nezařazené

Střelec v centru Prahy

„Nenávidím svět a chci zanechat bolest“. Už se ví, kdo zavraždil na fakultě více než 15 lidí

21.12.2023 17:46

Za obrovskou tragédií, která se stala dnes odpoledne na Filozofické fakultě v Praze, má stát 24letý student této fakulty David Kozák. Odpoledne měl zavraždit na Kladensku svého otce a pak vyrazit do prahy. Ve škole zabil podle policejního prezidenta více než 15 lidí a desítky dalších zranil. Sám je již po smrti..cz

Parlamentní listy

sdíletj na

318 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Slovan
21. 12. 2023 17:43
Ohodnotit příspěvek :
     

Ze střechy? Co mě to jen připomíná? Hmm…..

Helena
21. 12. 2023 17:53
Odpovědět  Slovan

Že by r. 2014 Kyjevský majdan zorganizovaný USA i s jejich ostřelovači na střechách a následnou válku?

sergej
21. 12. 2023 18:12
Odpovědět  Helena

Že by “re majdan a zrovna hned proti těm co se vyjadřují ke všemu?

Vaska
21. 12. 2023 19:50
Odpovědět  Helena

nevěřím na náhody – můžou za tím bejt amíci (vymytí mozku není problém) má to rukopis stejný jako masové vraždění v uSSa, a účel: zákaz shromažďování ? a nebo odzbrojení lidí v souvislosti s něčím co chystaj – invaze africké fauny ? – otevřený fašistický převrav v protektorátu ?
A ta publicita tohodle šíleného čínu v masmédiích

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
21. 12. 2023 19:52
Odpovědět  Vaska

Nojo, ale kdo teda byl za Olinkou? 😎

Boomer
21. 12. 2023 20:15
Odpovědět  Markýza

.. no, nebylo vona tak trochu.. tmavé vlasy, žádná modrovoká holka, ten nos a tak, však víte, nebo nevíte? A její rodičové zdědili nějaký statek, no to nemohli bejt slušný lidi… i kdyby chtěli!
Kdo ví, jestli tam nepěstovali česnek…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
23. 12. 2023 15:54
Odpovědět  Boomer

Namouduši! Akorát ten nos, Boomere, ten nos je děsně slovanskej. Zepředu. Ze strany přímo římskej. Sakryš…….

Boomer
23. 12. 2023 16:47
Odpovědět  Markýza

.. no to máte jako s tím Lipánkovým blembákovým stínem. Zepředu to vypadá jako ti zbrojnoši z Hvězdných válek, ale z boku už je to celkom inakší koko..

Markýza
23. 12. 2023 18:25
Odpovědět  Boomer

To je sice pravda, ale Přední východ z jejího frňáku nevykřešete, kdybyste se postavil na hlavu 😀

Boomer
23. 12. 2023 21:02
Odpovědět  Markýza

.. a neměla třeba nosánkovou plastiku? Aby jako nebyla nápadná, než se dostane ke klíčkům od pragovky…

Markýza
24. 12. 2023 09:29
Odpovědět  Boomer

Za totáče? Neblbněte 😀

Boomer
24. 12. 2023 10:32
Odpovědět  Markýza

.. inu ano, i za totáče. V Brně působil prof. B……., známý v celém světě, vykoumal a operoval i to, co jinde neuměli, jezdil operovat a učit i na Západ a jezdili za ním pacienti, teda hlavně pacientky, i ze Západu. Byl to moc prima chlap, s ohromným smyslem pro humor, říkal že jeho pracoviště republice vydělává tolik, jako fabrika Zetor. Byl sice lehce samolibý, ale u tohoto oboru to jaksi patří k věci, když umíte někomu vyrobit nos v místě, kde po původním zůstala jen ohavná jizva, můžete si připadat časem jako Bůh nebo mocná příroda, vyberte si. A on dělal i onačejší věci, nad kterými zůstával rozum štajf.
Začínal jako zubní technik a když po válce viděl ty strašlivé následky zranění, se kterými lidi museli žít, řekl si že tohle teda neé, vystudoval medicínu a vyhrnul si rukávy.
Co jsem viděl při občasných návštěvách na jeho pracovišti, to bylo něco neskutečného, rád se pochlubil a já mu tisíckrát rád vyslovil svůj obdiv…

Markýza
24. 12. 2023 12:38
Odpovědět  Boomer

Vidíte, tak toho pěkně zasklili, neměla jsem o něm tušení. No každopádně byl asi jen tenhle jeden – respektive, plastiky se samozřejmě dělaly, ale pokud vím, tak jen úrazové.

Helena
22. 12. 2023 08:17
Odpovědět  Vaska

Na náhody asi už nikdo nevěří. Klánovice: udělal to profík?-takový předkrm pár dní před černým pátkem, oni pomáhali ukradincům-bude použito jako že kdo je proti ukradincům bude brán že je proruský a bude stíhán. A toho kluka nějakým způsobem zneužili, tátu oddělali, aby nemohl mluvit. Mééédia spustí, že byl kluk ovlivněn rusy, výsledek: kdo bude vystupovat prorusky a bude proti usákům, bude stíhán. A za proruské a PROTIAMERICÉ/a vůbec protizápadní/ vystupování bude brán i nesouhlas a odpor proti fijalovému a dozimetrovému rozvratu naší země. A možná konečně dojde i k násunu americké armády na naše území, aby čecháčky “ochránili” před ruskými vlivy.
SOROŠOVINA A CIA MANÝRY JAK VYŠITÉ!! Proto se sem nedávno Soroš vlekl přes půl světa a co asi Pávkovi pověděl při té tajné poradě-takže věděl Pávek a možná i dozimetr i čoudelka a pyjala co se chystá?. Po telefonu nebo mailu takové rozkazy a informace dávat nejdou. Proč chtěli Sorošovu návštěvu utajit? Stálo to tolik životů-ne, nejsme pro ně nic, nic, ani ten smradlavý hadr na podlahu, NIC. Teď udělají kvanta zákonů na postih těch nepohodlných osob. Odpovědět na ty otázky si může každý sám.

Zuzana
22. 12. 2023 11:22
Odpovědět  Helena

to mi připada take pravdivé

vladjan
23. 12. 2023 08:26
Odpovědět  Helena

tohle je na rezignaci mninistra vnitra, příp.šéfa BIS- Obě složky pečlivě sledují. co kdo řekne nebo napíše negativního o Ukrajině nebo o imigrantech a pak dotyčné potahují po doudech apod. ale že si někdo LEGÁLNĚ pořizuje domů takový arsenál, už nikoho netrápí. To je neodpustitelné selhání bepečnostních složek a za jejich (ne)činnost kdosi nese odpovědnost – a měl by tu odpovědnost přijmout.Jedna zbraň na sebeobtanu stačí; drží-li doma někdo takovýhle arsenál – nvíc legálně (tedy s vědomím úřadů), mělo by to být – mírně řečeno – poněkud zvláštní a vzbudit zájem příslušných bezpečnostních dložek – což se evidentně nestalo.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 11:14
Odpovědět  vladjan

Hm… Ještě teď volejte po větším a větším policejním dohledu a tyranii…
Vidíte, “Systém selhal, bylo málo dohledu a tyranie, byli příliš benevolentní”…
Víte, kam tahle rétorika povede ?!

πα½

Noobody
23. 12. 2023 11:49
Odpovědět  P.A.Semi

Ale takhle je to vždycky! Opatření musí být a) viditelná, b) účinná, c) dostatečně předvídavá, aby pokryla možné další excesy. To přece chápou všichni, kteří jsou vystrašeni. A že jich je! Proto tyto “excesy” musí být tak brutální, aby bylo kýženého účinku strachu dosaženo!

Pamatujete na 9/11 a co se poté stalo – Patriot act.
Pamatujete na ISIL a jejich řezače hlav, kdy byly info předávány světu MSM on line? Důsledkem byla migrační vlna do E a Merklino “Wir schafen das!”
Pamatujete na “pandemii” Cov-Sars-II, její průběh a “fuckcinaci”? Důsledkem je prosazení vakcinačních pasů a nadvláda WHO nad jedincem kdekoli + potencionální depopulační důsledky spojené se zprovozněním 5G sítí.
Pamatujete na 6.1.22 a obsazení Capitolu davem? Důsledkem je proces s Trumpem s cílem zbavit jej (jako 1.kandidáta) šance být zvolen prezidentem.

Jistě znáte tu posloupnost aktů, kterou jsem poprvé četl při studiu Zednářské literatury:

  • Je cíl – zadání, které nelze za současného stavu věcí žádným přímým a oficiálním způsobem uvést v život pro semknutý odpor občanů i politických stran
  • Pro splnění je nutné vymyslet a vytvořit problém, nejlépe velkého rozsahu – katastzrofu, která ohromí společnost

./.

Noobody
23. 12. 2023 11:59
Odpovědět  Noobody

./. :
Jako první přijít s důvěryhodným řešením, které je hrůzou paralizovanou společností přijato, ale má účinky, které jsou tím původním, nemyslitelným cílem
Po té je již ono řešení zakomponováno do právního řádu a všeobecně akceptováno jako nová norma

Takhle se rychle (nikoli postuponě salámovou metodou) uvádí v život dříve naprosto nepřijatelná řešení a akty. Přesně takhle nás vládci zeměkoule – globalisté – zbaví občanskýc i osobních svobod a pravděpodobně i života. Šokovou terapií!! A lid bude jen čučet a ti “chytřejší” bez ducha a představivosti i radostně plácat ručičkama a hlasovat oběma rukama za znovuzvolení těch, kteří neměli strach přijmout razantní opatření. Samozřejmě na naši ochranu byť s cílem nás zotročit a eliminovat.

vladjan
23. 12. 2023 15:31
Odpovědět  Noobody

naprosté nepochopení – já nemluvím o zvyšování dohledu, to není třeba – já mluvím o osobní odpovědnosti za podcenění bezpečnostních rizik těm,i kdo ty indicie měli vyhodnotit, a o osobní odpovědnosti těch, kdo daný resort/služby řídí…..co se vám na tom ještě nelíbí. kterému písmenku jste nerozuměli?

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 18:24
Odpovědět  vladjan

Jenže “osobní odpovědnost za podcenění bezpečnostních rizik” v důsledku znamená, že bude potřeba mnohem víc kontrol a šikany, aby se ta “bezpečnostní rizika” včas odhalila…

πα½

Slovan
23. 12. 2023 18:43
Odpovědět  P.A.Semi

👍 👍 👍 👍

vladjan
23. 12. 2023 14:28
Odpovědět  P.A.Semi

super, tak mi jenom vysv+tlete, který normální člověk potřebuje mít doma Olik kanónů A NIKOMU TO NEPŘIJDE DIVNÉ…. tohle není o ještě většm policejním dohledu, to jr o tom, že někdoneudĚlal to, co udělat měl – a teď běžte a vykládejte rodičům a příbuzným těch mrtvých, že je to jenom cena za svobodu a demokracii – už vidím, jak pro Vaše argumenty budou mít plné pochopení; kdyby tam zůdtaly ležet vaše děti, asi byste takhle nemluvili; a ne, nejsem vystrašený – na šílence lze narazit ldykoli na kterékoli silnici; zažil jem tzv. totalitu a vid+l jsem to, co už nikdy neuvidím – kočárky s dětni před obchodyobchody a rodiče nakupující uvnitř; kdo si to dnes dovol? proč to tehdy bylo možné a dnes si to žádná máma neriskne? vy mluvíte o svobodě a já mluvím o nesrovnatelně horší bezpečnostní situaci, kterou s sebou ta “svoboda” pžinesla. Vy mluvíte o utahování šroubů, já zase o tom, že někdo nedělá to, co by dělat měl – kdyby někdoz odpovědných projevil zájem o to, ptoř taková kolekce funkčních zbraní, nemuselo to zajít tak daleko…..ano, svoboda,,,,tak na co máme polcii a bezpečnostní služby? Proč se ted tolik bráníme migraci, když si nedoážemeuhlídat ani vlastní šílence? až nškdo na int

vladjan
23. 12. 2023 14:52
Odpovědět  vladjan

až někdo začne na internetu shánět 200 kg sentexu, ptoč se vzrušovat? vždyť přese svoboda, že? Chápu, že ten příklad není nejšťastnější, ale jde o princip. Tady se monitoruje každé “xenofobní” prohlášení, ale nikdo se nrpozastaví nad tím, k čemu takový cápek potřebuje tolik zbraní…..proč se vlastně dšlají psychotesty když chcete legálně vlastnit zbraň? A teď do mě….nechci žít pod neustálým dohledem; ale chci, aby se lidi mohli cítit ve své zemi bezpečně. Proč vám vadí monitoring takových “sběratelů ” zbraní a nevadí vám, že jste pod kamerovým dohledem, jakmile vystrčíte nos ze dveří?

