Socha kojícího muže. Asistenti chystaní na „porod penisem“. Školy měnící dětem pohlaví… Transgender v západních zemích

ze sítí:

Těhotný muž? V některých zemích na západ od nás běžná věc. Muzeum genderu v dánském městě Aarhus vystavilo sochu rodově ambivalentní postavy vyobrazené, jak kojí novorozence. Fotografie se šíří po sociálních sítích, kde vyvolává bouřlivé reakce. Muzeum v rámci školní výuky pomáhá dánské děti učit o „sexu, genderové rovnosti a demokracii“. Svými vzdělávacími ambicemi mezi nejmladší generací se chlubí i na svých webových stránkách. Téma transgenderismu rezonuje západním světem. V Kalifornii se některé školy snaží měnit pohlaví svých žáků bez vědomí rodičů. Našli jsme videa zachycující transgender osoby, jak se v rámci školní výuky otírají o malé děti. Florida a Maďarsko o něčem takovém naopak nechtějí ani slyšet.

Sociálními sítěmi se začala šířit fotografie sochy, která vyobrazuje rodově ambivalentní postavu obdařenou mužským pohlavním orgánem, jak ze svých ženských ňader kojí malého novorozence. Tento „kojící muž“, lze-li vyobrazený výjev takto nazvat, pochází z Dánského muzea genderu (KØN) nacházejícího se v dánském městě Aarhus. Muzeum se dříve nazývalo Kvindemuseet (Muzeum žen), ovšem od roku 2021 nese současný název. „Vizí muzea je podněcovat zvědavost, dialog, přemýšlení a poznání o významu genderu v minulosti, současnosti i budoucnosti. KØN – Gender Museum Denmark představuje kulturní historii genderu v širší perspektivě, zahrnující všechny barvy duhy,“ píše se na stránkách této instituce, která je zčásti financovaná dánským státem.

Sochu „kojícího muže“ muzeum na své facebookové stránce představilo následujícím popiskem: „Podívejte se na dokončení 3,5 metru vysoké sochy živého muže. Socha “Agape”, kterou vytvořil umělec Aske Kreilgaard, je hybridem mezi mužským a ženským: kojícím mužem. Zastavte se na rozhovor s umělcem o myšlenkách a pracovním procesu, který za dílem stojí. Dokončení sochy je předehrou k páteční oslavě Mezinárodního dne mužů v muzeu.“

Podobné sochy nejsou na Západě ničím ojedinělým. Na „ženu s penisem“ narazí člověk např. v anglickém městě Summertown. Monument, který nese název „Žena naší doby“, má podle svých tvůrců symbolizovat „moderní feminitu“.

Představa „kojícího muže“ či dokonce „těhotného muže“ dnes v zemích na západ od nás přitom přestává být jen otázkou bizarního umění. Stává se z ní zcela vážně diskutovaná realita současné západní společnosti, jak dokládá např. článek v The Guardian o anglické biologické ženě identifikující se jako muž, která porodila dítě. V roce 2022 Edinburská univerzita učila své studenty, budoucí porodní asistenty, jak pomáhat mužům, kteří „rodí penisem“.

Představa „kojícího muže“ či dokonce „těhotného muže“ dnes v zemích na západ od nás přitom přestává být jen otázkou bizarního umění. Stává se z ní zcela vážně diskutovaná realita současné západní společnosti, jak dokládá např. článek v The Guardian o anglické biologické ženě identifikující se jako muž, která porodila dítě. V roce 2022 Edinburská univerzita učila své studenty, budoucí porodní asistenty, jak pomáhat mužům, kteří „rodí penisem“.

Zjistili jsme, že Dánské muzeum genderu má, kromě své vydatné umělecké práce, také ambice v oblasti vzdělávání. Podle místního regionálního deníku Aarhus Stifstidente se muzeum KØN v minulosti podílelo na výuce dánských dětí; učilo je o sexu, genderové rovnosti a demokracii. Např. jen za rok 2013 navštívilo muzeum v souvislosti s výukou 4000 školáků.

