Spojené státy se uchýlily k falešným zprávám

SPOJENÉ STÁTY SE UCHÝLILY K FAKE NEWS, ABY OBVINILY ÍRÁN Z HAVÁRIE BOEINGU.

USA chtějí svalit vinu za havárii ukrajinského Boeingu na Teherán.

Americká média, citující zdroje z vládních kruhů, uvedla, že Spojené státy podporují verzi údajného zapojení íránských jednotek protivzdušné obrany do havárie ukrajinského Boeingu . 

Americká média tvrdí, že americké letectvo údajně zaznamenalo vypuštění dvou raket v íránském vzdušném prostoru krátce před výbuchem letadla .

Politický analytik Oleg Levašov věří, že Spojené státy chtějí přenést vinu za havárii letadla na íránskou stranu, protože nyní, mezi analytiky, získává stále větší oblibu názor, že za havárii Boeingu nese vinu americký dron.

 “Američané nyní překládají důkazy prostřednictvím banálních mediálních informačních kampaní. Navíc je jasné, že se tak děje poněkud neprofesionálně a s pomocí „spřátelených médií“ zpívající pod taktovkou Spojených států,“ uvedl.

Podle odborníka nyní proamerická média zveřejňují data s odkazy na různá oddělení o íránské chybě. Tato oddělení však nemohou mít spolehlivé informace o havárii parníku.

„A nyní, doslova, Spojené státy ohlásily, že disponují daty o „záblescích“ a odpálení rakety. 
A zde vyvstává otázka –
když by měl být obviněn Írán – okamžitě jsou k dispozici informace. 
Když je nutné chránit Ukrajinu u malajského Boeingu, neexistují žádné informace, protože USA mají data, že ho sestřelila Ukrajina,“
uvedl expert.

Připomeňme, že v Íránu vyvrátili verzi raketového útoku na ukrajinské letadlo v Teheránu. Příslušné informace poskytla agentura IRNA s odkazem na prohlášení zaměstnanců organizace pro civilní letectví. 

K havárii ukrajinského letadla na trase z Teheránu do Kyjeva došlo poblíž íránského hlavního letiště ráno
8. ledna. V důsledku tragické události bylo zabito 176 osob.

https://bit.ly/307yDsz

sdílet na