Srovnejte „lživé kompro“ GRU s „důkazy“ BIS o Vrběticích

Agent CIA plánu vraždy Lukašenka dopaden. Srovnejte „lživé kompro“ ruských tajných služeb s „důkazy“ o Vrběticích. Jak USA před lety „průkazně přesvědčovaly“ OSN. Vážení čtenáři, prosím udělejte si obrázek sami. 

Agent CIA plánu vraždy Lukašenka dopaden. Srovnejte „lživé kompro“ ruských tajných služeb s „důkazy“ o Vrběticích. Jak USA před lety „průkazně přesvědčovaly“ OSN

Dvě videa:

První je horká aktualita z „Putinovo hlásné trouby“ jak v Rusku před pár dny zatýkali agenta CIA.

Druhé staršího data – jak USA získávaly souhlas OSN pro likvidaci „novodobého Hitlera“ Saddáma Husajna. Osoby v hlavních rolích Cyril Svoboda ministr zahraničí ČR, Hynek Kmoníček velvyslanec ČR při OSN, Václav Klaus president ČR, Vladimír Špidla předseda vlády ČR, předseda Valného shromáždění OSN Jan Kavan.

Zveřejnili bychom i třetí video o důkazech k příběhu vražd a žhářství ve Vrbětických. Protože o tom ale již psal kde kdo, necháváme na čtenářích, aby si dohledali informace tam, kde jim to vyhovuje nejlépe. Snad jedině pro inspiraci, co o neštěstí psali v roce 2014 na odborném webu pro české požárníky a hasiče (chronologický popis průběhu události z tehdejší doby – před několika dny doplněn o informace dle ČT24).

Video první – zatýkání konspirátorů vraždy Lukašenka. Pravda nebo lež?:

Video druhé – svědectví předsedy Valného shromáždění OSN Jana Kavana z roku 2002. Pravda nebo lež?

Další informace přinesl známý český „dezinformační web“ ZDE .

Jak probíhalo schvalování invaze USA do Iráku na půdě OSN. „Byla to fraška, část byla fraška přesněji“ – vypověděl tehdejší předseda valného shromáždění OSN Jan Kavan. Posluchač se jmenovitě dozví, kteří tehdejší čeští politici prosazovali české zájmy, kteří výlučně vlády USA a kteří se k problematice zahájení druhé války v zálivu chovali jako typický český Švejk.

Video od času záznamu od 1:10:30. K problematice Jan Kavan hovoří do 1:31:00. Za shlédnutí však stojí celé.

V redakci Kurýr IN nás nejvíce zaujala slova Jana Kavana, jak tehdejší ministr zahraničí Cyril Svoboda radil velvyslanci ČR při OSN Hynkovi Kmoníčkovi, zdali má ČR morálně souhlasit, aby USA na základě předložených „důkazů“ o zbraních hromadného ničení v rukou diktátora Husajna přepadly Irák: „… všechno, co si Američané přejí, si přeje i Česká republika …“ Naproti tomu tehdejší president Václav Klaus byl rezolutně proti.

Závěrem: Pokud je video o konspirační schůzce agentů CIA, kteří zde plánovali státní převrat v Bělorusku a atentát na tamního presidenta Lukašenka komplet podvod zpravodajců ruské GRU, tak ty falešné důkazy vyrobili alespoň vcelku přesvědčivě.  To, co předložili představitelé USA jako důkazy v OSN mělo váhu, béčkového špionážního filmu. Podotkněme, že ty zbraně hromadného ničení, kvůli kterým byl Irák roku 2003 přepaden, nakonec nikdy nikdo nenašel. Saddám Husajn byl po válce odsouzen a popraven. Jak dalece lze potom věřit v kauze Vrbětice ministrovi vnitra Janu Hamáčkovi o tajných informacích BIS, které jsou tak tajné, že je nesmí nikomu ani trochu ukázat? Jak jsme psali na začátku. To již necháme na Vás.
https://bit.ly/3tRL8Xk

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pavla
25. 4. 2021 19:54
Ohodnotit příspěvek :
     

No to video z kuchyně bude spíš blbost 🙂
Když vyřvával Lukašenko, že mu sám Putin volal a řekl mu, že ho chtějí zabít, tak už to mi přišlo dost nepravděpodobné… a pak se objeví video, kde to vypadá, jako když Pekarová s Adamovou a Fiala domlouvají koalici u píva. Že by KGB?

Pavla
26. 4. 2021 12:11

Ale jo, Putin zachraňoval i Janukoviče a že Lukašenko dělá vše pro to, aby zničil svou „kariéru“ pokynem svého páníčka je fakt. Ale to video, si myslim, ruských tajných služeb nebude. Je to takový amatérsky ukecaný. 😀
Lukašenko se pořád veřejně zaštiťuje Putinem a když od něj jede, tak už hlásí do Ameriky po Hamáčkovsku, jak to sehrál na oko, ale pro Putina má cenu Bělorusko, ne Lukašenko.