Ruské kolo

Náhledový obrázek je z pod Bílého kříže. Naprostá divočina, kde ochranáři vybudovali odpočinkovou oázu i s kobercem. 😀

Vojenské PŠM (politické školení mužstva) ze sedmdesátek se nezměnilo. Ba naopak. Skladník a promovaný zelený tupec Pavel se naučil idiocii po dobu drahně 40. let. Stejně, jako polokokot a kadet Topolánek atd. atd. atd. A oba za tu dobu proškolili v tom PŠM stovky „hrdinů polytbyra“.
No….všichni zasvěcení víme, jak to tehdy probíhalo.
Prostě ráno po rozcvičce na buzerplace rajóny, snídaně a pak zařval dozorčí „Náááástup na Peešem!!!“ (drž pysk cype)
Vzali jsme sešity A4 (i když nato by nám stačily A mínus 333) a znuděně v maskáčích, ale s cuklema na chodidlech jsme se sunuli do izby s nápisem učebna PŠM.
TEHDY, jako nikdy jindy vždy platilo „musíme tam všichni“. Mazák nemazák, holub neholup.
Nižší důstojník, či praporčík nás upozornil, že „pozor……sednout“. Když se nedíval, začalo to po učebně pleskat, jako když se dva, tři, čtyři, pět a někdy i šest vojáků mláti A čtyřkami po hlavách.
Klííííd, řekl důstojný.
V sešitech stejně nebylo co číst, padž tam byly veskrze jen průpiskové kresby hlavolamů ze sirek, hra konvoje, které hráli spolusedící ve vyučování, čmáranice různých „vědeckých“ výmyslů nás vojáčků, ale hlavně studie pohlavních orgánů, pod kterými vždy bylo vepsáno něčí jméno ze třídy.
A v tomto nádherném duchu totality se odehrávala studená válka. Viz Poloček z Černých barónů: „To vím OPĚT naprosto přesně“.
Ale věděli jsme, proč na té vojně jsme. Negři v helikoptérách se neodvažili provokovat přes naše hranice.
Avšak né tak dnes!
Perfektně proškolená hovada v tísni mají přesně stanovené pro stát zcela destruktivní osnovy a rozbourají hvízdotem se svými „putovními cirkusy“ kterékoliv náměstí.
„Antrax, now we chock, SARS drakaros!!“ by pošuškala královna sedmí království ze Hry o trůny svému drakovi do ucha, aby začal chrlit oheň na tu školní lůzu.

Byli jsme zcela jiní. Na vojně nebylo buzerantů, protože by dostali po tlamě. Měli strach z prozrazení a zapuzení. A tak to bylo správné.
Dnes smečky homokuřklobás z celé Ojropy si klidně masturbují polonazí po Praze a lid mlčí. Ne pražáci, ale LID!!
Kafilérní buzny melou z posledního.
Jak všichni víme, čeká se na pokyn sdružení SIPUTINTRUMP a v tu ránu všechny páté gaykolony poběží do germanistánů a jiných bananátů, kde dostanou přes držku rovněž a několikrát po sobě. Nebude žádný „hajhytrell“.

No a tam na chalupě pracuje nejvíce vana, a pak teprve hlava. Zrenovoval jsem si stoletý vozík opřený u lesa o mechovou velešopu, z kterého jsem nejprve mačetou osekal javorové stvoly, odtáhl k altánu a odmontoval německá kola, pak ho natřel, posvařoval novou osu, vsunul ruská kola a po vložení podlahy ho zaparkoval vedle baldachýnu. Aspoň si mám v samotě s kým povídat.

P6100001
P6100001
P6100002
P6100002

německá kola

P6100003
P6100003

ruská kola

P6100005
P6100005

svařovna

P6100006
P6100006

GO

P6100011
P6100011

můj nový přítel „Vuzek“

P6100007
P6100007

Takže „nazdarovje“. (tekuté koření)
Vy všichni moji blízcí.

sdíletj na

2 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Zpětná vazba
Zobrazit všechny komentáře
Administrátor
14. 6. 2019 13:53

Zdravím zálesáku. Díky za raport z hor. Se nenudíš, takovej „Urob, udělej si sám“. Ační a činný. Ty kola si moh hefnout i na tu vanu, jako zvelebovák, ale pravda, je v příhodný pozici u lavice, kde je vše na dosah, u lavice, kde sedávával Vovka s tygříkem;)
comment image

Editor
16. 6. 2019 21:49
Odpovědět  josh-xy

chi, chi,… hezká fotka, určitě by mu chutnalo:))