Souhlasíte s Lucií Bílou?

Tomio Okamura na Facebooku sdílel výrok, který pronesla česká zpěvačka Lucie Bílá.

Tomio Okamura:
“Souhlasíte s Lucií Bílou?… My ano”.

Lucie Bílá uvedla, že by si přála „zamčené hranice“.

Žijeme v nádherné zemi, kterou bych nevyměnila za žádnou na světě. Je naše a neměli bychom se o ni jen tak s někým dělit. Moc bych si přála, aby byly naše hranice zamčené na sto západů. Česko je náš domov, naše hnízdo, naše zázemí.

 

https://www.facebook.com/tomio.cz/posts/3008900512454077

sdílet na

6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
15. 12. 2019 12:17
Ohodnotit příspěvek :
     

?????

Editor
15. 12. 2019 18:01
Ohodnotit příspěvek :
     

No, tak úplně ne, souhlasím s plnou kontrolou toho, kdo sem přijíždí, ovšem představa klasických drátů je mi dost eklhaftní, dnešní technika umožňuje trvalou observaci drony s kamerami, které jsou schopné indikovat pohyb a obsluha dost jasně rozliši, jestli se jedná o člověka nebo zvěř. Navrch díky infra jsou provozuschopné i v noci. Pravda, počasí s nimi dovede zacvičit, takže možná stacionární umístění třeba na stožárech. Napájet by to klidně mohly soláry s akukulátorem na noc. Vydat striktní zákaz přechodu hranice mimo přechody a tam lze kontrolovat, kdo sem leze. Sice to dovede být opruz, ale je to cena za relativní bezpečí (absolutní bezpečí neexistuje).

Administrátor
15. 12. 2019 19:54
Odpovědět  scipio

Těch “100 západů”, může být právě ta HiTech ať mikrovlná, info,..jakákoli, ale funkční. Kdo v dobrém přichází, dveřmi, tedy bránou přichází.

Editor
16. 12. 2019 00:14
Odpovědět  Janinna

na hranicích nebyla armáda ale vnitro, PS spadala pod vnitro. A ty dráty, no nevím, dost mě sraly od mládí a když jsem se dostal ven párkrát, tak se mi při návratu fakt nelíbily.