Smrt Michaela Jacksona

V červnu před deseti lety  se objevily v médiích a na internetu šokující zprávy: „Michael Jackson zemřel …“
A zpravodajské agentury, noviny, webové stránky začaly horečně vysílat zprávy … každá se navzájem odkazovala jedna na druhou … nebylo možné najít konec, a co je nejdůležitější nikdo nechápal… , je to tak?  
je to špatný vtip ??

Dokonce ani v Americe lidé nevěřili tomu, co se stalo …na jedné straně je těžké uvěřit ve smrt takové osoby …
a na druhé straně byl tolikrát pohřben … tolik zvěstí o něm bylo řečeno, že všichni přestali věřit.

A pak lidé vyšli do ulic … po celé Americe … na Times Square, v Jacksonově domě, v Los Angeles Hospital kde zemřel .. atd. Lidé vyšli se svíčkami, jeho fotografie v rámečkách, jeho hudba zněla z domova a aut … a na jeho počest bylo přineseno moře květin!… slzy, smutek, lítosti, nedorozumění … lidé se znovu zamilovali a přáli si a chtěli vrátit popového krále !!

V Irsku a ve Velké Británii se prodej jeho alb zvýšil 20krát! jeho autogramy a fotografie nyní stojí jmění.
Titulky byly všude, davy vyšly do ulic. Zdá se, že svět je šílený! všechny kontinenty omývané vlnou šílenství ….

A hvězdy začaly dávat rozhovory o svých dojmech na tohoto muže,
A v Americe se okamžitě objevila trička „Odpočívej v pokoji Jaco“ a rok smrti a narození, trička „Byla jsem tam, když Jaco zemřel!“

Celá tato noční můra …Jedním slovem „show business“, který ze všeho dělá show ze všeho, dokonce i z takové hrozné události, jako je smrt… možná nejunikátnějšího zpěváka na planetě.

Jeho příběh byl jedinečný. Připomíná se jako jediný člověk, který podstoupil tolik plastických operací a zcela změnil barvu pleti. Přitom dosáhl bezprecedentního úspěchu v hudbě, obdarován božským hlasem, ke kterému mnozí ani zdaleka nedosáhnou! 

Pro něj bylo všechno „nemožné možné“. A zdálo se, že člověk s takovou silou a vírou nemá bariéry.
Jako pětiletý se objevil na pódiu jako zpěvák … a v 50 letech odešel jako pop idol, král, muž jehož úspěchy nikdo nemůže překonat.

A silným a úspěšným lidem se vždy závidí, připoutají se k jejich slávě, chtějí se zahřát z jejich paprsků! Tisk chce získat velké honoráře, kolegové  – odstranit konkurenta, šoumeni a producenti – vydělávat peníze na slávě.

A ve výsledku – z člověka dělají show.  Z jeho života – cirkus a média začnou s pronásledováním.
Lovecká sezóna na Michaela Jacksona zahájena!! Obzvláště ve čtyřiceti letech popového zpěváka.
Samozřejmě existuje tolik skandálů,…  změna barvy kůže, nepřátelství s otcem.
Klevety, drby a zvěsti o jeho dětech a ženách .. Dluhy, soudní spory a řízení .. Vše se tak dobře prodávalo.
Člověka začali porcovat na kousky. V určitém okamžiku nikdo nepotřeboval Michaela Jacksona jako zpěváka, stal se pro ně důležitým jako objekt diskuse a odsouzení!
Kdejaký fanatický a bláznivý fanoušek ho mohl obvinit za sexuální obtěžovaní, ​​bývalí přátelé pomlouvat, náhle se objevily  informace, že Michael je pedofil … že má narušenou psychiku a nemocnou fantazii, že… byl hrozným monstrem.

Samozřejmě bylo tu na co tlačit. Obraz extrémně „mlhavého“ životního stylu.
Vedlejší účinky plastické chirurgie, poranění při tanci a zkouškách, jakékoli pochybení, jakékoli vybočení bylo okamžitě nafouknuto do globálního skandálu … a okamžitě bylo v tisku vydáno mnoho tun článků, miliony lidí si koupily noviny a doma diskutovaly o novinkách  .. Je to tak cool odsoudit!!!
Paparazzi se pokusili ulovit neúspěšné fotografie zpěváka a přidávali je ke zprávě o tom, jak strašné to bylo.
Klasický vzor: lidé konzumují – tisk pokračuje v krmení!

