Strahovské spartakiády

autor: Petr Flener

Ano. Je nutno přiznat, že je to propaganda. Ale také je nutno přiznat, že již nikdy nebude tak bezpečno, radostno, beztarostno. Za cenu imaginární svobody a nezdravého obžerství jsme ztratili všechno to, čeho jsme si nevážili, to je klidného a bezpečného života. Ztratili jsme národní hrdost, ztratili jsme sociální jistoty, ztratili jsme domovy, fabriky, majetky, ztratili jsme stát. Zůstaly nám nesplatitelné dluhy, zůstaly nám životní nejistoty, strach a obavy z budoucnosti. Již nikdy se nevrátí to hezké, co z nás dělalo lidi. Již nikdy se nevrátí zpěváci, kteří nás těšili svými písněmi a další se již nerodí. To co produkuje dnešní doba, již nejsou zpěváci. Již nikdy nebudou takoví skladatelé, spisovatelé, básníci. Vždyť 30 let žijeme jen ze vzpomínek, starých písní, starých filmů, her a kabaretů. Nově jsme se zmohli jen na stupidní nekonečné a plytké seriály po vzoru západní prázdnosti. Pozbyli jsme veškerou minulou kinotéku s filmy z celého světa. Jsme neustále krmeni jen západní propagandou a škvárovými americkými krváky z padesátých a šedesátých let. Již nikdy nezbudujeme takový obrovský průmysl, hutě, sklárny, chemičky, železnice, silnice, přehrady, elektrárny, doly. Již nikdy nepostavíme domy, které budou finančně dostupné pro mladé lidi, manžele, pro sociálně slabé.

Všechno krásné jsme směnili za poplácání po zádech od nových kapitalistických “přátel”  Můžeme jezdit na dovolenou do celého světa, obdivovat moře a cizí kraje, obdivovat pozlátko západního světa a přitom se vracíme zpět do vykradeného státu, kde nám již nepatří ani ta voda.  Slepí a hluší jsme. A to ještě netušíme, že islamizace pod taktovkou EU i nám klepe na dveře. Pak již bude dovršena a uzavřena naše životní pouť. Cesta na které jsme zcela zbloudili a prodali do otroctví naše potomky, syny, dcery, vnuky. Opustili a zradili jsme sami sebe.  NYNÍ TO DĚLAJÍ ASIATÉ A SVĚT SE DIVÍ A TLESKÁ JIM …..  Přeposílám … ale názor nechť si udělá každý – a nejenom pamětník – sám ! Takoví jsme ve spořádaném státě kdysi byli, snad jediní ve světě ! Všichni cvičili s radostí, byli hrdí, že mohou jet na celostátní spartakiádu do Prahy !    Pár postřehů :

1) Dnešní režim by neměl ani na to, aby takové množství osob oblékl

2) Dnešní režim by neměl ani na to, aby takové množství lidí sezval

3) Dnešní režim nemá ani na to, aby dokázal tak velký stadion provozovat

4) Dnešní režim by nedokázal tak velké množství lidí na místo dopravit a živit

5) Dnešní režim by nedokázal postavit stanové městečko na Strahově, které by dokázalo pojmout takové množství cvičenců.

V této době již málokdo ví, že Strahov byl svého času největším stadionem na světě.   Posílám vám aspoň dvě skladby z tolik zatracované a zesměšňované Spartakiády. Všimněte si, jak tehdy byly holky štíhlejší. Totéž platí o vojácích. Že by takhle naklusali a zacvičili mnozí dnešní 19-20 letí mladí si ani neumím představit. V TV to dneska samozřejmě neuvidíme. Místo toho tam dávají samé filmy o vraždění, nebo pořady o tom, jak je třeba přijímat muslimy.

Ještě bych dodal k článku.

Jediná „spartakiáda“ po velké podvodni 1989 se uskutečnila na Strahově v r.1990.

Rolling stones. Když jsem tehda viděl v tv reklamě toho ancitruse jak říká „kamenY sevali doprahi“, napadlo mě: To zas bude v álejích nablito.

Sm*

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
5. 5. 2021 10:17

Po internetu koluje zajímavý komentář neznámého autora, který reagoval na slova předsedy ODS Petra Fialy, že „z východu nikdy nic dobrého nepřišlo, my jsme orientovaní na Západ, musíme být orientovaní na Západ“ . Jaká je skutečnost?
V komentáři mu neznámý autor připomněl tato fakta:
– Marxismus vznikl na „Západě“ a z Německa ho Lenin přivezl před více než 100 lety do Ruska.
– Nejvlivnějšími teoretiky komunismu se dávno před bolševikem Leninem stali v Německu Karl Marx a Friedrich Engels, kteří také stáli u zrodu prvních komunistických organizací.
– První revolucí ovlivněnou komunistickými myšlenkami bylo roku 1871 povstání pařížských komunardů.
– Fašismus nevznikl na východě, ale v Itálii, tedy na jihu Evropy.
– Nacismus nevznikl na východě ale v Německu tedy na „Západě“.
– Potupnou Mnichovskou dohodu proti ČSR v Berlíně nepodepsal s – Hitlerem ruský Stalin, ale britský premiér Neville Chamberlain, francouzský premiér Édouard Daladier a italský fašista Benito Mussolini.
– První atomovou bombu nevyrobili na východě v SSSR ale na „Západě“ v USA.
– První plynové útoky na frontě (chlor, fosgen aj.) neprovedli Rusové, ale Němci.
– První tzv. nervové plyny (Sarin, Soman, Tabun) nevyrobili Rusové, ale Němci r. 1939-42 tedy na „Západě“.
– Neomarxismus se po Evropě nešíří z „východní“ Moskvy, ale z německého Frankfurtu aj. „Západu“.
– Teorie o tzv. GENDER socializaci k nám pronikají cca od 70-tých let ze „Západu“ se vzestupem feminismu, nikoliv z Ruska nebo z Číny.
Multikulturalismus nevymysleli v Moskvě, ale je nám oficiálně proklamovaný Evropskou unií z Bruselu.
– Imigrační vlna Afričanů a muslimů nám nehrozí z Moskvy, ale ze „západní“ Evropy.
– Pokutami a tresty za oprávněné nepřijímání imigrantů nám nevyhrožují Rusové z Moskvy, ale EU z Bruselu.
To je tedy to ZÁPADNÍ DOBRO jen za posledních cca 100 let.
Česká republika patří do středu Evropy a tam musí zůstat!
Radim Fiala SPD
https://www.facebook.com/radimfial

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Janek
5. 5. 2021 13:18

Díky za článek a připomenutí neopakovatelné části kousku dění nedávné historie, kterou jsme mohli prožít.