Skutečné zprávy ze zničeného Mariupolu – výpovědi obyvatel – VIDEO

Výpovědi lidí o tom, co se skutečně děje v rozbombardovaném Mariupolu. Syrové záběry zničených ulic. – sdílejte

Toto jsou ti skuteční lidé, kteří potřebují pomoc

orig,video: https://www.youtube.com/watch?v=rLZ2ZzoD-W0

4.8 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

4.8 6 hlasy
Ohodnotit příspěvek
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Pijack
3. 4. 2022 12:24
Ohodnotit příspěvek :
     

Fakt mám vztek, že žijeme ve státě, kde vládne protektorátní vláda a ve všech zásadních ohledech v jednom kuse lže a lže a lže. Všimli jste si někdo, jak vyrábí česká média propagandu? Úplně obráceně, než ten štáb na videu. Chybí jim absolutně výpovědi ukrajinských migrantů. Sem tam dají mikrofon jen výjimečně těm, kdo má protiruský názor. Z těch tisíců lidí nedají nikomu slovo. Zjevně by se v ČT lekli, jak by na UK armádu nadávali, jak by nadávali na Zelenského a mafiánskou vládu. Mě ty autentické výpovědi prostě chybí. Vládní média pečlivě maskují co se dá. Na to nepotřebuji důkazy, protože to prostě chybí. Můj závěr je jasný – vláda podporuje Ukrajinský nacizmus a zvěrstva armády proti vlastnímu obyvatelstvu. Můj názor plyne z faktu, že ČT a vládní média účelově informují jen ze studia, ale ne z ulice.

Evžen
3. 4. 2022 13:36
Odpovědět  Pijack

Stím nelze nesouhlasit, naše zaprodana vláda papouškuje co jím diktuje USA , je to fialový hnus…!

All
3. 4. 2022 16:55
Odpovědět  Evžen

Největší hrozba a největším nebezpečím pro občany české republiky je současná vláda. Je horší moru,horší covidu,protože sama mor a sarscov 2 plně podporuje vakcinací, která ničí už zcela prokazatelně imunitu,způsobuje prudký nárůst aids,rakoviny,cévních příhod a dalších chorob,nemluvě o podpoře války a přímého zabíjení dodávkami zbraní.Už jen nasazení roušky na veřejnosti znamená podporovat ,, naši vládu smrti“.

All
3. 4. 2022 17:03
Odpovědět  All

IZRAEL ( s největší proočkovaností na covid po 3- tí dávce) hlásí : ,,jen u aids 50 % nárůst , třetí dávka s jistotou ničí imunitní systém „.

All
3. 4. 2022 17:09
Odpovědět  All

Lidé začnou opět spalovat v kamnech kdeco,topit se bude vším co se namane.Vláda smrti se činí a přitom je tam tak krátce.

Evix
3. 4. 2022 20:35
Odpovědět  All

O AIDS se hovořilo hned jak se začalo s očkováním první dávky. Že lidé po očkování vykazují známky AIDS. Ihned to bylo označeno jako hoax, šlo o Austrálii, kde pak začala ta úplná uzávěra lidí a neočkované hlídala armáda jako zločince.

Také Peková mluvila o laboratorní zkušenosti s koronavirem, že nemůže být přírodní, protože jsou tam sekvence genů právě AIDS.

Albi
3. 4. 2022 14:36
Odpovědět  josh-xy

I Stalin údajně řekl, že na jeho jméno bude nakydáno plno špíny, ale po jeho smrti se svět dozví pravdu.
A do dneška je považovván za krvavého diktátora, srovnáván s Hitlerem
a Pol Potem ……
Přitom důkazů a informací je dost a navíc k dispozici pohodlný internet.
Ale myšlení a dobré vůle uznat i omyl je jak šafránu. A zřejmě bude i nadále.

Milan h
4. 4. 2022 08:25
Odpovědět  Albi

on rekl ze po jeho smrti bude na neho nahazena spina ake ze cas vsechno vycisti no a v Rusku se to uz pomalu zacina

Honza
3. 4. 2022 14:18
Odpovědět  Pijack

Cílem bohužel není informovat, ale pouze zfanatizovat co nejvíce lidí. Se podívejte na diskuze na novinkách. Tam nikdo žádný důkaz nepotřebuje. Ta naočkována nenávist z nich doslova tryská.

Pijack
3. 4. 2022 17:17
Odpovědět  Honza

Novinky a I-dnes je ukázka, opravdu. Jako kdyby zaměstnali hlídku aktivistů, kteří začnou pod každým článkem vkládat naprosto identické názory. S tímto manýrem začal kdysi senátor Dienstbier. Založil skupinu „mladých“, kteří začali „hlídat“ internet. Dnes je dokonáno – je to dlouholeté snažení vymlátit z lidí vlastní myšlení a touhu po pravdě. Dělají pro to všechno. Ta fóra na zmíněných webech jsou doslova a do písmene vládní zakázka. Až ke konci se občas najdou střízlivé názory, ale ty jsou precizně upozaděny a oznámkovánu. Kdo umí číst, musí lehce zjistit, že admin dokáže jednoduchým způsobem zabodovat stále se opakující a jedny a ty samé trolly, aby byli čtené hned na prvním místě.