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 18:37
Odpovědět  vladjan

A k tomu kamerovému dohledu – trochu mi to vadí, ale zvykl jsem si…
(ono taky když víte, kde ty kamery jsou, tak víte, kam nevidí… to bude mnohem horší, až nasadí policejní drony a budou létat a monitorovat všude…)

Tam, kde teď bydlím v Praze – kousek od jedné stanice metra, vidím živého policistu možná tak párkrát za čtvrtletí… Začátkem prosince tu projelo policejní auto, a někdy v říjnu tu byli, když se tu kluci poprali v hospodě… (jeden dostal pěstí, že chytil druhou o zeď, a přijelo na to asi tak 4 policejní auta, a záchranka křísit…)
Naproti je luxusní obchoďák a má ochranku, a kamery zvenku… Je tu klid a policie není potřeba… (a ovšem nežijí tu naši snědí spoluobčané ani jiné “socky”, málokdo je tu chudší než já…)

K vašemu “nechci žít pod neustálým dohledem; ale chci, aby se lidi mohli cítit ve své zemi bezpečně” si protiřečíte… Vy nechcete dohled nad sebou, ale nad “lumpy”… Ale ono se to předem nepozná, tak aby byl dohled nad “lumpy”, musí být dohled nad všemi, abyste včas lumpa poznal…

πα½

Boomer
23. 12. 2023 23:11
Odpovědět  vladjan

pro: vladjan, 23. 12. 2023 14:52

Zdravotní způsobilost žadatele o vydání zbrojního průkazu zjišťuje a posudek o zdravotní způsobilosti vydává posuzující lékař na základě výsledku lékařské prohlídky, popřípadě psychologického vyšetření a dalších potřebných vyšetření. Posuzujícím lékařem se pro účely tohoto zákona rozumí poskytovatel zdravotních služeb v oboru všeobecné praktické lékařství, u kterého je žadatel o vydání zbrojního průkazu nebo držitel zbrojního průkazu registrován k léčebné péči.. takže ty vámi zmíněné “psychotesty” jsou jen na základě důvodného podezření ze strany posuzujícího lékaře/praktika.

Markýza
23. 12. 2023 18:29
Odpovědět  vladjan

Nevědomost je nejlepší trezor, Vladjane. Kdo jako věděl, že má plnej barák kvérů? Mně na tom celém přijde divná jediná věc – v rámci tohohle všeho jsem se dozvěděla, že když máte zbroják, musíte každou další koupenou zbraň zaregistrovat na policii. Tak buď nic neregistroval (což mi přijde pravděpodobnější) nebo poliši měli bloumavou. Jinak by jim to muselo připadat podezřelý.

Boomer
23. 12. 2023 21:15
Odpovědět  Markýza

..jakmile máte platný zbrojní průkaz příslušné kategorie, zákon další zkoumání vašeho stavu nezmiňuje, pokud k tomu nedá podnět váš praktický/posuzující lékař, který by měl vědět, že máte zbrojní průkaz, neb vám vystavil příslušné potvrzení, že jste zdravotně způsobilou osobou.
Já bych to uzavřel asi tak.. po shlédnutí dostupných videozáznamů a fotografií můžeme být rádi, že ten střelec moc střílet neuměl, neuměl si ani zvolit střeleckou pozici přiměřenou svým schopnostem, palba s převýšením, s proměnlivou vzdáleností cílů, a takhle předimenzovanou optikou není totéž, co vleže na střelnici. Měl dvojnožku, ale pálil z ruky se silným nábojem, naštěstí…

Boomer
23. 12. 2023 22:46
Odpovědět  Markýza

.. na koupi palné zbraně potřebujete od police tzv. šedivák, nákupní povolení, poté musíte do 10 pracovních dnů předložit zbraň k registraci + vydání průkazu zbraně.

vladjan
24. 12. 2023 13:33
Odpovědět  Markýza

drahá markýzo, on měl včechny kvéry regfistrované a tedy úředně podchycené – navíc – pokud chcete takovou zbraň zaregistrovat, musíte doložit. že jste ji koupila legálná (a ne na černém trhu) – pro legální koupi zbraně musíte mít povolení od policie , jinak vám ji nesmějí prodat (alespoň jeětě donedávna to tak bylo a dost bych se divil, kdyby se podmínky změkčily – trend je spíše opačný; a pokud si frajer během několika týdnů koupil a zaregistroval sedm!!! kusů těchto hraček a nikomu to nepřišlo zvláštní (navíc nebyl nikde registrován – např. ve střeleckém klubu), pak tedy je cosi shnilého ve státě dánském – proto jsem od začátku mluvil o selhání určitých složek; a nadále se k tomu nehodlám více vyjadřovat – umím trávit svůj ča lépe než mlácením prázdné slámy

Markýza
24. 12. 2023 14:12
Odpovědět  vladjan

Ok. Nevěděla jsem, že je měl legálně, a že se každá musí nahlásit – v tom případě je zjevně velká díra ve výstupní kontrole – jak ostatně konstatuje Štefec vedle.

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 18:29
Odpovědět  vladjan

Když píšete “někdo neudĚlal to, co udělat měl” – inu, dali nám moc svobody a moc nás nekontrolovali, a teď jim to vyčteme a budeme volat po důkladnějších kontrolách a prověrkách a šikanování, a pak nejen na Zbraně, ale i za Názory…

Viz, co píše Noobody výše, dobře to shrnul… Je to smůla, že si lidé nevidí na špičku nosu…

πα½

vladjan
24. 12. 2023 13:53
Odpovědět  P.A.Semi

dobrá, nevidím si na špičku nosu – s tím dokážu žít; ae pokud vám příjde naprosto normální že si něhjaký student během pár týdnů koupí 7 ks takových stříkaček, možná byste se měl sám nad sebou zamyslet – těm mrtvým a jejich rodinám to však už nepomůže – budu nyní malinko hnusný – takovýhle “vámoční dárek” v rodině by vašemu uvažování mohl napomoci – možná byste byl tím prvním, kdo by požadoval čísi hlavu; ale t+žko byste k tomu přistupoval takto nonšalantně,,,,,končím; zavřete oči. odcházím

Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 22:12
Odpovědět  vladjan

A myslíte, že kdyby jich neměl 7, ale jen jednu nebo dvě, že by těch obětí bylo méně? Jen by musel častěji přehazovat zásobník…
πα½

Noobody
23. 12. 2023 20:24
Odpovědět  vladjan

K tolika kvérům jen dotaz. Víte k čemu potřebuje sběratel voj. techniky mít na zahradě několik tanků a ještě nějaké kanony a pod? Protože když máte něco rád, v něčem máte zálibu, tak holt jednáte stejně jako sběratelé a milovníci známek, nebo veteránů. Stačí přeci jeden, tak na co jich má 15 a shání další? Není von nějakej podezřelej?!? Zákon neříká, že můžete mít jen omezený počet, ale že je musíte držet v souladu s jeho dikcí, nic víc!! A policie tu není, aby předpokládala, ale aby kontrolovala dodržování zákonosti odhalovala a stíhala pachatele tr.činů. Prevenci má též v dikci, ale spíše jen z hlediska informovanosti (varování) veřejnosti a odstrašování od páchání tr.č. A tu vzhledem k držitelům zbraní koná při kontrolní činnosti.
Z veřejně známých info k případu já osobně žádné zanedbání policie neshledávám.

vladjan
23. 12. 2023 22:35
Odpovědět  Noobody

podle mého názoru budete velice těžko shánět bojeschopný tank nebo kanón a navíc ještě a ostrou municí Ale pokud psychicky narušený jedinec (o němž se to podle poslednách zpráv vědělo). začne si legálně domů pořizovat takový arsenál funkčních zbraní ((je otázkou jak mohl ptojítpsychotesty), asi by si někdo měl položit otázku: PROČ?A pokud mu opravdu straší na cimbuří, pak je trestuhodné se o něho nadále nezajímat. Jsem nakloněn věřit tomu, že kdyby tam zůstal ležet někdo z vašich blízkých,tak si tyhle plky nechal na koledu a budete žádat něčí hlavu. Pokud bych si dovolil někde napsat např. že dle mého názoru je radikální islám netolerantní a nekompatibilní s jinými kulturami, mám vzápětí na krku trestní stíhánípro předsudečnou nenávist, a to bych řeba jenom napsal svúj názor, kerý mi někdo jiný může argumentačně vrozmetat na cucky a já bych nikoho neohrozil. Ale pokud necháte tzěžceozbrojenéhp, psychicky labilního jedince volně běhat po ulicích, je to nesrpvnatelně větší průšvih, protože za ním pak zůstane cca 15 mrtvých.Tady se lidi honí za vyslovený či napsasný názor, ale těžce ozbrojený magor pozornosti hravě uniká. A když poukážu, na tu nevyváženost, tak mlete cosi irelevantn

Noobody
23. 12. 2023 22:57
Odpovědět  vladjan

Tak to zkusme jinak. Nyní se zcela jistě bude st.správa, policie a st. zastupitelství zaobírat otázkou, co kdo zanedbal, jak se měl dle zákona zachovat a co činit a proč nečinil. A zcela jistě bude především zkoumána otázka legality držby a zákonná možnost předejít kritickým událostem. Vyčkejte výsledků oficiálního vyšetřování, spekulace nyní není na místě. Přes to si dovolím vyslovit svůj odhad: Vyšetřováním nebude zjištěno žádné zákonné pochybení při povolování nákupů a držby zbraní pachatelem. Podle mne vše bylo v rámci legislativních pravidel.

Vaše požadavky jsou zcela legální a v intencích zájmu na zachování životů postižených. Proti tomu nemůže být a nemám, výhrad. ALE tyto požadavky by měly být v souladu se svobodou ostatních včetně práva na držbu zbraně. Čím víc budete prosazovat jedno, tím více budete potůlačovat druhé. Je třeba vědět, že vždy je NĚCO za NĚCO! Bezpečnost je vždy na úkor svobody (viz socík) a svoboda je vždy placena zvýšeným rizikem. Takhle to prostě je!! A je jen na osobních preferencích hodnotitele k čemu více inklinuje. Vy jste evidentně více submisivní než Boomer, Semi, nebo já. Nevyčítám, jen konstatuji.

vladjan
24. 12. 2023 14:09
Odpovědět  Noobody

nemám vůbec nic proti právu držet zbraň, ba naopak – 1 pistoe lv kapse nebo v kabelce pro potřebu nutné sebeobrany – tady nelze nic namítat, ale pokud si n+jaký student začne takhle rychle pořizopvat zníněný arzenál, ssi by nebylo od věci maličko se nad tám zamyslet, zda by se nemohl s touto výbavou stát nebezpečím pro své okolí – a ten kvér s optikou asi není určenp ro nutnou obtanu

vladjan
24. 12. 2023 14:34
Odpovědět  Noobody

o mé submisivitě by Vém mohli říci své soudruzi z SSM na fakullě mebo z KSč na pracovišti – a to byl přelom 70. a 80. let, kdy většina držela hubu a krok

Boomer
23. 12. 2023 23:59
Odpovědět  vladjan

.. jenže islám je netolerantní náboženství a není kompatibilní s jinými kulturami, a nemusí k tomu mít ani ten falešný přídomek “radikální”. Islám je islám, od devátého století našeho letopočtu je neměnný, tehdy si mudrcové odhlasovali “uzavření jeho bran”. Co je psáno v jejich knihách, to nelze argumentačně rozmetat na cucky. Propagandistické kecy kolem toho nejsou argumenty!!!!!!!

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
vladjan
23. 12. 2023 15:01
Odpovědět  P.A.Semi

ne, nebylo málo dohledu, jenom kdosi nevyhodnotil bezpečnostní tizika – o tom tady píšu,,,,indicií bylo dost

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 18:41
Odpovědět  vladjan

Jenže na “vyhodnocení bezpečnostních rizik” je potřeba důkladný sběr dat a neustálé vyhodnocování, a s tím spojená šikana, protože nyní mohou dělat, jako že si toho nevšimli, a nechat nás na pokoji, když se nic neděje, ale když to budou mít kvalitně podchycené, a nic se dít nebude, tak půjdou po těch méně závažných, které by jinak blahosklonně přehlíželi…

vladjan
24. 12. 2023 14:16
Odpovědět  P.A.Semi

třeba bych s Vámi souhlasil ale ta “předsudečná nenávist” – některé orgány u nás to berou smrtelně vážně

Markýza
23. 12. 2023 20:51
Odpovědět  vladjan

A jestlipak by se vám chtělo spouštět planý poplach, kdybyste byl šéfem policie? První….aha, tak nic. Druhý….jo tak zase nic. Už s tím jdi do hajzlu, veliteli!
Tak byste šel do hajzlu a šup………..magor na scénu.
Je to stará lupičská metoda – aktivujete poplašný systém tak dlouho blbostma, až majitel nevydrží a vypne ho.

PremekJ
23. 12. 2023 15:13
Odpovědět  vladjan

BIS prý neměla žádnou informaci o hrozícím činu. To ale dost selhává, ne?

Ladislav 💤
22. 12. 2023 16:14
Odpovědět  Vaska

👍

pedro
21. 12. 2023 20:05
Odpovědět  Helena

Někdo říkal “zabít Čechy, podřezat Čechy” takže v řeporyjích slaví ne?

