Senátor Andrej Klišac: jsme odpovědným partnerem pouze se svědomitými partnery

Musíme přestat s maniakální vytrvalostí opakovat zaklínadlo, že Rusko je zodpovědným dodavatelem energetických zdrojů do Evropy a jasně říci, že jsme odpovědným partnerem pouze se svědomitými partnery a vůči těm, kteří s námi vedou ekonomickou válku Rusko nemá žádné závazky. Žádné závazky ani právní, ani politické, ani morální. Odvetnými sankcemi musíme nepříteli způsobit maximální škodu.

sdíletj na

4.5 4 hlasy
Ohodnotit příspěvek
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Františe
12. 3. 2022 23:48

Konečně se Rusko probudilo.

BB Rad
13. 3. 2022 11:27
Odpovědět  Františe

Oni jsou už vzhůru delší čas ,ale musí se také vypořádat s 5.a 6.kolonou . Všechny takové a podobné projevy se pravidelně objevují v DUMĚ RF a konzervativní síly to pomalu ale jistě dávají do lajny. Začali s bukvicemi , no a pomalu honem se to posouvá k zodpovědnosti etc.etc. A to značí že neoconi ZTRÁCEJÍ POZICE a začne se utahování šroubů – RF JE V NEBEZPEČÍ – rukavičky dolů, začíná tvrdá, ale né televizní
— REALITY SHOW — jak pro RF tak pro celý svět bez servítek a skrupulí. Čekají nás velmi těžké a zajímavé časy

Naposledy upraveno$ s uživatelem$
Hulak
12. 3. 2022 23:50

No, je to logické. Ale z pohledu občana České republiky to bude ještě sranda…

Mzdy budou stagnovat nebo půjdou dolů (plus statisíce Ukrajinců, co budou cenu práce dále snižovat), ceny energií a všeho zboží poletí vzhůru. Máme se na co těšit…

Milan ze Zahrady Čech
12. 3. 2022 23:53
Odpovědět  Hulak

A navíc podražej provazy…

ladik
13. 3. 2022 06:59
Odpovědět  Hulak

Už teď hledá Stanjura koho by ožebračil a nachází ty nejbezbrannější – důchodce.

zdena
13. 3. 2022 10:25
Odpovědět  ladik

A co kdyby poslanecká sněmovna zřídila na vlastní náklady kantýnu pro uprchlíky ? A nenažraní poslanci poskytli uprchlíkům alespon část svých nemovitostí na přechodné ubytování ??? Místo okrádání už takhle nejslabších…… ?

krpo
13. 3. 2022 10:27

Bude nás to bolet,HODNĚ!
Ale jinak to asi nepůjde a čím dřív,tím líp!!!

Pavel
13. 3. 2022 10:43

Přátelé, Evropa s těmito lidmi a v tomto společenském systému dojela. Takhle to muselo dopadnout. V roce 2016 jsem četl článek s naším astrologem a moudrým člověkem Antonínem Baudyšem a to co se nyní děje tam on tehdy prakticky předpověděl. I když byl původně pro evropskou integraci jak přiznal, tak již v tomto zmíněném roce řekl, že je nutné z EU vystoupit a proč, to nyní všichni vidíme. Hledejme skutečné národní vůdce a obrozence, kteří vlast zachrání. Za posledních 20 roků se to zde hemží samými kolaboranty.

ankmorpo
13. 3. 2022 11:48
Odpovědět  Pavel

Souhlasím kromě věty “Hledejme skutečné národní vůdce a obrozence, kteří vlast zachrání.” ???
Zeptejte se v nákupáku: “Chcete být zachráněni sami od sebe ? ”
Proces široké obnovy musí začít tzv. zdola, vůdce vede stádo, pokud společnost nebude z občanů ale jen dnešní stádo infantů, bude mít stádo zas jen pouze vůdce do propasti. A obnova nezačne bez nárazu stáda do zdi. Ověřeno realitou v posledních 40 letech.