Čechů?
Závidíte mu úspěch? Kupte si nemovitost ve Francii také!
Máte přece svobodu!

Jaris
3. 2. 2023 09:50
Odpovědět  Standa

Nemohu s vami, Stando, souhlasit. Za socialismu bylo Ceskoslovensko potravinove sobestacne. Kvalitnich potravin byl dostatek a dovazelo se pouze jizni ovoce, morske ryby a jine ‘fajnsmekrove’ dobrutky. A predstavte si, ze to krasne fungovalo i bez lupice Babischaka. Toho zidackeho sejdire ze Slovenska vam byl cert dluzen. Ten mluvil pravdu jen kdyz se spletl.
Jinak verte mi, ze Babovi neni co zavidet. Uspech postaveny na podvodech neni pro me uspechem.
Tou Francii jsem myslela, aby vypadnul konecne z CR. Nadelal se hodne skod a poskodil spousty lidi.

Standa
3. 2. 2023 10:19
Odpovědět  Jaris

Bohužel, Jari, máte pravdu pouze částečně.
Ano ,byli jsme naprosto soběstační a vyváželi jsme od investičních celků , cukrovarů, rafinérií po potraviny , podporovali jsme , kde koho!
Naše pohledávky v zahraničí vysoce převyšovaly tvz. vnitřní dluh.Byli jsme pod embargem , sankcemi , bez našeho zlatého pokladu , ( byl v GB-který byl po puči r. 89 navrácen a okamžitě,, elitami” rozkraden resp. vyměněn za Eurobondy dnes s nulovou hodnotou .
O vašem tvrzení o,, podvodech” se dá s úspěchem pochybovat. Možná , že by jste mohla pro tato tvrzení uvést důkazy.Opakujete menstreinová tvrzení .
Ano, úspěch jiných vadí!
Vadí Vám snad úspěch Salcmana, Kellnera, Křetínského , Urbana,Sekyry Topolánka( největšího solárního barona v ČR )atd?) NE, že?
Pouze mediální štvanice na Babiše Vám cosi zatemnila.
Jestliže se odstěhuje do Francie , milá dívko, bude stejně ovládat podniky , které získal zákonně.Od Německa po zámky na Loáře.
A NAPIŠTE , KOHO POŠKODIL?
Využil situaci po puči , jako spoustu dalších a nakupoval a podnikal!
Ač v tom jedu!
O PODVODECH NIC NEVÍM, AČ PRÁVNÍK! Důkazy, důkazy, důkazy?

Pavel K
3. 2. 2023 10:59
Odpovědět  Standa

V těchto vyšších kruzích je to zlodějna skoro pokaždé, neberte mě za slovo u mě je zlodějna i lobing že to bude dělat moje firma. Kde se lobuje tam se uplácí. Důkazy, důkazy, nenechte se vysmát, to už musí hódně mlátit do očí , aby vás chytli. Kam zmizely všechny ty bilióny? Se investovaly do ČR? 🤣 Když už je řeč o lobingu ŘEPKA. Ne fotbalista, ale spóóusty osázených hektarů po celé ČR. Ještě těm dalším co jste vypsal, tak jeden šejdíř vedle lumpa. To je sebranka. Abyste mě neobviňoval z úplné neznalosti, tak 20 let jsem dělal ve stavebnictví OSVČ. Vím jak to chodilo zde a to jsem by na hodně malém rybníčku. Takže kdo to dokázal bez zlodějny a jen sám svoji pílí klobouček dolů, ale těch bude hodně málo. A i tam dát ruku do ohně je riskantní.

Helena
3. 2. 2023 11:10
Odpovědět  Pavel K

A teď přemýšlejte, proč chtějí toho na první pohled zmr.a Hladíka na MŽP – protože tamtudy potečou prachy a to hooodně velký prachy. Už je vám jasné, proč takové ciráty zrovna s MŽP?

Pavel K
3. 2. 2023 11:41
Odpovědět  Helena

Heleno bodejď. Jasná páka. Je to tam bude táhnou jako smrad z makrely.