Čím více se stával populárním, tím více rostly drby. Libovolná kachna a… okamžitě – fotografové, novináři, „oběti“, „svědci“, „experti“ a další iluzorní smečka, která se chopila okamžiku.
V určité době jeho představení přestala být show a lidé kolem něj začali tuto show dělat z jeho života.
A pokud na něj někdo hodil „kámen“ za sebemenší chybu, „kameny“ začaly okamžitě létat ze všech stran.

Publikum rádo četlo, jaký je opravdu zpěvák, zastánce spravedlnosti, misionář do zemí třetího světa, obránce bezdomovců a nemocných dětí. Lidé milují dramata.

Ale paparazzi – nelze je zastavit! Pokud dojnice dává mléko – vytlačíme z ní mléko třeba i železným lisem.

Osm soudních sporů, skandály, fantastické příběhy a „najednou“…. odhalily pravdu.
Ten muž už nemusel zpívat, skandály byly mnohem výnosnější! Ale HLAS!!! to je hlavní věc, kterou dal světu.
Jeho hlas byl jedinečný a to bylo to, co bylo třeba si cenit.

A místo toho lidé pitvali pod mikroskopem každý jeho krok, který udělal a když si chránil soukromí  napadli ho v celém hejnu! Veřejnost a zejména tisk jsou nemilosrdní a bezohlední.
A nikdy člověka neslyší  … vidí jen důvod pro klepy.

Z jakého druhu železa musí být člověk, aby odolal takové noční můře?.. neposlouchají vás, jednoduše si nevšímají, prostě používají vaše jméno a image … jako byste se stali postavou ve fantastickém příběhu. ..
Zpočátku se jeho tance opakovaly po celém světě, jeho styl oblečení byl kopírován a klonován, jeho hudba byla brána jako příklad nejvyšší kvality. Brali, brali, brali,..

On byl legenda velmi brzy… a začali ho jíst za živa. Velká cena za takový  kreativní život.

Po jeho smrti přišla, jak se říká, „poslední vášeň pro Krista“! poslední důvod, jak si vydělat na jménu, slávě …
už na kostech. Média aktivní, umělci vytrvalí …

Musel zemřít jasně a dramaticky … nečekaně.

Jak moudře řekl Philip Bedrosovič:

“Když jsme s ním mluvili a viděl jsem vedle sebe naprosto upřímnou, dojemnou a velmi příjemnou osobu při rozhovoru, pak jsem si znovu pomyslel: kolik hanebností a ošklivostí  o něm píšou, aniž by věděli, co je za člověka v životě. Stal jsem se jeho spolehlivým stoupencem a obráncem, ani na chvilku jsem nepochyboval o tom, jak daleko od pravdy byly všechny hrůzostrašné příběhy, kterými novináři strašili, zobrazující Michaela Jacksona téměř jako monstrum a násilníka.“

Společnost se odtrhla od špinavého prádla Michaela Jacksona a vrátila se k jeho písničkám.
Michaelova duše je konečně volná a z očí oslepených spadl závoj.
Opravdu doufám, že tato noční můra, celé hrůzy situace, přinese veřejnosti a médiím poučení … i když jen někdy se lidé poučí z chyb, že ano?

P.S.
A co se jeho smrti týká…. Můžete mě považovat za paranoidního, mizerného konspiračního teoretika, ale
v takové náhody nevěřím. Osobně si myslím, že Michael Jackson nezemřel smrtí, kterou předkládá oficiální verze…. Prostě byl zabit.

„Systém v hudebním průmyslu používá celebrity. To je to, s čím musíme bojovat. Protože jsem velmi manipulován. Jsem unavený z toho, jak tisk předkládá to, co se v této situaci děje. Neříkají pravdu, jsou lháři. 
Manipulují s našimi historickými knihami, historické knihy nejsou pravdivé, jsou to lži! Musíte to vědět, musíte to vědět…….Říkají, že jsem blázen, homosexuál, násilník dětí, bělím si kůži. Říkají vše, co proti mně poštve veřejné mínění. To všechno je úplné spiknutí. Je čas na změnu……”

https://bestcheapers.livejournal.com/75434.html

sdílet na

4 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
9. 9. 2019 00:21
Ohodnotit příspěvek :
     

⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Perfektní souhrn včetně přiloženého videa o illuminátech. Hledal jsem sklulinu,..tak alespoň vložím video Eart song – jako koncert Live Copenhagen 1997 a jako Dome Proct, které jsou v několika verzích, tak alespoň tyto dvě,..

https://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/jackson-michael/earth-song-2972