21. 12. 2023 21:07
Odpovědět  pedro

Pochybuju…tam moc Čechů nebylo…podle toho pláče na IDNESu v diskuzích…
Karma zasáhla přesně kam měla…

pedro
21. 12. 2023 21:10
Odpovědět  Veny232

Veny, myslíš ukry?

21. 12. 2023 22:12
Odpovědět  pedro

To nevím…ale na těch videích utíkajících studentů žádnou češtinu neslyším….
To je tam tak půl napůl,půlka děcka naší smetánky,půlka zahraniční smetánky…
Ale vzhledem k tomu,že na Idnesu někteří diskutéři bědují že tam chodí jejich dítě…se dá odhadnout jakou sortu lidí to zasáhlo…
Tu co píše Rusko se dvěma SS. Takže karma udeřila…
Třeba se nad sebou konečně smetánka zamyslí…

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2023 10:13
Odpovědět  pedro

Asi to byla nějaká ukrajinská budova, na videu v RT je vidět, jak jim vlaje na střeše ukrajinská vlajka…
https://www.rt.com/news/589481-prague-shooter-telegram-posts/

πα½

janle57
21. 12. 2023 18:36
Odpovědět  Slovan

Dohnali jsme náš velký vzor USA v teroristických útocích sakra velmi brzo,
teď už jenom zbývá zrušení bezplatného školství a zdravotnictví a v dohledné
době jsou tu stany bezdomovců na Václaváku,Příkopech nebo u Národního divadla,
bravo, pane Fialo,jen tak dál !!!

Slovan
21. 12. 2023 19:19
Odpovědět  janle57

Jako malý kluk jsem asi před devadesáti lety našel v bahně vypuštěného rybníka bouchačku. Už byla dost rezavá, tak jsem to rozhýbal a šla do toho poplašná. Párkrát jsem si vystřelil na rynku a už mě soudruzi z SNB a místní PSVB zajistili a bylo po radosti. A od té doby jsem podvratný živel a zůstalo mě to do nyní. My jsme tenkrát měli prioritu les, přírodu, k rybníku k potoku A dnes PC hry plné zabíjení, tak co z toho může vyjít. psychopati.

Joe Arp
21. 12. 2023 19:27
Odpovědět  Slovan

“V bahně vypuštěnýho rybníka”. Chlape tak ty sis už tenkrát vybral cestu životem! Zdravím do Mejta, jestli teda info. od Čoudelky II. nekecá.

Slovan
21. 12. 2023 19:56
Odpovědět  Joe Arp

Však píšu, že mě to zůstalo. Jdou po mě jdou jdou, na každém rohu mají fotku mou……🤣🤣🤣

PremekJ
23. 12. 2023 15:22
Odpovědět  Slovan

A my jdeme po nich.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 01:32
Odpovědět  Joe Arp

Nechápu zcela, za co ti asi tak přistály, ty dva minusy. Asi je něco ve vzduchu. Hlavně v Praze to teď asi řádí.

A když jsme u toho. Vykulenci a rakušáci demisi. Okamžitě a fofrem raus.

Joe Arp
22. 12. 2023 11:37
Odpovědět  ModrýKlokan

Ahoj, mínusy dávaj mínusi. Jo sranda je drahá věc. Kdo z vás na to má, řečeno slovy klasika. Nikoho, ani osiny v řiti tu nepalcuju, takže pocity z toho mě míjí.

Slovan
22. 12. 2023 14:16
Odpovědět  Joe Arp

…..jsou tu bacha na ně!! 🤣🤣🤣

Markýza
23. 12. 2023 18:31
Odpovědět  Joe Arp

Ano. Milan jich za velice prostou a správnou poznámku tuhle schytal asi 16….to tu máme samýho mínusa, co?

Joe Arp
24. 12. 2023 15:14
Odpovědět  Markýza

Jo, někteří jsou lehce do plusu a stejně spadnou do mínusu, volil bych nulování, jako na teploměru!

All
21. 12. 2023 20:59
Odpovědět  Slovan

Překrucování a zatajování našich dějin,podpora a schvalování válek naší vládou,dokonce schvalování použití jaderných taktických zbraní. To samé 24 hod denně v TV,vůbec nic duchaplého a tvořivého,spousty mordů,zabíjení a vraždy denodenně,podpora nejhoršího zla našimi politiky,fialovou vládou,včetně TV.Politici a vládo,máte tu výsledky své činnosti.

Pavel
22. 12. 2023 12:04
Odpovědět  All

Trefila jste to na hlavičku. Za té dnes zatracované totality,jsme se na ulici zdravili, pomáhali si v rodinách,,stavěli v akci Z a nenáviděli zabíjení a smrt.Po hadráku sem byl zatažený kult smrti, v mediích jen samé vraždy a zabíjení. “Kvér” má dnes kde jaký “pako”,stačilo říct, že podniká a má to na obranu a testy se daly obšlehnout! No a ta každodenní masáž a štvaní proti těm co mají jiný názor nese ovoce! Ale debil Rakušan již našel Ruskou stopu, jako by si Beslan zorganizovali Rusi sami. Teď se v tom budou media babrat minimálně půl roku a všude bude jen střelba v Praze tak jako ty bakchanálie s pohřbem Schwarzenberga.

Markýza
23. 12. 2023 15:57
Odpovědět  Pavel

Jojo……………… https://1url.cz/PuhPp

Albi
24. 12. 2023 15:01
Odpovědět  Markýza

To byl ještě HUMOR a navíc inteligentní a neurážlivý!
Nemáš takových scének uložených víc?

Markýza
24. 12. 2023 15:10
Odpovědět  Albi

Ne, tohle jsem normálně vygůglila na Trubce. Humoru mám uloženého stovky, ale většinou obrázky, takže jsem tady namydlená. Škoda – specielně kovidové mám vyloženě klenoty.
Ale hele, co jsem našla předs minutou: 😀

Na vojnu Řehka se rychtuje,
Černoška v tom ho fedruje,
žádný z nich, milý osude,
ke konci řehkat se nebude.

Slovan
22. 12. 2023 14:22
Odpovědět  All

Já jen dodám, když takhle sedím u toho PC a žena se dívá na ty přitroublé všelijaké seriály, vše viděla už pětkrát, tak neslyším nic jiného z té TV každou chvilku než ” já tě, nebo já vás zabiju”. A furt dokola. A málem jsem zapomněl, kde koho ojebat, tedy jako okrást, oloupit, podvést. Taky prachy, prachy.

Jaro Jaroslav
21. 12. 2023 21:18
Odpovědět  Slovan

Před 90 lety jseš ješte skackal z vajce do vajce…

Slovan
22. 12. 2023 09:51
Odpovědět  Jaro Jaroslav

Proto jsem napsal takové číslo, úmyslný namévr. To já rád.😊🙋‍♂️

ModrýKlokan
22. 12. 2023 01:28
Odpovědět  Slovan

Já našel krochnu u kostelní zdi. Bohužel už nešla rozhýbat. Dezolát a zaprodanec jsem ovšem také. Jo tenkrát jsme ještě měli dětství.

Slovan
22. 12. 2023 09:53
Odpovědět  ModrýKlokan

Nojo to jsme celý my dezoláti a problémový živly. 🤣🙋‍♂️

Zdena
22. 12. 2023 07:24
Odpovědět  Slovan

Máte pravdu je to zpovykaná ufňukaná generace nemakačenek znají jen svá práva, ale bacha povinnosti máme my vůči nim, když jsi k ničemu
budeš celý život studovat tatík to zaplatí a pak možná konspirace že je za tím ještě někdo a teď mě kamenujte

Slovan
22. 12. 2023 09:59
Odpovědět  Zdena

To je tím že jsme pro ně chtěli to nejlepší atd…….

Markýza
23. 12. 2023 15:59
Odpovědět  Zdena

Úplně jste mě dojala………..jako bych slyšela své spoluobčany, když mi bylo patnáct………

janle57
22. 12. 2023 13:05
Odpovědět  janle57

jen ještě malý dodatek,v 80.letech min.století jsem taky navštěvoval v Praze
VŠ,opravdu si nevzpomínám,že by v tehdejší době a také i dlouho před tím
byl proveden nějakým studentem teroristický útok s takovými následky,byť
třeba jen obyčejným nožem,protože zbraně tenkrát měli jen policisté a vojáci
a mimo ně pouze osoby ve Svazarmu atd.atd,nežilo se nám tenkrát klidněji
a museli se naše rodiče se tenkrát bát,že se třeba nevrátíme ze školy domů??

Vlasta
23. 12. 2023 04:15
Odpovědět  janle57

Jestli ještě jednou uslyším od fiasového debila a jeho squadry ve Strakovce, že “patříme na západ”, tak ho osobně naložím do nákladního vagónu, zaplombuju a na ten jeho vysněný západ expres rekomando pošlu!

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 18:45
Odpovědět  Slovan

V ČT už přišli s tím, že se prý inspiroval nějakou podobnou střelbou loni v Rusku

Takže to vypadá jako produkt Rusofobní Nenávisti Západu, ale je dost pravděpodobné, že to obrátí proti nám…

πα½

Gales
21. 12. 2023 18:54
Odpovědět  P.A.Semi

O den později pak dodal, že jej inspirovala Alina Afanaskina. Ta ale podle něj nezabila dost lidí, což se on pokusí napravit. Odkazoval tím na ruskou školačku Alinu Afanaskinovou, pachatelku masové střelby ve škole Brjansku, při které 7. prosince zemřeli dva lidé a další byli zraněni. Poté sama spáchala sebevraždu.

Markýza
21. 12. 2023 18:56
Odpovědět  Gales

Pozdě. Všichni už vidí inspiraci na úplně opačném konci světa.

Slovan
21. 12. 2023 19:05
Odpovědět  Markýza

Je to nutné??? 😊

Markýza
21. 12. 2023 19:13
Odpovědět  Slovan

Co zase, proboha?? Tak jestli potřebujete šířit do světa inspiraci Afanaskinovou šiřte si – nebráním vám.

Slovan
21. 12. 2023 19:58
Odpovědět  Markýza

Tak to je dobře proboha, jinak nic, nebudu vám přece JÁ póvl napovídat.

Helena
21. 12. 2023 18:55
Odpovědět  P.A.Semi

Samozřejmě, že toho méééédia hnusně zneužijí pro pyjalový prospěch. Teď jde o to, jak s tím veřejnost naloží. Muselo jim tedy zatrnout. Možná, že ta rodina byla v bezvýchodné finanční situaci, možná museli uvažovat o svém vystěhování a o všem co s tím souvisí, protože na už neměli peníze – v takové situaci se bude nalézat čím dál víc lidí, i podle toho – jestli je to pravda, co psal na sítích-z toho čiší beznaděj a strašná společenská křivda.

jiří
21. 12. 2023 19:05
Odpovědět  Helena

Tak měl jít lovit politiky.

Boomer
21. 12. 2023 21:09
Odpovědět  jiří

.. no, to by si moc nezalovil, dopadl by jako jeden islámský terorista, který byl “postižen” nápadem, že autem prorazí do kasáren belgických “paras”. Krasojízdu ukončil cca. 75 metrů před vytouženým cílem, prostřílený jak řešeto.
Jo, holt jsou cíle měkké a tvrdé…

Trojta
22. 12. 2023 08:52
Odpovědět  jiří

Taky mě to napadlo.

Slovan
21. 12. 2023 19:04
Odpovědět  P.A.Semi

Semi tohle jsem před necelou hodinou řekl ženě, jen aby vykuléný kouřící ježek nevydal sbírku zákonů v rámci bezpečnosti státu a jeho občanů “DAVAJ SUDA”.

Joe Arp
21. 12. 2023 19:29
Odpovědět  Slovan

V našem regionu už zabavují praky, taky!

Slovan
21. 12. 2023 19:59
Odpovědět  Joe Arp

Už jsem tu psal, že mám rád okolo sebe chytrý lidi. 🤣🤣🤣

PENNYS
21. 12. 2023 20:34
Odpovědět  Slovan

SLOVANE……………….. ty koni asi jsi si spletl adresu ,musíš na SEZNAMCZ NEBO HOVINKA :CZ
tam jsou jedni z NEJ………………
MUSÍM SE SMÁT IKDYŽ MI NENÍ DO SMÍCHU CHLAPE

Slovan
21. 12. 2023 21:05
Odpovědět  PENNYS

PENNYS to není z mé hlavy, jen cituji jednoho známého 59 ročník. Ten to takovou mluvu používá. 😊 🙋‍♂️
P.S. Hovínka? Tak kolik bys mi dal času sertvání než by mě blokli. 🤣
P.S. II- Jak to mám jinak kamarádovi napsat, aby mě Kolíňák nezašil za Dezinformaci, víš já ovládám to mezi řádky. Hezký večer.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
ModrýKlokan
22. 12. 2023 01:37
Odpovědět  Slovan

Jako politickej nebudeš mít v ťurmě mezi poctivejma lupičema váhu. Přečti si Švejka lumpe…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 12. 2023 10:06
Odpovědět  ModrýKlokan

Není čas, tož jako chcípák a vyvrhel společnosti, který si dovolil zažádat o ID mám tolik práce, že nevím kam dříve skočit. Já radši koukám na film. 😊

ModrýKlokan
22. 12. 2023 14:18
Odpovědět  Slovan

Jo tu Švejkovu trilogii taky vždycky sleduju. Je to nesmrtelný. Hláška za hláškou.

