Švédsko je nejlepším evropským indexem zločinu: Sverige Nej!

Ztracený ráj. Od samotného, ​​tichého, pracovitého a nádherného národa po zločinně zamořenou, nebezpečnou, nefunkční zemi. Švédsko v roce 2019 překonalo index evropského zločinu. Sverige NEJ!

Podle statistik z důvěryhodných a oft používá Numbeo.com , Švédsko překonal Evropský index trestné činnosti, což je odhad celkové úrovně trestné činnosti v daném městě nebo zemi. Jedná se o odhad pouze ohlášených trestných činů, k součtu samozřejmě připočtou nehlášené trestné činy.

Tato data byla shromážděna průzkumem pro všechny druhy trestných činů, ať už se jedná o sexuální, krádeže, krádeže automobilů, vloupání, to vše.

Index trestné činnosti
Ztracený ráj.

Dokonce i falešné zprávy milující MSM jako BBC přiznávají, že ve Švédsku je většina odsouzených násilníků narozena v zahraničí . Dokonce i poté se pokoušejí zmařit realitu situace.

Níže je uveden graf zaznamenaných sexuálních trestných činů a trestných činů v EU od roku 2013-2016.

Index zločinu
Graf ukazující nárůst zaznamenaných sexuálních trestných činů a trestných činů v EU od roku 2013-2016. Vytvořil Eurostat .

Je to velmi zvláštní, jak dochází k nárůstu v sexuálních trestných činů od roku 2015. migrujících „ krizový „, někdo? Tento střet civilizací je pociťován všude, po celém Starém kontinentu.

Zde je počet hlášených trestných činů ve Švédsku na 100 000 obyvatel v letech 1995–2017. Pro další ilustraci, že je to imigrace ze Středního východu a severní Afriky, lidí, kteří nemohou a nebudou „asimilovat“ do evropských společností, což způsobuje tuto vlnu zločinu.

Index zločinu
Jasný vzestupný trend, proč by se to stalo, kdyby se přistěhovalci „integrovali“? Zkompilovaný Brå .

S tímto zločinem a nepřátelskými mainstreamovými médii, která se skrývají a odmítají o těchto věcech mluvit, není divu, že populistické strany berou Evropu bouří. Vše, co občané chtějí, je bezpečnost, jejich vlastní kultura a slušné mzdy, ne moc žádat o vše, co Evropané dali světu.

sdílet na

1 Komentář
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Editor
15. 4. 2019 21:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi je to furt málo,… toho obohacení tam. Nedávno jsme tady řešili volby ve Švédsku, nevypadá to, že by měli Švédové pud sebezáchovy. Takže jim to nejspíš vyhovuje, když s tím nic nedělají.
O Švédsku, vlastně o Švédkách je dneska taky článek na Nové republice:
http://www.novarepublika.cz/2019/04/se-svedkami-se-neto-nikdy-za-zadnych.html