Sebevražda Epsteina? 47 záhadných úmrtí z blízkého okolí Clintonových

Dne 14. srpna v časných ranních hodinách objevili strážci ve vězení v Manhattanu mrtvé tělo multimi-
liardáře, pedofila Jeffreyho Epsteina. Údajně se oběsil. Četné dokumenty a svědecké výpovědi dokazují,
že Bill Clinton byl častým hostem jeho “radovánkových párty” na jeho soukromém ostrově Little St. James. 
Bill Clinton letěl minimálně 27krát soukromým letadlem Epsteina. Téměř na všech těchto letech měly být na palubě i nezletilé dívky, které byly zneužívány na různé sexuální “služby”.

Soud v New Yorku povolil otevřít obsáhlé starší podklady a dokumenty, které byly již zapečetěny a archivovány. Je v nich množství informací o takzvaném sex-Trafficking ring-u, který měl provozovat Epstein
a jeho komplic Ghislaine Maxwell.

Americká média v této souvislosti věnovala velkou pozornost výpovědím Virginie Giuffre, která obvinila Epsteina, že nejmenovaná osoba jemu blízká, jí přikázala, že musí mít sex s půltuctem prominentních osobností. Tato výpověď je součástí 2000 stránkových dokumentů, které patří k trestnímu oznámení, které podala Giuffre na Ghislaine Maxwell. Agentura Reuters několikrát žádala právníky hájící Maxwell, aby k tomu zaujali stanovisko. Ti mlčeli.

Jeffrey Epstein se stal 47. podivně zemřelým na dlouhé listině spolupracovníků a blízkých známých Clintonových, kteří zahynuli za mysteriózních okolností nebo se údajně dopustili sebevraždy!

Zde je seznam osob, které zemřely velmi “zvláštně” a měly blízko ke Clintonovým – autor seznamu
je CBS Las Vegas:

1 – James McDougal – Clintonův Whitewater-partner, který byl odsouzen a ve vězení zemřel údajně na infarkt. Byl hlavním svědkem v aféře Whitewater-transakce Billa Clintona, který byl nakonec osvobozen.

2 – Mary Mahoney – někdejší pracovnice v Bílém domě byla zavražděna v roce 1997 v Starbucks Coffee Shop
v Georgetownu. Vražda, která nikdy nebyla objasněna, se stala krátce po tom, co oznámila, že bude publikovat své zkušenosti se sexuálním obtěžováním v Bílém domě

3 – Vince Foster – bývalý poradce Bílého domu, přítel a kolega Hillary Clintonové v Rose Law Firm v Little Rock. Zemřel v roce 1993 po střelné ráně do hlavy. Údajná sebevražda, která nebyla nikdy prokázána.

4 – Ron Brown – obchodní ministr ve vládě Billa Clintona. Zahynul při pádu amerického letadla v roce 1996. Krátce před smrtí oznámil médiím, že je v kontaktu se státními prokurátory, které chce informovat o závažných nezákonných věcech, týkajících se prezidenta, pokud se tím vyhne trestu.

5 – C. Victor Raiser, hlavní zástupce Clinton Fund Raising Organisation, zahynul při havárii soukromého letadla v roce 1992 – příčina pádu zůstala nezjištěna.

Dále uvádím jen jména:

6 – Paul Tulley, 7 – Ed Willey, 8 – Jerry Parks, 9 – James Bunch, 10 – James Wilson, 11 – Kathy Ferguson, 12 – Bill Shelton, 13 – Gandy Baugh, 14 – Florence Martin, 15 – Suzanne Coleman 16 – Paula Grober, 17 – Danny Casolare, 18 – Paul Wilcher, 19 – Jon Parnell Walker, 20 – Barbara Wise, 21 – Charles Meissner, 22 – Stanley Heard, 23 – Barry Seal, 24 – Johnny Lawhorn, 25 – Stanley Huggins, 26 – Hershell Freitag, 27 – Kevin Ives & Don Henry, 28 – Keith Coney, 29 – Keith McMaskle, 30 – Gregory Collins, 31 – Jeff Rhodes, 32 – James Milan, 33 – Seth Rich, 34 – Richard Winters

Tito muži, kteří jsou také už všichni mrtví, byli bodyguardi Billa Clintona:

35 – Major William S. Barkley, Jr.

36 – Captain Scott J. Reynolds

37 – Sergeant Brian Hanley

38 – Sergeant Tim Sabel

39 – generálmajor William Robertson

40 – Oberst William Densberger

41 – Oberst Robert Kelly

42 – Spezifikation Gary Rhodes

43 – Steve Willis

44 – Robert Williams

45 – Conway LeBleu

46 – Todd McKeehan

Poslední mrtvý – číslo 47 – z kruhů blízkých Clintonovým je Epstein.

Roman Bednár
https://www.hlavnespravy.sk/samovrazda-epsteina-47-zahadnych-umrti-blizkeho-okolia-clintonovcov/1860192

sdílet na