nezařazené

Stephen Lendman: Do čeho nás to establishment svou krádeží voleb uvrhl

Stižen demencí je Biden znatelně nezpůsobilý a neschopen plnit povinnosti úřadu, který zastává. Jeho zdravotní stav přejde pravděpodobně v Alzheimerovu chorobu, která jej pak už z normální lidské činnosti vyřadí beze zbytku.

Psychologie definuje demenci takto:

„“Je to progresivně postupující ztráta rozpoznávacích funkcí, charakterizována problémy s pamětí, sníženou schopností komunikace, nesprávným úsudkem a zmateným myšlením.

Demence se nejčastěji objevuje od 65 let věku a výš.

Lidé demencí postižení mohou ztrácet schopnost ovládat své emoce, zvláště pak zlost, a jejich osobnosti se mohou změnit.

Až u 80 procent osob demencí postižených se vyvine Alzheimerova choroba. V Americe je jí postiženo kolem pěti milionů lidí“.

Bidenův psychický stav se už po nějakou dobu znatelně horší a často už své povinnosti nedokáže plnit. Média establishmentu však tuto situaci před veřejností zakrývají, seč mohou. Což je pravidlo, které porušil jedině deník Boston Herald, když v polovině února otiskl článek s titulkem „Bidenovy bláboly pokračují“ a některé z těchto blábolů dokonce přímo uvedl. Tak např.:

„Ze 400 až 600 milionů Američanů je dost očkovací látky k naočkování 300 Američanů do konce léta a začátku podzimu“.

„Ale chceme se podívat, to je, že já se chci podívat, zda bude plně stačit naočkovat 300 Američanů“.

„Saudská Arábie propustila prominentního aktivistu lidských práv Loujaina al-Hathlouha-loula-promiňte. L-o-u-la, uha, z vězení“.

„Klimatická změna je sexuálně nejvýznamnější hrozba pro planetu Zemi“.

„Nikdy a kdykoli vás, občany USA, zneuctím“.

Jak dlouho bude tahle legrace pokračovat, než Bidena nahradí prezidentka v naději Harrisová, jak to ostatně americký establishment už od samého začátku naplánoval?

Vybral a přeložil Lubomír Man

Stephen Lendman se narodil v roce 1934 v Bostonu, MA. V roce 1956 získal titul bakaláře na Harvardské univerzitě. Následovaly dva roky služby americké armády, poté titul MBA na Wharton School na University of Pennsylvania v roce 1960. Poté, co pracoval sedm let jako analytik marketingového výzkumu, nastoupil do rodinného podniku Lendman Group v roce 1967. Zůstal tam až do roku odchodu do důchodu konec roku 1999. Psaní o hlavních světových a národních problémech začalo v létě 2005. Na začátku roku 2007 následoval rozhlasový hosting. Lendman nyní hostí Progressive Radio News Hour v Progressive Radio Network třikrát týdně. Vystupují významní hosté. Poslouchejte živě nebo archivované. Diskutovány jsou hlavní světové a národní problémy. Lendman je vítězem projektu Cenzurovaný v roce 2008 a držitelem mezinárodního žurnalistického ocenění v roce 2011 mexickým novinářským klubem.

sdíletj na