Brit
3. 4. 2022 19:26
Odpovědět  Honza

Server Seznam je kupka hnoje,nemá cenu to ani otevírat.

Milan h
4. 4. 2022 08:28
Odpovědět  Brit

co kuoka ale kupa

Pav-el
3. 4. 2022 20:47
Ohodnotit příspěvek :
     

Dnes opět na PL příšerná zpráva od Kieva, že tam údajně zmasakrovali Rusové při ústupu civilisty. A ten podělánek Babiš si hned přidal, ubožáček. Toho za prezidenta ani náhodou. T o radši paní Vitáskovou.

Františe
3. 4. 2022 20:56
Odpovědět  Pav-el

Rusové neustupují. Takže je jasný viník masakru. Věřit západní propagandě může jen totální blbec.

Pav-el
3. 4. 2022 21:08
Odpovědět  Pav-el

Za Vitáskovou se omlouvám. U článku s plynem mě došlo, co je zač. Děkuji, nechci.

Albi
3. 4. 2022 22:39
Odpovědět  Pav-el

A to si přečtěte tohle:
https://t.me/epoddubny/9358
Požádala jsem Google o překlad:

Pro krajní hořkost a pochopení celé bestiální podstaty neonacistického režimu je totiž dostatek potvrzených údajů o šikaně vězňů. Chlapci, kteří ctí Banderu, se zamalovali do kouta. @epoddubny https://s.w.org/images/core/emoji/13.1.0/svg/2757.svgZ nemocnice Belgorod: „Vyměnili jsme 50 válečných zajatců ukrajinských vojáků léčených v naší nemocnici v Belgorodu za naše. Naše prsty byly useknuté, reprodukční orgány byly odříznuty. Sestřičky tři dny neodpočívají, pláčou, chodí se převazy. Chlapi jsou všichni podělaní. … Nejsou žádná slova. Ale tohle musíš vědět.“

Milan
4. 4. 2022 14:45
Ohodnotit příspěvek :
     

No jasnačka! Rus je totálně blbej! Ví, že se na něj „upírají oči“ celého kolektivního západu takže ho na ústupu nenapadne nic lepšího, než k větší slávě matičce Rusi náhodně povraždit něco těch civilistů.

TAKNĚJAK
4. 4. 2022 18:53
Odpovědět  Milan

Pro blbce stitulem i bez-“ to je SARKASMUS“

Milan
4. 4. 2022 22:57
Odpovědět  TAKNĚJAK

To je pro vás:
🙂

A toto pro blbce:
(_!_) !!!

Pavel
4. 4. 2022 15:34
Ohodnotit příspěvek :
     

Prosím pro ty, co soucitně přispěli na konto pomoc Ukrajině pošlete toto video, ať ví, co se stalo nebo stane s jejich finančním příspěvkem.
https://www.veteranstoday.com/2022/04/03/ukraine-wives-leaving-country-to-do-some-serious-shopping/

Milan
4. 4. 2022 23:14
Odpovědět  Pavel

No bóže. Tak si odskočila koupit Karlštejn, no.

jirka52
4. 4. 2022 18:25
Ohodnotit příspěvek :
     

Na druhé straně tady máme „Případ Buča“, o kterém se zde moc nepíše. Je bezesporu nutné toto velmi důkladně vyšetřit mezinárodní komisí a zjistit, jak to skutečně bylo. Každá strana má vlastní verzi a každá z nich může být pravdivá. Nelze tedy věřit bez pevných důkazů nikomu, natož nějakým neznámým ozbrojencům! Čeho jsou zfanatizovaní darebáci schopni je známo a rovněž tak naaranžovat lze všechno. Teď jde o to, která strana v tom má prsty a měla by nést zodpovědnost. Obě strany by tohoto zločinu byly za určitých okolností schopné…!

jirka52
6. 4. 2022 18:12
Ohodnotit příspěvek :
     

Je nepochopitelné, jak je možné zablokovat jinému státu jeho valutové rezervy určené na vyplácení svých sjednaných plateb. Navíc to zablokuje stát, který není v žádném válečném stavu s tímto státem. Řekl bych, že se to rovná krádeži, neoprávněnému zadržování cizího majetku a prakticky vyhlášení války. Oni jim zablokují jejich peníze, pak je označí za neplatiče a vystaví je dalším sankcím? Asi si to vyžádá zabavení všech západních majetků a další opatření pro náhradu jimi způsobených škod. USA nejsou mezinárodním četníkem ani arbitrem a navíc jejich historie to přímo zapovídá!