Joe Arp
22. 12. 2023 14:40
Odpovědět  Slovan

Pavle smiř se s tím, tomu se říká nenávist až za hrob. A to jsi na tom ještě dobře, víš jaké je utrpení přímo sousedit s debilem?

Slovan
22. 12. 2023 14:54
Odpovědět  Joe Arp

Vím. Ale co se týče toho tajtrlíka nechápu, zřejmě jsem se mušel do něčeho trefit. To co tu napíši on okamžitě archívuje a pak to tu na mne sype v domění jak mě nasserre. Sranda jak cyp, jak to píše ten debil z PP Jiří. Ale aspoň je legrace. 😊🙋‍♂️

PENNYS
22. 12. 2023 07:06
Odpovědět  Slovan

Než bytě ta sebranka blokla tak ti dávám tak jeden krátký příspěvek.
a vyřazen NATRVALO!

Slovan
22. 12. 2023 08:29
Odpovědět  PENNYS

Kurňa pánové výše, to nejsou pro mě zrovna moc dobré preference. No co holt muším bojovat, ale ponejprv se budu mušet vypořádat s nepřítelem v týlu. Je nebezpečný sobě ale hlavně svému okolí. Má poruchu osobnosti a nebere léky. Pořád kvoká a myslí si že je to potomek Velkostatkářů.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 09:43
Odpovědět  Slovan

Udělej z něho polívku a má po kvokání…

Slovan
22. 12. 2023 10:08
Odpovědět  ModrýKlokan

To jako myslíš natočit nějaké to Babicovo videjko. To by vlastně šlo už jsem byl tou flákotou pozvaný na natáčení.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 01:35
Odpovědět  Joe Arp

Gaulaiter Osterraicher Vykuleny Voko prej bude zabavovat Praga V3S. Vraždící vozidlo, velmi nebezpečné, slečna Olga Hepnarová by mohla vyprávět.

Joe Arp
22. 12. 2023 14:51
Odpovědět  ModrýKlokan

Čoveče, nechci se přít, ale myslím, že Hepnarka použila malou třítunovou pragovku, ale to neva, zabavíme taky!

ModrýKlokan
23. 12. 2023 13:57
Odpovědět  Joe Arp

Zdravím Joe, máš pravdu. Praga RN “erena”. Já to lovím z paměti a zdroje řeším až po reklamaci. Prostě dezolát a dežoinformátor.

O Olze Hepnarové má web https://pantharei.estranky.cz/ autor, který se průběžnému sběru materiálu o případu Olgy Hepnarové věnuje desítky let a dodnes ho doplňuje o nová zjištění. Velmi zajímavé, žádný zbytečný balast a traktáty. Vzhledem k množství materiálu i stručné. Podepsala se na ní podle mě, především její ignorantská a dominantní matka a její hloupý přišláplý ignorantský otec.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 20:41
Odpovědět  P.A.Semi

Tak Rakušan zakončil nějaký proslov, že je to prý projev “Ruské trolí farmy”… (jestli jsem se odvedle nepřeslechl?) To se dalo čekat, že to použijí a hodí na nás…

πα½

ModrýKlokan
22. 12. 2023 01:39
Odpovědět  P.A.Semi

Tak co asi se dalo od toho retardovanýho nedonošenýho jelita čekat, že…

PENNYS
23. 12. 2023 07:59
Odpovědět  P.A.Semi

23. prosince 2023, 01:52 — Veřejné zpravodajství — OSN
Americký vůdce Joe Biden řekl, že ho zpráva o smrti 73letého amerického občana Gadiho Haggaie, který je zadržován jako rukojmí Hamásu, zlomila……„Necháme zabíjet děti. Zbraně pryč!(Ted mě napadá jak tady čtu názory. nebyl ten vrah, co střílel, navedenej ,kamarád, přitel toho “řeporyjského prasete”????????????????????????

TAK TOHLE JSEM NĚKDE UŽ ČETL,ALE V OBRÁCENÉM GARDU!!!!
NÁŠ STRÝČEK
“DŽOU PRÝ LITUJE PRÁGLEOBJETI”
TED MUŽEME OPĚT OČEKÁVAT,ŽE VLÁDNOUCÍ ŽUMPA PŘITRVDÍ JAK INTERNET,TAK ŽÁDOSTI O ZBROJNÍ PRUKAZ.
ONO JIM TO VŠE VYCHÁZÍ A PŘÍJDE VHOD .OBRÁTÍ TO VE SVUJ PROSPĚCH.
FUJ FUJ FUJ TEN NOVÝ RO SE MI JEVÍ JAKO SMRADLAVÝFIjalenkovývul!

ModrýKlokan
22. 12. 2023 01:50
Odpovědět  P.A.Semi

Tak většina těchto činů je součástí jednoho procesu takzvané rozšířené sebevraždy. Často pravděpodobně iniciovaného neschopností v klidovém režimu realizovat samostatnou sebevraždu. Pachatel tedy vyžene tímto situaci a vlastní emoce na ostří nože a následně spáchá sebevraždu už sám, nebo počítá s tím, že ho zabije policie.

Největší fór je v tom, že David Kozák je vlastně vzorový člen naší progresivně liberální demokratické kapitalistické vyspělé pokrokové společnosti. Z dobře situované rodiny, VIP High Society, úspěšný student university a progresivního “vědeckého” prestižního oboru, frikulín, on-line, in-line, all-line, hipster, sluníčko a nejspíš volič Pyjaly Nuteloviče i pana Pávka 107. To nevymyslíš. To zdar.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 12. 2023 10:02
Odpovědět  P.A.Semi

Kontrolní otázka, viděl někdo na vlastní oči někoho střílet, či zastřeleného člověka? Už jsem zhlédl spoustu videí a jen chaos a nic. 🙄🙄🤦‍♂️

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2023 10:17
Odpovědět  Slovan

Oni se ti mrtví nezveřejňují v novinách, to je určitá etika…
A navíc je tam s foťákem k obětem nepustí…

πα½

Slovan
22. 12. 2023 13:09
Odpovědět  P.A.Semi

No to jo, já vím ale byla tam spousta lidí a měli zajisté všelijaké ajfouny atd. V kdejaké (!) je tu do pár hodin video a divil bych se, že by tam nebyl někdo chtivý natáčet okolí. Bylo tam všude jak říkám spousta lidí.

Markýza
22. 12. 2023 13:18
Odpovědět  Slovan

No…………v takové situaci budete nejspíš koukat kam se schovat, všude zmatek, chaos a křik – já se tedy nedivím, že nikdo nevytáhl ajfouna a netočil. Nebo vy byste točil, kdyby vedle vás umíral spolužák, se kterým jste byl chvíli předtím na přednášce? Já rozhodně ne, ale lidi jsou všelijací, že.

Slovan
22. 12. 2023 14:33
Odpovědět  Markýza

Tak jasně jiný kraj jiný mrav, já píši TO co jsem viděl na vlastní oči někde po netu. Co bych dělal vás nemohu uspokojit, bo jsem nikdy v takové situaci nebyl. Ale na vojně jsem měl kudlu na krku od frustrovanýho supráka, slovenskýhomaďara a ožratého jako prasca, že kámoši mávali do civilu a on mušel 14 dní nasluhovat. Chlap jako hora. Dobře mě nebylo, klika že tenkrát ještě nebylo populární Aláhu Akkbar. Kdoví. Ale ti jeho etničtí kamarádi mu zavčasu domluvili. Ano, pětku drát bych asi vejfukem přeštípnul. Ono to tam bylo trochu jako v kriminálu.

Markýza
22. 12. 2023 14:52
Odpovědět  Slovan

Tam by jistě někdo točil, být ajfouny. Jenže tam jste měl diváky….u FF prostě nikdo divák nebyl.

me2d44
23. 12. 2023 10:34
Odpovědět  Slovan

Hezké a šťastné Vánoce. V reakci na Vás: Já to zažil. V posledním ročníku střední vojenské školy mi, jako závodčímu stráže, přišel na kontrolu dévéťák – že půjdeme na stanoviště. Strážného tam ale “splašil” ježek a to, že nás je víc, než závodčí a střídající stráž – a než ho starej pardál zpacifikoval obchatem, proletěly mi kolem hlavy 2 zásobníky. Jen jsem měl pokyn “střílej do vzduchu, abys ho zaměstnal”. No, byl to dosluhující důstojník, prošel z Buzuluku až na Moravu, takže věděl, co dělá. Mezitím jsem si málem pod sebou vyhrabal i jámu (prádlo jsem si měnit nemusel). Přežil jsem, dneska jsem kapitán v důchodu, ale na tu zkušenost nezapomenu. Jenže, to jsme se učili, že se učíme pro Vlast.

me2d44
23. 12. 2023 10:42
Odpovědět  me2d44

Ještě dovětek: šikan-vojna začínala zpravidla 15 minut po odchodu “lampasáků” po šichtě domů. Takže vojáci si dělali vojnu sami mezi sebou ( dostal jsem k jednotce Róma, vyhozeného z poddůstojnické školy za to, že šikanoval starší vojáky – výborný kuchař). Jako ZVP jsem svoji kancelář vyhlásil za nekuřáckou – a “hulíc jak tovární komín” jsem chodil na kuřárnu. Vojáci ani nevěděli, jaké průšvihy na sebe prozradili ještě před tím, než k nim došlo!

Slovan
24. 12. 2023 08:07
Odpovědět  me2d44

Děkuji za přání. I vám příjemné a klidné prožití svátků i celé rodině P.K.

Helena
21. 12. 2023 19:08
Odpovědět  Slovan

Nevím, ale na pozadí Klánovických vražd, mi na tomto případu něco hoooooodně smrdí. Jako kdyby někdo chtěl odvést pozornost od té Klánovické události a odvést pozornost od dokončování rozvratu naší země.

Joe Arp
21. 12. 2023 19:31
Odpovědět  Helena

Jako, že rozvráceným kočárkem, no to mi smrdí taky.

Helena
21. 12. 2023 19:49
Odpovědět  Joe Arp

Tak si představte-je to tedy strašné a nechutné: někdo zastřelí chlapa. Je zima. Vedle stojí kočárek-dítě je zabalené, na kočárku kryt, je trochu divné, že se trefil dítěti přímo do břicha. Dítě muselo po tom ohlušujícím výstřelu/nebylo-li to s tlumičem/ plakat a začít se kroutit. Nemůžu si pomoct – M A F I E – možná zasahující do nějakého ministerstva a možná ještě dál. Myslím, že by nám oči přecházely, vědět, co se v té “vládě” a na ministerstvech děje za šílenosti. Jak velké šílenosti by museli zakrývat touto šíleností?

Slovan
21. 12. 2023 20:01
Odpovědět  Helena

Tento případ je ještě více zapeklitý jak ten na střeše.

Joe Arp
21. 12. 2023 20:04
Odpovědět  Helena

Tedy madam, zastřelit chlapa a dítě jenom proto, že je jim zima, šílené! K druhé polovině vaší dedukce, nebylo by lepší třeba vykolejit vlak a natočit u toho Vrábela nebo Hájka s nohou na ležící bezbranné lokomotivě. Samozřejmě byli inspirováni ruskými partyzány (podtrhuji, důležité) operujícími na nádraží v Mukačevu za II. sv., rozpoutané Husákem!! Omluva, kecy pod stromeček.

skeptik
22. 12. 2023 07:10
Odpovědět  Helena

Už to nehulte

Helena
21. 12. 2023 21:03
Odpovědět  Slovan

Jak je to dlouho co tady byl Sereš? Na výlet se sem asi netáhl. SMRDÍ TO POŘÁD VÍC A VÍC !!!

Slovan
22. 12. 2023 08:31
Odpovědět  Helena

Nojo do toho nevidíme, ale asi se něco bude dít. Slovač, Serbia, a tuna.

jiří
21. 12. 2023 21:48
Odpovědět  Slovan

comment image

Slovan
22. 12. 2023 10:14
Odpovědět  jiří

jiří hezký, ale tohle kdybych poslal na patřičná místa, tak se mnou nemluví ani klika od dveří. 🤣🤣🤣

katango
22. 12. 2023 13:13
Odpovědět  jiří

Řečí těla Fiala jasně sděluje, že bude potlačovat.

Markýza
22. 12. 2023 13:19
Odpovědět  katango

Možná má tu snahu 😀 ovšem já, jako majitelka vlčice mám na potlačovací gesta jiné požadavky 😀

ModrýKlokan
22. 12. 2023 15:08
Odpovědět  katango

Škoda, že mu nestačí potlačená stolice. Jinak myslím, že nikdy nic nesděluje. Loutky nesdělují, pouze tlumočí pánovu vůli. Asi budu blinkat.

PENNYS
23. 12. 2023 08:26
Odpovědět  jiří

TO NENÍ PRAVDA!!!! Musíte si uvědomit ,že “POMÁHAT A CHRÁNIT” policie na 100% dodržují.
Chrání a pomáhají našim zvoleným a vyvoleným!!!