Standa
3. 2. 2023 10:38
Odpovědět  Jaris

,,Cit Jari: ,, . A predstavte si, ze to krasne fungovalo i bez lupice Babischaka. Toho zidackeho sejdire ze Slovenska vam byl cert dluzen.”!Konec citátu .
————————-
Jak by to krásně fungovalo? Chicht…….CO?……….děláte si prču. Jak to tady funguje? Aby to nefungovalo ještě více bylo třeba odstranit Babiše. Proč si myslíte , že Soros,Black rock , Bakala ,i Schwanzinger investovali desítky ( stovky ) mio do porážky Babiše na vítěství Pinocheta.
Ti Vám nevadí….?…
Budete mít,, pořádek a klid” podle hesla Pinocheta.!
Bude to ,,krásně fungovat ,” a budete mít klid! ,, Pot a slzy” a zimu doma a stanný stav. A Babiš , byl by v klidu na nemovitosti ve Francii.
Ostatně . kde je Panama Papers a zbytek 299 českých úliteb českých podnikatelů na Kajmanech. Ticho po pěšině , že.?Pouze Babiš to dostal 5 dní před volbama a ukázalo se to jako hoax!

Standa
3. 2. 2023 10:57
Odpovědět  Standa

Omlouvám se tomu herci z Terminátora Schwanzingerovi i Vám ,měl jsme na mysli tohoto herce, kašpara.
Karel Schwarzenberg (* 10. prosince1937Praha), dle rodové tradice Karel VII. ze Schwarzenbergu, v německojazyčném prostředí také Karl Fürst zu Schwarzenberg, celým jménem Karel Jan Nepomuk Josef Norbert Bedřich Antonín Vratislav Menas kníže ze Schwarzenbergu (německy Karl Johannes Nepomuk Josef Norbert Friedrich Antonius Wratislaw Mena Fürst zu Schwarzenberg), je českýpolitik, ?čestný ?předseda TOP 09, bývalý poslanec a senátor, exministr zahraničí, bývalý místopředseda Nečasovy vlády, kancléř prezidenta Václava Havla a kandidát TOP 09 v prezidentské volbě v roce 2013. Který chtěl být pasován na českého krále na Pražském Hradě.

PENNYS
5. 2. 2023 18:43
Odpovědět  Standa

Myslíte toho který 25 let chrápal až do smrti na zádech Venci Flaška??? Který v tom chrápání za české peníze danových poplatníku pokračuje do dneška???

Mikelo
3. 2. 2023 15:30
Odpovědět  Standa

Platí vám alespoň nebureš za ty kecy, nebo jste tak hloupý a neinfomovaný zdarma?

Milan ze Zahrady Čech
3. 2. 2023 20:55
Odpovědět  Standa

A kdo “nás živil” před Burešem mudrlante?

Pavel K
3. 2. 2023 20:58

Ručičky zlaté Československé.

milan h
3. 2. 2023 14:39
Odpovědět  Aragonit

Orinoko vseh do casu my se toho uz asi nedozijeme ale nova generace jestli nezblbne tak ano

Milan ze Zahrady Čech
2. 2. 2023 23:20
Odpovědět  Pavel z Moravy

Trochu z jinýho konce, ať je v Eurosajuzu, jehož jsme hrdou součástí, taky drobet legrace při tom dělení Ruska. Ale třeba se uražená jitrnice taky stane tatíkem lidu a vono lejno jeho matinkou:

Kadyrov môže získať titul „otec ľudu“ v ústave Čečenska

Hlava Čečenska môže dostať titul „otec ľudu“ – predseda parlamentu Magomed Daudov a ďalších 20 poslancov navrhli vykonať príslušné zmeny v ústave republiky.

Navrhujú sa zmeny v článku 63 Ústavy Čečenska, ktorý špecifikuje právomoci hlavy regiónu. „Prvý odsek za slovami „Hlava Čečenskej republiky“ sa dopĺňa slovami“ (Mekhkan Da)“, – uvedené v návrhu zákona. V doslovnom preklade „mekhkan da“ znamená „otec regiónu“, ale sa používa presne vo význame „otec ľudu“.

https://cz24.news/zacina-zrychleny-vycvik-ukrajinskych-tankistov-britmi-vycvicene-ukrajinske-jednotky-sa-vzdali-v-prvej-bitke-aktualne-z-ruskej-specialnej-operacii-na-ukrajine-2-februara/

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Pavel K
3. 2. 2023 00:50

To asi nebude třeba, výše. 😥🙏🤦‍♂️

Pedro
2. 2. 2023 16:57

Ten soudce by si už neškrt.

