Seznamte se… „Rasista a bílý nacionalista“ Donald Trump

Tento přístup je téměř obecnou linií Demokratické strany a všech jejích dobrovolných asistentů.

Od tragédie v El Paso se americký liberální tisk chopil nového příběhu: „rasista a bílý nacionalista“ Donald Trump vyvolává etnický konflikt v americké společnosti, uvádí zprávy

Samozřejmě, že z toho byl často obviňován i dříve: ale nyní je tento přístup téměř obecnou linií Demokratické strany a všech jejích dobrovolných asistentů.

Po zhroucení “Ruské stopy” se novináři zoufale snažili najít další příběh, který by diskreditoval amerického prezidenta. Na chvíli se zdálo, že by to mohl být příběh setkání Trumpa a Jeffrey Epsteina. Rychle se však ukázalo, že Trump proti Epsteinovi svědčil na policii a dlouho s ním nemluvil.

Nyní editoři časopisu New York Times vytvářejí celý „Projekt 1619“, jehož cílem je prozkoumat původ rasismu ve Spojených státech. Jsou si jisti, že to byl rasismus, který v roce 2016 přivedl Trumpa k vítězství, a nyní chtějí zjistit, jak k tomu došlo. Každý, kdo Trumpa alespoň trochu znal, samozřejmě dobře ví, že nikdy nebyl rasista. 
Ve své době byl Trump obecně prvním developerem v New Yorku, který začal najímat Afroameričany.

A podle posledních průzkumů veřejného mínění zůstává Trumpovo hodnocení mezi černochy a jinými menšinami na rekordně vysoké úrovni (přes 30%). To je dost, aby Trump mohl snadno zvítězit v roce 2020. 
Demokraté ho proto musí obviňovat z „rasismu“, aby získali třebaže pouze část podpory menšin.

Je zvláštní, že taková gesta se objevují uprostřed pokusů vedení Demokratické strany potlačit antisemitské skandály týkající se jejich kongresmanek. Ilhan Omarová a Rashida Tlaibová, dvě hvězdy progresivní veřejnosti, se pokusily udělat si výlet do Izraele, sponzorovaný islámskou organizací Miftah. 
Ta téměř otevřeně podporuje židovské pogromy a propaguje nejbláznivější konspirační teorie o Židech.

Izraelské úřady oznámily, že Omarová a Tlaibová mohou navštívit zemi pouze jako jednotlivci, a nikoli
pro politické účely. Kongresmanky byly uraženy a obvinily Izrael z „uvalení zákazu vstupu muslimům“. 
Toto je pravděpodobně jedno z nejvíce idiotských politických prohlášení roku 2019.

A máme tady nejhlavnější otázku:… jaká bude reakce amerických Židů v den voleb 3. listopadu 2020?

http://www.iarex.ru/news/68963.html

sdílet na