Putinovec
21. 12. 2023 22:42
Odpovědět  Slovan

Připomíná .Kuciak . Benderovský převrat . A ještě předtím , mrtvý student Šmíd .
Pokud to povede ke svržení protektorátní sebranky , tak je to připravená akce . Když potřebují stabilizovat nějaké řízení , protože hrozí výbuch , který by mohl vést ke ztrátě řízení , tak dosadí toho , kdo bude zklidňovat vášně . Viz Slovensko a Fico .
A znamená to i fakt , že jsou připraveni spustit přeformátování stř. a vých. Evropy .
Pjakin vždy upozorňuje , že je třeba sledovat hned tu první informaci , která vypluje ven . Protože tu ještě nemají informačně podchycenou . To další už je přelátaná pohádka .
Pro toho , kdo potřebuje spustit nějaký manévr v řízení procesu , pro toho lidský život znamená jen použitou položku .

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 23:45
Odpovědět  Putinovec

Takhle právě se ty vaše Pjakinovské pomluvy pak používají na očerňování férových politiků, jako je třeba Fico, aby to vypadalo, že jednají na zadání globalistické mafie…

Víte, mnohem pravděpodobnější je, že jim to řízení jaksi zadrhává a dostávají se jim tam neplánovaně politici, jako třeba Fico, kteří jim občas hodí písek do soukolí…

πα½

Putinovec
22. 12. 2023 08:45
Odpovědět  P.A.Semi

Vy jste to zase pochopil podle sebe . Já jsem nenapsal , že je Fico darebák . Velice srozumitelně jsem napsal , že byl Fico dosazen právě proto , že situaci dokáže stabilizovat . Což znamená , že jde směrem , politika pro lidi , pronárodní .
Opakovaně se mi snažíte podsunovat to , co chápete posle svého rozumu .
Nechápete ten jednoduchý fakt , že existuje kádr spásy a kádr pohromy . Ten rozdíl je v morálce , těchto kádrů . A ten , kdo je schopen řídit sociální procesy v supersystému – státu , národu , ten zaměření těchto kádrů jednoduše využívá tak , že je nechává pracovat ve chvíli , kdy potřebuje provést určitý manévr .
Pokud Vám vadí Pjakin už z přesvědčení , které začasto nevzniká samo od sebe , ale je lidem vpraveno do hlaviček záměrnou propagandou , pak ho můžete ignorovat . Ovšem ignorovat člověka , který odhaluje jinak skrývaný způsob řízení , upozorňuje na to , jak toto řízení probíhá , k čemu směřuje , poskytuje faktologii k danému řízení a neváhá jít při tomto odhalování hluboko do historie , aby si každý mohl propojit tyto dlouhodobé procesy se současností , tomu už se nedá říkat chyba .
Je to rezignace na možnost , aktivně chápat a bojovat tak proti fašismu .

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2023 10:23
Odpovědět  Putinovec

Nenapsal jste přímo, jen vytvářel takový dojem, aby to takhle čtenář pochopil…

Fico nebyl nikam “dosazen”, ale férově to vyhrál, protože je dobrý a protože na to čtyři roky dřel a burcoval na mítincích a demonstracích… Čtyři roky tam neochvějně říkal Pravdu, a proto si ho Slováci zvolili, poučili se…

Prostě se těm globalistům to “řízení” vymknulo z ruky…

Vy děláte z těch GP polo-bohy, jak všechno ovládají…

Mně nikdo nelil proti-pjakinovskou “propagandu”, k tomu jsem dospěl sám, že to je právě on, nebo spíš leva-net, který vás takhle zmagořil…

Protože chápu konceptuální a duchovní řízení věcí o něco lépe, než je běžné, a také vidím, jakou konceptuální manipulaci se snaží Pjakin a pjakinovci uplatňovat… Spoustě lidem to nedochází, jak jsou manipulováni…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Putinovec
22. 12. 2023 12:38
Odpovědět  P.A.Semi

Ani nevíte , jak velikou pravdu máte , ve své poslední větě .
Pokud chápete politiku jako činnost , kde nějaký člověk takzvaně “maká” a je za svou činnost spravedlivě odměněn přízní obyvatel a dostane tak do rukou řízení supersystému , tak to znamená , že způsob řízení vůbec nechápete .
Nikdy bych si nedovolil o sobě tvrdit , že jsem v otázce jemnohmotných částech tohoto složitého světa odborníkem , který chápe více než ostatní , funkci těchto jemnohmotných světů . Jak jste na to přišel , že máte větší znalosti o duchovnu , než ostatní lidé ?Já naopak tak nějak chápu svým selským rozumem , že Náš rozum sám o sobě , není schopen toto pochopit , do dostatečné hloubky . A každý z Nás pochopí jen tolik , nač stačí jeho rozum a co sám sobě pochopit dovolí .
Už jednou jsem Vám napsal , Kdo hledá boha , ten nenajde Boha .
Nezamyslel jste se nad tím , tak to vysvětlím .
Proč hledáte Něco , co se ve všem okolo Vás , touto entitou plně projevuje ?
Proč hledáte tam , kde je nápis bůh .
Podívejte se sám do svého nitra a najdete Ho . Podívejte se na soulad a MÍRU , která se ve všem kolem Nás projevuje a uvidíte Ho , v Jeho nekonečné rozmanitosti .
Je to dané v Rozlišení .

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2023 13:04
Odpovědět  Putinovec

Ohledně míry chápání, já jsem to minule nepsal, že jsem Shaman, který konvertoval ke Křesťanství…
A že když člověka vidím, tak vidím, co cítí… Tuhle schopnost máte všichni, ale nepoužíváte ji dost… Takže třeba nepotřebuji nějaký “detektor lži”, protože já tu lež na chlapech vidím… Na ženských někdy ne, ty umí lhát mnohem lépe…
(A ovšem také “vidím” duši člověka skrz psaný text, i když to není takové, jako mu vidět přímo do očí…)

A (byl) jsem dlouhodobě “zaměstnaný” v režimu “hlavně už nic moc nedělej”, takže jsem měl spoustu času se “vzdělávat” a shromažďovat informace a posuzovat bias jednotlivých zdrojů…

Ohledně té teze, že Boha má každý v sobě, tu samozřejmě znám… Ale nápisy na Slunci nebo počasí nedělá “Bůh v lidech”, víte, je to příliš velké…

Také znám důkaz vlivu Andělů (nebo Hospodina nebo jak Je(j) nazvete) na pozemskou makro-politiku, datující se nejméně od doby Řecka, od té doby, co máme Historii a Zápisy, a je prokazatelně daleko nad možnostmi jakékoliv tehdejší “egyptské” nebo Židovské “mafie”, jak se snaží pjakinovci podsouvat GP do Historie…
Jenže ho nezveřejním (víte proč? protože pokračuje dosud…), tak o tom pochybujte…

πα½

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2023 13:19
Odpovědět  P.A.Semi

Abych to shrnul – já ani nerozporuji, že je nějaká “mafie”, které pjakinovci říkají GP, která se snaží o Konceptuální řízení procesů…

Jenže ji přeceňujete a podsouváte tomu pak i leccos, co se děje spontánně (třeba to, jak se Slováci poučili z chyb), nebo jinými vlivy (třeba od Hospodina)…

A ovšem extrapolovali to do Historie, jako že už to takhle funguje od hodně dávno, a nabalí na to spoustu nesmyslů a výmyslů, jako třeba zpětné vymýšlení historie Slovanů (tyhle zakládací mýty se pak používají pro sjednocování), třeba v té údajné Tartárii… Nebo třeba Bukvice, jak se z nich prý vyvinula ostatní písma, což ale lze lingvistickou “archeologií” dokázat, že ne, že a b v g d pochází z a b g d z řečtiny původně z hebrejštiny a předtím možná z nějaké féničtiny, ale určitě ne od Slovanů, protože to V, které vypadá jako řecká Beta, si tam doplnili až později, protože řekové V neměli a v hebrejštině se B čte většinou jako V…

πα½

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Slovan
22. 12. 2023 10:17
Odpovědět  Putinovec

……že je to furt stejnej scenárista a rejža. Jen kulisy a kompars se mění.

Helena
21. 12. 2023 17:45
Ohodnotit příspěvek :
     

Denně kolem sebe vidím lidi, kteří jsou neskutečně vystresovaní. Opravdu. Jsem denně mezi kvantem lidí a určitá vystresovanost je před každými Vánoci. Ale letos je to tedy opravdu S Í L A .
To vše má na svědomí tato “vláda”, která zabíjí naši zemi všemi možnými i nemožnými způsoby-a to jen pro rozmar USA, Anglie a skopčácka.
Každý má obrovský strach jestli bude mít příští rok na zaplacení hypotéky, jestli bude mít příští rok na zaplacení už tak uškrcené spotřeby energií, jestli bude mít na jídlo pro děti a na dojíždění denně za prací a jestli vůbec bude mít čím do práce dojíždět a jestli tu práci bude vůbec mít. Jestli bude mít dětem čím zatopit. A jestli je exekutoři neokradou o vše co mají, protože prostě nebudou mít na zaplacení úplně základních věcí.
Je to šílené, jaký mají lidé strach. Fiala s dozimetrem/velitelem/ rakušákem zajištěnými agentem Pávkem a jejich spolupachateli si můžou gratulovat-rozvrat se zdařil.
Ani to nejde popsat, jak jsou lidé zoufalí.
Je to strašné.

Jaroslava
21. 12. 2023 20:50
Odpovědět  Helena

Ale skoro všichni, si to nechají líbit, je málo těch, kteří proti tomu jakýmkoli způsobem bojují. Většina Čechů skloní hlavu a mlčí, jen když mají plné nákupní vozíky. Bylo by potřeba se semknout a už zbavit této zkorumpované, zaprodané fašistické fialové chátry a tohoto protilidského systému.

All
21. 12. 2023 21:16
Odpovědět  Helena

Jen za Kalouuska při zavedení exekutorské mafie a lákání do dluhových pastí prudce vzrostly vraždy a sebevraždy,uběhly roky a vláda podporuje válku,posílá zbraně,které zabíjejí a vraždí nevinné. Tohle vše i ten dnešní masakr je dílem ODS,TOP,KDU,STAN, aj. včetně TV propagandy,jejich dílo ,,výchovy k mordům a válce”.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 09:50
Odpovědět  All

Přesně… a teď nás jako soucitně budou “zachraňovat” z toho, co sami spáchali. Včera jsem viděl ten Rakušákův ksicht ve zprávách a udělalo se mi na blití… hnus fyjalovej

Markýza
22. 12. 2023 13:21
Odpovědět  ModrýKlokan

Že je to hnus fialovej, to vřele souhlasím. Už jsem na několika diskusích zaznamenala požadavek, aby proboha držel zobák.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 14:22
Odpovědět  Markýza

Předpokládám, že od vlastních liberálních jelit, aby jim nedělal ostudu :-D)))))

Markýza
22. 12. 2023 14:54
Odpovědět  ModrýKlokan

To nevím, neříkali ničehož nic – je možné i to. Spíš ale ne.

Kolonáda
22. 12. 2023 01:53
Odpovědět  Helena

Jde o ten samý “lid”, který 3x ve volbách většinově podpořil Demolici ? Jde o ten samý lid, co na Hrad s velkou pompou zvolil Pávka ? Jde o ten samý lid, který hlasitě a mohutně podporoval i svojí účastí na demonstracích Milion chcanek a hnědokošiláče ? Jde o ten samý lid, který je otevřeně rusofobní, klidně by vraždil a vyhubil bez mrknutí oka příslušníky jiného národa, které nepovažují za lidi ? Jde o ten samý národ, který se nejen drzými kušnami politické sebranky omlouvá svým katům, leze do zadku zrádcům, podlým rádobykamarádům, a společně s místní i mezinárodní verbeží tančí na hrobech předků, plive na jejich odkaz, utrpení i oběti ? Je to ten samý národ, který je na míle cítit nacismem, nefalšovaným otevřeným fašounstvím, křupanstvím, šosáctvím a komplexní podporou nácků ve válečném konfliktu ? Je to ten samý lid, bezohledný, arogantní, záludný, hladový, vypočítavý, zákeřný a falešný, který bez mrknutí oka zaprodal vlastní státnost, průmysl, bankovnictví, vlastně celé hospodářství včetně pozemků a lesů komukoliv za pár drobných ? Je to ten samý lid, který je tak hrdý na svůj plný nákupní vozík, že v klidu prodá i vlastní mámu ? Tak ten ať trp

ModrýKlokan
22. 12. 2023 09:52
Odpovědět  Kolonáda

Je to tak… není co dodat… to ovšem ovce nechtějí slyšet. Bééééééé

Slovan
21. 12. 2023 17:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Omluva není to k tomuto neštěstí, ale myslím si že by vás to mohlo zajímat jak Ladislav Vrábel bojuje i za nevděčné Čechy.

EP STRASBOURG – Ladislav Vrabel – Trust and Freedom – YouTube

jmm
21. 12. 2023 18:03
Ohodnotit příspěvek :
     

“ušácké” manýry v žádném případě….

