Slabá stránka ruské propagandy

Britské médium, v tomto případě vůbec nezáleží jaké, nedávno uvedlo, že britská zpravodajsko-diverzní speciální služba SAS přesměruje své aktivity do Ruska. Ministerstvo zahraničí RF, prostřednictvím tiskové mluvčí Marie Zacharové v této souvislosti požadovalo vysvětlení od britské strany. 
To je příklad toho, jak neprovádět propagandu.

Západní propaganda

Ano, prohlášení Zacharové, žádost o vysvětlení –  je ruská propaganda, britští humanisté si to myslí. 
Protože SAS jako tajná služba vysoce humanizované britské demokracie nemůže jednat jinak než pro dobro demokracie, a zpochybňovat  její akce a cíle – je ruská propaganda, v tomto případě od Marie Zacharové. 

Ruská propaganda je však nějak málo propagandistická, z nějakého důvodu se spoléhá na svědomitost a čestnost britských úřadů, nebo alespoň veřejných činitelů. To je nepochybně slabá stránka ruské propagandy. 
Nebere totiž v úvahu, že v Británii a v jiných vysoce humanizovaných demokraciích už dlouho není žádné svědomí, žádná čest, žádná objektivita, namísto nich je tam:
… velmi, velmi pravděpodobně, nebo … je vysoce pravděpodobné… a … Skripalové. 

Podle experta Olega Deripaski, kterého se tato „demokracie“ pokoušela naverbovat v USA – neexistuje ani svobodná veřejnost ani demokracie, namísto nich existuje – moc sdělovacích prostředků a zvláštních služeb
s finančníky. Lidem denně vymývají mozky. 
Ne propagandou, ale humánní demokratickou speciální propagandou, …. vnímáte ten rozdíl?

Kdo je na vině a co dělat?

Jak správně provádět propagandu, třeba v případě s britským specnazem SAS? 
Je nutné vycházet z toho, že tento britský krok byl dárkem, upřímné přiznání, na základě kterého ruské ministerstvo zahraničí může prohlásit, že Skripaly v Británii velmi, velmi, velmi pravděpodobně otrávil
právě SAS,….. protože neexistuje žádné jiné vysvětlení. 

Tato speciální služba již dlouho pracuje proti Rusku a teď to konečně přiznala, šídlo se dostalo z pytle, protože se nemohlo dál skrývat. Po tomto trestuhodném vyjádření může Rusko uvalit osobní sankce proti všem, kteří jsou nějakým způsobem spojeni se SAS, a požadovat mezinárodní soud nad touto teroristickou organizací a britskými politiky, kteří dali rozkaz k otravě Skripalových.

Říkáte, že tento soud nikdy nebude? Samozřejmě, že se to nestane, ale to není přece účelem propagandy, ten je v procesu tlaku – v tomto případě na Británii a její úřady. 
Zhorší se vztahy Ruska s Británií a Západem? A kam dál se mají zhoršovat? Naopak, spíše se zlepší, jak se zlepší hysterický stav, když ošetřující lékař dá pacientovi „léčivou“ facku do obličeje. 

Představte si, co by nastalo v Británii a na celém Západě, kdyby někdo otrávil britské občany v Rusku, a pak je Rusko uneslo, údajně aby jim poskytlo nějaký druh „útočiště“! 
Kolik představení by bylo ve „světových médiích“… se slzami v očích:
….. dejte nám alespoň těla nevinných obětí, abychom je pohřbili!

Otázkou je, kde je ruský svobodný tisk, svobodná propaganda, co dělá? Čím se zabývá?
Vždyť už dávno měla zařídit Západu to, co Západ zařizuje Rusku z jakéhokoli důvodu a při každé příležitosti. 
A když není žádný důvod ani příležitost – tak je SAS.

Předvídatelná budoucnost

Ano, Rusko zaostává za Západem v jednoduchých, obecně, záležitostech. 
Čeká, až se britská veřejnost probudí?
No, dobře … se západními vlky žít – podle vlka výt, dříve nebo později bude muset Rusko ukázat své propagandistické špičáky…. Co dělat? … 

Zalévat i nadále vyschlý strom mezinárodního práva? 

Když Moskva najednou odmítá hrát a vzdát se, Západ upadá do hysterie:
a křičí svou propagandou, že je Rusko zrádně oklamalo, přičemž hraje se slabými kartami:
…. ekonomikou čerpací stanice a malým vojenským rozpočtem. 
Jak se to Rusku ale daří – to je velké tajemství, mělo by dostat Nobelovu cenu za zveřejnění tohoto paradoxu.

Západní plány nejsou ruskými plány, ruským plánem je zmařit západní plány s ohledem na Rusko, ale to bez správné ruské propagandy prostě nepůjde. 

…. A teď opět takovou nádhernou příležitost se SAS promeškali …

https://topwar.ru/159172-kak-pravilno-vesti-propagandu.html

sdílet na