Ruské ministerstvo obrany: ukrajinští ozbrojenci podminovali zdymadla vodní elektrárny Alexandrovskaja

Ukrajinští ozbrojenci zaminovali zdymadla vodní elektrárny Alexandrovskaja v Nikolajevské oblasti, řekl generálplukovník Michail Mizincev, šéf ruského střediska pro řízení národní obrany.

„V Nikolajevské oblasti militanti nacionalistických formací podminovali vodní uzávěry vodní elektrárny Alexandrovskaja (řeka Jižní Bug), kterou neonacisté plánují vyhodit do povětří,“ řekl Mizincev.

Poznamenal, že pokud nacionalisté přehradu vyhodí do povětří, bude zatopeno více než deset obydlených oblastí a také oblast sousedící s městem Voznesensku.

Ve Voznesensku žije něco málo přes 34 tisíc lidí.

Již dříve Mizincev řekl, že nacionalisté podminovali Chadžibejskou přehradu v Oděse.

Podle slov Mizinceva se představitel Státní pohotovostní služby Ukrajiny snažil tomuto zaminování zabránit, ale jeho jednání bylo zastaveno, hrozili mu zastřelením.

https://bit.ly/3wUO9uj

3 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek

sdíletj na

3 2 hlasy
Ohodnotit příspěvek
6 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
ankmorpo
2. 4. 2022 00:11
Ohodnotit příspěvek :
     

Omlouvám se všem útlocitným čtenářům, ale ve světle posledního týdne se ta operetní válka na západě bývalého SSSR stává fraškou NWO. Propagandy obou stran chrlí takové kraviny , že dokonale znevěrohodnily všechny události a Vrtěti psem je jediná reality show. Víc už tuhle komedii co by zástěrku globálního ekonomického přeformátování nemá smysl komentovat a už vůbec ne z vojenského hlediska, neb z tohoto úhlu pohledu je to parodie na von Clausewitze.

ladik
2. 4. 2022 07:50
Odpovědět  ankmorpo

Odkud čerpáte věrohodné informace? Podělte se o ně s námi.

Frank
2. 4. 2022 09:45
Odpovědět  ladik

Zcela jistě z ČT žumpy.

Pavel
2. 4. 2022 10:26
Odpovědět  Frank

Třeba je ten ankmorpo jeden z těch, co ví vše, v této zemi studovaných chytrolínů s titulem se to dnes hemží samými úžasnými rádci. Jako starý král, jenž se ptal v naší slavné pohádce svých rádců, co oni na to. Tito chytrolínci, co nám dnes vládnou, to je skutečně neuvěřitelná arogantní parta, jaká zde za fungování novodobého kapitalismu ještě nebyla a že jsme tu měli již vychcaných chytrolínů mraky.

ankmorpo
2. 4. 2022 12:07
Odpovědět  ladik

milej zlatej ladiku, budu pouze obecný, vést válku tak, aby se nepříteli nic nestalo bez ohledu na vlastní ztráty zavání neúctou a pohrdáním k vlastním vojskům, operetní zničení pouze nějaké vojenské infrastruktury a nikoliv veškěré vojenské infrastruktury při absolutní převaze ze vzduchu je metoda používaná pro nikoliv tvorbu řešení ale pro tvorbu budoucích problémů, což je běžná globální politika tzv.“anglosasů“ posledních 250 let – z vyřešených věcí nekyne zisk

Gales
2. 4. 2022 11:06
Ohodnotit příspěvek :
     

Do toho ohroženého města nahnat naši vládu a vládu ukrajiny v čele ze Zelenským.A odtud by mohl i Fiala vysílat jasné signály.