Ladislav 💤
21. 12. 2023 18:03
Ohodnotit příspěvek :
     

👎Fašistickobanderovská kapitalistická pavládo, okamžitou demisi!👎
Hnus, kam jste nás to přivedli! To máte za to, že podporujete veřejně za pomocí VŠECH Goebbls médii války, tetorismus a vraždy!
Tohle by se za komunistů nestalo!

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 18:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Takže jak to poslouchám v ČT, prý student, prý jako dost blbý způsob sebevraždy…?
Někdo tam ty studenty magoří, Bečva Ukrajina atd atd…

Tenhle týden jsem v té budově byl se zeptat na katedru arabistiky, a když tam nebyla, tak jsem další den (asi včera nebo předevčírem?) byl v jiné budově téhle vš… Chvíli jsem čekal venku, až tam potkám arabistu, ale pak šel vrátný někam naproti, tak jsem proklouzl dovnitř a prošel tu multi-budovu systematicky, až jsem tu katedru našel, chvíli jsem tam čekal, ale na žádného arabistu jsem nenarazil, tak jsem si aspoň něco opsal z nástěnky, a zase jsem šel… Tiše, slušně, nikoho jsem nerušil…

Na chodbě tam měli letáky, verbující na demonstrace za VŠ, a verbující na demonstrace za důkladné vyšetření “Bečvy” – zjevně anti-babiš propaganda, a nějaké pro-ukrajinské letáky…

(akorát jsem neměl foťák a teď už se tam asi jen tak nedostanu…)

πα½

Pendergast
21. 12. 2023 18:09
Odpovědět  P.A.Semi

Že by špatná karma okolí?

Ladislav 💤
21. 12. 2023 18:26
Odpovědět  Pendergast

Tak toužebně si Práglovci přáli žít jako usáčtí gengstři.
USA, přeci náš vzor, až se toho vraždění konečně dočkali!

Markýza
21. 12. 2023 18:39
Odpovědět  Ladislav 💤

No, napadlo to i Jeronýma Klimeše: “Dá se říci, že je to americký folklór, který po mnoha letech dorazil do Prahy.”

Autor
21. 12. 2023 20:30
Odpovědět  Ladislav 💤

Práglovci, to je omyl, jestli jste sledoval odjinud podobné záležitosti, tak hlavní města byla vždy spíše výjimkou. Tohle je nemoc celé společnosti. To je to nejhorší! Nikdy nevíte, co a kde a kdy se může takováto událost zopakovat.

Mne by spíše zajímalo, jestli náhodou nebyl na sociálních sítích tam, kde “kurátoři” nabádají a “jemně” postrkávají dospívající k sebevraždám, či podobným činům jako je tento. Tohle mohlo stát i za tím, co bylo – jak se odvolával – v tom Rusku.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Teuton
21. 12. 2023 18:13
Ohodnotit příspěvek :
     

A BIS, Bezpečnostní informační služba takzvaného generála Čoudelky, jenom sedí, čumí a vymýšlí halucinační bláboly o tom, že předloňské tornádo na Moravě mají na svědomí “cizí agenti.” Když opravdu dojde k terorismu, jsou tihle žalostní a tragikomičtí čučkaři úplně jaloví. Přitom ten vrahoun si na netu vedl deník, že hodlá vraždit. Čučkaři ale raději vymysleli, že prý vánočnímu stromečku na Staromáku hrozí od “cizích agentů” nebezpečí.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 09:57
Odpovědět  Teuton

Desátník Čoudelka si nasypal v rozrušení kokain do rici a už volal svému řídícímu důstojníkovi do CIA pro instrukce. Prý zesílí boj s dežoinformacemi.

Kokainu Slava

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Burák
21. 12. 2023 18:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Kladu si na srdce jednu příznačnou otázku. Proč se to v době před 89 nestalo? Proč se to děje jenom v americkém modelu. Protože děti nebyli krmení kravinami a to nejen ve škole ale i cílenou reklamou nebo propagandou ve všech médiích, které tu dnes jsou. Pokud si chci vzít život, netaham do toho ostatní. Bude zajímavé se třeba příští rok dozvědět co ho k tomu vedlo. Jen kolik uchylaku pobíhá volně mezi námi a k volnosti jim stačí probíhající terapie. Zrovna jsem letos přemýšlel kam jsme se to až dostali. Každý si pořád říká, mě se to netýká. Jednou ale může a dostane je chladný přístup společnosti k danému problému. Nepamatuji si na školách, kterými jsem prošel ani jednu zásadní násilnost. Tu a tam rána nebo facka, toť vše. Nikdo se psychicky nehroutil jako tomu je dnes. Mám kamarádku psychologickou poradkyni na škole a z jejího vypravování, samozřejmě anonymně bez jakýchkoli jmen, mi vstávají hrůzou poslední vlasy na hlavě. Škoda. V 89 jsme to měli zastavit ale to chtěl každý majetky, jezdit po světě atd ale co to s sebou přinese jsme si neuvědomili 😒

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 18:48
Odpovědět  Burák

Pamatuji, jak tu najela (snad) ženská náklaďákem do zastávky plné lidí, někdy v 70-tých nebo 80-tých letech…
Dělo se to tu i za socialismu…
Nedělo se to tu a neděje se to tu nijak běžně, protože nejsme magoři…

πα½

Markýza
21. 12. 2023 19:01
Odpovědět  P.A.Semi

Hepnarová. Hezká holka to byla….důvody podobné, jako tenhle magor, jako ten magor v Uherském Brodě…..a pak se mi někdo diví, že si ošklivím, když kolem sebe kdokoli plive nenávist, ať už ke komukoli.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 22:01
Odpovědět  Markýza

Pravda připadá jako Nenávist těm, kdo Nenávidí Pravdu…

πα½

zdendulka
21. 12. 2023 20:47
Odpovědět  P.A.Semi

jo… ta ženská byla lesba, nenávidějící muže, ale kupodivu vlítla do shluku lidí na zastávce, kde byly i ženy – dostala doživotí.

katango
21. 12. 2023 21:20
Odpovědět  zdendulka

Hepnarovou oběsili.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 10:15
Odpovědět  katango

@ Semi, Markýza, Zdendulka, Katango

Četl jsem o Olze Hepnarové z dostupných zdrojů a zdálo se mi, jako by v té kauze něco zakrývali. Několik nejasných indicií mě přivedlo na hypotézu, že vůbec není vyloučeno, že byla Olga v dětství psychicky či fyzicky týraná či sexuálně zneužitá či zneužívaná, buď blízkou osobou, nebo s jejím vědomím.

A nezdálo se, že by kdokoliv z osob zapojených v té kauze, projevoval nějaký zájem motivaci jejího zločinu jednoznačně rozkrýt a zveřejnit. Jen takové podezření, samozřejmě tvrdý data k tomu nemám.

Politika se dělá ze všeho. I dnes z Davida Kozáka budou třískat politickej kapitál jak horníci na čelbě, v potu tváře a s revolučním nadšením Mao Ce Tunga. Ropušákovi a presstitutům to stříká z ksichtu.

katango
22. 12. 2023 11:17
Odpovědět  ModrýKlokan

Ale jo, určitě bylo něco, událost či sled událostí, co ji k tomu dovedlo, to nerozporuju. Opravila jsem jen tu mylnou informaci o trestu.

ModrýKlokan
22. 12. 2023 14:25
Odpovědět  katango

Chápu, všiml jsem si. Taky nic nerozporuju, jen jsem to trochu rozvedl, přijde mi to všechno složitější :-))

Administrátor
P.A.Semi
22. 12. 2023 13:09
Odpovědět  ModrýKlokan

Ono se to většinou takhle nějak vyvíjí, že z dětského zneužívání obvykle vyrostou Psychopaté, většina psychopatů má nějakou takovou poruchu v dětství, ono to nebývá samo sebou…

πα½

Joe Arp
22. 12. 2023 15:02
Odpovědět  P.A.Semi

Já byl v dětství taky zneužíván, musel jsem chodit tátovi s bandičkou pro pivo a cigarety, mamince na nákup. Abych si to vykompenzoval zneužíval jsem podobně děti a teď vnoučata, takže už jsem přesgenerační zloduch, ale psychopat? Zeptáme se hada obtočeného kol hole, katango, kde se flákáš?

katango
23. 12. 2023 00:12
Odpovědět  Joe Arp

Já si lížu rány z dětství, musela jsem chodit na nákupy; se džbánem pro pivo ne, ale běžné nákupy ano. Musela jsem stát fronty, na maso, na chleba…Krucajs, nemáte tu někdo nějakou blbovzdornou zbraň?

ModrýKlokan
23. 12. 2023 14:21
Odpovědět  katango

Omývej se vlažnou vodou. Teď nevím jestli zátylek, nebo přirození. Pokud tenze neodezní, zavolej Ropušákovi, třeba ti sežene psychiatra v důchodu :-D)))))

Joe Arp
23. 12. 2023 22:44
Odpovědět  katango

Proboha tu zbraň na mě? Blbě jsem to napsal, teď na to čučím, sorry, původní myšlenka byla, zeptáme se majitelky hole s obtočeným hadem. Fakt, krásný Vánoce. Zbraň neprodávat, člověk nikdy neví, odkud se zas vynoří nepodařený.

katango
24. 12. 2023 17:04
Odpovědět  Joe Arp

Ne, na vás rozhodně ne. Jen jsem chtěla využít své utrpení z dětství a udělat něco užitečnýho.

Joe Arp
24. 12. 2023 17:18
Odpovědět  katango

Dělat něco užitečnýho, nedoporučuju, dopadne to jako vždycky…..vlastní zkušenost. A teď na kapra šup, šup.

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 11:17
Odpovědět  Joe Arp

Tohle, co popisujete, není “zneužívání”, ale běžná výchova…
πα½

Joe Arp
23. 12. 2023 22:46
Odpovědět  P.A.Semi

Tak to jsem z toho smutnej, zas nic nevysoudím!

Noobody
21. 12. 2023 21:43
Odpovědět  zdendulka

Událost se stala v r. 1973 v Praze a pachatelka Olga Hepnarová byla poslední popravenou ženou na území ČR.

21. 12. 2023 23:38
Odpovědět  Noobody

Poslední popravená žena u nás.

Boomer
21. 12. 2023 18:55
Odpovědět  Burák

..a co Hepnarová v roce 1973, tedy před rokem 1989? Původně plánoval taky střelbu, jen prý měla strach že by ji mohl někdo rychle zneškodnit… takže auto. Těm mrtvým to ale bylo asi jedno…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Vladimír
21. 12. 2023 18:58
Odpovědět  Burák

Milý Buráku, jistě jste si ale všiml, že v 89-tém se razilo geniální heslo, že se schopní budou mít dobře.Nejvíc tomu věřili největší pitomci.

Boomer
21. 12. 2023 19:07
Odpovědět  Vladimír

.. a vy se dobře nemáte? A jste schopný?

Boomer
21. 12. 2023 20:19
Odpovědět  Boomer

.. no to není zlý, jen čtyři neschopní, tudíž chudobní, nešťastní, nespokojení s dobou. A to Zeman tvrdil, že blbé jsou 2/3 národa…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
21. 12. 2023 20:32
Odpovědět  Boomer

..voni ti neschopní se do vlastní neschopnosti a blbosti postupně zamotávají, až z toho začnou mít existenční potíže a tak někteří z nich z posledních sil pár litry nepovedené hruškové kořalky podmáznou posudkáře a vykňučí si v šedesáti částečný invalidní důchod, ale jak dostanou plný starobní, ožijou jako křepelky, na to si můžete vsadit. No paraziti non plus ultra…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Kolonáda
22. 12. 2023 03:11
Odpovědět  Boomer

Trefa, tak dlouho jalově žvaní o lemplovství ostatních až mu unikne, že tím looserem je on sám, dozajista mladý, úspěšný, a spokojený hlasateli trhoveckých a libtardích manter… I když v ten moment je i ten Nick podvod, i když na poměry vnitra dobrý…

Boomer
22. 12. 2023 21:08
Odpovědět  Kolonáda

..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Burák
21. 12. 2023 20:22
Odpovědět  Boomer

Nejlépe se mají všehoschopni s křivou páteří. Vnímám kolem sebe mnoho tzv úspěšných a tím myslím milionářů a pokud si myslíte, že nikoho sprostě neokradli nebo nepotopili skrz své známé na různých úřadech, žijete v obrovském omylu. To přijde za dalších 10 let, pokud dokážete vnímat svět kolem. Pokud se zajímáte jen o sebe, neuvidíte nikdy nic. Na americký sen jsem věřil jako mladý bez reálných zkušenosti. No a co se týče té kvality života, musím se smát pro dnešní spotřebě antidepresiv v porovnání s rokem 88. Osobně jsem viděl 8 sebevrahů. Přímo přede mnou skočili pod vlak nebo pod kamion v protisměru na dálnici. Také jsem viděl placatého chlapa pod mostem. Má neteř dělá u záchranky a garantuji vám, že jen v našem městě není týden bez sebevraždy. Celá tahle doba dohání lidi k šílenství. Netvrdím, že si za to mnohdy nemůžou sami svou naivitou. Je to ale naivní, když reagujeme na klamavou reklamu? Kde je ta hranice mezi podvodem a lži s lidskou blbosti? Já tvrdím, že mnoho lidí by šlo zachránit, kdyby tady neúřadovalo stádo podvodníků, kteří si hrají na poctivé firmy. Navíc ani většinou neplatí daně a ještě poškodí stát. Protože kdo se postará o toho vyhozeného z práce a o nemocné?