Pekos
2. 2. 2023 17:10
Odpovědět  Pedro

V článku je citát, Rovnost před zákonem opět zhynula. To je nesmysl, tady nikdy žádná rovnost nebyla a pokud jen trochu, tak určitě ne za posledních 33 let. Ten Karel Kryl věděl, kdy se má umřít.

Pavel K
2. 2. 2023 18:20
Odpovědět  Pekos

Kdoví jak to bylo, je problém někomu přivodit zástavu srdce? Stačí něco namíchat do pití. Moc překážel.

Milan ze Zahrady Čech
2. 2. 2023 23:31
Odpovědět  Pekos

Rovnost před zákonem de facto tu nebyla co jsem na světě, i když de iure duněla, a duní, z vládních tlampačů po celý můj více něž sedmdesátiletý život..

Pavel K
2. 2. 2023 18:18
Odpovědět  Pedro

Ani doma. 😋🤣🤣🙋‍♂️

Jan
2. 2. 2023 17:11

Dnes je 80 lete vyroci bitvy u Stalingradu, na kterou zapadni degenerati neradi vzpominaji, protoze tam s Hitlerem bylo porazeno 12 zemi, co tahli na Rusa s Hitlerem. Historie se opakuje. Jenom 80 let to je a chteji Rusko znicit znovu!
stalingradskoy_bitve_0.jpg

Burák
2. 2. 2023 17:57
Odpovědět  Jan

Stalin udělal obrovskou chybu. Umožnil mnoha zemím tzv. kolektivního Západu skrýt fakt, že útočili na Rusko spolu s Hitlerem. Dnes toho všechny akorát zneužívají a opět vystrkují růžky. On jim neměl umožnit očistit svá jména!
V tom mě třeba štval Zeman, který neustále vyzdvihoval severské země, přitom v ani jedné bych nechtěl žít. Tam bujel nacismus ještě v 80 tych létech. Je o tom i spousta filmů od tamních tvůrců. Nebýt CCCP, užíváme si to samé.

zuzana
2. 2. 2023 17:22

Putin podepsal dekret o zákazu prodeje ropy do států, které dodržují cenový strop
https://aktax.cz/putin-podepsal-dekret-o-zakazu-prodeje-ropy-do-statu-ktere-dodrzuji-cenovy-strop/

Radegast
2. 2. 2023 17:42
Odpovědět  zuzana

To my nejsme.

Jan
3. 2. 2023 09:32
Odpovědět  zuzana

Ovsem stale nechava platit dolarem za ropu, coz je nepochopitelne a stale vic Rusu to kritizuje. Protoze zeme stoji pod totalnimi sankcemi a celi snaze zapadu znicit Rusko jako stat, coz zapad neskryte prohlasuje! Pad dolaru musi byt cilem zemi BRICS a SOS. Uz na nem pracuji, ale jde to pomalu.

jiří
2. 2. 2023 17:26
Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
3. 2. 2023 09:05
Odpovědět  jiří

Spoluautor knihy K. Schwaba Great Reset Hariri je rovnez buzerant, zijici s pritelem mimo Izrael, protoze tam jsou hulibrkove zakazani.
Tihle lide jsou dnes systematicky protezovani na ukor heterosexualu.

Helena
3. 2. 2023 12:57
Odpovědět  jiří

A toho se jako máme bát?

jiří
2. 2. 2023 17:41

comment image

Jan
3. 2. 2023 10:27
Odpovědět  jiří

To je loutka zelena vojenska, zvykla vykonavat bez odmluvy rozkazy Zidu z USA a Londyna.
Poslusne jim hlasi, ze Cesi uz jsou pripraveni na mobilizaci. Zejmena ta nove vychovana mladez LGBT pujde za Zidy do valky s radosti, protoze tam bude bojovat i za Prahu.