„Na výstavě ,Sexuální výchova v průběhu času’ se můžete seznámit s obsahem a metodami sexuální výchovy v průběhu 200 let. Výstava slouží také k výukovým účelům. V KØN – Gender muzeu v Dánsku vedeme s dětmi a mladými lidmi dialog o normách, hranicích a právech v oblasti pohlaví, těla a sexuality,“ chlubí se muzeum na svých aktuálních stránkách.

Téma transgenderismu nyní velmi rezonuje také za oceánem. A to zejména právě ve vztahu k otázkám práv dětí. V některých státech USA (především v těch ovládaných Bidenovými demokraty) je běžné, že jsou malé děti od předškolního věku v rámci osnov podrobovány sexuální výchově přímo od transsexuálů v rámci představení sexuálního charakteru známých jako „drag shows“. Někdy dochází k tomu, že se během výuky inkluzivity a tolerance trans

sexuálové dětí fyzicky dotýkají sexuálním způsobem. V Kalifornii se dokonce některé školy snažily dětem měnit pohlaví bez vědomí jejich rodičů.

Některé jiné, zejména republikánské státy, tento druh „vzdělávání“ zakázaly. Mezi nimi je např. Florida, kde republikáni protlačili legislativní akt znemožňující změnu pohlaví u nezletilých. „Tato legislativa vysílá jasný signál, že Florida je bezpečným místem pro výchovu dětí. Jako otec čtyř malých chlapců vím, že dětství je stejně výjimečné jako krátké. Floridští rodiče jsou znepokojeni radikální, prudérní agendou, která se rozšířila ve většině médií a která se zaměřuje právě na malé děti,“ nechal se slyšet senátor Clay Yarborough, který přijetí zákona inicioval.

Zákon na ochranu dětí a mladistvých před sexuální propagandou ve školách přijalo také Maďarsko, za což si vysloužilo kritiku Evropské unie, která jej považuje za diskriminační k sexuálním menšinám z hnutí LGBT. Evropská komise kvůli tomu na Maďarsko podala žalobu, k níž se připojily některé členské státy jako Belgie, Německo nebo právě Dánsko. Prezident Petr Pavel tento týden v Bruselu kritizoval vládu Petra Fialy (ODS) za to, že se k žalobě nepřipojila.

ze sítí + Parlamentní listy

sdíletj na

3.6 16 hlasy
Ohodnotit příspěvek
39 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
jmm
24. 4. 2023 12:32

Neskutečně hnusné.Ano jsou takoví.Ano jsou nepřizpusobiví, Ano jsou vrazi. Ano a &…
Řekl bych oni jsou nemocní…..

All
24. 4. 2023 13:34
Odpovědět  jmm

Je to posedlost blbostí a pitomostí idiotů made in USA z příčiny velmi nízkého vzdělání a prázdných makovic bezmozků omezující se jen na všežravost,nenažranost,konzumaci drog, GMO potravin navíc kontaminovaných mnoha jedy a celková zhýralost a ůpadek naprosto ve všem. Výsledek demokracie kreténů ,Démonsatanas anglossas yankees.

All
24. 4. 2023 13:42
Odpovědět  All

Těchto ůchyláků je už plno i v parlamentu EU a i za oponou Vatikánu proslaveného odpornou pedofilií a homosexualitou teplých buzerantů. Hromady ůchyláckého odpadu byly vždy před koncem každé civilizace,tak je tomu i dnes.

Pavel K
24. 4. 2023 14:20
Odpovědět  All

👍 👍 👍 Vidím to úplně stejně, vše je na hlavu postavené a “elita světa” neví co by roupama. Zvrácený svět. Jen ještě k tomu konci civilizace, tak ona spousta lidí chce žít po “starém”, tohle je dílo třeba několika tisíců lidí. Když se odstraní tento póvl bude dobře zas.

Jozef
24. 4. 2023 15:45
Odpovědět  All

Nezabúdajte na Nórov, Dánov, Holanďanov, Švédov a iné liberálne prasatá, ktoré tieto zvrhlosti z najvyšších miest radi okolo seba podporujú. (Rôzne fondy, ceny a podpora ambasád a pod.)

jiří
24. 4. 2023 16:56
Odpovědět  jmm

Žel nejsou nemocní. Jsou takový.

Milan ze Zahrady Čech
24. 4. 2023 17:09
Odpovědět  jmm

Já ne. Já bych řekl, že jsou zhůvěřilí. Nemocné nutno léčit, zhůvěřilé trestat.