Burák
21. 12. 2023 20:28
Odpovědět  Burák

Mnoho parazitů tu vyloženě okrádá lidi a následky hradí stát. Co je ale víc alarmující, že se stát z toho většinou nemá vůbec nic. Naopak hradí škody, které vznikají. Je to zrůdný svět ale vypadá to, že jsme už pomalu došli na konec. Lidí musí hlavně začít vnímat to svinstvo. Kupříkladu proč dnes musí většina rodičů vozit děti do a ze školy a kdysi nemuseli. Společnost tuto skutečnost přijala a vůbec nevnímá proč se tak děje. Přece to je v seriálu nebo americkým filmu. Přece na to máme. A nikomu nedochází, že kupříkladu u toho strašného Lukasenka v Bělorusku chodí naprostá většina dětí pěšky a že si bez dozoru hrají po celém městě. Přesně jako tomu bylo kdysi i u nás. Každý se raději otočí zrakem kamsi do virtuality a pak při následném procitnutí lidí začnou blbnout, protože to psychicky nezvládnou. Nikdo je na to nepřipravil, protože všichni žijeme ve lži.

Markýza
21. 12. 2023 20:37
Odpovědět  Burák

Jenže takový je svět, víte? I v takovém sedmnáctém století už byl:

Ó, milosrdná smrti! Zbav mě, zbav muk z únavy, zas a zas poznávati, jak se pan Nikdo halí v zlatohlav, jak mošnou žebráckou se za poctivost platí…………když blbci, vládnou-li, jsou ctěni víc, než svatí a její jasnost pravda budí leda smích.Tak s vírou v dobro vždycky se cos zhatí A dobří na lotry dřou jak mourovatí A jen hrst popela je ze všech lidských práv.

Markýza
23. 12. 2023 19:47
Odpovědět  Markýza

Chudák Vilík Šejkspírů, schytal dva mínusky 😀

Boomer
23. 12. 2023 20:37
Odpovědět  Markýza

.. no jo, není divu, poskok feudálů!

Boomer
21. 12. 2023 20:57
Odpovědět  Burák

.. koukněte Buráku, pokud si myslíte, že víte co si já myslím, tak si to myslíte špatně. To ostatní co jste napsal není můj problém, tudíž neřeším, žiju, po svém, na svém a za své. V každé době existovali lidi, pro něž byl a je běžný život těžko zvládnutelný, tudíž asi chyba bude na straně těch lidí, protože jiní tentýž život zvládali a zvládají bez problémů.
Vás se už někdy někdo pokoušel podvést nebo rovnou okrást?? To jistě nejste sám, to zažil kde kdo, včetně mě. Podařilo se mu to u vás? U mě ne. V čem jsem jiný než ti podvedení a okradení? Že by cogito, ergo sum?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 23:53
Odpovědět  Boomer

Toto “tudíž asi chyba bude na straně těch lidí, protože jiní tentýž život zvládali a zvládají bez problémů” není validní argument…

Máme různé schopnosti, různé výchozí podmínky, a společnost by těm méně schopným měla pomoci, a “argument”, že když jedni můžou, mohou druzí také, je nejen sobecký, ale i krátkozraký, protože to se pak proti Šlechtě většinou obrátí, když míra přeteče…

Že se jim nepodařilo vás okrást? Asi jste narazil na neschopné lupiče… Zase z toho nelze vyvozovat nevalidní závěry, extrapolovat konkrétní případ na rádoby-statistickou domněnku…

πα½

Boomer
22. 12. 2023 21:30
Odpovědět  P.A.Semi

.. jo, asi jsem měl štěstí na lupiče packaly, jeden takový obral moji tchýni o 10 tisíc fintou s titanovými hrnci. Tak jsem ji přemluvil, aby ho pozvala ještě jednou, pustila do domu a pak jsem se s ním domlouval já, a to bez násilí!! A ten všehoschopný šizuňk podlehl mému osobnímu kouzlu, vysázel deset litrů na dřevo a vysmahnul, ani hrnce zpátky nechtěl.
A teď na rovinu, P.A.Semi.. fascinuje mě, k jakým chujovinám se dokážete uchýlit, jen abyste obhájil svoje vlastní. Máte tohle zapotřebí? Věříte vůbec tomu, co píšete?
Denně jezdí po silnicích miliony lidí a jen mizivá část z nich je schopna vytlačit úmyslně jiného řidiče z vozovky. Tak která část nezvládá psychický nápor, spojený s řízením motorového vozidla v současném provozu?
To chcete vinit schopné lidi z toho, že jsou schopní se vypořádat s životem a přenášet na ně tíhu neúspěchů lemplů?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 11:24
Odpovědět  Boomer

Víte, ty “chujoviny” jsou Sociální Systém, který má smysl a je generacemi vyzkoušen a doveden do současného stavu… Pomáháme slabším, protože je to tak správné… Sobectví není správné a vede ke špatným koncům…

“Když nemají chleba, proč nejedí koláče?” je jedna z posledních známých vět té popravené královny z Francouzské revoluce 1789…

Že to libertardiáni nechápou se sice dá čekat, ale přesto je třeba se to snažit vysvětlit těm, kteří to ve svém sobectví nechápou, že někdo je na tom hůř a že takovým jako společnost pomáháme, protože jinak by je nouze a hlad dohnala ke krádežím a revolucím… A pokud myslíte, že tohle by se spravilo větším policejním terorem, tak ne, ten to jenom jako poklice na papiňáku dusí a hustí, až to pak vybuchne o to silněji…

πα½

Boomer
23. 12. 2023 12:49
Odpovědět  P.A.Semi

.. jděte do řiti se svým podsouváním, co já si myslím, milý P.A.Semi. Solidarita má být založena na dobrovolnosti, a ne že si pár vych* ánků postaví existenci na přerozdělování daní, vybraných od těch, co dokáží být produktivní a soběstační. Největší zhovadilostí je paušální odpouštění dluhů těm, co už při při prvním chybném kroku mohli a měli vědět, že nekonají dobře a že to nezvládnou. Milosrdné léto pro dlužníky, hubená léta pro daňové poplatníky.
Obzvláště mi vadí lidé, co vystudují za peníze všech a pak jsou dlouhodobě nezaměstnaní a nezaměstnatelní, aniž by něco té společnosti vrátili, místo práce mají plnou kušnu keců o sociálním systému, do něhož moc nepřispěli, ale naprosto přesně vědí, jak by společnost měla pečovat o lemply a vyžírky, tedy především o ně samotné…

Administrátor
P.A.Semi
23. 12. 2023 18:53
Odpovědět  Boomer

Víte, ve své sobeckosti zapomínáte na to, že “produktivní a soběstačný” jste především díky fungující společnosti

Produktivní znamená, že máte odběratele, a že ti odběratelé mají za co nakupovat, a že nemusí z hladu loupit…

Vaše “při prvním chybném kroku mohli a měli vědět” – jasně, za první chybu ekonomicky a společensky zlikvidovat, zbydou ti silnější…

Jenže jsme si kolektivně vybrali jinou cestu, po staletích zkušeností, že Systém Hyen a Dravců, který prosazujete, nevede k dobrým koncům…

πα½

Slovan
23. 12. 2023 19:59
Odpovědět  P.A.Semi

Čím více na něj budete reagovat, tím více mu naháníte vodu na mlýn. Odstavíte ho tím, že ho budetze ignorovat. Sám to tuna dnes napsal, že MUTÍ argumentovat atd. ale my nebudeme hrát podle něčíh not. Budeme diskutovat podle sebe a ne podle něčích představ. Semi, bylo by zajímavé být přihlášem podle pravé identity. Abychom věděli s kým tu máme čest. To by bylo nářku asi.

Noobody
23. 12. 2023 21:25
Odpovědět  Slovan

Slovane – sory jako, ale diskuse se vede pro to, aby se vyměňovaly pohledy a názory, nikoli pro to, aby někdo svůj názor prosadil. Je ale fakt, že tady na Pokecu to takhle máte. Zabít, nebo alespoň znemožnit toho, kdo vám oponuje. A když to nejde, tak jej ostentativně ignorovat.
V čem je Váš i valné většiny zde diskutujících, přístup k jinému názoru rozdílný od “jedině správného názoru současné Pétidemolioce? V čem jste jiní, lepší???

Toužíš znát pravou identitu Boomera a předjímáš jeho reakci. Tož zkus se sám demaskovat a předveď svou charakterovou pevnost, ať víme, jak opravdově a nestranně to myslíš!

Slovan
24. 12. 2023 08:24
Odpovědět  Noobody

Heleďte vy osobo, jak to tu máme na pokecu je snad věc majitele a lidí kteří sem chodí. Když máte s tím problém, tak proč sem lezete? Jen trouba leze tam kde se mu to nelíbí. To platí pro toho vašeho obdivovatele tupůem. Nebo tu mám tyhle žabomyší války jen já? Vždyť tu možná není nikdo kdo by se s Boomeren alespoň jednou chytil. Co je to za diskuze? To se vám líbí? A troufnu si tvrdit, že vždy přišel útok od Boomera a jestli ne, tak jich moc není. Nemušel jsem to zaregistrovat. Založte si portál a tam můžete vy dva a + diskutovat na vaší úrovni co hrdlo ráčí. Ale vono je to možná jinak co? Úkol ten zněl jasně………
P.S. Ještě k těm blbejm kecům o kterých víš hoownoo. On moji identitu zná, tak ať zveřejní tu svojí, když je takový mistr světa, ať vím s kým tu mám čest. Míč je na vaší polovině frajeři.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Noobody
24. 12. 2023 13:42
Odpovědět  Slovan

Slovane, Slovane – ty tu vyskakuješ, jak čertík z krabičky. Proč?
Že jsi invalidní mi je líto, ale to podle psaní nepoznám, až když to tu předneseš. Co však dáváš na odiv je úroveň Tvé komunikace a neskrývaná útočnost malého ratlíka, co zpoza plotu oštěkává velké psy. Z Tvých textů vnímájm projevy slabé, zamindrákované osobnosti.
Tož co s Tebou Slovane? Nic – nereagovat, protože to není o diskusi k věci, ale prokydávání Tvých problémů a o to fakt nestojím.
Slovane – měj klidné a pohodové svátky a neužírej se! Věz, že svět není spravedlivý a nikdy nebude.

Slovan
24. 12. 2023 13:47
Odpovědět  Noobody

😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊 😊
Na tuhle snůžku nálepek némá smysl reagovat.
Taky klidné svátky vám přeji, Vy vyrovnaná nezamindrákovaná povaho. 🙋‍♂️

Boomer
23. 12. 2023 21:27
Odpovědět  Slovan

.. měl jsi možnost poznat moji pravou identitu a vycouval jsi jako ratlík…;o)))))))

Slovan
24. 12. 2023 08:13
Odpovědět  Boomer

Tys měl zájem poznat mě,co já byh měl jezdit, já o tebe nestojím. Kreténů v mém okolí je dost i když ty jsi ECH pablb. Vyšmíroval jsi kde bydlím a moje jméno znáš i s příjmením. Tak přijeď připravím ti pohoštění.
K tomu ratlíkovi frajírku, ty víš moc dobře že jsem marod a tady je vidět tvoje ubohost, že se chceš poměřovat s invalidou. To svědčí o tvém charakteru, vyzívat na souboj někoho, kdo je napůl mrtvej. Ty musíš být fakt machr. Vědí tohle o tobě tvoje okolí?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
24. 12. 2023 10:54
Odpovědět  Slovan

..tak si to zrekapitulujem, jo?

Nabídl jsem ti setkání, když jsi psal o tom, že pojedeš na burzu exotů do Kroměříže, místo setkání u motorestu s benzinkou u dálnice, kousek před cílem, všude kamery, každou chvíli tam parkují policajti na kafe .. no a ty jsi ječel jak píchnuté sele, že pod kamerama teda v žádném případě neééééé!!! Tak kdo z nás se bál o svoji identitu?
Není problém naši komunikaci v tomto směru dohledat, to umí kdejakej páťák ze základky, popros vnuka, ať tě to naučí, určitě je chytrej, chytřejší než ty.

A že bych se s tebou pral..? No nebuď labuť, ty pro mě nejsi důstojný soupeř, nebyl bys jím ani v dobách svojí nejvyšší formy, ty jsi jenom trapný internetový hulvát od výčepáku s dvandou…

Tak si to pěkně užívej.

