Tahle parta politruků nám to pěkně zavařila!

Tahle parta politruků nám to pěkně zavařila!
„Vytáhli jste z hrobu neonacismus a fašismus,“ říká mluvčí ruské diplomacie. Exkluzivní fotky z letiště: Jak českého ministra zemědělství vypráskali z Ruska.

„Je to strašná zpráva. Záměr postavit pomník Vlasovcům vytahuje z historického hrobu neonacismus
a fašismus,“ uvedla dnes mluvčí ruského ministerstva zahraničí Maria Zacharovová na aktivity Pavla Novotného, magora z Řeporyjí a tamního starosty.

Česká delegace v čele s ministrem zemědělství Miroslavem Tomanem se vrátila z Ruska s ostudou.
Ne vlastní vinou. Rusko zareagovalo na poslední ze série ideologických výpadů.

Tzv. “Vlasovci” byla armáda sestavená z ruských zběhů a zrádců, která za II. světové války bojovala po boku Hitlerova Wehrmachtu. Starosta Novotný svůj záměr postavit jim sochu předal na ruské ambasádě
v Praze. Pak uvedl: „Napsal jsem těm košťatům, co na nás dělají bububu.“ 

Za války přišlo o život 30 milionů Sovětů.


Pár dní předtím komentoval “magor z Řeporyjí” fyzický útok na novináře, píšícího pro ruskou agenturu: 
“Rozkopal bych mu držku bez ohledu na následky.” 
Novináře napadla rusofobní reportérka dezinformačního Deníku N s výkřikem: “Novinářské prase”.

Česká delegace neplánovaně obědvá na letišti v Moskvě

Česká delegace s ministrem zemědělství Tomanem a dvěma desítkami podnikatelů, zástupců Potravinářské komory, Státní veterinární správy či Komory pro hospodářské styky přiletěla do Moskvy v pondělí. Ve středu ráno měla přeletět z Moskvy do Tatarstánu, vracet se měli v pátek.


Člen delegace, předseda představenstva Komory pro hospodářské styky František Masopust uvedl:

„Ráno v 9 hodin jsme přijeli na terminál A letiště Šeremetěvo. A po desíti hodinách čekání na povolení
k odletu vládního speciálu do Kazaně jsme znovu nasedli do přistavených mikrobusů a odjeli zpět
na Český dům.“

Magorova akce byla poslední kapkou do poháru ruské trpělivosti. Začalo to nevrácením desky Osvobození Rudou armádou na Staroměstskou radnici (primátor Hřib, Piráti). Pak přišel záměr svrhnout sochu maršála Koněva (starosta Prahy 6 Kolář, TOP 09), napadení novináře ruské agentury Sputnik a nakonec pomník Hitlerovým vojákům.

O patro výš (na úrovni státu) to také vřelo. Nejprve (v úterý, den před odletem do Tatarstánu) přišla výroční zpráva BIS (Koudelka, spolupracovník CIA), že u nás působí nebezpeční ruští agenti. Následovalo prohlášení ministra zahraničí (Petříček, ČSSD) že by s chutí vyhostil pár ruských diplomatů.


Před pár dny navíc Rusko vykázalo českou organizaci Člověk v tísni (rusofob Pánek) s tím, že provozuje diverzní činnost, maskovanou charitou. Nezkušený ministr zahraničí Petříček pak “pozval na kobereček” (!) ruského velvyslance. Nepřijal ho osobně, protože byl se svými kamarády z organizace Člověk v tísni v Africe.


Oficiální stanovisko důvodu, proč byla česká delegace v čele s ministrem zemědělství vypráskána z Moskvy, jsou “nesrovnalosti v dokumentech”.

https://www.hoppner.cz/tahle-parta-politruku-nam-to-pekne-zavarila-vytahli-jste-z-hrobu-neonacismus-a-fasismus-rika-mluvci-ruske-diplomacie-exkluzivni-fotky-z-letiste-jak-ceskeho-ministra-zemedelstvi-v/#.XeAx_5NKjIV

sdíletj na

Ohodnotit příspěvek (5 / 2)

nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Ohodnotit příspěvek :
     

Ahoj. „Legenda říká, že dokud opice budou žít, Gibraltar bude britský.“ Jak hluboká myšlenka. Tam ty opice bezocasé kradou a dělají bordel. Stejně, jako neandrtálci na tvém obrázku. Oni totiž jen plní zadání. Ti na obrázku myslím. Ideální by bylo je pozabíjet, ale to bychom se divili, komu lezeme do zelí. S tím babiššššššovým výkřikem do tmy na Ukraině je to v tandému se Zemanem. Spolu s těmi incidenty pražské kafilérky (je jich fakt moc v tom žoku) to má asi trochu zmírnit vášně mezi tábory před volbami. Osobně to moc nechápu. V Rusku kroutí nevěřícně hlavama, ale přitom nás samože berou, jako ovčí ohradu NATO. Asi jako v Moravském krasu Punkevní jeskyně s nádhernou procházkou krápnikovými sály, včetně pohledu zhora do Macochy. Dále po KLIKATÉ cestě na vesnici Sloup jsou vpravo vlevo skály, které přerůstají do silnice. Jako v pohádce. No a tam jsou taky vpravo vlevo speleologické sondy děr, kde se někdy musíš plazit po břiše ve vlhké hlíně s baterkou na helmě. Když se doplazíš na konec, je tam svislá díra se žebříkem. Budoucí potenciální část Krasu.Tam se můžeš otočit a lézt zpět po břiše na vzduch. Na světlo. Jednou jsem se tam otočil na záda a… Číst vice »

…Ideální by bylo je pozabíjet, ale to bychom se divili, komu lezeme do zelí.

bylo by škoda přijít o rozkoš, jak se trápí, zmítají,..jak jsou bezmocní;)
Můžou se i víc zesměšnit, když si udějí tu pidistraničku