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Gales
24. 4. 2023 17:18
Odpovědět  jmm

Já už se raději nechám zavřít do blázince.Tam je svět ještě normální.

Gales
24. 4. 2023 17:20
Odpovědět  jmm

Zakládám porodnici na mužské porody. A prosím,aby mi na ni stát poskytoval dotaci. – Z něčeho musím bejt živ.

janle57
24. 4. 2023 12:40

Současné hlavní heslo EU: kdo není buzerant,není člověk !! … že ano,pane Bartoš !!

janle57
24. 4. 2023 12:42
Odpovědět  janle57

… vylepšit to může pouze tím,že si dá k obědu karbanátek z rozemletých cvrčků !!

zdena
24. 4. 2023 20:09
Odpovědět  janle57

….. a jsou ti cvrčci kuchaní, nebo to se to baští i s hovínkama ? 🙂

Pavel K
24. 4. 2023 14:23
Odpovědět  janle57

Tak než nás dostali (pád Východního bloku), tak tak u nich na druhé straně byl buzerant moda a zcela běžná záležitost. Však vidíme ty nesmysli co nám vnucují.

José
24. 4. 2023 12:41

Už staří Římané se nechávali obveselovat zrůdami. A jak dopadli? Starý Řím byl vyvrácen barbary. Nový “Řím” bude také vyvrácen, jen s tím rozdílem, že “barbaři” nestojí před jeho branami, ale už jsou uvnitř. Otázkou tedy není, zdali to začne, ale kdy to začne. Odhaduji že poté, co skončí ukrajinské dobrodružství. Evropa odevzdala všechny zbraně a ty, které nebyly zničeny, jsou již nyní v rukách těch, kteří netouží po ničem jiném, než se chopit vlády v Evropě.

Pavel K
24. 4. 2023 14:24
Odpovědět  José

…..a tím jsou opičky. 😥👎

unor 2022
24. 4. 2023 12:45

Ze to nekdo podporuje, no budiz. Ma svuj zamer. Ale ze jim ostatni sednou na lep je na povazenou.
..
Jak se rika prej a bude ti prano. Doufejme.
Prejme tedy zapadu upadek, chce-li ho mit a doufejme ze on bude nam prat normalnost.
..
Jinak to cele hovori o jeho tvurci a lidske vyprazdnenosti.

Pavel K
24. 4. 2023 14:27
Odpovědět  unor 2022

To je jako se ženami, každá DÁ, ale ne vždycinky a ne každému, ale každá.

zdena
24. 4. 2023 12:48

Hermafrodit – náš vzor ??? Pokud vím tak hermafrodité jsou hlavně žížaly – takže je jasné, tam to spěje – na hnojiště….

katango
24. 4. 2023 13:08
Odpovědět  zdena

Hlemýždi taky. A hned bude vyřešen problém vlastního bydlení.

Jozef
24. 4. 2023 14:58
Odpovědět  zdena

Hermafrodit má kompletnú funkčnú sadu samčích aj samičích rozmnožovacích orgánov. Hento tam je len obyčajný buzerant = jedinec s deviantnými sexuálnymi sklonmi, ktorého charakterizuje sexuálna záľuba v jedincoch rovnakého pohlavia.

Autor
24. 4. 2023 12:51

Je to samozřejmě hnus.
“Škoda”, že jsem se vysmál pod příspěvkem, kde to bylo v komentářích. Jak říkám, mám silnou fantazii s představivostí … 🙂 🙂
Jak zmanipulovaní musí být takoví lidé, kteří v tohle uvěří? Jak hloupí a degenerovaní musí být? My, tady máme sice ještě maličkou, nepatrnou šancičku, ale to bychom museli v relativně krátké době odsud !ze západu” odejít. Je to naše, dost možná, i poslední šance na to, zůstat normálními v budoucím světě.

