Šokující vystoupení rakouské poslankyně: „Náš odpor ještě pocítíte. Děti si očkovat nedáme!“

Téma očkování proti koronaviru je aktuální snad všude ve světě. Řeší se i v sousedním Rakousku, kde se proti němu, ale i proti COVID pasu, postavila poslankyně parlamentu Dagmar Belakowitsch.

Vystudovaná lékařka Dagmar Belakowitsch-Jenewein je členkou rakouské Strany svobodných (FPÖ), zároveň v parlamentu předsedá Výboru pro zdravotnictví a je také místopředsedkyní parlamentního klubu její strany. 
Je však také odpůrkyní očkování. A to zejména o dětí a těhotných žen. Její odvážné vystoupení před kolegy poslanci zveřejnila na sociální síti i Ľudmila Pašková, podle které mají alespoň ženy sílu povstat.

Zeleným pasem pouze rozdělujete obyvatele na dobré a špatné

„Svoboda je u nás neoddělitelná. Svoboda a základní práva, které platí i při otázce očkování vakcínou proti koronaviru. To, co se tu dnes děje je dělení obyvatel na ty poslušné a dobré, na ty, kteří se společensky přizpůsobí a nechají se očkovat, a na ty špatné, kteří to nechtějí udělat, protože kladou kritické otázky zda má očkování vůbec smysl. Zda vynaložené náklady na očkování vůbec stojí za to,“ říká ve svém projevu Dagmar Belakowitsch-Jenewein, podle níž budou ti zlí zbaveni svobody a vyloučení ze společenského života. 

„To, co tu dnes předvádíte se zeleným pasem, rozdělujete obyvatele na dobré a špatné. Tak, jak to děláte už 15 měsíců. A děláte to ať to stojí co to stojí, na úkor zdraví,“ zlobí se poslankyně.

„A ode dneška budou ve Vídni očkovat těhotné ženy aniž by se vědělo, jaké dlouhodobé škody to může napáchat. A to vše akceptujete. Vám je zdraví lidí úplně jedno, hlavně abyste prosadili svůj program. 
Je to znát i na tom, že už po 1. dávce dostáváte zelený pas. S jednou částí očkování dostane za 23 dní zelený pas. To nemáte ještě vůbec žádnou ochranu, to nemůžete tvrdit. A nevíte to ani po dvou dávkách očkování,“ pokračuje v kritickém vystoupení Dagmar Belakowitsch-Jenewein, podle níž dodnes poslanci vůbec nevědí zda jsou vůbec infekční. 

„Nevíme to. A objevuje se čím dál tím více případů onemocnění očkovaných. A to vážných onemocnění, po kterých lidé zemřeli. Média jsou plné takových případů, a přesto vám to nevadí,“ zlobí se rakouská poslankyně.

Převážná část Rakouska očkování proti koronaviru nechce

Podle Dagmar Belakowitsch-Jenewein jsou v Innsbrucku lidé, kteří mají protilátky minimálně rok. 

„Pak je tu ještě T-buňka imunity. To vše vás vůbec nezajímá, nejde o to starat se zda jsou lidé v bezpečí. Ne, jde jen o prosazování očkování. To je váš nejvyšší cíl a téma. A nedržíte se dál ani od dětí. Premiér prohlásí, že na podzim můžeme začít očkovat děti mladší 12 let. V jakém světě to žijeme? Je škoda našich dětí abychom je použili jako pokusné králíky. To nepřipadá v úvahu!“ Říká rezolutně Belakowitsch-Jenewein a zároveň se ptá:

„A co bude, když se rodiče budou bránit? Nemohou se pak děti zúčastnit lyžařského kurzu? Nebudou moci vůbec chodit do školy? Nebo si budou muset dělat každý den test? Budou v třídách stigmatizováni, protože nebudou očkování? Akceptujete rizika ať to stojí co to stojí.“

„A k tomu vám ještě něco řeknu: Zde náš odpor ještě pocítíte. A to velmi masivní, protože našich dětí je škoda pro vaše experimenty. Můžete si být jisti, že převážná část Rakouska toto očkování nechce! Jsme denně zahlceni lidmi, kteří si stěžují, že jsou zaměstnavatelem a kolegy nuceni nechat se očkovat. 

Nedělají to dobrovolně, to jsou fakta. A vy se zde postavíte: Ach ty Rakušané, na všem rádi spolupracují. Není to pravda! Já vám říkám, nesahejte na naše děti. Zde ten odpor ještě pocítíte!“ vzkazuje vystudovaná lékařka těm, kteří chtějí očkovat i děti. 

„Zdraví lidí v naší zemi je nediskutovatelné, to vy ničit nebudete očkováním, jehož účinky neznáme, jehož dlouholeté účinky neznáme, které nás nechrání před infekcí, ale především nechrání ani ty ostatních. 
Které nepřinese kolektivní imunitu.  Přestaňte lidi vodit za nos!“ řekla na závěr svého pořádně „ohnivého“ vystoupení v parlamentu rakouská poslankyně Dagmar Belakowitsch-Jenewein.

https://bit.ly/3bfhwMe
https://www.facebook.com/100001972399716/videos/4235298453212526/

sdíletj na