Pavel
4. 2. 2023 01:44
Odpovědět  Jan

Prvni povinnost maji dohnat predehnat usaky v dluzich..
Kdyz telefonoval soudruh na Tajwan ,dalsi valka bude asi na Cinu.
Jina moznost je valka na Iran..
Od 45 je jasny ze bez valky nemuzou existovat..
Nemaji to povoleny..
Ve neco dobryho pro sve spoluobcane zajem nema.
Aby treba zahajil diskusi jak zlepsit spolecensko hospodarske podminky ve state…
To z nej dela abnormalne snazivyho pucfleka..
Jak to ma s prijmy.
To hamta pensi z NATO a jeste plat presidenta?

jiří
2. 2. 2023 17:51

Emery Smith promluvil.
Porážka “Systému” přijde během jedné noci, svět opět začne fungovat a bude plný hojnosti, nikdo nebude hladovět, všichni budou mít střechu nad hlavou a lidstvo se spojí ve funkční celek”.
https://celostnivzdelavani.cz/vyhledavani/nalezene-stranky?hledat=Emery+Smith+promluvil&oblast=1

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Jan
3. 2. 2023 09:02
Odpovědět  jiří

Ten Smith utekl z Bohnic, nebo navstivil prednasku B. Fulforda, dezinformatora v Japonsku.

Pavel K
2. 2. 2023 18:31

V19hodin je na Svobodném rádiu dvouhodinový pořad se Soňou Pekovou, jen kdo by měl zájem. 😊😊🙋‍♂️

Standa
2. 2. 2023 19:31

Kde lze Raichla naladit?

sergej
2. 2. 2023 22:43
Odpovědět  Standa
Standa
2. 2. 2023 19:58

Upřímně řečeno!
Přestal jsem snášet modrou a žlutou barvu!

sergej
2. 2. 2023 21:47
Odpovědět  Standa

Controllní otázka: Kde je zdebiliriér.

sergej
3. 2. 2023 07:15

V projektu dědičných kolonialistů kšeftu bruselonů globálních lichvářů výměny obyvatel evropy kalergi jdou domorodí lidé (indiáni) na buben.
https://www.youtube.com/watch?v=tllqGr6iTCQ
https://www.youtube.com/watch?v=THvia5VhlIE

Jan
3. 2. 2023 08:58

Jeden znamy ve Svycarsku po ockovani proti COVIDu trpi problemem nedokrveni organu. Podle lekaru se u neho vytvareji shluky krevnich srazenin, zvana depa (od depot – uloziste), zabranujici normalnimu prokrveni organu.
A ted ta bomba:
Jako terapii lekari doporucuji uzivani noveho medikamentu, ktery stoji 10 000 svycarskych Franku mesicne! Ten ma tato uloziste rozpoustet. Znamy ceka na vyjadreni Zdravotni pojistovny, zda bude tyto castky hradit. Nebude-li, coz se ocekava, bude muset ty penize sam platit, ovsem penze nestaci a tak bude muset prodat dum.
Big Pharma narvala do lidi nevyzkouseny sajrajt mRNA, ktery ucpava krevni obeh a vede k poskozeni organu a umrtim. Vydelala pomoci politiku, zdravotniku a WHO miliardy. Ted bude vydelavat na priserne drahych lecich na zmirneni techto skod, ktere musi poskozeni stale uzivat, aby prezili!

Autor
3. 2. 2023 10:10

Čtu zajímavou knihu od Igora Prokopenka – Tajemství proroctví a předpovědí (Игорь Станиславович Прокопенко Тайны пророчеств и предсказаний). A ve spojhení s tím, co bylo kdy kde publikováno v tomto směru jsem si uvědomil, že vlastně ani jeden prorok nepředpověděl vítězství toho, co se děje v “naší civilizaci”.
Ano předpovídali války, obtíže, katastrofy, ohromné potíže lidí, ale jeden jako druhý předpovídají nakonec vítězství myšlenek pozitivního rozvoje lidstva. Žádné popisované vítězství nebylo o tom, že by úzká a malá skupinka “něco jako neoliberálních ultrapravičáků”, tj. i to co máme teď “u nás”, co je v EU, USA, Anglii, získala rozhodující vítězství.