Pavel z Moravy
24. 4. 2023 15:07
Odpovědět  Peter 008

Petře a to je problém. Kdo z toho chce vypadnout.? Pravděpodobně SPD a snad KSČM, možná Trikolóra. Nemám takový přehled, kdo a jak se vyjadřuje. Jak veliká bude ale podpora těchto subjektů když většina mladé generace je indoktrinována tímto globálním šílenstvím a degenerací? Asi je nejpřirozenější úplný morální rozklad západu, nu a bude zde barbarství s chaos tak jak to říkala Róza Luxemburgová.

acibul
24. 4. 2023 16:44
Odpovědět  Pavel z Moravy

presne tak- kto máte deti alebo vnúčatá školoupovinné, pozrite si, čo sa učia!!!!

zdena
24. 4. 2023 12:54

Všimněte si, že pan “umělec” ztvárnil svojí představu sama sebe – nezapomněl ani na ten culík, aby to každému došlo 🙂

JKkklkkkkk
24. 4. 2023 13:06

Na ruznych webech uz se pise o nebezpecne kombinaci COVIDu a bakterii, na ktere nejsou leky a antibiotika na ne nezabiraji. Koncetiny se proto amputuji, nebo se infikovane misto vyrizne, aby se zanet dal nesiril.
Tyto hruzne zpravy jsou dalsim strasakem uz tak zoufaleho obyvatelstva.
Nedavno jsem si vylecil CoVID aplikaci frekvencni terapie. Po ni mi klesla teplota z 39 na 37 C. Nasledovalo nocni poceni, ktere patogeny vyloucilo. Podobne i ty infekce co jsem popsal na zacatku je mozne vylecit pouzitim slabeho stridaveho napeti. Jak to funguje je popsano na internetu i cesky.

zdena
24. 4. 2023 20:13
Odpovědět  jiří

takže svět není plný vzdušných potvor, co nám jen koukají zakroutit krkem…. no zaplaťpánbůh…. aspoň něco pozitivního 🙂

tupý hulvát
24. 4. 2023 13:34

Nebude to dlouho trvat a oni nám to muslimští obohacovači zatrhnou.

Pavel K
24. 4. 2023 14:29
Odpovědět  tupý hulvát

Možná že je to i záměr, čím více deviantů, tím více letců z výškové budovy.

Jozef
24. 4. 2023 14:45
Odpovědět  tupý hulvát

Aké “nám”, máte tiež problém so sexuálnou orientáciou?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
skeptik
24. 4. 2023 19:34
Odpovědět  tupý hulvát

Komu “nám”? A co, těhotné muže nebo kojení?

Jozef
24. 4. 2023 14:43

Osobne by ma zaujímalo, v ktorej časti hrubého čreva má ten zmetok (dojčiaci muž) maternicu?

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
zdena
24. 4. 2023 20:17
Odpovědět  Jozef

no přece v penisu… to je ten porod penisem, na který se prý už připravují i doktoři !!!!!!!, ten porod mu upřímně přeju….. a zajmalo by mě jak moc se ti doktoři za zavřenými dveřmi řehtají 🙂 🙂 🙂

Helena
24. 4. 2023 15:05

Odporné. Jinak tyto zdegenerované sochy nelze nazvat.

zuzana
24. 4. 2023 15:31

Šokující dokument OSN odhaluje zvrácenou sexuální agendu, kterou globalisté plánují vnutit celému světu

https://aktax.cz/sokujici-dokument-osn-odhaluje-zvracenou-sexualni-agendu-kterou-globaliste-planuji-vnutit-celemu-svetu/

JKkklkkkkk
24. 4. 2023 15:50

Tyhle senzace pro blbecky jsou odvadenim pozornosti od skod a umrti skrze ockovani proti COVIDU: Nastavte si cestinu.
https://www.kla.tv/25837

jiří
24. 4. 2023 16:54

comment image&f=1&nofb=1&ipt=0ce8081e85df7f30a74b278a0ca8f366c4ede0da156de5a0ed75b8c7c28e799f&ipo=images

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Petr
24. 4. 2023 16:54

Pan umêlec je skutečnej debil !

Radegast
24. 4. 2023 17:50

Už zase poškozujete ruské zájmy?

Rozkaz z Ruska zněl jasně:

Máte bojovat s chazarskou mafií, která stojí i za LGBT, a ne rozkládat – stále ještě – bělošské státy EU, USA!

Drak
24. 4. 2023 19:32

Tohle všechno šílenství, je důsledek toho, že těmhle provokatérům a jimi zblblým bezrozumcům, nikdo včas nenakopal prdele.