Slovan
24. 12. 2023 12:16
Odpovědět  Boomer

Co to meleš, že kdo se bál o svoji identitu, vždyť moji znáš!! Jsi při smyslech?!! Tak hoď do placu tu tvoji pravou identitu frajírku napomádovaný a jaké setkání před kameramy? Proč? Až tam pojedu tak si tě podle tvé adresy najdu. Tak šup. K čemu by takové setkání na parkovišti bylo a na odpočívadla jezdí policajti všude, ty já nepotřebuji. Ty moji identitu znáš, tak férově, když seš tak zásadovej a máš zájem se setkat, tak chci také vědět s kým mám tu čest. Takhle tam může přijet kdokoliv a vydávat se za Boomera. Tak šup předveď se neohrožený muži. Čeho se bojíš, seš přece vysoko nade mnou né.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
24. 12. 2023 15:15
Odpovědět  Slovan

.. jo milej zlatej, musíš se víc snažit hlavou, ne jenom mlátit do klávesnice. Já si tě našel od stolu, ani jsem nemusel zvednout zadek ze židle. A při osobním setkání by k tobě přišel chlap, jakého znáš z popisu zde(185/85, úsměv od ucha k uchu..) podal by ti ruku a představil se.. tak já jsem ten Boomer, v kapse by ti zvonil tvůj mobil a na něm číslo, které jsem ti dal k dispozici. Jenže takových čísel ty nas*reš kýbl, jak jsi zde napsal. Svoje máš pořád stejné, že?

Máš palici vymytou chlastem, odvahu čivavy za plotem, komplexy od hlavy až k patám, logika je ti cizí, no co s tebou, Kočkine ? Nic…

Slovan
24. 12. 2023 16:26
Odpovědět  Boomer

Ty chytrolíne co tu machruješ že jsi si mě našel od stolu, já tě to naservíroval na podnose. Stačilo zadat živnostníci v mém bydlišti a vyjelo ti to na monitor. To bylo ale náročný co?!! No dobrá já si holt budu mušet pomoci sám. Nebuj všichni jsme dohledatelní. Já to vezmu od Bohnic, protože všechny předpoklady k tomu vedou. Někdo se se mnou chce setkat, já nevím kdo a proč Vyhrožuje a vypisuje moji identitu záměrně na internetové diskuzi v četně bydliště. To by mohlo stačit, có?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
23. 12. 2023 20:35
Odpovědět  P.A.Semi

pro: P.A.Semi; 23. 12. 2023 18:53

.. já snad někde napsal, že za první chybu je třeba někoho likvidovat? Co to na mě zkoušíte, co se mi snažíte podsunout, P.A Semi?

Svéprávný člověk je dle mého i dle zákona povinen nést zodpovědnost za své konání, toť vše!!! Já svoje pohledávky vždy platím, vy snad ne?

Produktivní můžete být i v zaměstnaneckém poměru, pokud si plníte své povinnosti v rámci pracovní smlouvy a dalších smluvních ujednání.

A jaký systém hyen a dravců podle vás prosazuji? Požaduji snad něco mimo rámec platných zákonů?
Nelíbí se vám současné uspořádání společnosti? Tak prosaďte jeho změnu, ale do té doby, než ke změně dojde, pokuste se respektovat status quo…

Společnost je fungující především díky lidem, kterým nečiní problémy postarat se o sebe v co největší míře vlastní pílí, pracovitostí, díky svým schopnostem, od popeláře až po docenta na universitě.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Markýza
23. 12. 2023 20:47
Odpovědět  Boomer

Heleďte, kluci a nechete si vzít rovnou sekery a šlápnout do toho zgruntu, co? Vždyť mluvíte o tomtéž – plusmínus – jen každý z opačného konce.

Boomer
23. 12. 2023 20:57
Odpovědět  Markýza

.. no, prostě nemám rád, když mi někdo podsouvá co jsem nenapsal, a na nějaké dedukce absolventa filosofické fakulty, který vidí nápisy na Slunci, nejsem fakt zvědavý.

A souboj sekerami? Prohrál by to v prvních třech vteřinách, ani by na sekery nedošlo…

Markýza
24. 12. 2023 09:37
Odpovědět  Boomer

No, je hezké, že máte takovou sebejistotu, ale já bych se tak neprsila.co bylo za války ňoumů, kteří se projevili jako hrdinové nejvyššího kalibru. Můj děd, jsa notářem, taky prý napřed schytával samé “ani by na sekery nedošlo”, ale když provedl svou rotu až do Vladivostoku, už to byla jiná.

Boomer
24. 12. 2023 11:05
Odpovědět  Markýza

.. moje sebejistota pramení z toho, co jsem se naučil a taky si to mnohokrát vyzkoušel, fyzická příprava byla základem našeho výcviku… pot šetří krev, ale občas i na tu krev došlo.

Váš děda “prostě jen” v extrémní situaci osvědčil cosi, co v něm bylo vždy, jen to nepotřeboval ke svému běžnému životu.
Vlk samotář, co v případě nouze dokázal převzít zodpovědnost, smečku dát do kupy, udržet v ní soudržnost a disciplínu a dovést ji k cíli.. a potom se zase v klidu vrátit ke svému původnímu způsobu života.

Markýza
24. 12. 2023 12:45
Odpovědět  Boomer

Ale já se s vámi nehádám o vašich schopnostech. Jen jsem tím chtěla říct, že pravděpodobně nevíte nic o těch Semiho, třeba má černý pásek v karate, žejo. Pokud se znáte, tak beru zpět.

Boomer
24. 12. 2023 15:24
Odpovědět  Markýza

.. černý pásek v karate(DAN..) má devět stupňů, no a se svým pohledem na svět by se P.A.Semi nedokázal vyhrabat ze žákovských KYU ani k tomu nejnižšímu DAN. Karate je o rovnováze těla a mysli…

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Administrátor
P.A.Semi
24. 12. 2023 22:24
Odpovědět  Boomer

K dotazu “já snad někde napsal, že za první chybu je třeba někoho likvidovat?”

Jo, to jste psal, doslova “při prvním chybném kroku mohli a měli vědět”, v souvislosti likvidace za dluhy…

Jaký “systém hyen a dravců” ? To, že se každý má postarat sám o sebe, a slabé jedince byste asi nechal chcípnout hlady, když se o sebe postarat nedokáží…

πα½

Kolonáda
22. 12. 2023 03:23
Odpovědět  Boomer

A koho zajímá co si “myslíte” ( dost odvážné použít toto slovo na vaší produkci ) – to tu nikdo neřeší. Takto se prohlašovat za pupek světa, a ještě se pasovat do role arbitra s tak chabou intelektuálně-morální výbavou, jest chucpe, vtipný glosátore, jemuž je vše jasné, všude byl minimálně 2x, a od všeho má klíče… Pochopitelně sypete moudra plus rady z rukávu co by místní Deus ex machina – to tedy potěš koště, střelče…

Boomer
22. 12. 2023 21:12
Odpovědět  Kolonáda

.., a co vám dává jistotu, že vaše trapné pokusy o myšlení zajímají někoho víc než vás samotného? Plusy vám podobných? No potěště koště, duchovní ..

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Boomer
23. 12. 2023 12:51
Odpovědět  Boomer

..ale ale ale, admin nám tu krátí příspěvky? Že by další duchovní bezzemek? No potěště koště…

Slovan
21. 12. 2023 20:12
Odpovědět  Vladimír

Vláďo už jsi volepenej pro neschopnost a už ti to nikdo neodpáře. Nejsi v tom sám já taky, jen jsme málo všehoschopní. V příštím životě to budeme mušet vycentrovat.

Eva
21. 12. 2023 18:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Tak jo, inspiroval se v Rusku. Žádný policajt ani záchranář zraněný nebyl. Zasáhl nejméně 38 lidí.
A tomu mám věřit?

Ladislav 💤
21. 12. 2023 18:54
Odpovědět  Eva

Jen sobě!

Markýza
21. 12. 2023 19:02
Odpovědět  Eva

Však nemusíte.

Boomer
21. 12. 2023 19:53
Odpovědět  Eva

..záchranáři a policajti jsou na krizové akce připravováni, to jen novináři se v takových situacích tváří strašně ohroženě, aby jako divák tuhnul u obrazovek. No a potom nějaký srandista uveřejní fotku, jak se neohrožení ohrožení novináři teatrálně kryli o čtyři ulice dál a kolemjdoucí koukají, co zas ti filmaři blbnou.
A běžní civilové vůbec netuší, co v takových situacích dělat, navíc mezi budovami necvičený člověk jen těžko identifikuje jaká zbaň střílí a odkud asi. No a k tomu ještě předvánoční atmosféra a další debilové do toho s petardami…

x-13
21. 12. 2023 20:15
Odpovědět  Boomer

LOL

Markýza
21. 12. 2023 20:16
Odpovědět  Boomer

Ohňostroje prý v Praze letos neměly být a počítám, že po tomhle poženou i každého nezvedence s petardami sousedi.

Boomer
21. 12. 2023 20:25
Odpovědět  Markýza

.. no já bych byl rozhodně pro omezení, mému psovi to sice nevadí a kocouři jsou taky celkem v klidu, stačí jim zvýšit příděl masíčka a chrní jak zařezaní, ale městské policie nestíhají splašené psy odvážet do útulku…

Markýza
21. 12. 2023 20:50
Odpovědět  Boomer

Vlková je poměrně v klidu, dokud nezačnou sousedi. To ji pak chytí vlčí panika, což nechcete zažít – letos jsem se konečně dopracovala k uklidňovátku, které jí nasadí takové růžové brýlky, že jí to bude fuk – doufám, ale říkali to.
Jenže divoká zvířata jsou hrůzou šílená – prý jim to připomíná sopky, čemuž by se dalo věřit. A předpokládám, že šílejí hlavně proto, že jsou to takříkajíc sopky bez varování – žádné chvění, žádné otřesy a bum.

katango
21. 12. 2023 21:22
Odpovědět  Markýza

My zavíráme kočky do předsíně, která je bez oken a tedy nejtišší místo v domě. Petardy teda štvou i mne osobně.

Boomer
21. 12. 2023 21:35
Odpovědět  Markýza

.. tak hafika jsem na střelbu přivykal, a kocouři to možná pochytili taky, obecně je to u nás tak, že když je klidný páníček, tak jsou “v poho” i zviřátka. Akorát ten můj bestiáš nemá rád, když někdo zazvoní, to se řítí k vrátkům jak dělová koule.. si to s nima vyřídím, to budou čumět!!!

Markýza
21. 12. 2023 21:47
Odpovědět  Boomer

Nepochybně – když správně dejchám já, je vlková víceméně v klidu – ale neplatí to stoprocentně a u ohnostroje se radikálně rozcházíme 😀

Administrátor
P.A.Semi
21. 12. 2023 22:04
Odpovědět  Markýza

Náš pes (dokud slyšel) bral ohňostroje prostě jako zvláštní druh počasí… Dneska to venku bouří, ale neprší z toho, tak fajn…

πα½

jiří
21. 12. 2023 18:52
Ohodnotit příspěvek :
     

Skoro to vypadá, jako kdyby ho přestala bavit výuka.

Joe Arp
21. 12. 2023 18:56
Ohodnotit příspěvek :
     

Trochu jsem sledoval cancy modifikátorů ČT, CNN v průběhu případu. To, že to to stádo dementů vysloveně dojilo z “expertů”(každý kdo má díru) info., zda běžet od střelby, nebo k ní, kde se zamknout, kolik asi tak bude mrtvých, kde se bude střílet příště? HNUS. Byla tam však zajímavá informace od jakéhosi zaměstnance FF, který viděl na střelce oknem na terasu. “Střelec pálil, kamsi, potom zvedl zbraň a hodil jí na ulici, dopadla na přechod, střelec byl potom eliminován”. Ten člověk byl kýmsi z hovoru odvolán, asi k poučení, že něco viděl špatně. Ne, že bych lačnil po jeho krmení v krimu poplatníky, to tedy néééé!!! Jen bych rád, aby kulivoko mělo vše v lajně, já ho miluju.

Helena
21. 12. 2023 20:38
Odpovědět  Joe Arp

Jestli je to tak, nemohl se zastřelit. Jak je to dlouho, co tady byl sereš? Pár týdnů. Taková akce by tomu byla podobná. Sereš tady nebyl jen tak pro srandu králíkům. To by se jim náramně hodilo do krámu. Taková akce by byla záminka na Velkou akci v ČR.

Joe Arp
22. 12. 2023 12:11
Odpovědět  Joe Arp

Dnes přidali další “špek”. Střelec byl duševně nemocný! Dříve, premiant s výbornými výsledky, žádný ani malý přestupek (dle ropušana), tudíž legální držitel několika zbraní. Nevím jak se jmenuje to militantní, modifikační ho*vado s hůlčičkou mezi prsty na ČT24, které tlačilo, zas a opět na každého hosta, zda by nebylo třeba zpřísnit držení, a jak je možné, že měl doma více kusů.

Gales
21. 12. 2023 18:59
Ohodnotit příspěvek :
     

Asi byl kur*vsky nas*anej na ten bordel tady.Bulvostapo bude tvrdit že byl psychicky narušenej.Ale proč zabil fotra? Asi ho nechtěl pustit ke zbrani. Nebo co.

Administrátor
P.A.Semi